Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Проект Закону про правотворчу діяльність

Номер, дата реєстрації:
5707 від 25.06.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Включено до порядку денного:
1708-IX від 07.09.2021
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Стефанчук Руслан Олексійович (IX скликання), Разумков Дмитро Олександрович (IX скликання), Кондратюк Олена Костянтинівна (IX скликання), Арахамія Давид Георгійович (IX скликання), Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання), Веніславський Федір Володимирович (IX скликання), Совгиря Ольга Володимирівна (IX скликання), Стефанчук Микола Олексійович (IX скликання), Калаур Іван Романович (IX скликання), Ватрас Володимир Антонович (IX скликання), Фріс Ігор Павлович (IX скликання), Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання), Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання), Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання), Михайлюк Галина Олегівна (IX скликання), Тарасенко Тарас Петрович (IX скликання), Підласа Роксолана Андріївна (IX скликання), Ткаченко Максим Миколайович (IX скликання), Клочко Андрій Андрійович (IX скликання), Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання), Кінзбурська Вікторія Олександрівна (IX скликання), Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання), Жупанин Андрій Вікторович (IX скликання), Копиленко Олександр Любимович (IX скликання), Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання), Загоруйко Аліна Леонідівна (IX скликання), Забуранна Леся Валентинівна (IX скликання), Фролов Павло Валерійович (IX скликання), Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання), Одарченко Андрій Миколайович (IX скликання), Мошенець Олена Володимирівна (IX скликання), Нагаєвський Артем Сергійович (IX скликання), Жмеренецький Олексій Сергійович (IX скликання), Лічман Ганна Василівна (IX скликання), Тістик Ростислав Ярославович (IX скликання), Лис Олена Георгіївна (IX скликання), Сова Олександр Георгійович (IX скликання), Батенко Тарас Іванович (IX скликання), Вацак Геннадій Анатолійович (IX скликання), Герус Андрій Михайлович (IX скликання), Бабак Сергій Віталійович (IX скликання), Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання), Штепа Сергій Сергійович (IX скликання), Яременко Богдан Васильович (IX скликання), Потураєв Микита Русланович (IX скликання), Культенко Артем Валерійович (IX скликання), Скрипка Тетяна Василівна (IX скликання), Аллахвердієва Ірина Валеріївна (IX скликання), Прощук Едуард Петрович (IX скликання), Любота Дмитро Валерійович (IX скликання), Борзова Ірина Наумівна (IX скликання), Копанчук Олена Євгенівна (IX скликання), Стріхарський Андрій Петрович (IX скликання), Подгорна Вікторія Валентинівна (IX скликання), Кабанов Олександр Євгенійович (IX скликання), Івченко Вадим Євгенович (IX скликання), Горобець Олександр Сергійович (IX скликання), Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання), Мережко Олександр Олександрович (IX скликання), Неклюдов Владлен Михайлович (IX скликання), М'ялик Віктор Ничипорович (IX скликання), Овчинникова Юлія Юріївна (IX скликання), Беленюк Жан Венсанович (IX скликання), Брагар Євгеній Вадимович (IX скликання), Санченко Олександр Володимирович (IX скликання), Горенюк Олександр Олександрович (IX скликання), Саладуха Ольга Валеріївна (IX скликання), Красов Олексій Ігорович (IX скликання), Радуцький Михайло Борисович (IX скликання), Зуєв Максим Сергійович (IX скликання), Каптєлов Роман Володимирович (IX скликання), Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання), Пасічний Олександр Станіславович (IX скликання), Демченко Сергій Олексійович (IX скликання), Качура Олександр Анатолійович (IX скликання), Лаба Михайло Михайлович (IX скликання), Колебошин Сергій Валерійович (IX скликання), Кулініч Олег Іванович (IX скликання), Мезенцева Марія Сергіївна (IX скликання), Марусяк Олег Романович (IX скликання), Герман Денис Вадимович (IX скликання), Вагнєр Вікторія Олександрівна (IX скликання), Бондар Ганна Вячеславівна (IX скликання), Костюх Анатолій Вячеславович (IX скликання), Колюх Валерій Вікторович (IX скликання), Задорожний Андрій Вікторович (IX скликання), Ковальчук Олександр Володимирович (IX скликання), Кузбит Юрій Михайлович (IX скликання), Дануца Олександр Анатолійович (IX скликання), Заславський Юрій Іванович (IX скликання), Шуляк Олена Олексіївна (IX скликання), Арістов Юрій Юрійович (IX скликання), Кузьміних Сергій Володимирович (IX скликання), Хоменко Олена Вікторівна (IX скликання), Крячко Михайло Валерійович (IX скликання), Бунін Сергій Валерійович (IX скликання), Мисягін Юрій Михайлович (IX скликання), Стернійчук Валерій Олександрович (IX скликання), Остапенко Анатолій Дмитрович (IX скликання), Криворучкіна Олена Володимирівна (IX скликання), Бужанський Максим Аркадійович (IX скликання), Білозір Лариса Миколаївна (IX скликання), Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання), Пашковський Максим Ігорович (IX скликання), Колісник Анна Сергіївна (IX скликання), Медяник В'ячеслав Анатолійович (IX скликання), Богуцька Єлізавета Петрівна (IX скликання), Шол Маргарита Віталіївна (IX скликання), Соломчук Дмитро Вікторович (IX скликання), Петруняк Євген Васильович (IX скликання), Гевко Володимир Леонідович (IX скликання), Заблоцький Мар'ян Богданович (IX скликання), Мандзій Сергій Володимирович (IX скликання), Руденко Ольга Сергіївна (IX скликання), Дирдін Максим Євгенович (IX скликання), Шинкаренко Іван Анатолійович (IX скликання), Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання), Діденко Юлія Олександрівна (IX скликання), Костін Андрій Євгенович (IX скликання), Бородін Владислав Валерійович (IX скликання), Кузнєцов Олексій Олександрович (IX скликання), Негулевський Ігор Петрович (IX скликання), Кицак Богдан Вікторович (IX скликання), Здебський Юрій Вікторович (IX скликання), Аліксійчук Олександр Васильович (IX скликання), Кісєль Юрій Григорович (IX скликання), Вінтоняк Олена Василівна (IX скликання), Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання), Швець Сергій Федорович (IX скликання), Боблях Андрій Ростиславович (IX скликання), Воронов Володимир Анатолійович (IX скликання), Яцик Юлія Григорівна (IX скликання), Васильковський Ігор Ігорович (IX скликання), Макаров Олег Анатолійович (IX скликання), Марченко Людмила Іванівна (IX скликання), Кириченко Микола Олександрович (IX скликання), Колєв Олег Вікторович (IX скликання), Цимбалюк Михайло Михайлович (IX скликання), Рубльов Вячеслав Володимирович (IX скликання), Салійчук Олександр В'ячеславович (IX скликання), Мотовиловець Андрій Вікторович (IX скликання), Федієнко Олександр Павлович (IX скликання), Мулик Роман Миронович (IX скликання), Матусевич Олександр Борисович (IX скликання), Чернєв Єгор Володимирович (IX скликання), Гурін Дмитро Олександрович (IX скликання), Чайківський Іван Адамович (IX скликання), Березін Максим Юрійович (IX скликання), Юнаков Іван Сергійович (IX скликання), Іванов Володимир Ілліч (IX скликання), Лубінець Дмитро Валерійович (IX скликання), Захарченко Володимир Васильович (IX скликання), Корявченков Юрій Валерійович (IX скликання), Горбенко Руслан Олександрович (IX скликання), Лабазюк Сергій Петрович (IX скликання), Коваль Ольга Володимирівна (IX скликання), Сушко Павло Миколайович (IX скликання), Циба Тетяна Вікторівна (IX скликання), Рєпіна Елла Анатоліївна (IX скликання), Крейденко Володимир Вікторович (IX скликання), Кривошеєв Ігор Сергійович (IX скликання), Бабій Роман Вячеславович (IX скликання), Костенко Роман Васильович (IX скликання), Галайчук Вадим Сергійович (IX скликання), Герега Олександр Володимирович (IX скликання), Безгін Віталій Юрійович (IX скликання), Арешонков Володимир Юрійович (IX скликання), Грищенко Тетяна Миколаївна (IX скликання), Зуб Валерій Олексійович (IX скликання), Урбанський Анатолій Ігорович (IX скликання), Пивоваров Євген Павлович (IX скликання), Василенко Леся Володимирівна (IX скликання), Железняк Ярослав Іванович (IX скликання), Припутень Дмитро Сергійович (IX скликання), Копитін Ігор Володимирович (IX скликання), Янченко Галина Ігорівна (IX скликання), Павліш Павло Васильович (IX скликання), Холодов Андрій Іванович (IX скликання), Іонушас Сергій Костянтинович (IX скликання), Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання), Халімон Павло Віталійович (IX скликання), Грищук Роман Павлович (IX скликання), Мельник Павло Вікторович (IX скликання), Северин Сергій Сергійович (IX скликання), Юрчишин Ярослав Романович (IX скликання), Осадчук Андрій Петрович (IX скликання), Констанкевич Ірина Мирославівна (IX скликання), Кириленко Іван Григорович (IX скликання), Люшняк Микола Володимирович (IX скликання), Шуфрич Нестор Іванович (IX скликання), Тимофійчук Володимир Ярославович (IX скликання), Літвінов Олександр Миколайович (IX скликання), Васильєв Ігор Сергійович (IX скликання), Марчук Ігор Петрович (IX скликання)
Головний комітет:
Костін А. Є. Комітет Верховної Ради України з питань правової політики
Інші комітети:
Кальченко С. В. Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
Клочко А. А. Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
Лубінець Д. В. Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
Мережко О. О. Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
Арістов Ю. Ю. Комітет Верховної Ради України з питань бюджету
Радіна А. О. Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
Климпуш-Цинцадзе І. О. Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу
Документи, пов'язані із роботою:
Поділитись: