ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

 • Відміна Закону України "Про очищення влади"

  Підписів 0

  Дата відповіді

  Баковський Олександр Володимирович
  Електронне звернення на розгляді
  13 січня, 2021
  13 квітня, 2021
  0

  Нажаль, сьогодні в Україні існує великий дефіцит професійних кадрів в політиці. Багато посадових осіб демонструють свою некомпетентність та непрофесіоналізм на своїх посадах, тому я прошу відмінити Закон України "Про очищення влади", що в подальшому допоможе набирати в Державні органи влади професійних, висококваліфікованих професіоналів, які в силу вищевказаного закону по несправедливих причинах не можуть займати посадові місця.
  На мою думку, та на думку багатьох свідомих громадян України, відміна даного закону в подальшому, допоможе призначити велику кількість потужних кадрів для врегулювання економічної та політичної ситуації в країні.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ   
 • ЗАБЕЗПЕЧИТИ встановлення МАКСИМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ народним депутатам, чиновникам і суддям в сумі не більше 10 розмірів мінімальної заробітної плати

  Підписів 113

  Дата відповіді

  Ісаєв Микола Всісович
  Електронне звернення на розгляді
  09 грудня, 2020
  09 березня, 2021
  113

  Статтею 1 Конституції України встановлено, що:
  - Україна є соціальна держава.

  Статтею 24 Конституції України встановлено, що:
  - Не може бути ПРИВІЛЕЇВ за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

  Пунктом 3 статті 27 Закону України " N 1058 "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" встановлено, що:
  - Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.

  З українських ЗМІ:

  - УНІАН. Україна є найбіднішою країною Європи – звіт МВФ:
  "Україна є найбіднішою країною Європи згідно з даними з нового звіту Міжнародного валютного фонду.
  У новому звіті МВФ за показником ВВП на душу населення нас обійшла навіть Молдова:
  Молдова посідає 133-є місце в світі з 2694,469 дол. ВВП на душу населення,
  а Україна – 134-е місце у світі з 2656,01 дол ВВП на душу населення.
  За розміром офіційної середньої зарплати Україна також посідає останнє місце в Європі:
  середня офіційна зарплата в Молдові становила 375,82 дол. (6369,8 леїв),
  в Україні - 325,53 дол (8529 грн).

  - Украинская правда. КС признал ограничение зарплат чиновников во время карантина незаконным:
  "Конституционный суд 28 августа 2020 года признал, что ОГРАНИЧЕНИЕ заработных плат (10 размерами минимальной заработной платы) государственных служащих и судей в период карантина является НЕЗАКОННЫМ".

  Тобто пенсію українських громадян можливо ОБМЕЖУВАТИ, а надвисокі зарплати народних депутатів, чиновників і суддів НЕ МОЖНА, хоч Україна є найбіднішою країною Європи.

  Це ПОРУШУЄ статті 1 та 24 Конституції України.

  В зв'язку з вищенаведеним, ПРОШУ народних депутатів України:

  1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ в Україні реалізацію статтей 1 та 24 Конституції України та ВСТАНОВИТИ МАКСИМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ народним депутатам, чиновникам і суддям в сумі НЕ БІЛЬШЕ 10 розмірів мінімальної заробітної плати

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • ПОВЕРНІТЬ НЕГАЙНО чорнобильцям НЕЗАКОННО скасовані пільги і компенсації

  Підписів 18

  Дата відповіді

  Ісаєв Микола Всісович
  Електронне звернення на розгляді
  21 грудня, 2020
  21 березня, 2021
  18

  З українських ЗМІ:

  - Цензор. Чернобыльцы заблокировали движение по ул. Грушевского в центре Киева: требуют от Кабмина льгот. ФОТОрепортаж (обновлено):
  "Участники ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС проводят акцию протеста в правительственном квартале в центре Киева против ограничения их соцгарантий.
  Протестующие перекрыли движение по ул. Грушевского. Они постоянно ходят по пешеходному переходу из-за чего движение по ул. Грушевского заблокировано.
  Чернобыльцы требуют от правительства прекратить урезать положенные им льготы и настаивают на предоставлении положенных им социальных гарантий в полном объеме".

  Дійсно, Парламенти України, де керували Партії президентів Януковича і Порошенка, в порушення Конституції України, докорінно змінили Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", а саме:
  конкретні суми чорнобильських компенсацій, доплат і пенсій були замінені на фразу "в порядку і розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України".

  І це стало початком руйнування соціального захисту чорнобильців, який тепер повністю знищений народними депутатами України і українськими чиновниками:
  - безоплатні медикаменти і лікування НЕ надаються;
  - спеціальне санаторно-курортне оздоровлення з додатковим харчуванням НЕ надається;
  - чорнобильські компенсації, пенсії та доплати, встановлені раніше, не надаються в колишніх розмірах і своєчасно НЕ індексуються;
  - пільги чорнобильським дітям і дітям-інвалідам також знищені;
  - багато Чорнобильських пільг і компенсацій взагалі зникли з закону або не виконуються.

  Це порушує Конституцію України та конституційні права чорнобильців, а саме:
  - статтю 16 Конституції України, якою встановлено, що подолання наслідків Чорнобильської катастрофи - катастрофи планетарного масштабу є обов'язком держави;
  - статтю 21 Конституції України, якою встановлено, що права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними;
  - статтю 22 Конституції України, якою встановлено, що конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані, при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

  Конституційний Суд України неодноразово приймав рішення про відновлення Чорнобильського Закону і прав чорнобильців на встановлені ним чорнобильські компенсації пільги і доплати, однак Парламент України не робить цього, посилаючись на те, що не має Закону, який імплементує рішення Конституційного суду до законів України.

  Народні депутати порушують при цьому основи державності України:
  - статтю 1 Конституції України, якою встановлено, що України соціальна і правова держава;
  - статтю 3 Конституції України, якою встановлено, що людина, її життя, здоров'я і гідність визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
  Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави;
  - статтю 8 Конституції України, якою встановлено, що в Україні визнається і діє принцип верховенства права.
  Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй;
  - статтю 19 Конституції України, якою встановлено, що органи державної влади (тобто Парламент і Уряд) та їх посадові особи (тобто народні депутати України) зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

  Парламент України, надаючи Уряду право самостійно встановлювати чорнобильцям конкретні розміри чорнобильських компенсацій, пільг, пенсій та доплат, які повинні, згідно з Конституцією України, встановлюватися виключно Законами України (статті 6, 85 і 92 Конституції України), розписується в тому, що він не дієздатний, не виконує свої конституційні функції і обов'язки та його необхідно розпустити, щоб цей державний орган не витрачав дарма народні гроші і час.

  В зв'язку з вищенаведеним, ПРОШУ народних депутатів України:

  1.ВІДНОВИТИ Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" в редакції 2005 року, в подальшому зруйнований антиконституційними діями депутатів партій Януковича і Порошенка

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Про ВСЕНАРОДНЕ ОБГОВОРЕННЯ ВСІХ міжнародних Угод и Меморандумів з МВФ, відповідно до законодавства

  Підписів 3

  Дата відповіді

  Ісаєв Микола Всісович
  Електронне звернення на розгляді
  22 грудня, 2020
  22 березня, 2021
  3

  Сьогодні Президент України, Прем'єр-Міністр, Міністр фінансів та Голова НБУ особисто ПІДПИСУЮТЬ від імені України Угоди, Меморандуми, Програми та інші документи щодо фінансової допомоги, отримання позик, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (МВФ, МБРР, МФК, МАР та БАГІ), що формально нібито відповідає законодавству та міжнародним зобов'язанням України.

  Однак це робиться високопосадовцями тайно або колуарно, без широкого обговорення з громадськістю і народними депутатами України, та з порушенням вимог Конституції та конституційних прав громадян України (наприклад МВФ постійно вимагає від України підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та цін на енергоносії, збільшення пенсійного віку, не індексувати зарплати, пенсії та соціальні виплати, лобіює в Україні інтереси іноземних держав та міжнародних корпорацій тощо).

  Таким чином порушуються такі статті Конституції України:
  Стаття 1, якою встановлено, що наша держава є демократичною та соціальною.
  Стаття 3, якою встановлено, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава ВІДПОВІДАЄ перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
  Стаття 8, якою встановлено, що Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
  Стаття 19, якою встановлено, що органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України.
  Стаття 21, якою встановлено, що права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.
  Стаття 22, якою встановлено, що конституційні права і свободи ГАРАНТУЮТЬСЯ і НЕ МОЖУТЬ бути скасовані.
  Стаття 38, якою встановлено, що громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами.
  Стаття 46, якою встановлено, що пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму.
  Стаття 48, якою встановлено, що кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.
  Стаття 68 якою встановлено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України, не посягати на права і свободи інших людей.
  Пункт 14 статті 85, яким встановлено, що до повноважень Верховної Ради України належить затвердження рішень про одержання Україною від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій позик.

  В зв”язку з вищенаведеним, ПРОШУ народних депутатів України:

  1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРОЗОРІСТЬ, ШИРОКЕ ОБГОВОРЕННЯ з громадськістю та народними депутатами України і ЗАТВЕРДЖЕННЯ Верховною Радою від імені України ВСІХ Угод, Меморандумів, Програм та інших документів щодо фінансової допомоги, отримання позик, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (МВФ, МБРР, МФК, МАР та БАГІ), іноземними державами і банками, відповідно до законодавства

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Про достроково ПРИПИНЕННЯ діяльністі та ВІДКЛИКАННЯ з Парламенту України політичної партії, яка має фракцію у Верховній Раді України, на ВИМОГУ НАРОДУ, згідно статті 5 Конституції України

  Підписів 3

  Дата відповіді

  Ісаєв Микола Всісович
  Електронне звернення на розгляді
  23 грудня, 2020
  23 березня, 2021
  3

  Статтею 5 Конституції України встановлено, що єдиним джерелом влади в Україні є народ, народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

  Статтями 81 і 83 Конституції України передбачено, що у Верховної Раді України народні депутати, обрані від політичної партії, утворюють в Парламенті України відповідні фракції цих партій, які мають певні права, зокрема формувати коаліцію депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України, вносити пропозиції Президенту України щодо кандидатури Прем’єр-міністра України, а також відповідно до цієї Конституції вносить пропозиції щодо кандидатур до складу Кабінету Міністрів України тощо.

  Однак діяльність цих політичних партій, що мають у Верховної Раді України відповідні фракції народних депутатів , які обрані до Парламенту України по спискам цих партій, ПРИЗВЕЛА до узурпації державної влади, руйнації країни і геноциду українського народу.

  Тому НАРОД України повинен мати право ПРИПИНИТИ діяльність та ВІДКЛИКАТИ з Парламенту України будь-яку політичну партію, яка має фракцію у Верховній Раді України, на ВИМОГУ НАРОДУ, згідно статті 5 Конституції України.

  В зв'язку з вищенаведеним, ПРОШУ народних депутатів України:

  1.ВНЕСТИ такі доповнення до статті 81 Конституції України:
  "Народ України має право достроково припинити діяльність та відкликати з Парламенту України політичну партію, яка має фракцію у Верховній Раді України, у разі, якщо її діяльність призводить до узурпації народної влади, руйнує країну і порушує Конституцію України та конституційні права і свободи громадян, шляхом проведення Всенародного референдуму за народною ініціативою";

  2.ВНЕСТИ до Закону України "Про статус народного депутата України" і до Регламенту Верховної Ради України відповідні зміни, якими передбачити умови та порядок реалізації права виборців України достроково припиняти діяльність і відкликати з Парламенту України будь-яку політичну партію, яка має фракцію у Верховній Раді України, згідно статті 5 Конституції України, шляхом Всенародного референдуму за народною ініціативою

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Внесення грошової застави кандидатом в народні депутати України НЕЗАКОННО

  Підписів 4

  Дата відповіді

  Ісаєв Микола Всісович
  Електронне звернення на розгляді
  23 грудня, 2020
  23 березня, 2021
  4

  Статтею 38 Конституції України встановлено, що громадяни мають право вільно обирати і бути обраними до органів державної влади.

  Статтею 71 Конституції України встановлено, що вибори до органів державної влади є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права.

  Статтею 24 Конституції України встановлено, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи, не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками майнового стану.

  Однак в порушення цих вимог Конституції України пунктом 2 статті 56 Закону України "Про вибори народних депутатів України" передбачено, що кандидат у депутати, який балотується в одномандатному окрузі в порядку самовисування, після початку виборчого процесу та до подання документів Центральній виборчій комісії для реєстрації вносить на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошову заставу в розмірі десяти розмірів мінімальної заробітної плати.

  Тобто, кандидат у народні депутати України, повинен бути тільки багатієм, а інакше він не зможе балотуватися до Верховної Ради України, що порушує рівність конституційних і виборчих прав громадян, встановлених статтями 24 і 71 Конституції України, а через це порушується також конституційне право кожного громадянина бути обраним до органів державної влади, що встановлено статтею 38 Конституції України.

  Крім того сьогодні кандидату в народні депутати України необхідно внести 10 розмірів мінімальної заробітної плати, а завтра встановлять, що необхідно внести свій будинок, чи свою автомашину, чи 10 кг золота, чи щось ще - все це є НЕЗАКОННЕ перешкоджання конституційному праву громадян бути обраним до органів державної влади і тому, повинно бути НЕГАЙНО СКАСОВАНО.

  До того ж у такий спосіб можно також ввести НЕЗАКОННІ вимоги про те, що й право ОБИРАТИ народних депутатів України можуть лише громадяни, які внесли грошову заставу.

  В зв'язку з вищенаведеним, ПРОШУ народних депутатів України:

  1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ СКАСУВАННЯ грошової застави, яку вносять кандидати у народні депутати України тому, що це порушує статті 24, 37 та 71 Конституції України і порушує конституційне право кожного громадянина бути обраним до органів державної влади

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • відміна податків на імпорт нових мотоциклів

  Підписів 68

  Дата відповіді

  Сагайдак Андрій Васильович
  Електронне звернення на розгляді
  14 січня, 2021
  14 квітня, 2021
  68

  1. Митні збори при імпортуванні товарів використовуються для захисту внутрішнього ринку та стимулювання власного виробництва у державі. Проте на сьогодні в Україні немає промислового виробництва сучасних мотоциклів (їх основних елементів – двигунів, рам, коліс).
  2. Натомість митні платежі, які сплачують імпортери мото техніки, роблять український ринок не конкурентоспроможним у порівнянні із роздрібними цінами виробників та цінами імпортерів у сусідніх країнах, що перетворює мотоцикл із доступного засобу пересування на занадто дорогий.

  У середньому рекомендовані роздрібні ціни на нові мотоцикли в Україні перевищують на 30% роздрібні ціни в США та на 15% - роздрібні ціни у Польщі.

  Пропозиції:
  1) з метою популяризації мотоцикла як оптимального транспортного засобу, прийняти нульову податкову політику (відміна сплати усіх податків) при імпортуванні нових мотоциклів з об’ємом двигуна 300см3 та більше (що відповідають нормам Євро 5) для офіційних торгуючих організацій, дистриб’юторів та дилерів (суб'єктів господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами);
  2) в якості альтернативних податкових надходжень до державного бюджету можна розглянути введення обов’язкового щорічного Технічного Огляду (ТО) в офіційних сертифікованих сервісних центрах для мотоциклів після закінчення офіційного гарантійного періоду (2 роки). Сума надходжень до бюджету від таких ТО значно перевищить суму надходжень від податків на імпорт мотоциклів (на рік завозиться лише до 1000 одиниць). Крім того, такі ТО дозволять привести технічний стан вже імпортованих мотоциклів до європейських норм, що підвищить безпеку руху на дорогах (наприклад, поміж іншим, ТО може встановлювати граничний рівень транспортного шуму);
  3) ще одним альтернативним джерелом надходжень до державного бюджету може стати введення збору на обов’язкове державне пенсійне страхування від вхідної ціни імпортера;
  4) розробити та прийняти програму кредитування державними банками клієнтів, які бажають придбати новий мотоцикл, з обов’язковим оформленням страхування КАСКО з мінімальною відсотковою ставкою та терміном надання кредиту до 5 років.

  Висновки:
  Покращення ситуації на ринку мото техніки, більш доступна вартість мотоциклів для споживачів і, як наслідок, зріст продажів даної категорії товарів надає значні переваги для держави, що вже доведено досвідом багатьох країн світу:
  - зниження трафіку в густонаселених містах (районах);
  - зниження навантаження на інфраструктуру міст, а саме: мости, старі шляхопроводи, дорожні мережі;
  - зниження рівня споживання бензину та, відповідно, викидів СО2, що покращить екологічну ситуацію в країні;
  - більш оптимальна загрузка парко-місць (замість однієї автівки можна запаркувати 2-3 мотоцикли) та, як результат, зниження витрат на евакуатори та організацію нових паркінгів;
  - збільшення кількості робочих місць у сфері продажу, обслуговування та сервісу мотоциклів;
  - збільшення надходжень від податків з технічного обслуговування та продажу мотоциклів, запчастин та витратних матеріалів;
  - збільшення надходжень до бюджету від сплати за щорічне ТО;
  - зниження завантаження міського транспорту за рахунок потенційних покупців мотоциклів;
  - дотримання соціальної дистанції (особливо протягом 8 теплих місяців на рік) – мотоцикл є кращим засобом пересування в умовах пандемії та карантинних обмежень.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Державна підтримка людей пенсійного віку. Забезпечення безкоштовним мобільним зв'язком осіб з інвалідністю першої групи.

  Підписів 6

  Дата відповіді

  Чорноморець Дмитро Володимирович
  Електронне звернення на розгляді
  31 грудня, 2020
  31 березня, 2021
  6

  Покривати з державного бюджету сімдесят п'ять відсотків вартості мобільного зв'язку особам, які вийшли на пенсію за віком. Забезпечення безкоштовним мобільним зв'язком осіб з інвалідністю першої групи.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • пропоную законопроекти

  Підписів 4

  Дата відповіді

  Будзан Ольга Василівна
  Електронне звернення на розгляді
  11 січня, 2021
  11 квітня, 2021
  4

  1. Підняти порожитковий мінімум для непрацюючого населення до прожиткового иінімуму працюючого населення, так як інваліди і пенсіонери левову частку своїх доходів витрачають на лікування.
  2. Прирівняти інвалідів І групи, яким потрібен сторонній догляд, до пенсіонерів 80-річного віку і доплачувати не 50 грн., а мінімум 500 грн.
  3. Зробити суттєву різницю у виплатах між інвалідами І і ІІІ групи, так як інваліди ІІІ групи можуть працювати, виїжджати за кордон.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Законопроект

  Підписів 2

  Дата відповіді

  Будзан Ольга Василівна
  Електронне звернення на розгляді
  11 січня, 2021
  11 квітня, 2021
  2

  Страховий стаж для пенсіонерів становить 30 років для жінок, 35 років для чолровіків. У випадку коли людина іде на інвалідність, не досягнувши пенсійного віку, її стаж також має становити 30 і 35 років. Ваажаю це несправедливим. Пропоную знизити стаж для інвалідів у відповідності з віком виходу на пенсію.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Дозволити двоколесному мототранспорту рух смугою для громадського транспорту

  Підписів 3

  Дата відповіді

  Любшин Сергій Олександрович
  Електронне звернення на розгляді
  07 грудня, 2020
  07 березня, 2021
  3

  Просимо дозвілити рух смугою для громадського транспорту двоколесному мототранспорту, такому як мотоцикли та мопеди, ща здатен розвивати швидкість не меньше 50 км/г.
  На відміну від велосипедів, які можуть суттево снизити швидкість транспорту у цій смузі, мотоцикли та мопеди не будуть перешкоджати руху громадському транспорту.
  Де-факто така практика вже існує, і треба просто занести це у ПДР.
  Наприклад, ось як це робиться у Лондоні:
  https://www.bikerandbike.co.uk/can-motorbikes-use-bus-lanes/

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Пропоную прийняти законопроект з приводу платних доріг в Україні, для всіх автомобілів в іноземною реестрацією, та створити суворий контроль щодо осіб які керують транспортними засобами з іноземною реестрацією.

  Підписів 4

  Дата відповіді

  Валуйський Євген Андрійович
  Електронне звернення на розгляді
  18 листопада, 2020
  18 лютого, 2021
  4

  У зв язку з величезним дефіцитом державного бюджету на 2021 рік і ці цифри не останні оскільки епідемія з COVID-19 внесе ще корективи в дефіцит державного бюджету на 2021 рік.
  1.На сьогодні я бачу багато проблем:
  1.1.Дефіцит державного бюджету на 2021 рік складає 270 млрд гривень на сьогодні але ця цифра збільшується..
  1.2.Відсутність дієвого органу для контролю вчасного ремонту доріг.
  1.3.Відсутність єдиної бази данних Національній поліції для контролю фактичних власників
  автомобілів з іноземною реестрацією а саме хто пересувається країною на цих авто, оскільки
  водії автомобілів грубо порущують ПДР та скоюють злочини та знайти злочинця неможливо!
  1.4. Відсутність платних доріг в Україні, як в странах ЕС.

  Я пропоную розглянути законопроект який передбачає встановлення платних доріг на всій территорії України для всіх автомобілів з іноземною реестрацією, незалежно від того що керує громадянин України або інщої держави, крім :
  ---Дипломатичних представництв.
  ---Консульськи установи та їх працівники.
  ---Транспортні засоби які входять до оснащення іноземних зброїних сил, згідно з міжнародними договорами до яких входить і Україна.
  Цей законопроект принесе користь державі та Українцям в цілому.
  По-перше цей закон наповнить державний бюджет України що найменше на 50-60млрд гривень в рік! Ці грощі можна спрямувати в 2021 році на будівництво доріг, та утримання існуючих доріг у належному стані, створивши для цього спеціальний орган, який своїм створеням створить додаткові робочі місця!
  По-друге надасть потребу негайно розробити єдину базу данних Національної поліції для контролю громадян (як іноземних так і громадян України) які пересуваються на автомобілях з іноземною реестрацією, а саме при здійснювані оплати за користування дорогами України в єдину базу Національної Поліції буде вводитись не тільки державний номер автомобіля а і данні фактичного користувача данного транспортного засобу.
  В такому випадку ми не тільки унеможливемо скоєння злочинів на автомобілях з іноземною реестрацією а і надасть можливість обьєднати цю базу данних з базою Націонольної поліції автоматичної фото фіксації порушені правил дорожнього руху у Київський області, оскільки власники автомобілів з іноземною реестрацією на сьогодні грубо порушують правила дорожнього руху та притягти до відповідальності порушника немає можливим, більше того, хто був за кермом данного транспортного засобу встановити так само немає можливим.
  Додати до ПДР підпункт що водій транспорту з іноземною реестрацією
  забов язаний при перевірці працівниками поліції надати наступні документи;
  ---Водійське посвідчення.
  ---Тех.паспорт на автомобіль.
  ---Зелену карту або автоцівілка .
  ---Документ що підтвержує сплату користування дорогами України, при цьому обов язково платник має бути за кермом.

  2. Пропоную розглянути наступне.
  2.1. Розробити та прийняти законопроект щодо платних доріг в Украіні для транспорту з іноземною реестрацією та створити спеціальний окремий орган, на який буде покладено повна відповідальність своєчасного моніторінгу доріг по областям України, і саме цей орган буде вимагати негайного реагування від обласних, міских та районих рад щодо негайного ремонту. Але оскільки цей орган буде на самофінансувані від сплати користування дорогами України автомобілями з іноземною реестрацією які як в Україні так і рухаються транзитом в інші країни. Враховуючи це, цей орган має можливість самостійно за власні кошти наймати компетентні компанії для ремонту доріг згідно чинного законодавства.
  2.2. Створити єдину базу данних для Національної Поліції автомобілів з іноземною реестрацією та водїїв які цими авто керують. Це вкрай необхідно як для моніторінгу кількості автомобілів в Україні, так і для національної безпеки оскільки на таких автомобілях дуже часто скоюють ДТП, злочини та зникають з місця злочину.
  2.3. Доповнити до п.2.1 Правил Дорожного Руху України, підпункт п.2.1.1. а саме вичерпний перелік документів, які водій транспорту з іноземною реестрацією повинен мати при собі, а саме;
  а).Посвідчення водія на право керування транспортним засобом.
  б).Реестраційний документ на траспортний засіб.
  в).На маршрутних транспортних засобах – схему маршрут та розклад руху; на великовагових і великогабаритних транспортних засобах та транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів, - документацію відповідно до вимог спеціальних правил;
  г).Поліс (Сертифікат) обов язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов язкового страхування цивільно- правової відповідальності власники наземних транспортних засобів на територїї України, повині мати при собі відповідні підтвердні документи(посвідчення).
  д).Документ про сплату користування дорогами України.
  Інших документів вимагати працівник поліції не має права, та не має повноважень і прав
  перевіряти законність знаходження транспортного засобу на територїї України!
  На мою думку це прининесе користь державі та громадянам України в цілому.

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • ТРЕБА ЗАБОРОНИТИ ОЛІГАРХАМ ВОЛОДІТИ ТЕЛЕКАНАЛАМИ

  Підписів 20

  Дата відповіді

  Дроник Павло Петрович
  Електронне звернення на розгляді
  30 грудня, 2020
  30 березня, 2021
  20

  Верховній Раді України прийняти закон про заборону олігархам володіти телеканалами, через які вони маніпулюють свідомістю телеглядачів у своїх приватних інтересах. Телеканали повинні бути , державними та суспільно-громадскими.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Заборонити готівкові розрахунки сумами, що перевищують 5000 (п'ять тисяч) гривень

  Підписів 1

  Дата відповіді

  Верба Андрій Валентинович
  Електронне звернення на розгляді
  06 січня, 2021
  06 квітня, 2021
  1

  Як показує практика, фізичні та юридичні особи, що користуються тільки готівкою формою розрахунку намагаються уникати податків.
  Тому для запровадження посиленого фінансового моніторингу пропоную наступні кроки:
  1. Легалізація коштів. Запровадити пільговий період для полегшення легалізації бізнесу.
  2. Вивід з обігу купюри номіналом 1000 гривень. Закріплення за купюрою номіналом 500 гривень статусу "тільки для міжбанківських розрахунків".
  3. Термінал та касовий апарат у смартфоні.
  Та інші кроки, що зменшать популярність готівки у громадян.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Заборона авто з веоиким розходом пального

  Підписів 3

  Дата відповіді

  Коваленко Антон Ігорович
  Електронне звернення на розгляді
  08 грудня, 2020
  08 березня, 2021
  3

  Заборона використання авто з розходом пального більше аніж 14.7 літрів на 100 км з метою поліпшення якості повітря

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Медичне забезпечення ветеранів війни

  Підписів 55

  Дата відповіді

  Біленко Євген Леонідович
  Електронне звернення на розгляді
  03 грудня, 2020
  03 березня, 2021
  55

  МЕТА: 1. Поліпшення соціальної підтримки ветеранів війни в частині медичного забезпечення.
  2. Вдосконалення пакету пільг ветеранів війни в сфері медичного обслуговування.
  3. За рахунок оновлення пакету соціальних гарантій підвищення привабливості проходження служби.

  ПРИЧИНИ: 1. Застарілі, не дієві та не актуальні пільги для ветеранів війни.
  2. Низький рівень якості медичного обслуговування в закладах МОЗ.
  3. Більш високий рівень медичного забезпечення в лікувальних закладах МОУ та МВС.

  ПРОПОЗИЦІЯ:

  Внести зміни до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII, а саме:

  "Розділ III
  ПІЛЬГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ТА ГАРАНТІЇ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

  Стаття 12. Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них

  Учасникам бойових дій (статті 5, 6) надаються такі пільги:

  8) користування при виході на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) чи зміні місця роботи поліклініками та госпіталями, до яких вони були прикріплені за попереднім місцем роботи;

  ВИКЛАСТИ В ТАКІЙ РЕДАКЦІЇ:

  8) користування при виході на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) або при звільненні зі служби за станом здоров’я поліклініками та госпіталями Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України, до яких вони були прикріплені за останнім місцем служби (роботи), або за місцем проживання після звільнення чи виході на пенсію;

  Стаття 13. Пільги особам з інвалідністю внаслідок війни

  11) користування при виході на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) чи зміні місця роботи поліклініками та госпіталями, до яких вони були прикріплені за попереднім місцем роботи;

  ВИКЛАСТИ В ТАКІЙ РЕДАКЦІЇ:

  11) користування при виході на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) або при звільненні зі служби за станом здоров’я поліклініками та госпіталями Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України, до яких вони були прикріплені за останнім місцем служби (роботи), або за місцем проживання після звільнення чи виході на пенсію;"


  ЕКОНОМІЧНА СКЛАДОВА:
  Виникне потреба перенаправлення коштів від лікувальних закладів МОЗ до лікувальних закладів МОУ та МВС, додаткове навантаження на бюджет відсутнє враховуючи те, що особи які майть статус ветеранів війни (та прирівняні до них особи) лише змінять лікувальні заклади до яких будуть звертатися.

  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Скасувати підвищення цін на комунальні послуги Електроенегрія/ газ. Визначити підвищення незаконним..

  Підписів 741

  Дата відповіді

  Хорт Тетяна Степанівна
  Електронне звернення на розгляді
  05 січня, 2021
  05 квітня, 2021
  741

  Прошу перестати знущатися з укрїнського народу з цими ганебними цінами...як прожити громадянину у якого немає родичів на заробітках..,власного біснесу,як прожити непересічному українцю з мінімальною зарплатою(а то і не завжди)
  Знизьте ціни на опалювальні місяці,скасуйте нерозумні платіжки за траспортування газу,якість газу нікудишня..а платити треба
  Перестаньте збагачувати кишені можновдюладців,дайте нарешті пожити спокійно народу

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ  |  ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА  |  КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО   
 • Допомога ФОП на період локдауну

  Підписів 8

  Дата відповіді

  Даніч Сергій Анатолійович
  Електронне звернення на розгляді
  17 грудня, 2020
  17 березня, 2021
  8

  Надати допомогу у 8000 гивень всім ФОП незалежно від обранного КВЕД, якщо на період з 8 по 24 січня 2021 року ФОП буде заборонено працювати. Наразі, прийняте рішення про допомогу має дискримінаційний характер, оскількі допомога, наприклад, не надається тим хто займається оптовою торгівлею, туристичними послугами, надає інформаціні послуги, послуги бронювання, побутові послуги, роздрібна торгівля окремими видами товарів та т. ін. Або винести рішення що ФОП, КВЕДи яких не попали до переліку, які мают право на допомогу, з 8 по 24 січня 2021 року мают право працювати у звичному режимі.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Кримінальна відповідальність для співробітників поліції та посадових осіб за недотримання Законів, норм, строків та кодексів України

  Підписів 64

  Дата відповіді

  Крамаренко Михайло Вячеславович
  Електронне звернення на розгляді
  11 січня, 2021
  11 квітня, 2021
  64

  Кожна сім"я в Україні зіткнулася з поліцейським та чиновницьким свавіллям та бездіяльностью! Посадові особи нехтують нормами кодексів та законними правами громадян! І саме ти можешь покласти цьому край раз і назавжди!
  Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ! Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

  Звертаюся довсіх небайдужих громадян України підтримати цю петицію і залишити свій голос під нею!!!!
  Єдиний варіант добитися дотримання законності і справедливості в правоохоронних та інших структурах України, це жорстке кримінальне покарання за недотримання норм кодексів і законів для правоохоронних органів та посадових осіб, аж до довічного ув"язнення!!!
  1. Бездіяльність або невиконання норм Виборчого кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна, або довічне ув"язнення.
  2. Бездіяльність або невиконання норм Сімейного кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  3. Бездіяльність або невиконання норм Кримінально-процесуального кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  4.Бездіяльність або невиконання норм Виборчого кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  5. Бездіяльність або невиконання норм Цивільного кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  6. Бездіяльність або невиконання норм Митного кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  7. Бездіяльність або невиконання норм про надра та лісовий кодекс України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  8.Бездіяльність або невиконання норм кодексу України про адміністративні правопорушення - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 10 років з конфіскацією всього майна!
  9. Бездіяльність або невиконання норм Господарського кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  10.Бездіяльність або невиконання норм Господарського процесуального кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 10 років з конфіскацією всього майна!
  11.Бездіяльність або невиконання норм Житлового кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  12. Бездіяльність або невиконання норм Водного кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  13. Бездіяльність або невиконання норм Бюджетного кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  14. Бездіяльність або невиконання норм кодексу законів про працю України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  15. Бездіяльність або невиконання норм кодекса торговельного мореплавства України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  16. Бездіяльність або невиконання норм Кримінально виконавчого кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  17. Бездіяльність або невиконання норм Повітряного кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  18. Бездіяльність або невиконання норм Податкового кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 5 до 15 років з конфіскацією всього майна!
  19.Бездіяльність або невиконання норм Кримінальног кодексу України - ув"язнення посадової особи строком від 10 років до довічного ув'язнення з конфіскацією всього майна!

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Зупинити порушення конституційних прав педагогічних працівників - дискримінації за віковою ознакою.

  Підписів 3317

  Дата відповіді

  Ларіонова Тетяна Антонівна
  Електронне звернення на розгляді
  14 січня, 2021
  14 квітня, 2021
  3317

  Зупинити порушення конституційних прав педагогічних працівників - дискримінації за віковою ознакою. Скасувати норми: абзац 3 частини 2 статті 22 та підпункти 1, 2 пункту 3 розділу Х Закону України " Про повну загальну  середню освіту" щодо ускладнення строкових трудових договорів з педагогічними працівниками (в т. ч. керівниками закладів освіти), які досягли пенсійного віку, як такі, що порушують їхнє право на працю, не відповідають приписам статей 24 і 43 Конституції України.

  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ