ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

 • Посилення відповідальності народних депутатів за невідвідування пленарних засідань Верховної Ради без поважних причин

  Підписів 53

  Дата відповіді

  каменчук вадим васильович
  Електронне звернення на розгляді
  03 жовтня, 2016
  03 січня, 2017
  53

  За систематичні невідвідування пленарних засідань Верховної Ради України пропонується посилення відповідальності народних депутатів, а саме: депутати, котрі не відвідують більше ніж 10 % пленарних засідань Верховної Ради України без поважних причин (хвороба, підтверджена довідкою, як це вимагається і у всіх інших громадян України) повинні бути відкликані, а на їх місце повинні приходити інші депутати у відповідності до партійного списку або ж, якщо це мажоритарники, на їх місце повинні увійти депутати, котрі зайняли 2 і так далі, місце за результатами голосування на такому мажоритарному окрузі. Депутати, котрі у зв'язку з хворобою не відвідують більше 50% пленарних засідань, теж повинні відкликатись за вищевказаною схемою.
  Також за усі не виправдані прогули знімається заробітна плата за такі дні у повному обсязі.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Прийняти новий "Закон про ТСК". Якщо правоохоронні органи неспроможні ефективно розслідувати злочини, Тимчасові Слідчі Комісії створені у Верховній Раді, проведуть якісне розслідування.

  Підписів 4

  Дата відповіді

  Ромашко Антон Олегович
  Електронне звернення на розгляді
  05 лютого, 2016
  05 травня, 2016
  4

  Такий важіль, як Тимчасові Слідчі Комісії(ТСК), який буде прописаний в новому "Законі про ТСК", допоможе паралельно розслідувати справи і впливати на розслідування в правоохоронних органах, що сьогодні не відбувається, і ТСК, без закону неспроможні впливати на загальне розслідування. Де новий "Закон про ТСК", який обіцяла прийняти коаліція? Коли в країні поширюється корупція, люди з команди Януковича, які повинні сидіти за гратами, гуляють по столиці і розхитують ситуацію в країні - Верховна Рада повинна розбиратися в ТСК про порушення і добиватися відкриття справи. Це можливо після прийняття нового "Закону про ТСК". Чому не виконуються коаліційні угоди? Чому найбільші фракції коаліції, "БПП" і "Народний фронт" не хочуть виносити на порядок денний проект "Закону про ТСК", і голосувати його?

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ   
 • Запровадити роботу депутатІв ВерховноЇ Ради НЕ на постійній основі.

  Підписів 6

  Дата відповіді

  Лях Микола Павлович
  Електронне звернення на розгляді
  22 червня, 2016
  22 вересня, 2016
  6

  Враховуючи як зараз працюють наші народні депутати, Верховної Ради України ( прогули, ніякої дисципліни на пленарних засіданнях, гамір, як на вокзалі, неперсональне голосування, сутички в залі) і багато чого іншого, що не личить народному обранцю, пропонується запровадити роботу депутатів Верховної Ради України не на постійній основі. Залишити на постійній основі лише керівництво Верховної Ради – Голова та заступники, можливо ще голови комітетів та їх заступники. Основна маса депутатів повинна бути без відриву від виробництва (безоплатна), як у совдепівський час. Таку роботу Верховної Ради запровадити на декілька скликань, допоки не виробиться звичка (рефлекс) нормально працювати.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Позбавляти мандату Народного депутата за "прогули"

  Підписів 222

  Дата відповіді

  Полянський Володимир Володимирович
  Електронне звернення на розгляді
  08 лютого, 2016
  08 травня, 2016
  222

  Позбавляти мандату Народного депутата за 3 (ТРИ) "прогули" протягом сесії !!!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для об’єктивного розслідування “офшорного скандалу”. Обав'язкова пряма трансляція засідань створенної комісії.

  Підписів 58

  Дата відповіді

  Полочанінов Володимир
  Електронне звернення на розгляді
  06 квітня, 2016
  06 липня, 2016
  58

  Ми вимагаємо створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для об’єктивного розслідування “офшорного скандалу”. Засідання створенної комісію повинні проходити у відкритому режимі з обов'язковою прямою трансляцією.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Повернення зображення карти України у сесійну залу Верховної Ради України .

  Підписів 6

  Дата відповіді

  Чернишов Павло
  Електронне звернення на розгляді
  12 квітня, 2016
  12 липня, 2016
  6

  Повернути зображення карти України до сесійної зали Верховної Ради, або зкомбінувати з прапором та гербом України.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Ліквідація пано з радянським змістом в інтер'єрі Верховної Ради

  Підписів 6

  Дата відповіді

  Погарцев Михайло Борисович
  Електронне звернення на розгляді
  20 квітня, 2016
  20 липня, 2016
  6

  Вітаю.
  Як громадянин України прошу ліквідувати радянське панно на стелі у холі Верховної Ради, а також деякі елементи оздоблення у сесійній залі. А саме зірки та колосся. З огляду на Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

  Як громадянину України, мені соромно, що обрані мною депутати працюють у таких умовах. Величезному панно на стелі у холі Верховної Ради місце в музеї, а не у державному законотворчому органі. Чому за 25 років незалежності не знайшлося коштів на те, щоб ліквідувати радянські елементи оздоблення інтер'єру? В той час, як знаходяться кошти на на ганьбу і спотворення міст: безглузду побілку вапном дерев та бордюрів, яка, до речі заборонена законодавством. За 25 років незалежності замість побілки дерев в Маріїнському парку, можна було б не напружуючись зафарбувати радянське панно у холі Верховної Ради.

  Прошу розглянути це питання і виконати його навіть не чекаючи, коли воно набере необхідну кількість голосів. Адже такі речі мають виконуватись без зволікання і зайвих розмов.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Про достокове припинення повноважень народного депутата України Надії Савченко

  Підписів 4

  Дата відповіді

  Монатко Денис Сергійович
  Електронне звернення на розгляді
  24 червня, 2016
  24 вересня, 2016
  4

  Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 81 Конституції України повноваження народного депутата України припиняються достроково у разі набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього.

  Донецьким судом Ростовської області Російської Федерації Надія Савченко була засуджена за вчинення злочинів на території Російської Федерації. Вказаний вирок суду ніким не оскаржувався та набрав законної сили.

  Указом президента РФ від 25.05.2016 року Надія Савченко була помилувана та звільнена від відбування покарання у вигляді позбавлення волі. Вказаним указом не вирішувалось питання про зняття судимості з Надії Савченко.

  Зважаючи на те, що процедура визнання вироку російського суду не була застосована по причині того, що Надію Савченко було помилувано та звільнено від відбування покарання, яке вона повинна була б відбувати в Україні, факт набрання законної сили вироком суду щодо неї є дійсним та таким, що відбувся.

  Виходячи із викладеного, ми, що нижче підписалися, просимо Вас достроково припинити повноваження народного депутата України Надії Савченко на підставі п. 2 ч. 2 ст. 81 Конституції України.

  Звертаємо увагу, що в Україні визнається та діє принцип верховенства права (ст. 8 Конституції), отже не повинно бути жодних переваг для будь-кого, хоч він, можливо, і має певні заслуги та, можливо, має певну популярність в Україні, або політичну цінність для якоїсь політичної партії.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Позбавлення мандата народного депутата,який голосує чужими картками під час голосування у Верховній Раді України

  Підписів 68

  Дата відповіді

  Меліш Марія Андріївна
  Електронне звернення на розгляді
  25 серпня, 2016
  25 листопада, 2016
  68

  Кнопкодавство-негативне явище,яке свідчить про політичну корупцію,неповагу народних депутатів до виборців,безвідповідальність народних обранців.
  В ч.3 ст.84 Конституції України чітко вказується,що голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто.
  В офіційному тлумаченні частини 3 статті 84,Конституційний Суд України вирішив:"Положення частини третьої статті 84 Конституції України щодо здійснення народним депутатом України голосування на засіданнях Верховної Ради України означає його безпосереднє волевиявлення незалежно від способу голосування, тобто народний
  депутат України не має права голосувати за інших народних депутатів України на засіданнях Верховної Ради України.
  Порушення встановленої Конституцією України процедури ухвалення законів та інших правових актів Верховною Радою України є підставою для визнання їх неконституційними (частина перша статті 152 Конституції України).
  На жаль,відповідальність за заочне голосування в українському законодавстві до теперішнього часу не встановлена.Спираючись на зарубіжний досвід,пропоную для вирішення даної проблеми позбавляти народного депутата,який голосує неособисто під час голосування у Верховній Раді України депутатського мандата.
  Дана проблема є набагато глобальнішою,бо тягне за собою ще ряд проблем,які вказують на парламентську кризу і порушення норм Конституції України народними депутатами

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Позбавити народного депутата Антона Володимировича Яценка (депутатська група "Партія "Відродження") депутатського мандату за неодноразове грубе порушення Присяги народного депутата та чинного законодавства України

  Підписів 5

  Дата відповіді

  Зубченко Олександр
  Електронне звернення на розгляді
  06 квітня, 2017
  06 липня, 2017
  5

  Шановний пане Голово, панове депутати!

  За посиланням нижче Ви можете побачити відео, на якому депутат Яценко Антон Володимирович (член депутатської групи "Партія "Відродження") цинічно наплювавши на Конституцію України (ч. 3 ст. 84 - "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто"), Регламент Верховної Ради України (ч. 2 ст. 37 - "Відкрите голосування здійснюється кожним народним депутатом особисто за допомогою електронної системи в такий спосіб, що унеможливлює голосування замість народного депутата іншою особою"), Рішення Конституційного Суду України від 7 липня 1998 року № 11-рп/98 (п. 2 - "народний депутат України не має права голосувати за інших народних депутатів України на засіданнях Верховної Ради України") і, відповідно, Присягу народного депутата України ("Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників"), голосує за інших депутатів. Простіше кажучи, займається "кнопкодавством". Ось це посилання:

  - відео на YouTube: https://youtu.be/_o7I14rmpao
  - стаття на сайті "Дзеркало Тижня": http://dt.ua/POLITICS/deputat-z-vidrodzhennya-vstanoviv-rekord-knopkodavstva-u-radi-238785_.html

  За менш ніж одну хвилину (!) ця особа примудрилася двічи проголосувати за п'ятьох депутатів (не рахуючи себе). Тобто, загалом він вкрав 10 депутатських голосів.

  З огляду на те, що ця особа вчиняє зазначене порушення не вперше, а отже - є не просто правопорушником, а рецидивістом, прошу Вас ініціювати позбавлення Яценка Антона Володимировича депутатського мандату за порушення Присяги народного депутата.

  Прошу всіх небайдужих громадян, яким набридло "кнопкодавство" і беззаконня, підтримати цю петицію.

  Дякую!

  З повагою
  О. Зубченко
  волонтер АТО, підприємець, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Розкрити списки коаліції Парламенту. Закріпити в Конституції, що після створення коаліції депутати парламент одразу має офійційно показати списки депутатів-членів коаліції, в разі невиконання - дострокові парламентські вибори!

  Підписів 2

  Дата відповіді

  Гавриленко Дмитро Володимирович
  Електронне звернення на розгляді
  04 жовтня, 2016
  04 січня, 2017
  2

  Коаліція повинна бути відкритою для суспільства. Створити незалежну електронну систему парламентських списків, включаючи запит відбитків пальців обранців, де кожен депутат тільки самостійно зможе вказати свою приналежністьм до коаліції. Якщо в списку коаліції не нараховується 226 народних депутатів з їхніми призвіщами та назвою фракції, чи протягом 24 з моменту створення коаліційної більшості Парламент не відкриє реальні списки коаліції вони мають бути автоматично розпущена та переобрана народом України!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Оклад народных депутатов

  Підписів 26

  Дата відповіді

  Вдовенко Дмитрий Павлович
  Електронне звернення на розгляді
  24 жовтня, 2016
  24 січня, 2017
  26

  Установить оклад народных депутатов на уровне минимальной заработной платы 1450грн.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • зарплата та інше забезпечення народного депутата України

  Підписів 4

  Дата відповіді

  Воронянський Василь Васильович
  Електронне звернення на розгляді
  25 жовтня, 2016
  25 січня, 2017
  4

  З метою обмеження повноважень нардепів щодо збільшення собі зарплат та покращення своїх пільг, пропоную внести зміни до Закону України від 17.11.1992 №2790-XII «Про статус народного депутата України», які б дозволили б покращувати життя народних депутатів (все ж вони теж люди), але не своє, а депутатів наступного скликання.

  Пропоную доповнити статтю 33 вказаного Закону частиною 9, приблизно, наступного змісту:

  9. Прийняті Верховною Радою України зміни щодо покращення фінансового, медичного та соціально-побутового забезпечення народного депутата України набирають чинності з дня першого засідання Верховної Ради України нового скликання.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Про позбавлення депутатського мандату Семена Семенченка

  Підписів 34

  Дата відповіді

  Пономаренко Ігор
  Електронне звернення на розгляді
  07 листопада, 2016
  07 лютого, 2017
  34

  Рішенням Київського апеляційного адміністративного суду Семенченка С.І. позбавлено звання майору запасу.

  Керуючись на доказах, які надала прокуратура, що депутат надав завідомо фальшиві документи, сторона Семенченко не змогла надати факти щодо його військової служби до 2014р, тобто військовою справою він не володів.

  В зв’язку з вищезазначеним,Семен Семенченко не мав ніякого морального права брати на себе відповідальність за керування спец.операцій та керувати батальйоном «Донбас», відправляти бійців на військові операції, що спричинило велику кількість загиблих у зоні проведення АТО .

  Семен Семенченко, який вже не приховує своє справжнє ім’я - Константан Грішин, не однократно притягувався до кримінальної відповідальності за робій та пограбування, про що в своїй автобіографії не зазначено.. Вважаю, що людина з такою біографією, людина яка займалася шахрайством та підробкою документів немає права представляти інтереси народу України у ВР

  Прошу позбавити Семена Семеченка депутатського мандату відповідно Конституції України,депутатської недоторканності та притягнути до кримінальної відповідальності.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Про вдосконалення роботи депутатів ВР

  Підписів 10

  Дата відповіді

  Горделюк Михайло Андрійович
  Електронне звернення на розгляді
  28 листопада, 2016
  28 лютого, 2017
  10

  З метою економії фінансових витрат у період виходу країни з кризи, підвищення ефективності роботи депутатів ВР України необхідно одночасно із скороченням кількості народних депутатів запровадити зміни, якими передбачити, що ВР працює цілий рік, без перерви у режимі п'ятидневки з 9:00 до 18:00 з перервою на обід з 13:00 до 14:00. Перше півріччя - 1 сесія, друге півріччя - 2 сесія. Відпустки депутатам надаються за графіком протягом календарного року у відповідності ЗУ "Про відпустки". При цьому необхідно враховувати, щоб у сесійній залі була необхідна кількість депутатів для голосування. Періоди роботи на окрузі вирішує голова ВР або його заступники, про що виноситься постанова. Загальний термін роботи на окрузі не може перевищувати 30 днів за сесію (5 днів на місяць). Пенсія депутатам призначається на загальних підставах. Депутат забезпечується безкоштовно гуртожитком на термін дії його каденції і він не має права приватизувати його. І більше пільг не має.
  Про те, що вирішення питання переходу ВР на роботу без перерви цілий рік в режимі п'ятидневки є першочерговим завданням показала остання 8 сесія ВР, коли депутатам необхідно було вирішувати важливі для країни питання і відмовитися від відпустки, але вони пішли на тривалі літні канікули.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Ввести поняття політичної недоторканості народних депутатів, та вилучити загальне поняття недоторканості.

  Підписів 61

  Дата відповіді

  Тимчур Олег
  Електронне звернення на розгляді
  23 січня, 2017
  23 квітня, 2017
  61

  Прийняти закон про зняття загальної недоторканості з народних депутатів та встановити політичну недоторканість депутатів. В законі чітко визначити політичні діяння за які депутат не може бути притягнутий до будь якої міри відповідальності.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Про зменшення кількості народних депутатів в ВРУ до 250 та зняття депутатської недоторканості

  Підписів 600

  Дата відповіді

  Омельченко Андрій Валентинович
  Електронне звернення на розгляді
  25 січня, 2017
  25 квітня, 2017
  600

  Внести зміни до ЗУ та ПЗУ щодо діяльності Народних депутатів України, зняти депутатську недоторканість, переглянути декларації Народних депутатів та винести певні рішення щодо зменшення кількості Народних депутатів.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • О пересмотре норм и снижении бюрократизма в сфере государственного надзора

  Підписів 19

  Дата відповіді

  Костилєв Вадим Ігорович
  Електронне звернення на розгляді
  12 лютого, 2018
  12 травня, 2018
  19

  Уважаемые депутаты.

  Считаю необходимым обратить ваше внимание на заскорузлость, невероятную запутанность и общее несовершенство украинского законодательства, касающегося контролирующих органов. В частности, но не ограничиваясь лишь этими службами: Государственная экологическая инспекция Украины, Государственная инспекция Украины по вопросам труда, Государственная санитарно-эпидемиологическая служба Украины, Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям.

  На сегодняшний день врядли найдется хоть одно предприятие, способное честно пройти проверки, проводимые вышеперечисленными органами. Просто потому, что требования и нормы, унаследованные со времен СССР, не были реально пересмотрены, но были лишь дополнены новыми пунктами.

  Эти требования и нормы столь же многочисленны, сколь и заведомо невыполнимы. И вследствие финансовой нагрузки, возлагаемой на бизнес, и вследствие несоответствия сегодняшним реалиям. Об абсурдности этих требований можно судить хотя бы по необходимости составления инструкции по технике безопасности при работе с оргтехникой. Необходимость инструкций для работ с взрывоопасными материалами, например, никто не будет оспаривать. Но кто, в здравом уме, будет боятся копировального аппарата?

  Аналогичная ситуация с требованиями пожарной безопасности. Скажем, всем понятна необходимость наличия нужного количества огнетушителей в учреждениях. Но обилие откровенно бредовых требований не поддается подсчету.

  Все это приводит к тому, что любая проверка превращается в банальную коррупционную “кормушку”. Государство же не получает совершенно никакой пользы. В бюджет поступлений особых нет, т.к. по результатам проверок выясняется, что везде все хорошо. Нарушения не устраняются, ибо зачем пытаться что-либо делать, если при очередной проверке все равно придется давать взятку. Целые армии мелких чиновников перекладывают стопки никому не нужных бумаг, в которых нет никакого смысла. Бизнес содержит отдельных сотрудников, или даже целые отделы, занимающиеся пустым бумагомарательством.

  Считаю необходимым прекратить крючкотворство, радикально сократить список требований и норм соответствующих нормативных актов, приведя их к лаконичному, понятному, и, главное, реально обоснованному и выполнимому виду. Предприятия должны спокойно работать, соблюдая элементарные правила, а не заполнять шкафы положениями, инструкциями и журналами.

  На возможные возражения в духе “мы все умрем” хочу отметить, что за время реформирования (а, по сути, отсутствия в стране) СЭС население не было уничтожено массовыми отравлениями, нехваткой прямого солнечного света в помещениях, либо нашествием полчищ тараканов.

  При этом, трагедия в одесском детском лагере “Виктория” в очередной раз показала полную неэффективность существующей системы надзора и контроля.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Збільшити розмір соціальних виплат інвалідам усіх груп населення

  Підписів 69

  Дата відповіді

  Олійник Антон Андрійович
  Електронне звернення на розгляді
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  69

  Збільшити розмір соціальних виплат інвалідам усіх груп населення. Адже ті гроші які виплачуються на сьогоднішній день для нормального життя не достатньо. Це не життя а виживання.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Залишити Уляну Супрун мiнiстром охорони здоров'я

  Підписів 130

  Дата відповіді

  Черкасова Мария Валерьевна
  Електронне звернення на розгляді
  04 квітня, 2018
  04 липня, 2018
  130

  Залишити Уляну Супрун на посадi в.о мiнiстра охорони здоров'я. Не гальмуйте медичну реформу .

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я