ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

  • Повернення вчителям права виходу на пенсію після 25 років стажу за Ухваленим Рішенням Конституційного Суду України № 2-р/2019

    Підписів 10

    Дата відповіді

    Стецюк Григорій Анатолійович
    Електронне звернення на розгляді
    15 жовтня, 2019
    15 січня, 2020
    10

    Ухвалено Рішення Конституційного Суду України № 2-р/2019 за яким визнано що відміна вислуги років вчителям (25 років) є неконституційним, тобто є неправомірним. Прохання і вимога до депутатів розробити на основі цього рішення закон і повернути це право громадянам. А то виходить, що Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим, остаточним та таким, що не може бути оскаржено а відповідного закону немає.

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Отримання ПДЧ НАТО

    Підписів 6

    Дата відповіді

    Кавацюк Роман Олегович
    Електронне звернення на розгляді
    04 листопада, 2019
    04 лютого, 2020
    6

    Організа́ція Північноатланти́чного до́говору, також Північноатланти́чний алья́нс або НА́ТО (від англ. North Atlantic Treaty Organization — NATO, фр. L'Organisation du Traité de l'Atlantique Nord — OTAN) — міжнародна міжурядова організація, військово-політичний союз 29 держав[1] Північної Америки і Європи, які прагнуть досягти мети Північноатлантичного договору, підписаного у Вашингтоні 4 квітня 1949. У відповідності до статутних документів Альянсу, головна роль НАТО полягає у забезпеченні свободи і безпеки країн-членів з використанням політичних і військових засобів. НАТО дотримується спільних для Альянсу цінностей демократії, індивідуальної свободи, верховенства права та мирного розв'язання суперечок та підтримує ці цінності в усьому євроатлантичному регіоні. Засадничим принципом Альянсу є спільність поглядів між північноамериканськими та європейськими членами НАТО, що поділяють однакові цінності та інтереси і віддані справі збереження демократичних принципів, що робить нероздільною безпеку Європи і Північної Америки. Альянс стоїть на захисті своїх країн-членів від загрози агресії: головним військово-політичним принципом організації є система колективної безпеки, тобто спільних організованих дій всіх її членів у відповідь на напад ззовні.
    План дій що́до чле́нства в НАТО (ПДЧ НАТО) (англ. Membership Action Plan (MAP)) — є програмою дій для країн кандидатів у члени організації. Відповідно до статті 10 Північноатлантичного договору НАТО залишається організацією відкритою для прийому нових країн. ПДЧ прийнято 24 квітня 1999 року на саміті НАТО у Вашингтоні, США. План дій щодо членства в НАТО, який реалізовується на основі індивідуального діалогу з країною кандидатом, розроблений з метою підтвердити чіткий курс та зобов'язання стосовно подальшого розширення НАТО шляхом запровадження програми заходів, спрямованих на сприяння країнам-претендентам у їхній підготовці до можливого майбутнього вступу до НАТО як членів Альянсу. ПДЧ є програмою для претендентів, де пропонується перелік заходів, з якого вони можуть вибрати саме ті, які, на їхню думку, є найраціональнішими з точки зору сприяння їх підготовці. Кожна країна-претендент наповнює план «своїм» змістом, «своїми» обставинами, тими чи іншими діями, котрі необхідно здійснити. Активна участь в механізмах програми «Партнерство заради миру» (ПЗМ) та Ради євроатлантичного партнерства (РЄАП) залишається суттєво важливою для країн-претендентів, які бажають далі поглибити своє військово-політичне залучення до діяльності Альянсу. Будь-яке рішення щодо запрошення країни-претендента розпочати з Альянсом переговори стосовно приєднання до НАТО прийматиметься в кожному конкретному випадку країнами-членами НАТО згідно з параграфом 8 Декларації Мадридського (1997 р.) саміту та Декларацією Вашингтонського саміту. Участь у Плані дій щодо членства в НАТО, що має відбуватися на основі самодиференціації, не означає існування ані будь-якого масового розкладу щодо прийняття таких рішень, ані будь-якої гарантії членства. Цю програму не можна вважати переліком критеріїв для набуття членства.

    Таким чином треба отримати план ПДЧ НАТО Україною, таким чином це один із кроків вступу до НАТО.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Підвищення віку з 18 до 21 року для продажу тютюнових виробів і алкоголю

    Підписів 26

    Дата відповіді

    Кавацюк Роман Олегович
    Електронне звернення на розгляді
    04 листопада, 2019
    04 лютого, 2020
    26

    Стара редакція
    ЗАКОН УКРАЇНИ
    Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального

    Стаття 15-3. Обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів

    {Назва статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2275-VI від 20.05.2010}

    Забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:

    1) особами, які не досягли 18 років;

    2) особам, які не досягли 18 років;

    3) у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;

    {Пункт 3 частини першої статті 15-3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2275-VI від 20.05.2010}

    4) у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;

    5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

    6) з торгових автоматів;

    7) на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);

    8) поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);

    9) у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;

    {Положення щодо заборони продажу тютюнових виробів у споживчих упаковках, що містять менше 20 сигарет, набирають чинності з 1 січня 2011 року - див. абзац другий пункту 1 розділу II Закону № 1824-VI від 21.01.2010}

    10) з рук;

    11) у невизначених для цього місцях торгівлі.

    {Частина перша статті 15-3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1512-VI від 11.06.2009; в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}

    Забороняється продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.

    {Частина друга статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}

    На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та куріння тютюнових виробів.

    {Частина третя статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}

    Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

    {Частина статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}

    У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється.

    {Частина статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}

    Продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб'єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб'єктів господарювання громадського харчування, підприємств з універсальним асортиментом товарів.

    {Статтю 15-3 доповнено частиною згідно із Законом № 195-IV від 24.10.2002 - набирає чинності з 01.01.2003 року; в редакції Закону № 2189-IV від 18.11.2004}

    Продаж вин столових здійснюється без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням книжок та книг обліку розрахункових операцій.

    {Статтю 15-3 доповнено частиною згідно із Законом № 2189-IV від 18.11.2004; в редакції Закону № 2275-VI від 20.05.2010}

    Продаж вин з доданням спирту (виноматеріалів оброблених) виноградних власного виробництва ординарних та марочних на розлив з тари місткістю від 50 до 600 л дозволяється суб'єктам господарювання первинного та змішаного виноробства виключно за місцем розташування таких суб'єктів господарювання у межах адміністративно-територіальних одиниць (міст, селищ, сіл) із сплатою акцизного податку у розмірі, встановленому Податковим кодексом України, якщо у ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями про це є відповідний запис органу, що видав таку ліцензію. Річні обсяги продажу вин (виноматеріалів оброблених) на розлив такими суб'єктами господарювання не можуть перевищувати 20 відсотків від річного обсягу вироблених виноматеріалів.

    {Статтю 15-3 доповнено частиною згідно із Законом № 2189-IV від 18.11.2004; із змінами, внесеними згідно із Законами № 2275-VI від 20.05.2010, № 2856-VI від 23.12.2010}

    Сільські, селищні та міські ради в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці можуть встановлювати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений рішенням таких органів час доби.

    {Статтю 15-3 доповнено частиною дев'ятою згідно із Законом № 2376-VIII від 22.03.2018}

    {Текст статті 15-3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2275-VI від 20.05.2010}

    {Закон доповнено розділом IV-1 згідно із Законом № 3032-III від 07.02.2002}

    Нова редакція
    ЗАКОН УКРАЇНИ
    Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального

    Стаття 15-3. Обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів

    Забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:

    1) особами, які не досягли 21 років;

    2) особам, які не досягли 21 років;

    3) у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;


    4) у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;

    5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

    6) з торгових автоматів;

    7) на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);

    8) поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);

    9) у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;
    Змінити закон

    ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Обмежити РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ виробництва товарів (робіт, послуг), як в США, щоб підприємці не грабували народ

    Підписів 6

    Дата відповіді

    Ісаєв Микола Всісович
    Електронне звернення на розгляді
    01 жовтня, 2019
    01 січня, 2020
    6

    В США обмежена рентабельність (так звана "гранична рентабельність") виробництва всіх товарів (робіт, послуг), щоб підприємці не наживалися, а чесно і справедливо заробляли свій дохід, а не грабували суспільство.

    Тому що, якщо прибутковість підприємницької діяльності не обмежити, то жадібність підприємців не матиме меж і вони через отримання надприбутку починають грабувати населення країни і необгрунтовано наживатися на цьому.

    Гранична рентабельність для різних видів підприємницької діяльності в основному розділена на:
    - посередництво, роботи і послуги (гранична рентабельність - 20%);
    - виробництво промислових товарів (гранична рентабельність - 40%);
    - виробництво сільськогосподарської продукції (гранична рентабельність - 60%);
    - монопольне виробництво (гранична рентабельність встановлюється окремо для кожного виду монополії).

    Прибуток, отриманий понад граничної рентабельності обкладається податком в 90% і йде в дохід державного бюджету (прибуток, отриманий в межах до граничної рентабельності оподатковується 10%).

    Податку на додану вартість (ПДВ) в США НЕ МАЄ.

    Крім того в США для зниження вартості товарів (робіт, послуг) застосовується КОНКУРЕНЦІЯ, коли в одному місці зобов'язані будувати не менше 3-х магазинів однієї спрямованості з продажу товарів (наприклад, три продуктові магазини).

    До того ж вартість товарів в магазині самі підприємці постійно знижують з наближенням терміну його придатності, аж до 1 цента за кг, щоб його повністю продати тому, що за поховання відходів доведеться платити великі гроші.

    Тому в будь-якому магазині в США тебе зустрічають з книжечкою "ціна знижена", де вказані всі товари, на які знижено ціну і відсоток цієї знижки.

    А в магазинному "чеку" вказана сума прибутку в "%", яку має на цьому товарі підприємець.
    Як правило магазинна націнка на продуктові товари в США складає 5,18 % від ціни поставки цього товару і в сусідних магазинах вони різняться в соті частки відсотка.

    В зв'язки з вищенаведеним, ПРОШУ народних депутатів України:

    1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ введення в Україні, як в США, граничної рентабельністі виробництва всіх товарів (робіт, послуг), щоб підприємці не наживалися, а чесно і справедливо заробляли свій дохід, а не грабували суспільство;

    2.ВВЕСТИ додатковий податок 90% на надприбуток, тобто на ту частину прибутку, яка отримана понад граничної рентабельності;

    3.ЛІКВІДУВАТИ ПДВ;

    4.ЗАБЕЗПЕЧИТИ, як в США, КОНКУРЕНЦІЮ магазинів, тобто обов'язково відкривати (будувати) не менше трьох магазинів однієї спрямованості в одному місці;

    5.ЗАБЕЗПЕЧИТИ, як в США, відображення в "чеку" (квітанції) магазинної націнки вартості товару від вартості поставки;

    6.ЗАБЕЗПЕЧИТИ, як в США, високу оплату магазинних відходів, щоб підприємці знижували ціну товарів при наближенні закінчення строку придатності товару

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Ввести кримінальну відповідальність за булінг.

    Підписів 31

    Дата відповіді

    Вульчин Андрій Ігорович
    Електронне звернення на розгляді
    19 листопада, 2019
    19 лютого, 2020
    31

    Булінг зі сторони учнів на вчителів.Вимагаємо карати винних, перевірити всі школи всіх областей і вжити заходи. Тому потрібно ввести кримінальну відповідальність за булінг. В європейському толернантному суспільстві булінг є неприпустиме явище.

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Про розміщення максимальної кількості стаціонарних постів Патрульної поліції України від великих до маленьких населених пунктів України

    Підписів 2

    Дата відповіді

    Лейко Михайло Макарович
    Електронне звернення на розгляді
    07 жовтня, 2019
    07 січня, 2020
    2

    Пропоную з метою забезпечення максимальної безпеки всіх учасників дорожнього руху розмістити максимальну кількість стаціонарних постів Патрульної поліції України в усіх населених пунктах України: від великих до маленьких, з обладнанням їх камерами відеоспостереження та пристроями автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Щодо стимулювання державою Україна молодіжного житлового будівництва

    Підписів 24

    Дата відповіді

    Лейко Михайло Макарович
    Електронне звернення на розгляді
    10 жовтня, 2019
    10 січня, 2020
    24

    Пропоную з метою стимулювання талановитої молоді навчатися, працювати та жити в державі Україна розгорнути загальнодержавну програму молодіжного житлового будівництва шляхом надання безвідсоткових кредитів на будівництво власного житла

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Забезпечити всі екіпажі Патрульної поліції України сертифікованими приладами - лазерними радарами вимірювання швидкості TruCam.

    Підписів 7

    Дата відповіді

    Лейко Анатолій Михайлович
    Електронне звернення на розгляді
    07 жовтня, 2019
    07 січня, 2020
    7

    Пропоную з метою забезпечення ефективного здійснення екіпажами Патрульної поліції України своїх посадових обов'язків забезпечити кожен з них сертифікованими приладами - лазерними радарами вимірювання швидкості TruCam.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Забезпечити всі екіпажі Патрульної поліції України сертифікованими приладами - алкотестерами Драгер

    Підписів 2

    Дата відповіді

    Лейко Анатолій Михайлович
    Електронне звернення на розгляді
    07 жовтня, 2019
    07 січня, 2020
    2

    Пропоную з метою забезпечення ефективного здійснення екіпажами Патрульної поліції України своїх посадових обов'язків забезпечити кожен з них сертифікованими приладами - алкотестерами Драгер.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Щодо встановлення максимальної кількості радарів автоматичної фіксації швидкості в населених пунктах держави Україна: від великих до найменших міст, селищ та сіл держави Україна, та за їх межами

    Підписів 5

    Дата відповіді

    Лейко Анатолій Михайлович
    Електронне звернення на розгляді
    30 жовтня, 2019
    30 січня, 2020
    5

    Пропоную з метою забезпечення максимальної безпеки всіх учасників дорожнього руху держави Україна встановити максимальну кількість радарів автоматичної фіксації швидкості в населених пунктах держави Україна: від великих до найменших міст, селищ та сіл держави Україна, та за їх межами.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Щодо регулярного виділення коштів на ремонт, будівництво доріг, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, лежачих поліцейських, камер спостереження за дорожнім рухом держави Україна

    Підписів 10

    Дата відповіді

    Лейко Анатолій Михайлович
    Електронне звернення на розгляді
    05 листопада, 2019
    05 лютого, 2020
    10

    Пропоную з метою забезпечення максимальної безпеки всіх учасників дорожнього руху держави Україна регулярно виділяти кошти з державного та місцевих бюджетів держави Україна на ремонт та будівництво доріг по всій території держави Україна, а також нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків, лежачих поліцейських та камер спостереження за дорожнім рухом на всіх автошляхах держави Україна

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
  • Щодо внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо виключення з нього норм стосовно процесуального керівництва Прокуратурою України досудовим розслідуванням.

    Підписів 4

    Дата відповіді

    Лейко Анатолій Михайлович
    Електронне звернення на розгляді
    19 листопада, 2019
    19 лютого, 2020
    4

    Пропоную виключити з Кримінального процесуального кодексу України норми щодо процесуального керівництва Прокуратурою України досудовим розслідуванням як такі, що позбавляють слідчих органів досудового розслідування процесуальної самостійності.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Про заборону вирубки Карпатських лісів

    Підписів 1827

    Дата відповіді

    Герман Адріан Костянтинович
    Електронне звернення на розгляді
    16 вересня, 2019
    16 грудня, 2019
    1827

    Доброго дня, шановні народні депутати Верховної Ради України 9 скликання, я і мільйони українців звертаємося до вас з проханням ввести законопроект про повну заборону вирубування лісу в Карпатах і по всій Україні!

    Дерева - це наші легені, а не об'єкт наживи!
    Потрібно думати про наступні покоління та екологію нашого краю!

    Пропоную вам вести кримінальну відповідальність строком позбавлення волі від 25 років до довічного ув'язнення для всіх учасників. Замовник придумавший злочину схему, посередник котрий втілює злочину схему, лісничий орган що надає дозвіл на вирубку лісу відповідно до злочинної схеми, митники котрі випускають ліс за кордон, губернатор котрий не контролює стан ввіреної йому області, правоохоронні органи в лиці очільників МВС СБУ Прокуратури , (довічне ув'язнення), виконавець (лісоруб, водій лісовоза) ( від 25 років залежить від нанесених збитків).

    Якщо вами не буде прийнято ніяких мір, то від Карпат залишуться лише лисі гори, а від інших українських лісів тільки пеньки.

    Прошу всіх підтримати цю петицію та прошу народних депутатів Верховної Ради України подумати про майбутнє українських лісів та проголосувати за цей законопроект. Збережемо українські ліси разом!

    ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ   
  • Здійснення габаритно-вагового контролю

    Підписів 5

    Дата відповіді

    Хасай Григорий
    Електронне звернення на розгляді
    13 вересня, 2019
    13 грудня, 2019
    5

    По поводу здійснення габаритно-вагового контролю. Треба щоб відповідальність за порушення норм також несли вантажовідправник та вантажоодержувач тоді дійсно буде порядок на дорозі.
    Але ми знаємо що більшість вантажовідправників та одержувачів є власники крупного бізнесу які ясно що не хочуть платити штрафи.

    Перевізник не завжди має можливість контролювати вагу при завантаженні!!!

    Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю №1047-Д такого не передбачає.
    Вимагаємо додати відповідальність усіх сторін перевезення. Якщо відправник буде нести відповідальність за перевантаження та не буде порушувати норми то й перевізник нічого не порушить. Те саме із одержувачем. Як що перевізник знає що його не вивантажать з порушенням вагової норми то він й не буде вантажити зайве.

    ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
  • Про заохочення молодих викладачів дитячих музичних шкіл та дитячих шкіл мистецтв.

    Підписів 4

    Дата відповіді

    Кучмась Федір Юрійович
    Електронне звернення на розгляді
    08 листопада, 2019
    08 лютого, 2020
    4

    Бюджет України на 2020 рік передбачає одноразову виплату грошового заохочення молодим вчителям, які мають стаж роботи до 10 років. Нажаль такі виплати передбачені лише у загальноосвітніх закладах. Тому виявляється, що велика кількість працівники шкіл естетичного виховання, музичних шкіл та шкіл мистецтв обділені увагою держави. При чому, зарплата працівників закладів культури зазвичай менша від аналогічної посади в закладах освіти. Тому прошу розглянути та підтримати цю петицію для того, щоб задовільнити потреби молодих вчителів мистецтва та не дискримінувати систему мистецької освіти. Прошу призначити одноразову грошову виплату викладачам мистецьких шкіл.

    КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ  |  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
  • Про максимальну (лімітовану) заробітню плату, яка фінансується за рахунок Державного бюджету України. Внесення статті 8.1 до Державного бюджету України, для унеможливлення нелімітованих заробітніх плат за рахунок Державного бюджету України, в збіднілій під час війни країні!

    Підписів 6

    Дата відповіді

    Місірук Олег Миколайович
    Електронне звернення на розгляді
    27 вересня, 2019
    27 грудня, 2019
    6

    Формування видатків з Державного БЮДЖЕТУ України у сфері прожиткового мінімуму і максимальної винагороди за працю з Державного бюджету України потребує кардинальних змін!
    Як можна прожити на прожитковий мінімум від 1638 до 2218 гривень на місяць, це з урахуванням вікових та інших соціально-демографічних груп населення???
    Коли, вже станом на 15 вересня 2019 року, навіть відповідно до останнього абзацу ст.7 Проекту Державного бюджету України на 2020 рік орієнтований реальний розрахунковий прожитковий мінімум - становить 4251 грн!!!
    Отже, враховуючи Конституцію України, а саме статтю 13, статтю 43, статтю 46 та статтю 95, громадяни України ВИМАГАЮТЬ: справедливого, збалансованого розподілу Державного бюджету України шляхом обмеження (встановлення ліміту місячної винагороди за працю осіб, які утримуються за рахунок Державного бюджету України) в сфері винагороди за працю та підняття розміру виплат сім'ям з різних соціально-демографічних груп до реального прожиткового мінімуму!
    Оскільки критика повинна бути конструктивною, та має містити шляхи вирішення проблеми, даємо пропозицію:

    Враховуючи положення статті 93 Конституції України, просимо Вас, як Президента України скористатися правом законодавчої ініціативи і ВНЕСТИ до Закону про Державний бюджет України на 2020 рік, після статті 8 "про мінімальну заробітну плату", СТАТТЮ 8.1 "про максимальну заробітню плату усіх без виключення осіб, які отримують заробітну плату за рахунок державного бюджету України", з НАСТУПНИМ ТЕКСТОМ:

    "Стаття 8.1 Установити у 2020 році максимальну заробітню плату державним посадовцям виконавчої влади, посадовим особам та всім іншим особам, що утримуються за рахунок державного бюджету України, а також працівників судової і законодавчої гілок влади в розмірі не перевищуючий 50 кратний розмір від мінімального прожиткового мінімуму усіх груп населення, а саме:
    у місячному розмірі з 1 січня - 81900 грн (з розрахунку 1638×50=81900), даний розмір є максимальною місячною виплатою з урахуванням всіх премій, понаднормової праці, надбавок за вислуги, стаж і т.д.
    у погодинному розмірі з 1 січня - 445,10 грн (з урахуванням положень Кодексу законів про працю України)."

    ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
    Таким чином, дана коротенька стаття поверне здоровий глузд в нарахування заробітної плати особам, яким здійснюється виплата державою у відповідності до Державного бюджету України. Дана стаття не стосуватиметься приватних, закордонних та інших компаній, організацій з різними формами власності і управління на території України, окрім компаній де державна частка становить більше 50%!
    Окрім цього пропонуємо розробити Закон "про максимальну заробітню плату, яка фінансується за рахунок державних коштів України" для контролю та дотриманню даної норми в майбутні роки, враховуючи надзвичайно велику кількість населення України за межею бідності. Чиновники, які мають контракти, або договори, або інші умови на працю, яким дана норма оплати вважається недостатньою з державного фонду збіднілої країни, можуть скористатися правом та написати заяву на звільнення відповідно до ст. 36 Кодексу законів про працю України, або все ж таки прийняти з розумінням цей Закон та внести зміни до своїх існуючих умов праці, не продовжуючи різні судові процеси по існуючих контрактах, та не чекаючи на осуд громадськістю!!!
    Дякуємо, громадяни незалежної України!

    ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
  • Податок на землю на нерухоме майно для комунальний підприємств.

    Підписів 0

    Дата відповіді

    Паршин Володимир Володимирович
    Електронне звернення на розгляді
    23 жовтня, 2019
    23 січня, 2020
    0

    На сьогоднішній день комунальні підприємства не спалчують не податок на землю , ні податок на нерухомість, хоча надають такі самі послуги як і приватні підприємтсва. За для усунення податкової дескримінації вимагаємо відмінити льготи для комунальних підприємств, щодо сплати податку на землю, та податку на нерухоме майно

    ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
  • Про невідкладні заходи національної безпеки в сфері землекористування та захисту землі як найціннішого національного багатства України

    Підписів 64

    Дата відповіді

    Дацко Олеся Ігорівна
    Електронне звернення на розгляді
    08 жовтня, 2019
    08 січня, 2020
    64

    Вимагаємо усунути загрози національній безпеці України і зняти з розгляду Верховної Ради України (далі-ВРУ) законопроекти: № 2178 від 25.09.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського (далі - с/г) призначення»; № 2178-1 від 27.09.2019 «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо запровадження обігу земель с/г призначення за результатами Всеукраїнського референдуму»; № 2194 від 01.10.2019 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та ін.законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».
    - ін. законопроекти щодо запровадження ринку необлікованих земель з обмеження прав народу України на найцінніший ресурс його розвитку(зміни ціннісного статусу земель, скасування безоплатної приватизацію земель громадянами тощо).
    Вимагаємо вжити дій для належної реєстрації права власності, обліку землі як найціннішого національного багатства з урахуванням критеріїв безпеки розвитку майбутніх поколінь з огляду на таке:
    1. Відповідно до вимог ст. 13 Конституції земля є об'єктом права власності Українського народу. Відповідно землю в Україні можуть отримувати у власність лише громадяни, держава Україна, територіальні громади і засновані ними юр.особи публічного права.
    2. Пропоновані законопроекти несуть загрозу позбавлення народу України його основного засобу існування - землі. Міжнародний пакт про громадянські і політичні права (п.2. ст.1) визначає: «Жоден народ ні в якому разі не може бути позбавлений належних йому засобів існування.»
    За даними міжнародних експертів 2019 р. понад 6 % території України відноситься до так званих «грабованих земель». Земля - це засіб існування народу України. Який не може передаватися юр.особам приватного права, іноземцям. Згадані законопроекти узаконюють приватизацію держави без гарантування ресурсів розвитку майбутніх поколінь.
    3. Зазначені законопроекти є регуляторними актами, порядку розгляду яких у ВРУ не затверджено. Тому їх розгляд за відсутності затвердженого порядку є порушенням ст.19 Конституції.
    4. В Україні відсутній класифікатор форм власності, а тому практично неможливо зрозуміти, кому належить земля, чи юр.особа, яка володіє землею в Україні.
    У 2004 р. скасований наказ Держстандарту України № 288 від 22.11.1994, який затверджував класифікатор форм власності. Іншого класифікатора форм власності досі не запроваджено. Відповідно у держ.реєстрах відсутня систематизована інформація про право власності на землю. Це сприяє рейдерству. У Звіті з глобальної конкурентоспроможності (https://www.weforum.org/reports) Україну віднесено до країн з найгіршим захистом права власності.
    5. В Україні належно не інвентаризовані землі. Інвентаризація, проведена у 1998 р. зі слів користувачів, без встановлення документів на право власності та меж в натурі земельних ділянок, є значною мірою фіктивною, втім зареєстрована як дані державного земельного кадастру.
    6. В Україні впродовж усього періоду незалежності центральні органу виконавчої влади, що реалізують держ.політику у сфері земельних відносин не забезпечували належного контролю за реєстрацією і захистом права власності на землю. Більшість з цих органів створювалися і ліквідовувалися без правонаступництва. Через їхню бездіяльність земельне рейдерство має ознаки національного масштабу.
    7. Народ України не має належного доступу до інформації про власників та користувачів землі в Україні через технічні бар’єри доступу до Держ.реєстру речових прав на нерухоме майно.
    8. В законодавстві немає тлумачення поняття «народ України» з конкретизацією, хто є власником землі відповідно до ст.5, 13, 14 Конституції.
    9. За останні роки в Україні бездіяли органи контролю за обігом і використання земель. Зокрема, повноваження щодо проведення перевірок на предмет дотримання земельного законодавства мала Державна інспекція сільського господарства. Постановою КМУ №442 від 10.09.2014 р. "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" КМУ ліквідовано цю інспекцію (остаточно її досі не припинено). Але перевірок з кінця 2014 р. вона практично не здійснювала.
    Заснований (без правонаступництва попередніх органів) Держгеокадастр теж належно не здійснює контролю за дотриманням земельного законодавства, що призводить до щорічних мільярдних втрат держ.бюджету та поширення земельного рейдерства.
    10. З 2014 р. органи держ.влади, місцевого самоврядування безконтрольно роздавали публічні землі у приватну власність, оскільки було скасовано загальний нагляд прокуратури за їх діяльністю. Судами відмовляється в оскарженні громадянами таких актів індивідуальної дії, внаслідок чого узаконено корупційну схему дерибану публічних земель.
    11. В Україні запроваджено схеми безконтрольної передачі державних та комунальних земель у приватну власність через юридичних осіб, створених юр.особами публічного права. Такі особи набувають статусу юр.осіб приватного права.
    Наприклад, засновником держ.підприємств НАК "Нафтогаз України", ДК "Укроборонпром", НАК "Енергетична компанія України" є неіснуюча юр.особа "Кабінет міністрів України" з ЄДРПОУ 00031101 (реєстрація відсутня в ЄДРЮОФОПГФ). Засновані ДК «Укроборонпром» підприємства є юр.особами приватного права, а їх майно судами визнається приватною власністю. Це схема тіньового перекачування публічних земель у приватні руки.
    За таких умов введення в обіг земель с/г призначення , узаконення приватизації землі приватними юр.особами є загрозою національній безпеці України! Тому вимагаємо:
    1. Визнати такими, що несуть загрозу національній безпеці України і зняти з розгляду ВРУ законопроекти:
    № 2178 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66948
    № 2178-1 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66957
    № 2194 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66970
    та ін.законопроекти щодо набуття власності на землю ін.особами, крім представників народу України.
    2. Невідкладно провести інвентаризацію усіх земель України, з оприлюдненням у держ. реєстрах з публічним доступом інформації про підстави набуття та переходу прав власності на землю.
    3. Забезпечити охорону державою землі як основного національного багатства, у т.ч. через контроль за реєстрацією прав власності, цільовим призначенням земель, їх обігом та використанням.
    4. Внести доповнення до Регламенту ВРУ, яким запровадити чітку, зрозумілу і демократичну процедуру розгляду і прийняття регуляторних актів.
    5. Невідкладно прийняти Класифікатор форм власності України з обов’язковим внесення до публічних реєстрів відомостей про форму власності на землю та юр.особи.
    6. Здійснити ревізію законності реєстрації юр.осіб – органів влади, заснованих юр.особами публічного права ін.суб’єктів господарювання, перевірку законності права власності на нерухоме майно, яке є власністю чи на балансі таких юр.осіб.
    7. Забезпечити законодавче регулювання ініціювання перевірки законності приватизації публічних земель в Україні громадянами.
    8. Поновити нагляд Прокуратури за діяльністю органів держ.влади та місц.самоврядування

    АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Щодо підвищення розміру допомоги дітям з інвалідністю.

    Підписів 44

    Дата відповіді

    Коровай Оля
    Електронне звернення на розгляді
    30 жовтня, 2019
    30 січня, 2020
    44

    Будь-ласка прошу підтримати мою петицію. Подивилась законопроект 2031. Там мова йде виключно про осіб 18+. Також паралельно обговорювався інший законопроект 2031-1, в якому йшла мова також і про діток. Причому пропонували суттєво збільшити як саму допомогу, так і надбавку за догляд! Проект 2031-1 навіть не розглядала Верховна рада, бо немає фінансування.... А дітки інваліди до 18 років також потребують надбавки на догляд та збільшення соціальної допомоги.

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Підвищення заробітної плати курсантам Вищих Навчальних Закладів

    Підписів 2

    Дата відповіді

    Іскрич Євгеній Олександрович
    Електронне звернення на розгляді
    04 листопада, 2019
    04 лютого, 2020
    2

    Доброго дня, шановні політики.
    Звертаюсь до вас з ідеєю запровадження змін до закону щодо надання заробітної плати усім курсантам ВНЗ.
    Довго розписувати немає сенсу,але на 700 грн я вам відповім совістно прожити в місяць, перебуваючи на державному забезпеченні, майже неможливо.
    Тільки прошу звернути УВАГУ на всі військові ВНЗ в Україні.
    Не тільки ті,які підпорядковуються МО,адже мій інститут чомусь потрапив до тих,які не отримали преміальне забезпечення на День Незалежності України.
    Дякую за увагу, гарного дня.

    ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА