ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

 • Скасувати перехід на літній час

  Підписів 86

  Дата відповіді

  Бабенко Роман
  Електронне звернення на розгляді
  26 жовтня, 2020
  26 січня, 2021
  86

  Залишити натуральний астрономічний час для України UTC+2, якій є дійсно територіально-географічним часом для України.
  Встановіти пам'ятний знак на шляховій естакаді Е40 с.Березівка (Макарівський район)
  Географічні координати 50°25′45″ пн. ш. 30°00′00″ сх. д.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • ЗАБЕЗПЕЧИТИ встановлення МАКСИМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ народним депутатам, чиновникам і суддям в сумі не більше 10 розмірів мінімальної заробітної плати

  Підписів 298

  Дата відповіді

  Ісаєв Микола Всісович
  Електронне звернення на розгляді
  02 вересня, 2020
  02 грудня, 2020
  298

  Статтею 1 Конституції України встановлено, що:
  - Україна є соціальна держава.

  Статтею 24 Конституції України встановлено, що:
  - Не може бути ПРИВІЛЕЇВ за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

  Пунктом 3 статті 27 Закону України " N 1058 "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" встановлено, що:
  - Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.

  З українських ЗМІ:

  - УНІАН. Україна є найбіднішою країною Європи – звіт МВФ:
  "Україна є найбіднішою країною Європи згідно з даними з нового звіту Міжнародного валютного фонду.
  У новому звіті МВФ за показником ВВП на душу населення нас обійшла навіть Молдова:
  Молдова посідає 133-є місце в світі з 2694,469 дол. ВВП на душу населення,
  а Україна – 134-е місце у світі з 2656,01 дол ВВП на душу населення.
  За розміром офіційної середньої зарплати Україна також посідає останнє місце в Європі:
  середня офіційна зарплата в Молдові становила 375,82 дол. (6369,8 леїв),
  в Україні - 325,53 дол (8529 грн).

  - Украинская правда. КС признал ограничение зарплат чиновников во время карантина незаконным:
  "Конституционный суд 28 августа 2020 года признал, что ОГРАНИЧЕНИЕ заработных плат (10 размерами минимальной заработной платы) государственных служащих и судей в период карантина является НЕЗАКОННЫМ".

  Тобто пенсію українських громадян можливо ОБМЕЖУВАТИ, а надвисокі зарплати народних депутатів, чиновників і суддів НЕ МОЖНА, хоч Україна є найбіднішою країною Європи.

  Це ПОРУШУЄ статті 1 та 24 Конституції України.

  В зв'язку з вищенаведеним, ПРОШУ народних депутатів України:

  1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ в Україні реалізацію статтей 1 та 24 Конституції України та ВСТАНОВИТИ МАКСИМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ народним депутатам, чиновникам і суддям в сумі НЕ БІЛЬШЕ 10 розмірів мінімальної заробітної плати

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • ЗАПРОВАДЖЕННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ОТРИМАННЯ «ПОСЛУГ» ПРОСТИТУЦІЇ

  Підписів 6

  Дата відповіді

  Ворох Сергій Анатолійович
  Електронне звернення на розгляді
  16 жовтня, 2020
  16 січня, 2021
  6

  Для ефективної боротьби із проституцією – злочинною діяльністю, що винятково принижує честь та гідність людей, втягнутих та примушених до надання її «послуг», необхідно призначити справедливе покарання особам, що замовляють та споживають «сексуальні послуги» за винагороду.

  ВИМАГАЄМО від Верховної Ради України ЗАПРОВАДИТИ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ОТРИМАННЯ «ПОСЛУГ» ПРОСТИТУЦІЇ шляхом зміни назви статті 303 КК України «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією» та розширення її положень, а також впровадженням інших змін Законодавства, із врахуванням наступних пропозицій.

  1. Встановити покарання для замовників «послуг» проституції, не менш суворе, ніж те, що передбачено за вчинення злочинів за статтею 302 КК України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво». Розглядати здійснене замовлення «послуг» проституції, яке не було виконане із причин, що не залежали від волі замовника, замахом на здійснення злочину.

  2. У разі участі у цьому злочині звідника або сутенера розглядати його та замовника «послуг» проституції як співучасників злочину, що мають понести порівнянну відповідальність.

  3. Визнати за обтяжувальні обставини при здійсненні такого злочину:
  – повторне замовлення «послуг» проституції;
  – замовлення «послуг» проституції в осіб з інвалідністю першої та другої групи, в осіб, що на момент замовлення та/або на момент надання послуг перебували в уразливому стані, у вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до чотирнадцяти років.

  4. Забезпечити особливу відповідальність державних службовців та посадовців:
  – визнати належність звідників, сутенерів або замовників «послуг» проституції до цієї категорії громадян за обтяжувальну обставину при здійсненні такого злочину;
  – забезпечити можливість відсторонення від посади громадян цієї категорії, що підозрюються або обвинувачуються у вчиненні такого злочину, під час досудового розслідування та судового провадження, попри встановлений КК ступінь тяжкості цього злочину.

  5. Забезпечити боротьбу із так званим «секс-туризмом»:
  – запровадити для громадян інших країн, що скоїли цей злочин на території Україні, депортацію за межі держави після відбуття призначеного судом стягнення/покарання;
  – запровадити для громадян інших країн, причетних до цього злочину (скоєного, зокрема, й за кордоном), заборону в’їзду в Україну;
  – створити базу даних осіб, що причетні до цього злочину, забезпечити ефективний обмін інформацією та взаємодію із правоохоронними органами інших країн з метою виявлення та належного покарання злочинців.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Оголошення процедури Імпічменту президенту України

  Підписів 195

  Дата відповіді

  Литвиненко Едуард Станіславович
  Електронне звернення на розгляді
  15 вересня, 2020
  15 грудня, 2020
  195

  Вимагаємо від Верховної Ради України у відповідності до вимог пункту 10 статті 85 "Конституції України" (Повноваження Верховної Ради України) розпочати усунення Президента України з поста в порядку особливої процедури (імпічменту), встановленому статтею 111 цієї Конституції "Державна зрада" та для проведення розслідування створити у Верховній Раді України спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.

  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Забезпечення населення держави невідкладною та екстреною догоспітальною допомогою.Служба екстреної (швидкої) медичної допомоги України

  Підписів 27

  Дата відповіді

  Чорноморець Дмитро Володимирович
  Електронне звернення на розгляді
  25 вересня, 2020
  25 грудня, 2020
  27

  Забезпечити всі пункти служби екстреної (швидкої) медичної допомоги України у всіх населених пунктах , повноприводними автомобілями, для забезпечення населення держави невідкладною та екстреною догоспітальною допомогою при різних ситуаціях, які можуть загрожувати здоров'ю або життю людини в зимовий період,також де є ускладнене дорожнє покриття.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Щодо внесення змін до чинного законодавства України, яким заборонитм особам, що притягувалися до адміністративної та/або кримінальної відповідальності, обіймати посади осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Підписів 11

  Дата відповіді

  Лейко Михайло Макарович
  Електронне звернення на розгляді
  15 вересня, 2020
  15 грудня, 2020
  11

  Пропоную з метою підвищення рівня законності в державі та суспільстві на законодавчому рівні заборонити особам, що притягувалися до адміністративної та/або кримінальної відповідальності, обіймати посади осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Про прийняття закону: «Про порядок призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності громадянам України» .

  Підписів 5

  Дата відповіді

  Репєх Сергій Миколайович
  Електронне звернення на розгляді
  26 жовтня, 2020
  26 січня, 2021
  5

  В зв’язку з тим , що кількість населення складає 36 млн осіб, в країні після катастрофи ЧАЕС смертність перевищує народженість в відношенні 100/50,а так как є «Порядок призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцям» зі сплатою в разі отримання інвалідності 250-кратного прожиткового мінімуму виникає питання ,чи не відбувається дискрімінація населення. При захворюванні раку , при отриманні 3-ї групи інвалідності пенсія складає 2000 грн. Вимагаю прийняти закон про встановлення виплат при отриманні інвалідності громадянам України.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Не закривайте навчальні заклади! Діти повинні навчатися!

  Підписів 19

  Дата відповіді

  Марченко Андрій
  Електронне звернення на розгляді
  17 вересня, 2020
  17 грудня, 2020
  19

  💙💛 Не закривайте навчальні заклади! Діти повинні навчатися!
  Діти повинні навчатися хоч в масках, хоч з дезінфекторами, хоч в рукавичках, хоч з нарядом лікарів у школах, хоч з перевірками, хоч без! Але Діти України – Повинні Навчатися!
  P.S.: Якщо ви хочете "уроки-онлайн", то забезпечте всіх Українців комп'ютерами, камерами, інтернетом, інструкціями, та всім іншим, якщо ви такі грамотні та розумні при владі... Зробіть тоді всю Україну комп'ютерізованою, технологічною, роботизованою, сучасною, швидкісною, та якісною — тоді взагалі ніхто з дому не буде виходити, тільки подихати, або щось купити... Не перетворюйте життя Українців в "маразм середньовіччя", або в "маски-шоу"...
  Не закривайте школи, коледжі, інститути, та інші! Діти повинні навчатися! 💙💛

  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Индивидуальное распределение пенсионного налога

  Підписів 3

  Дата відповіді

  Смычок Ярослав Олегович
  Електронне звернення на розгляді
  12 жовтня, 2020
  12 січня, 2021
  3

  Доброго времени суток Украинцы ! Хочу поднять одну печальную тему для всех нас – пенсии.
  Это обращение в основном для более молодого поколения (18-40). Скажите пожалуйста, вы уверены в том, что доживете до 60 лет ? Вы хотите работать и платить налоги всю жизнь, для того, что б через 40 лет вам платили жалкие копейки ?! Или может вы хотите, что б те деньги которые вы заработали шли на ваш личный счет ?
  Так вот, я предлагаю ввести индивидуальный счет, для каждого украинца достигшего совершеннолетия. На данный счет будут поступать те средства(налог в пенсионный фонд), которые гражданин официально заработал. И при достижении пенсионного возраста, этот счет будет разблокирован. В случаи смерти , средства будут перечислены прямым родственникам или же тем лицам, которым пожелает нужным владелец счета (соответственно, будет возможность выбора передачи средств другим людям через определенный договор).
  Я считаю такое распределение средств будет справедливым. Что заработал – то и получи. И будь более уверен в своем будущем.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Внесення змін до ст. 5 Закону України "Про судовий збір" (3674-VI)

  Підписів 7

  Дата відповіді

  Ходирев Антон Володимирович
  Електронне звернення на розгляді
  27 жовтня, 2020
  27 січня, 2021
  7

  В постанові Великої Палати Верховного Суду від 18 березня 2020 року у справі №543/775/17 зроблено висновок про те, що у справах щодо оскарження постанов про адміністративне правопорушення у розумінні положень статей 287, 288 КУпАП, як і в інших справах, які розглядаються судом у порядку позовного провадження, слід застосовувати статті 2-5 Закону №3674-VI (Про судовий збір), які пільг за подання позовної заяви, відповідних скарг у цих правовідносинах не передбачають.
  Зазначений висновок однозначно порушує право осіб на оскарження Постанов про накладання адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, оскільки Скаржник наразі зобов’язаний разом з поданням Позовної заяви сплатити судовий збір, який у 2020 році за подання подібних позовних заяв складає 420,40 гривень, що в деяких випадках перевищує суму штрафу за порушення ПДР.
  Зазначена вимога є не справедливою, оскільки особа, на яку працівником патрульної поліції незаконно, не маючи достатніх доказів було виписано Постанову про накладання адміністративного стягнення за порушення ПДР, бажає її оскаржити, має право безкоштовно подати до суду Позовну заяву про оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення.
  Згідно Ст. 55. Конституції України Права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
  Згідно з ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
  Згідно ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.
  Згідно ст. 6 Кодексу адміністративного судочинства України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
  Згідно ст. 7 КУпАП, ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв`язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
  Згідно ст. 6 Закону України «Про Національну поліцію» поліція у своїй діяльності керується принципом верховенства права, відповідно до якого людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Принцип верховенства права застосовується з урахуванням практики Європейського суду з прав людини.
  Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України «Про Національну поліцію» під час виконання своїх завдань поліція забезпечує дотримання прав і свобод людини, гарантованих Конституцією та законами України, а також міжнародними договорами України, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, і сприяє їх реалізації.
  У зв’язку з чим прошу внести зміни до ч.1 ст. 5 ЗУ «Про судовий збір» а саме, від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються:
  - Позивачі у справах про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Закон України про вибори Всіх голів місцевих, районних ,обласних Судів. Прокуратури. Поліції.Культури. Охорони здоров'я та інших відомств.

  Підписів 7

  Дата відповіді

  Урбанський олександр
  Електронне звернення на розгляді
  25 вересня, 2020
  25 грудня, 2020
  7

  Для запобігання Корупції прийняти закон про Місцеві,районні,обласні вибори Громадою Керівників наступних органів Влади: Голову місцевої та обласної Поліції, Судью, Прокурора, голову Укравління Культури, Голову управління Здоров'я та інших державних органів, для забезпечення повного звіту перед громадою та запобігання Корупції. Випробувальний термін для всіх Виборних Державних посадовців має бути 30,90,120 днів , на протязі якіх виборна особа подає звіт перед громадою через засоби массової інформації. Після проходження випробувального терміну громада шляхом вільного голосування налає право , погодження для подальшого виконання посадовцем своїх обов'язків. У разі невиконання наданих політичних зобов'язань кандидат позбавляеться посади.

  ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Закон про припинення повноважень та позбавлення статусу будь якої Виборної особи в Україні від Депутата до Президента України.

  Підписів 14

  Дата відповіді

  Урбанський олександр
  Електронне звернення на розгляді
  25 вересня, 2020
  25 грудня, 2020
  14

  Будь яка Виборна особа в Україні від Депутатів та голів місцевих рад, обласних, Верховної ради України, Президента України та Всіх Виборних посад державних службовців мають бути достроково припинити повноваження у разі відсутності звіту за Політичні зобов'язання на протязі 30,90,120 днів від дати виборів та порушення виборчих обіцянок пред громадою яка його обрала. Приводом для припинення е судовий позов проти нього від одного або групи виборців за невиконання виборчих обіцянок..

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ   
 • Про збільшення до 3000000 грн. порогу обяв'язкової уплати Податку на додаткову вартість для приватних підприємців.

  Підписів 18

  Дата відповіді

  Губенко Євгеній Анатолійович
  Електронне звернення на розгляді
  11 вересня, 2020
  11 грудня, 2020
  18

  За останні кілька років курс гривні по відношенню до основних валют просів в 3,5 рази. Відповідно збільшились ціни на товари та послуги.
  Разом з тим, сумма річного оббігу в 1000000 грн., при якій приватний підприємець примусово стає платником податку на додану вартість ( далі ПДВ) залишається незмінною.
  Що таке сьогодні 1000000 грн на рік , припустимо для роздрібної торгівлі? Це приблизно 2780 грн виторгу в день. При середній торговій націнці у 20 відсотків прибуток складе 556 грн в день, або 16680 грн на місяць.Цих грошей не вистачить навідь на оплату орендної плати та зарплату продавцям та бухгалтеру. А ще треба сплатити податки і щось заробити. А тут додається ще й ПДВ, податок дуже складний в адмініструванні, з яким навідь на великих підприємствах проблеми.
  Тому пропоную збільшити поріг для присового входження в число платників ПДВ для підприємців, як мінімум до 3500000 грн., що більш відповідає сучасній ситуації.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО   
 • Пам'ять про Захисників України

  Підписів 205

  Дата відповіді

  Плебанович Василина Андріївна
  Електронне звернення на розгляді
  07 жовтня, 2020
  07 січня, 2021
  205

  Вимагаємо! Встановити портрети загиблих (з іменами, прізвищами, датами народження та смерті) Революції Гідності, АТО/ ООС, та загиблих при анексії Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, у приміщенні Верховної Ради України, а саме у вестебюлі першого поверху, щоб кожний, хто заходить у приміщення Верховної Ради України бачив обличчя тих людей, які дали можливість і надалі існувати нашій державі Україні та стримали агресора, віддавши своє життя! Пам'ятаймо та шануймо наших Захисників.

  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ   
 • Про внесення змін до закону про Державний бюджет.

  Підписів 5

  Дата відповіді

  Соколов Геннадій Олександрович
  Електронне звернення на розгляді
  21 вересня, 2020
  21 грудня, 2020
  5

  Затвердити законодавчо, та Забовязати всіх сплачувати внески до Пенсійного фонду з всїєї отриманої заробітної плати, а не з суми, обмеженої 15 000 гривень. Сплачувати всім, в повному обсязі 22 відсотки і з 20 тисяч гривень і з 500 тисяч і з 1 мільона заробітної плати.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Прибрати з України Євробляхи

  Підписів 5

  Дата відповіді

  Шевченко Юрій Анатолійович
  Електронне звернення на розгляді
  28 вересня, 2020
  28 грудня, 2020
  5

  Протягом останніх років в Україні з’явилася критична маса автомобілів на єврономерах, що почало ставити під сумнів актуальність державної реєстрації автомобілів.На сьогодняшній день не має жодних підстав власникам євроблях безперешкодно пересуватись дорогами країни.Необхідність вирішувати цю проблему з`явилась вже давно.Страждає від цього й економіка країни, яка недоотримує кошти з податків за ввезення закордонних авто у бюджет. Дивує також бездіяльність національної поліції з цього питання.Усі неодноразово надані "перехідні періоди" у продовж яких можна було їздити без штрафів закінчились уже давно.
  Користуючись правом громадянина України, вимагаю:
  негайно врегулювання проблему автомобілів з європейської реєстрацією, які тривалий час перебувають в Україні.

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Про зміну положення щодо керування автомобілями, колісними тракторами, самохідними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами, які експлуатуються на вулично-дорожній мережі, всіх типів (категорії B1, B, C1, C, T), за винятком автобусів, трамваїв і тролейбусів, - особам, які досягли 16-річного віку;

  Підписів 2

  Дата відповіді

  Якубинський Данііл Вікторович
  Електронне звернення на розгляді
  15 жовтня, 2020
  15 січня, 2021
  2

  Я хочу запропонувати ввести зміни щодо ВІКУ видачі та надання права на керування транспортних засобів ( категорії B1, B, C1, C, T ) особам, які досягли 16-ти річного віку. Кожний громадянин, який досяг визначеного цим Законом віку, не має медичних протипоказань та пройшов повний курс навчання за відповідними програмами, може в установленому порядку отримати право на керування транспортними засобами відповідної категорії. Також задля убезпечення дорожнього руху в нашій краЇні, я пропоную у 18-ти річному віці, повторну перездачу екзамена. Прошу розглянути мою петицію! З повагою!

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Про заборону ввезення неякісної вакцини,яка не пройшла клінічні випробування в Україну.

  Підписів 92

  Дата відповіді

  Тимченко Микола Борисович
  Електронне звернення на розгляді
  15 жовтня, 2020
  15 січня, 2021
  92

  Внести законопроект про заборону ввезення на територію України вакцини,яка не пройшла клінічні випробування та настання кримінальної відповідальності за такі дії.Розглянути терміново.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Про необхідність законодавчого регулювання питань пов’язаних з завершенням об’єктів житлового будівництва, спорудження яких зупинене

  Підписів 77

  Дата відповіді

  Мельник Максим Петрович
  Електронне звернення на розгляді
  16 жовтня, 2020
  16 січня, 2021
  77

  Шановні народні депутати!
  Даною петицією хочемо привернути вашу увагу до відсутності правового регулювання питань пов’язаних з завершенням об’єктів житлового будівництва, спорудження яких зупинене.
  Надзвичайно багато людей інвестувавши свої заощадження в житло роками чекають на свої квартири без будь-яких перспектив їх отримати.
  На сьогодні абсолютно відсутня законодавча база, яка б давала визначення поняття довгобуду, встановлювала механізм взаємодії, чи самоорганізації інвесторів, зміни землекористувача та замовника будівництва, права власності на об’єкт незавершеного будівництва, залучення девелоперів чи підрядників у проєкт з метою його добудови.
  Виконання державними органами положень чинного законодавства призводить лише до накладення арештів на земельні ділянки, та об’єкти незавершеного будівництва, а іноді і майнові права на квартири, як заходів забезпечення кримінального провадження або в рамках виконавчого провадження. Що жодним чином не наближує інвесторів до отримання права власності на квартири.
  Без створення належної законодавчої бази питання завершення довгобудів не буде вирішено, інвестори так і продовжать чекати свої квартири, а міські пейзажі й далі будуть псувати недобудови.
  Просимо Вас створити робочу для підготовки проєкту закону покликаного врегулювати вищезазначені питання.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО   
 • Запровадити в Україні 2-ге жовтня “Днем громадських активістів та лідерів громад”

  Підписів 3

  Дата відповіді

  Черкашин Максим Володимирович
  Електронне звернення на розгляді
  20 жовтня, 2020
  20 січня, 2021
  3

  Хоча громадських активістів в Україні не так і багато, проте, саме вони змінюють власне середовище, громади і Україну на краще. На жаль, роль громадських активістів навмисне применшується, а часто й взагалі дискримінується.

  Проте, у кожного з нас є друзі чи знайомі, які не просто пишуть злісні пости у соцмережах, а постійно щось придумують, реалізовують ініціативи та проекти. Ми зустрічаємо їх серед керівників ОСББ, волонтерів, спортсменів, вчителів, митців, науковців. Активні громадяни – це не завжди члени громадських організацій, але завжди “магніти”, які притягу.ть і запалюють інших.

  Громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” пропонує запровадити 2-ге жовтня “Днем громадських активістів та лідерів громад”. Саме 2-го жовтня 1990-го року в Україні розпочалась Революція на граніті - кампанія широкомасштабних акцій ненасильницької громадянської непокори. Саме тоді лідери і активні громадяни України виступили проти підписання нового союзного договору. Саме активні громадяни, згодом, піднялись на Помаранчеву революцію, Революцію Гідності та стали на захист України. Саме активні громадяни та лідери сьогодні змінюють свої громади проводячи екологічні акції, контролюючи місцеву владу, долучаючись до бюджету участі та навчаючи інших.

  Запровадження “Днz громадських активістів та лідерів громад” дозволить популяризувати громадську активність та відзначати тих, хто справді робить щось корисне для свого міста і України незалежно від професії та приналежності до громадської організації.
  Цього дня громадський сектор, місцева, регіональна і національна влади, фонди та бізнес-середовище відзначатимуть тих, хто щодня змінюють свої громади і Україну на краще.

  Лише активні люди змінюють Україну на краще!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ