ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

 • Про скасування рішення щодо санкцій до телеканалів “112 Україна” та NewsOne.

  Підписів 115

  Дата відповіді

  Прокопенко Сергій Олексійович
  Електронне звернення на розгляді
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  115

  Держава Україна перебуває в умовах “гібридної війни” проти її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. В таких обставинах народні депутати України повинні приймати тверезі, зважені та професійні рішення, які мають чітке обгрунтування на підставі Законів України та тверду доказову базу, що спирається на висновкі відповідних установ та організацій.
  Не секрет, що ціла низка ворожих Україні організацій, що фінансуються численними недругами нашої країни, здійснюють акції про вокативного характеру, порушуючи Законодавство України і норми світових правовідносин, чим допомагають ворожим телеканалам насичувати ефір сюжетами, що паплюжать імідж нашої країни, та зводять нанівець титанічні зусилля української дипломатії.
  Ніхто не сумнівається, що прийняття 04.10.2018 р. Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) N 9157 мало на меті дискредитацію Верховної Ради України. Безумовно, ми повинні довіряти нашим обранцям. Але при порушенні формування доказової бази, згідно європейських стандартів, про ворожу пропаганду та терористичну діяльність телеканалів “112 Україна” та NewsOne, та недалекоглядність окремих депутатів, що є ініціаторами вказаної Постанови, прийняте емоційне та заангажоване рішення.
  У зв’язку з цим, вимагаємо найближчим часом прийняти рішення про скасування Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) N 9157 по відношенню до телеканалів “112 Україна” та NewsOne.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • Заборонити психологічне насильство (булінг, мобінг, сталкінг, психологічні маніпуляції)

  Підписів 86

  Дата відповіді

  Іщенко Юлія
  Електронне звернення на розгляді
  10 вересня, 2018
  10 грудня, 2018
  86

  Прошу прийняти закон про заборону психологічного насильства та притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності порушників (штрафи та моральні компенсації, громадські роботи, позбавлення волі).

  Вважаю за необхідне також ввести в навчальних закладах (старших класах) дисципліну з вивчення психологічних маніпуляцій, деструктивних стосунків, форм психологічного насильства та методів захисту.

  Емоційне або психологічне насильство – це тиск на психіку іншої людини, який проявляється у нанесенні словесних образ, погроз, залякуванні, переслідуванні, а саме :
  - зневажливе ставлення;
  - знецінювання;
  - висміювання;
  - постійна критика;
  - ігнорування почуттів і потреб;
  - залякування;
  - погрози;
  - безпідставні покарання;
  - нищення особистих речей;
  - навіювання почуття провини і страху;
  - брехня, наклеп, звинувачення, приниження, прізвиська;
  - поводження як з слугою
  - зниження самооцінки, руйнування особистих меж та ін.

  Психологічне насильство може відбуватися як в сім`ї, так і в колективі (на роботі, в навчальних закладах).

  Види психологічного насильства

  Булінг - це психологічний терор, емоційний тиск, переслідування, в окремих випадках - побиття і фізичні приниження.

  Мобінг
  Менш жорсткі, але все-таки психологічно небезпечні дії називають мобінгом. До цього виду цькування можна віднести чутки і плітки, грубі і непристойні жарти, прізвиська, висміювання.

  Кібертравля
  До кібертравлі відносяться загрози і повідомлення, що відправляються поштою або в соціальних мережах, все ті ж висміювання і публікуються у відкритому доступі чутки, поширення особистих фотографій жертви, особливо інтимних.

  Віктімблеймінг - це звинувачення жертви і «перекладання» всієї відповідальності на людину, і без того перебуває під психологічним тиском.

  Харасмент - це сексуальні домагання.

  Сталкінг - це нав'язливе, небажане і постійне переслідування однією людиною іншої.

  Аутинг - це публічне розголошення компрометуючої жертву інформації, яка в підсумку може стати приводом для цькування. Але навіть у разі нормального прийняття суспільством отриманої інформації людина все одно виявляється в некомфортною обстановці, часто змушує його виправдовуватися або пояснювати ситуацію.

  Психологічні маніпуляції застосовуються з метою психологічного насильства та можуть завдати шкоди людині. Наприкад, газлайтинг.

  Газлайтінг – це маніпулятивний прийом, спрямований на те, щоб спотворити і підірвати у жертви почуття реальності; роз’їдає здатність людини довіряти собі, і в результаті вона починаєте сумніватися в правомірності своїх скарг на образи і погане поводження.

  Психологічне насильство повинно каратись, оскільки це порушення прав людини, визначених в Конституції України:
  Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Введення інституту "Громадянин України" та "Негромадянин України" з імплементацією даних норм в цивільне, кримінальне, податкове та інші законодавства.

  Підписів 1068

  Дата відповіді

  Стецишин Віктор
  Електронне звернення на розгляді
  24 вересня, 2018
  24 грудня, 2018
  1068

  "Негромадянин України". Даний статус мав би містити у собі позбавлення довічно громадянських прав на право обирати та брати участь у будь-яких виборах, вступати на державну службу, обіймати посади в державних органах і так далі.
  Даний статус мають отримати громадяни України котрі порушили певні норми законодавства України.
  Подвійне громадянство , сепаратизм , топ корупціонери та інше.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Розділення понять: (російською) – «русский» та «россиянин», (українською) – «росіянин», які в сучасній російській мові розділяються, але в сучасній українській мові такого розділення немає. В той же час в Україні є багато людей які вважають себе етнічними «русскими» но не бажають щоб їм приписували громадянство іншої держави називаючи їх «росіянами» українською.

  Підписів 5

  Дата відповіді

  Тюфтяєв Сергій Геннадійович
  Електронне звернення на розгляді
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  5

  Просимо Верховну Раду України розглянути можливість що до прийняття постанови що до розділення понять:
  (російською) – «русский» та «россиянин»,
  (українською) – «росіянин», які в сучасній російській мові розділяються, але в сучасній українській мові такого розділення немає. В той же час в Україні є багато людей, громадян України, які вважають себе за національністю етнічними «русскими» но не бажають щоб їм приписували громадянство іншої держави називаючи їх «росіянами» українською.
  Вважаємо що таке розділення понять буде сприяти встановленню громадянського миру та злагоди в Україні.

  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ  |  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Захист, та заборона вирубки Українських лісів

  Підписів 607

  Дата відповіді

  Сич Петро Петрович
  Електронне звернення на розгляді
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  607

  Заборонити незаконну вирубку, знищення лісів України. Встановити покарання у вигляді позбавлення волі за крадіжку деревини з лісових масивів. Натомість, в місцях де проводиться вирубка лісу в межах закону, зобов'язати висаджувати саджанці. За одне зрізане дерево, чотири саджанці!

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Сделать понедельник выходным днем

  Підписів 109

  Дата відповіді

  Богданов Іван Миколайович
  Електронне звернення на розгляді
  25 вересня, 2018
  25 грудня, 2018
  109

  Начнем с того, что человек на протяжении всей жизни большую часть времени проводит на работе. За рабочую неделю у человека скапливается столько бытовых и жизненных вопросов, что он попросту не успевает их делать и эти проблемы нарастают и поглощают его, из-за этого человек становится нервным и утомленным от того, что он просто не успевает, и начинает осознавать, что время все быстрее и быстрее уходит. Приходя на работу, человек в понедельник чувствует себя угнетенным от того, что у него нет достаточно времени решить те или иные вопросы и весь негатив выплескивается на своих сотрудников, от этого люди становятся ненавистные, злые потому, что они чувствуют себя рабами. А теперь на минуточку представим, что у нас появился еще один законный выходной.
  Еще один выходной и человек получит ту радость, которую за деньги не купишь, люди будут решать все свои бытовые вопросы, семья еще один день будет вместе, люди будут больше наведывать родных и близких, люди станут добрее, позитивнее, общество в целом будет здоровым!
  Если говорить коротко об экономической стороне, то с уверенностью можно сказать, что ВВП от этого ни как не пострадает!

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Щодо відповідальності за утримання домашніх тварин та їх поведінку.

  Підписів 55

  Дата відповіді

  Кащич Тимур Володимирович
  Електронне звернення на розгляді
  25 вересня, 2018
  25 грудня, 2018
  55

  На даний момент багатьох українців турбує питання відносно відсутності відповідальності за утримання домашніх тварин.

  Можливо, настав час змінити це?

  Вважаю, що кримінальна та матеріальна відповідальність допоможуть змінити ситуацію на краще.

  По суті:

  - Кримінальна відповідальність за напад на людину (позбавлення волі власника тварини строком до 5 років);

  - Штраф за неприбирання екскрементів домашньої тварини - у розмірі 28 000 грн;

  - Штраф за вигул домашніх тварин без повідка та намордника - у розмірі 28 000 грн;

  - Штраф за вигул домашніх тварин на території дитячих майданчиків, шкіл, магазинів, пляжів та в місцях відпочинку - у розмірі 20 000 грн;

  - Штраф за створювання незручностей (виття, гавкання і т.д. у громадських місцях, багатоквартирних домах і т.д.) - у розмірі 20 000 грн.

  КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО  |  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ   
 • Про позбавлення Віктора Медведчука статусу спецпредставника у Тристоронній контактній групі й усунення його від переговорів у Мінську, а також притягнення до кримінальної відповідальності як відвертого російського агента і промоутера інтересів РФ в Україні

  Підписів 319

  Дата відповіді

  Мазур Олексій Миколайович
  Електронне звернення на розгляді
  26 вересня, 2018
  26 грудня, 2018
  319

  Витягнутий продажними антиукраїнськими ЗМІ з політичної труни й активно рекламований ними Віктор Медведчук займає відверто антидержавну позицію й будучі палким прихильником та кумом Путіна просуває в Україні інтереси країни-агресора. У зв'язку з цим його участь в Тристоронній контактній групі у переговорах в Мінську є не лише глибоко аморальною, а й такою, що має бути ретельно розслідувана відповідними органами з метою надання їй належної політико-правової оцінки.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Харків - столиця України

  Підписів 11

  Дата відповіді

  Ткаченко Полина Владиславовна
  Електронне звернення на розгляді
  27 вересня, 2018
  27 грудня, 2018
  11

  Давайте визнаємо, що Харків - це справжня столиця України

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ   
 • Встановлення в селах антен мобільного зв'язку

  Підписів 31

  Дата відповіді

  Ковальський Роман Анатолійович
  Електронне звернення на розгляді
  27 вересня, 2018
  27 грудня, 2018
  31

  В селах, або малих населених пунктах дуже поганий мобільний зв'язок. Живучи в 21 столітті коли телефон є частиною життя, люди не можуть до цього часу нормально спілкуватися з близькими та в якихось екстренних ситуаціях, або брати інформацію з інтернету за допомогою 3G. Постійно треба "бігати" по своїй оселі щоб зловити кращий сигнал і нормально поговорити, або зайти в інтернет. Так що прошу підтримати цю петицію тому що не мало з вас спіткала така ситуація. Треба щоб люди були більш інформативними і цивилізованішими.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Скасування обмеження виїзду за кордон аліменщікам-боржникам.

  Підписів 11

  Дата відповіді

  Ткачёв Алексей Юрьевич
  Електронне звернення на розгляді
  27 вересня, 2018
  27 грудня, 2018
  11

  Ухвалення Верховною Радою закону по аліментах на перший погляд досить правильно і нужно.

  Но, якщо вникнути в суть реформи, виникає багато питань на предмет справедлівості.Реформа спрямована виключно на заможних неплатників аліментів, які не допомагають своїм дітям при цьому маючи багатомільйонні доходи, особняки, автопарки іномарок, і т.д. Автори законопроекту по аліментах не думали про той шар суспільства, якій живе від зарплати до зарплати.

  Прімер: Людина самозайнятий, працює рукамі.Работа сезонна.Закази можуть бути, а можуть і не бути. Крiм податків, потрібно платити комуналку, щось їсти і щось одягати.Сумма щомісячних нарахувань по аліментах вважаються непідйомна .Маючи заборгованість по аліментах, виїхати на заробітки за кордон в Європу, щоб погасити заборгованість згідно прийнятого закону, неможливо. Доходу в Україні не вистачає, щоб погасити заборгованість повністю.Що говорити про створення нової сім'ї?!Замкнуте коло.

  Прошу вникнути в ситуацію, так як ця проблема не виняток, і підтримати петіцію.

  Це може торкнутися кожного !!!

  І в будь-який момент !!!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Підвищення заробітної плати працівникам залізничної дороги

  Підписів 17

  Дата відповіді

  Михайловська Руслана Сергіївна
  Електронне звернення на розгляді
  28 вересня, 2018
  28 грудня, 2018
  17

  Підвищити заробітню плату усім працівникам які обслуговують колії, вагони, локомотиви та станції залізничних сполучень. Люди мають отримувати гідну оплату праці.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Припинити фінансову допомогу Україні від МВФ для фінансової свободи майбутніх поколінь українців

  Підписів 20

  Дата відповіді

  Піскунов Валерій
  Електронне звернення на розгляді
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  20

  Зупинити дію меморандуму з Міжнародним валютним фондом в частині одержання фінансової допомоги Україною.

  Провести переговори з МВФ стосовно реструктуризації боргів України, а також змінити податкову та митну політику на користь сприяння розвитку малого і середнього підприємництва. Вирішувати бюджетні питання шляхом інтенсифікації реформ та розвитку економіки.

  Основний тягар щодо повернення боргу МВФ покласти на бізнесові структури олігархів, що отримують бюджетні видатки на розвиток.

  Зупинити шлях до фінансової кабали наших нащадків.

  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Поведінка, негідна звання народного депутата

  Підписів 15

  Дата відповіді

  Соляник Андрій Сергійович
  Електронне звернення на розгляді
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  15

  2 жовтня 2018 року народний депутат Олег Барна в стінах ВРУ нецензурно висловився на адресу журналіста , за запитання про "кнопкодавство".
  Таким вчинком він зганьбив почесне звання народного депутата. Людина яка не може контролювати свої емоції і свої дії не може нести звання депутата.
  Тому:
  Потрібно зняти з нього недоторканність і притягти до відповідальності аж до позбавлення мандата.
  Суспільство повинні очолювати достойні люди.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • 62 МЛРД. ГРН. СУБСИДІЙ 2018 РОКУ -ЦЕ 2175МЛАР. ДОЛЛАРІВ- РОЗДІЛІТЬ суму субсидії за 1 РІК НА 42 МІЛЛІОНА УКРАЇНЦІВ І ВІДДАЙТЕ НА ПОВНЕ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ

  Підписів 11

  Дата відповіді

  Литвин Олена Володимирівна
  Електронне звернення на розгляді
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  11

  Кожного року велика проблема в субсидіях. ВІДДАЙТЕ один раз виділених 62000000000 грн.субсидій населенню поіменно на картку. Лише за 2018р. сума на субсидії становить - 2175 мілліардів долларів , що на 42 мілліона українців складає по 51796тисяч долларів. Це для кожного українця дуже великі кошти. Нехай кожен українець поставить собі сонячні панелі, утеплить житло, Хто бнемає житла купить будинок собі , дітям, та проведе сучасне отоплення, - з картки гроші повинні іти лише на ці цілі. А ціни на утеплюючі матеріали не піднімати нікому років три-чотири, під " всевидячим оком" ВР та парламенту . . За один рік так можна злізти з" голки "субсидій і забути , що це таке. І НІЯКИХ СУБСИДІЙ В ПОДАЛЬШОМУ. НІЯКІ ЧИНОВНИКИ БІЛЬШЕ НЕ НАЖИВАТИМУТЬСЯ НА ЦЬОМУ, Це питання не потрібно більше буде піднімати і не запозичати гроші в МВФ. Невже для цього потрібно мати великий розум??? Проголосуйте за це. Подумайте один раз про народ і дайте йому, саме народу, кошти. Петицію подібну уже відправила на Президента. Це реальна пропозиція, щоб не красти і не марнувати бюджетні кошти.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Закрыть все теле и радио-каналы, или ограничить их вещание.

  Підписів 3

  Дата відповіді

  Моргунов Игорь
  Електронне звернення на розгляді
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  3

  Сейчас в нашей стране сложилась такая ситуация что умами людей управляют "Властьимущие" посредством подконтрольных СМИ.
  Телевизионное вещание не подразумевает обратной связи потому оппонировать мнению представленному на нем нет возможности, даже в случае ложности такового(что достаточно часто бывает).

  Так же на ТВ в последнее время практически весь эфир за исключением новостей является развлекательным, что в итоге поощряет поверхностное мышление и ведет к деградации населения нашей страны.

  Предлагается прекратить вещание всех телеканалов на территории Украины, за исключением образовательных(наука и т.п.) и информационных(рада и т.п.). С возможностью конечно же в случае ЧП(и только в случае такового) вставить новостной блок по данной проблеме.

  Это поспособствует развитию свободы слова и свободе мнений(новостные интернет порталы с возможностью обратной связи).
  Прекратит деградацию населения, за неимением альтернатив людям придется смотреть передачи для умных.
  Освободит большое количество трудовых ресурсов для использования на производствах и других сферах, что благотворно повлияет на экономику.
  У людей появится больше свободного времени для прямого общения с друг-другом что так же снизит социальную напряженность.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Накласти санкції проти телеканалів "24 канал" та "1+1" за системачну подачу неправдивої інформації та використання медіаресурсу з метою цькування непідходящих власникам каналів публічних осіб

  Підписів 39

  Дата відповіді

  Новіцький Віталій Ігорович
  Електронне звернення на розгляді
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  39

  "24 канал" та "1+1" порушуючи всі норми журналістики та здорового глузду плюють в очі своїм глядачам-читачам та регулярно та цілеспрямовано подають неправдиву інформацію. Нерідко "24 канал" взагалі працює в один голос з відповідним своїм колегою з Росії.

  Найбільшого плювка українці зазнали в своє обличчя через так звану соціологію 24-го каналу. Якщо не помиляюся то в кінці літа "24 канал" написав статтю згідно якої в них переможцями рейтингу були Гриценко з Вакарчуком. І з надією що у читачів сайту "24 каналу" промиті мізки створили соцопитування, сподіваючись отримати не менші, а то й більші вигідні керівництву цифри... Натомість опитування традиційно показало лідерство Петра Порошенко - 24% та Юлії Тимошеко - 12%, Гриценко не набирав і 6%, Вакарчук мав менше 9%. В певний момент було вкинуто 80.000 голосів від ботів. Це досить легко перевірити, враховуючи, що сттаю де розміщено опитування прочитало всього 80.000 чоловік, а сам "счетчик" показував поза 160.000, а за Вакарчука і Гриценка різко полетіли голоси, зараз Гриценко маючи 6% виріс до 15%, а Вакарчук з 9% до 35% Фантастичні цифри, фантастична соціологія. Помітивши як їх обманюють на їх же очах (все це було зроблено криво і швидко) українці обурилися в коментаріях... Але і ті просто розчинилися...

  Продовжувати можна довго...

  Про те як власник телеканалу "1+1" Ігор Коломойський, що нещодавно кинув українців з Приватом на 4млрд використовує свій медіа-ресурс, за допомогою безпринципових і антиморальних "журналістів" думаю говорити не варто.

  Ми, народ України, просимо вжити санкції і подарувати нам нарешті гідне телебачення, ми щоденно сплачуємо податки за які нам впарюють оце дешеве біосміття.

  Просимо провести розслідування покарати усіх причетних (від журналістів до власників таких матеріалів) та вжити санкції за систематичне подання неправдивої і ворожої інформації і оштрафувати телеканали та прилеглі до них сайти на суму від 20% і аж до повної заборони трансляції. Будь-ласка не пускайте нам пилюку в очі в вигляді штрафів в 3.300грн, це просто смішно, за такі гроші Ігор Валерійович навіть "кофе пить" не піде...

  Докази "соцопитування" та покроково момент фальсифікації від "24 канал" готові надати... Я кажуть "рукописи не горят"

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • Встановити економічно-обгрунтовану ціну на газ.

  Підписів 48

  Дата відповіді

  Ластовенко Олена Петрівна
  Електронне звернення на розгляді
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  48

  Втановити економічно-обгрунтовану ціну на газ. Не маємо чим платити за газ. Для отримання субсидії дуже жорскі умови. Скільки буде тривати це приниження?

  ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА   
 • ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ

  Підписів 11

  Дата відповіді

  Сторожук Сергій Миколайович
  Електронне звернення на розгляді
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  11

  Державне бюро розслідувань є центральним органом виконавчої влади, що здійснює правоохоронну діяльність з метою запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, віднесених до його компетенції.

  На теперешній час фактичне створення ДБР України є занадто повільним процесом, а чинне законодавство, що регулює його дільність, є недосконалим.

  Просимо Верховну Раду України проявити політичну волю та сприяти створенню правоохоронного органу, що забезпечить реальну боротьбу із корупцією та злочинністю в Україні, шляхом:

  - прийняття ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань" 5395-д від 05.04.2018.
  .  ГО "Антикорупційна партія України
  #ACPofUkraine

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Підвищення прожиткового мінімуму на 2019рік відповідно до реально існуючих цін в Україні.

  Підписів 41

  Дата відповіді

  Дмитренко Микола Олександрович
  Електронне звернення на розгляді
  16 жовтня, 2018
  16 січня, 2019
  41

  Вимагаємо затвердити до другого читання народними депутатами України проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» фактичний розмір прожиткового мінімуму, визначеного Мінсоцполітики України – 4 235 грн., відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» та внести зміни у статті 7 проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»,
  а саме: величину розміру прожиткового мінімуму 1 853грн. замінити на 4 235 грн.
  І затвердити статтю 7 у такій редакції:
  стаття 7 проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019рік»
  Установити прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2019 року – 4 235гривень.
  дітей віком до 6 років з 1 січня 2019 року – 3 527 гривень;
  дітей віком від 6 до 18 років з 1 січня 2019 року - 4 327гривень;
  працездатних осіб з 1 січня 2019 року – 4 759 гривень;
  осіб, які втратили працездатність з 1 січня 2019 року - 3 115 гривень
  Це сприяє підвищенню пенсій, зарплат, стипендій( які згідно Конституції України повинні бути не менше прожиткового мінімуму, встановленого Законом), подоланню бідності в Україні та відповідає приписам Закону України «Про прожитковий мінімум».
  Громадяни України, своїм голосом ви підтримаєте своє життя та своїх близьких!!!
  Автори :
  Ольга Зюзіна

  Олексій Кляшторний

  Леонід Шморгун

  Галина Третьякова

  Ольга Дорошко

  Іван Чигирь

  Микола Дмитренко

  Лідія Козороз

  Людмила Нижник

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ