Підписів 1031
Дата відповіді 12.05.2020
Доброго дня, шановні українці!
Передумовою створення цієї петиції стала шокуюча, як для нас - громадян України, новина про те, що нашим нардепам підвищили
заробінтю плату на 100 тис.грн/міс., а це на сьогоднішній день дорівнює 4000$.
Якщо я не помиляюсь, то нещодавно вчителям повинні були підвищити зарплатню на таку суму - але сказали "Що країна не має змоги платити такі кошти".
Я не експерт і не політик, моя петиція проста і можливо не досконала - я просто українець, котрому набридли пусті балачки та слова, що ми почали жити краще,
і який трішки наведе прикладів для того, щоб нам з Вами підвищили наші зарплати.
Отож:
1) Ціни у нашій країні - давно як у Європейських, таких як Польща, Чехія, Латвія, Литва, Німеччина, Австрія, Бельгія та багато інших.
(Я просто пишу про ті країни в яких сам був і маю з чим порівняти, хоча в нашій країні скільки заробітчан що вони вже давно зробили порівняння).
2) Далеко не буду забігати - візьму Чеську Республіку. Ціни - такі самі як у нас. Зарплата - мінімальна 13 350 крон (525 Євро)/міс.
Мінімальна оплата праці гарантована кожному офіційно працевлаштованому працівнику, який зайнятий стандартний робочий день на менше 40 годин на тиждень.
3) Курс далара в Чехії - 1$ - 22.63 крони - майже такий же самий, що зараз в Україні!
4) Економіка України у третьому кварталі 2019 року зросла на 4,1% у річному вимірі,
чому сприяли вищі темпи зростання внутрішнього споживчого і інвестиційного попиту, а також нарощування експорту.
5) Наразі місячна мінімальна зарплата в Україні складає 4723 грн - а депутатів 100 тис.грн
Питання одне - доки нас будуть вважати за НІЩО???
Подумайте тільки, долар падає - ціни тримаються на місці.
Комунальні послуги - ВЕЛИЧЕЗНІ.
Ви як платили великий податок та і платите далі - нічого не змінюється!
Кричали депутати "Кінець Епохи Бідності"??? Для кого? Для них самих?
Почали писати що не збільшуватимуть зарплату нардепам. З'явилися статті із заголовками, що це не правда - ось приклад :
"Усі бачили інформацію про збільшення заробітних плат народних депутатів. Є індексація заробітних плат народних депутатів, але вона зовсім не відповідає тим цифрам, про які пишуть у ЗМІ – про 100 тисяч, 150 тисяч".
Доки нам будуть брехати???
Тому я ставлю такі умови:
1) У зв'язку із всіма подіями, та тим що ми по ціновому ринку вже давно живемо як країна Європейського Союзу -
збільшити мінімальну заробітню плату на суму 13250 грн. ( всі інші тарифікації повинні відштовувтись від цієї суми). Крім того, від рівня складності роботи, надбавки повинні нараховуватись від суми мінімальної зарплати.
2) Затвердити мінімальні пенсії громадянам України - від половини суму мін.зарплати - 6625 грн
3) Після підвищення зарплати - ціни на комунальні послуги та продукти споживання повинні бути не змінні!!!
Бо в нашій країні є тенденція - Росте зарплата = ростуть ціни!!!
Якщо комусь мало інформації - "Загугліть" мінімальні зарплати у ЄС !!!
Надіюсь кожен українець поставить свій підпис!
І ми переможемо !
Тримаймось РАЗОМ!!!
Підписів 101
Дата відповіді 30.04.2020
Один із стимулів військової служби для кожного військовослужбовця є отримання житла. Порядок забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей жилими приміщеннями регулюється статтею 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (далі - Закон).
Відповідно до частини 1 зазначеної статті військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членам їх сімей надаються жилі приміщення для постійного проживання або за їх бажанням грошова компенсація за належне їм для отримання жиле приміщення. Такі жилі приміщення або грошова компенсація надаються їм один раз протягом усього часу проходження військової служби.
Здавалося цілком природно, що військовослужбовець, який відслужив понад 20 календарних років, реалізує надане Законом право та отримає житло.
Але, частиною 9 статі 12 Закону визначено, що військовослужбовці, які перебувають на обліку, під час звільнення з військової служби в запас або відставку за віком, станом здоров’я, а також у зв’язку з реформуванням ЗС України, зі скороченням штатів або проведенням інших організаційних заходів за неможливості використання на військовій службі, залишаються (за їх бажанням) на обліку у військовій частині до одержання житла з державного житлового фонду за останнім місцем проходження служби, а в разі розформування військової частини – у військовому комісаріаті і КЕВ (КЕЧ) району та користуються правом позачергового одержання житла.
Тобто, у разі звільнення з військової служби військовослужбовців за підставами, не зазначеними в Законі, в тому числі у зв’язку з закінченням терміну дії контракту, не передбачено залишення їх на квартирному обліку у військових частинах.
Для реалізації права, набутого військовослужбовцями, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, згідно абзацу четвертого пункту 1 статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190 із наступними змінами), а також реалізації права щодо першочергового забезпечення житлом ветеранів військової служби, які потребують поліпшення житлових умов, відповідно до пункту 7 статті 6 Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 40-41, ст. 249 із наступними змінами) необхідно внести зміни у статтю 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» в частині залишення військовослужбовців на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, у разі звільнення з військової служби у зв’язку із закінченням строку контракту.
Запропонований текст Закону про внесення змін додається нижче:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"
Верховна Рада України постановляє:
І. Внести до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190 із наступними змінами) такі зміни:
1) Пункт 8 викласти в такій редакції:
"8. Військовослужбовці, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, у разі звільнення з військової служби в запас або у відставку за станом здоров'я, за віком, у зв’язку із закінченням строку контракту, у зв'язку із скороченням штатів або проведенням інших організаційних заходів, у разі неможливості використання на військовій службі, а також звільнені з військової служби особи, які стали особами з інвалідністю I чи II групи, члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, мають право на безплатне одержання у приватну власність жилого приміщення, яке вони займають у будинках державного житлового фонду.
2) Пункт 9 доповнити абзацами другим та третім такого змісту:
"Військовослужбовці, які мають вислугу на військовій службі 25 років і більше, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при звільненні з військової служби в запас або у відставку у зв’язку із закінченням строку контракту, залишаються на цьому обліку у військовій частині до одержання жилого приміщення з державного житлового фонду або за їх бажанням грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, а в разі її розформування - у військових комісаріатах і квартирно-експлуатаційних частинах районів, та користуються правом першочергового одержання жилого приміщення.
Військовослужбовці, які мають вислугу на військовій службі від 20 до 25 років, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при звільненні з військової служби в запас або у відставку у зв’язку із закінченням строку контракту, залишаються на цьому обліку у військовій частині до одержання жилого приміщення з державного житлового фонду або за їх бажанням грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, а в разі її розформування - у військових комісаріатах і квартирно-експлуатаційних частинах районів."
У зв’язку з цим абзац другий пункту 9 вважати абзацом четвертим.
3) Абзац четвертий пункту 9 викласти в такій редакції:
"У разі смерті особи, зазначеної у першому та другому абзацах цього пункту, яка відповідно до законодавства мала право на позачергове (першочергове) одержання жилого приміщення, її сім'я зберігає право на одержання жилого приміщення в тому самому порядку."
II. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
Підписів 2
Дата відповіді 30.04.2020
Доброго дня, шановні політики.
Звертаюсь до вас з ідеєю запровадження змін до закону щодо надання заробітної плати усім курсантам ВНЗ.
Довго розписувати немає сенсу,але на 700 грн я вам відповім совістно прожити в місяць, перебуваючи на державному забезпеченні, майже неможливо.
Тільки прошу звернути УВАГУ на всі військові ВНЗ в Україні.
Не тільки ті,які підпорядковуються МО,адже мій інститут чомусь потрапив до тих,які не отримали преміальне забезпечення на День Незалежності України.
Дякую за увагу, гарного дня.
Підписів 22
Дата відповіді 30.04.2020
Прохання підняти заробітну плату працівникам медичної сфери, а саме екстреній медичній допомозі (фельдшерам різних категорій).
До кого кожен українець звертається у разі хвороби... Вночі, вдень, в різний час доби... До них... Тих хто швидко мчить на виклик, в будь-яку погоду, в будь-який час... Тих, хто їде у напівживому автомобілі старенької "швидкої", не по зовсім європейським дорогам! Той, хто не знає свят з родиною, бо спішить до роботи... Хто змушує входити до приміщення в якому можуть бути різні хворі.... Який мчить на утоплення, автомобільні аварії, електроопіки, народження дітей, інфаркти, інсульти, підвищені артеріальні тиски, а визнання і премій "керівництва" за сидіння в кабінеті - немає! Давайте підтримаємо тих, хто так рідко живе своїм життям! Хто віддає всі сили! Хто кожного дня ризикує власним здоров'ям, задля нашого життя!
Сподіваюся, що ці слова будуть побачені та почуті!
З повагою до всім медичних працівників екстреної медичної допомоги Любченко А.О.
Підписів 26
Дата відповіді 30.04.2020
Прибуток Державних підприємств - одне з джерел наповнення Державного бюджету України. І саме тому потрібно не розпродавати їх, а оптимізувати їх роботу шляхом введення ефективного керівництва, викоренення корупції та налагодження належного контролю за їх діяльністю.
Підписів 20
Дата відповіді 30.04.2020
В засобах масової інформації оприлюднюється інформація про те, що кожна третя гривня з Державного бюджету України витрачається на обслуговування державного боргу України. В тей самий час приблизно через тиждень після отримання чергового "траншу" в "елітних" бутіках, в яких дитячі джинси коштують від тисячі долларів, з'являються черги...
Україна - найбагатша європейська країна, але більша частина її багатства витрачається на фінансування внутрішньої корупції.
Державна влада в Україні повинна думати не про те, як отримати та витратити чергові позички, а про те, як підняти економіку України, як подолати корупцію, розрахуватися з боргами та вийти на такий рівень, коли ми не будемо чекати "траншів" з протягнутою рукою, а самі зможемо допомагати тим, хто цього дійсно потребує.
Підписів 32
Дата відповіді 30.04.2020
19 січня на свято Хрещення Господнього українці досить сильно святкують цей день, але для повномаштабного святкування є одна завада це робочий день і велика проблематичність відпроситися з роботи. Прохання зробити 19 січня державним вихідним днем.
Підписів 31
Дата відповіді 30.04.2020
Булінг зі сторони учнів на вчителів.Вимагаємо карати винних, перевірити всі школи всіх областей і вжити заходи. Тому потрібно ввести кримінальну відповідальність за булінг. В європейському толернантному суспільстві булінг є неприпустиме явище.
Підписів 4
Дата відповіді 30.04.2020
Бюджет України на 2020 рік передбачає одноразову виплату грошового заохочення молодим вчителям, які мають стаж роботи до 10 років. Нажаль такі виплати передбачені лише у загальноосвітніх закладах. Тому виявляється, що велика кількість працівники шкіл естетичного виховання, музичних шкіл та шкіл мистецтв обділені увагою держави. При чому, зарплата працівників закладів культури зазвичай менша від аналогічної посади в закладах освіти. Тому прошу розглянути та підтримати цю петицію для того, щоб задовільнити потреби молодих вчителів мистецтва та не дискримінувати систему мистецької освіти. Прошу призначити одноразову грошову виплату викладачам мистецьких шкіл.
Підписів 202
Дата відповіді 29.04.2020
Дуже прошу зробити мінімальну пенсію 3200 грн .
Щоб вистачало на ліки, на хліб, а також потрібно купувати предмети особистої гігієни ( туалетний папір, засіб для миття посуду, мило, шампунь, пральний порошок тощо..... )
Шановні , як зібрати із мінімальної пенсії 1600грн на причіп дров ??? ДРОВА КОШТУЮТЬ АЖ 7000грн.
Можливо Гончарук допоможе?
А ЩОБ КУПУВАТИ ДРОВА, потрібно взяти кредит , БО ІНАКШЕ НЕ ЗІБРАТИ!!!
При цьому, причіп дров ( приблизно 8 складометрів) коштує уже взятого із кредиту уже не 7000 грн..( а 11000-12000грн - враховуючи відсотки банку)
Чи хтось із депутатів віддасть для кожного пенсіонера на дрова по 10 грн??? Чи можливо кожен депутат допоможе фінансового ( 10 ...50 чи навіть 200 грн ) щоб купити дрова та не замерзнути?
А ВЖЕ ПРО ОДЯГ ЗАСЬ І ГОВОРИТИ!
Бо для пенсіонера уже не підйомно, змушені купувати на секонд- хенді.
А щодо їжі потрібно забувати.
По селах відсутні магазини, аптеки, а за лікарні нема що говорити.....
Потрібно їхати до найближчого міста..а за проїзд також потрібно сплатити .
Тому, шановні депутати, та міністри, пенсіонери прохають про допомогу на виживання!
Підписів 12
Дата відповіді 29.04.2020
У закладах освіти (особливо хвилюють заклади дошкільної освіти) із року в рік майже у всій країні виникає одна і теж проблема. На початку опалювального періоду виникає ситуація коли у закладах освіти наступає "льодовиковий період" у зв'язку з тим що опалення не вмикається і більшість закладів освіти не можливо підключити індивідуально до централізованої системи опалення.
Хочу нагадати, що на підставі статті 53 Закону України Про освіту (від 05.09.2017 № 2145-VIII) здобувачі освіти мають право на безпечні та нешкідливі умови навчання, утримання і праці.
На підставі вище сказаного пропоную внести зміни до будівельних норм і передбачити при проектуванні нових і реконструкції існуючих будівель навчальних закладів індивідуальні системи опалення.
У існуючих будівлях навчальних закладів до повного запуску централізованої системи опалення пропоную передбачити комфортне доопалення електричними котлами.
Підписів 9
Дата відповіді 29.04.2020
В Україні склалася кастова система. Система, в якій існують цілі прошарки "недоторканих".
Депутати в нас недоторкані, бо ще після референдуму 2000 року знехтували усіма нормами моралі, наплювавши на свій народ і Конституцію. І плюють досі.
Судді у нас недоторкані... Бо судді. Довіра до суддівської системи майже нульова, але, здається, їм це зовсім не заважає. Наплювавши знов-таки на усе, із повною безкарністю вони обслуговують т.зв."еліти".
Низки рішень сумнозвісних Окружного адміністративного суду Києва та його ж апеляційного, вкрай суперечливі рішення Конституційного суду, посміховисько із ВККС та Вищою Радою правосуддя, левову частину якої складають мультимільйонери дозволяють це стверджувати, бо
Manifestum non eget probatione. Очевидне не потребує доказів.
Очевидно не потребує доказів й те, що правоохоронці у переважній більшості в нас теж недоторкані. Ну, що найменше це СБУшніки з "К", податкова поліція, прокуратура та міністерські структури МВС, а також низка приватних охоронних фірм. Зрозуміло, що вони недоторкані, бо або обслуговують ти самі еліти, або мають прямий фінансовий інтерес, або єї хчасткою.
Навіть журналісти в нас отримали який-не-який Законний захист.
І тільки простий українець немає ніякого захисту не перед ким немає. І якщо його, звичайного хлопця чи дівчину з громадського об'єднання чи невеличкої тусовки, відгамселять чи обіллють чимось відморозки-найманці у балаклавах, їх, навіть якщо спіймають, очікує саме звичайне покаранні, на рівні "хуліганки".
Така безкарність призвела до того, що численні напади на різних активістів досі залишаються не розслідуваними, або ж нападники відкупилися короткими строками або штрафами за "хуліганство".
Якщо правоохоронні органи не бажають звернути на це увагу, а численні заклики політиків, суспільства та навіть церкви не дали ніякого ефекту, пропоную -
Підготувати та подати як невідкладний Законопроєкт, яким громадський активіст - член громадської організації прирівнюється у своїй діяльності ЩОНАЙМЕНШЕ до журналіста, що автоматично перетворює пов'язаний із громадською діяльністю напад на нього до кримінального правопорушення з обтяжуючими обставинами, та, у разі доведення провини, карається позбавленням волі на великий строк. Без права виходу під заставу на час слідства. Тільки в такий спосіб українці зможуть відчувати себе захищеними перед тими, що пустилися берегів "елітами" та правоохоронцями, та зможуть у більш безпечних обставинах займатися своєю діяльністю.
Разом із тим необхідно також розробити законопроект, що звільняє громадських активістів від відповідальності за бездіяльність виконавчої влади. Насамперед це пов'язано зі справами, що повікриті на активістів, які, виконуючи роботу місцевих влад, демонтують пам'ятники в рамках декомунізації чи валять паркани на узбережжі. Коли, знов-таки, очевидне не потребує доказів.
Давайте не забувати, як у 2014-15 всі ці "еліти" з екранів різних шоу розповідали, що це ти, простий українець-активіст, врятував країну. Думаю, ти заслуговуєш на свою частку недоторканості.
Підписів 7
Дата відповіді 29.04.2020
Пропоную з метою забезпечення права громадян держави Україна та тих, хто тимчасово перебуває на території держави Україна, на безоплатність послуг, що надаються правоохоронними органами держави Україна як різновидом органів державної влади та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, створити в усіх правоохоронних органах всіх рівнів уповноважені підрозділи з питань запобігання та протидії корупції, а також розмістити на їх офіційних веб-сайтах форми для повідомлення про корупцію.
Підписів 29
Дата відповіді 29.04.2020
Ввести відповідальність керівників всіх підприємств за приниження,залякування працівників,за створення умов праці,в яких морально дуже важко знаходитись.
Підписів 21
Дата відповіді 29.04.2020
На багатьох підприємствах України кожен рік та сама історія - перенесемо п'ятницю на суботу, вівторок на суботу наступного тижня, середу на січень... бла-бла-бла...
Пропонуємо створити офіційні новорічні канікули, які б включали в себе Різдво (25 грудня) та Новий Рік (1,2 січня). Початок канікул - найближча субота перед Різдвом. Кінець канікул - найближча неділя після Нового Року.
Підприємства і організації які мають забезпечувати певну функцію хай йдуть на канікули, залишаючи "чергових" (якщо це треба, наприклад лікарні, поліція, комунальники).
Підписів 11
Дата відповіді 29.04.2020
З метою підвищення продуктивності праці та збільшення вільного часу для саморозвитку найманих працівників, а також, враховуючи, що восьмигодинний робочий день було запроваджено ще в жовтні (листопаді за новим стилем) 1917 року, тобто більше 100 років і виробничі сили суттєво виросли, достатньо розвинулись технології та здійснюється науково-технічний прогрес, пропоную внести відповідні зміни до Кодексу Законів України про Працю:
Обмежити робочий час 4 годинами на день та 16 годинами на тиждень для працівників віком від 21 року до пенсійного віку;
Обмежити робочий час 3 годинами на день та 12 годинами на тиждень (або 14 годинами на тиждень там, де запровадження 4-денного робочого тижня за рішенням працівників підприємства є неможливим) (5-денний робочий тиждень не має розповсюджуватися на жінок, що мають малолітніх дітей та/або дитину-інваліда та осіб, що працюють у нічний час (з 20:00 до 8:00);
Обмежити робочий час 2 годинами на день та 8 годинами на тиждень для працюючих пенсіонерів та працівників, задіяних на шкідливому виробництві (на такому виробництві мають бути задіяні лише працівники вікової категорії "21 рік — 10 років до пенсійного віку");
Зобов'язати всіх роботодавців дотримуватися вказаних вище (вказано максимальну кількість робочих годин) тривалостей робочого дня для тижня, заборонити надурочні роботи (обідня перерва не входить у робочий час), крім випадків, що будуть зазначені нижче, запровадити кримінальну відповідальність для роботодавців за даний злочин на строк від 10 до 15 років з конфіскацією майна (засоби виробництва (підприємства та устаткування) мають перейти у державну власність або колективну власність працівників);
Зробити п'ятницю вихідним днем на рівні із суботою та неділею;
Встановити тривалість обідньої перерви рівно в 1 годину;
Встановити випадки, коли дозволяється перевищення максимально дозволеного робочого часу, а саме: при проведенні робіт, необхідних для оборони країни, а також відвернення громадського або стихійного лиха, виробничої аварії і негайного усунення їх наслідків; при проведенні громадсько необхідних робіт по водопостачанню, газопостачанню, опаленню, освітленню, каналізації, транспорту, зв'язку - для усунення випадкових або несподіваних обставин, які порушують правильне їх функціонування; при необхідності закінчити почату роботу, яка внаслідок непередбачених обставин чи випадкової затримки з технічних умов виробництва не могла бути закінчена в нормальний робочий час, коли припинення її може призвести до псування або загибелі державного чи громадського майна, а також у разі необхідності невідкладного ремонту машин, верстатів або іншого устаткування, коли несправність їх викликає зупинення робіт для значної кількості трудящих; при необхідності виконання вантажно-розвантажувальних робіт з метою недопущення або усунення простою рухомого складу чи скупчення вантажів у пунктах відправлення і призначення; для продовження роботи при нез'явленні працівника, який заступає, коли робота не допускає перерви; в цих випадках власник або уповноважений ним орган зобов'язаний негайно вжити заходів до заміни змінника іншим працівником;
Заборонити залучення до надурочних робіт жінок, осіб, молодших 21 року та старших за пенсійний вік, інвалідів та осіб, що навчаються;
Заборонити залучення до роботи у нічний час жінок, осіб, старших за пенсійний вік та інвалідів;
Надурочні роботи не повинні перевищувати для кожного працівника однієї години протягом двох днів підряд і 40 годин на рік;
У дні перед державними святами та у нічний час тривалість робочого часу має скорочуватись на 1 годину;
Якщо святковий день випадає на п'ятницю, суботу чи неділю, вихідний день має бути перенесений на понеділок;
Заборонити роботи у вихідні дні, крім випадків, коли це є неможливим або може завдати шкоди суспільству;
Встановити оплату праці у подвійному розмірі для осіб, що працюють у нічний час та/або вихідні дні;
Встановити мінімальну тривалість щотижневого безперервного відпочинку у шістдесят чотири години;
Заборонити звільнення працівника через проходження строкової служби в лавах Збройних сил України або, хворобу;
Заборонити залучення до роботи осіб, молодших 21 року, осіб, що навчаються, у навчальний період, крім студентів заочної форми навчання;
Встановити мінімальну тривалість оплачуваної відпустки у 70 днів на рік;
Заборонити будь-яке зниження розмірів оплати праці залежно від статі, віку, раси, національної приналежності, соціального і майнового стану, належності до громадських і політичних організацій, ставлення до релігії;
Встановити кримінальну відповідальність для роботодавців (приватних власників підприємств, акціонерів, або керівництва, якщо підприємство знаходиться у державній власності) за порушення зазначених вище заборон у вигляді відправки до виправно-трудових колоній або таборів на строк від 10 до 15 років з конфіскацією майна у державну власність або колективну власність працівників підприємства, позбуттям недоторканності та мандату, якщо роботодавець (власник підприємства) є народним депутатом України, депутатом міської, селищної, районної або обласної ради, із забороною займати державні посади та бути обраним депутатом на строк у 10 років з моменту відбуття покарання у ВТК або ВТТ;
Встановити мінімальний розмір оплати праці у розмірі сукупного прожиткового мінімуму для двох дорослих віком від 21 року та двох дітей віком до 21 року;
Встановити прогресивний податок на доходи фізичних осіб зі звільненням від сплати ПДФО у випадку, якщо дохід не перевищує 3 мінімальних розмірів оплати праці;
Застосовувати до власника підприємства у випадку злісного порушення трудових прав та прав людини, за рішенням двох третин працівників підприємства, кримінальне покарання у вигляді відправки до ВТК або ВТТ на довічний строк і з конфіскацією майна;
Обмежити робочий час 6 годинами на день та 42 годинами на тиждень для осіб, що відбувають покарання в місцях обмеження або позбавлення волі.
Підписів 22
Дата відповіді 29.04.2020
Очень хотелось бы , чтоб в Украине к законам относились не формально , а конкретно . Почему пенсионерам с одинаковыми показателями : коэффициент по з/п и стажу -- от которых идут одинаковые отчисления во время трудового стажа -- при расчете разная пенсия.Если меняется средняя з/п по Украине ,ежегодно необходимо сделать перерасчет , а не индексацию в размере 2 гривны. Если такой подход , то пенсия начислена 2010 году ,то и коммунальные платежи неплохо было бы такие как в 2010 . Мы все оплачиваем действующие тарифы и покупаем продукты по одним ценам , а пенсии с вышедшими в разные года ,с одинаковыми показателями очень отличаются .
Второй момент пенсионерам имеющим минимальную пенсию , но имеющим 30 лет стажа для женщин , добавили летом 2019 до 2000 гривен , а пенсионерам имеющим коэффициент по з/п -- 1,5 , но стаж 27 лет пенсия меньше ,чем 2000 гривен. Возникает вопрос - зачем нужно было отчислять с з/п отчисления , чтоб получить пенсию меньше ,чем пенсионер у которого минимальная в 2000 гривен.
Підписів 9
Дата відповіді 29.04.2020
Лист-звернення від імені пенсіонерів державної служби з різних областей України.
Майже 100 тисяч колишніх працівників держорганів і установ, які вийшли на пенсію у 1990-х та 2000-х, отримують у межах трьох тисяч гривень.
Хоча більшість вважає, що держслужбовці, які вийшли на заслужений відпочинок, отримують високі пенсії, насправді це не так. Майже 100 тисяч колишніх працівників держорганів і установ, які вийшли на пенсію у 1990-х та 2000-х, отримують у межах трьох тисяч гривень. Коли два роки тому всім пенсії підвищили, наші так і не осучаснили.
Розмір наших пенсій востаннє індексували в березні 2008-го. Для багатьох із нас пенсії — єдине джерело існування. Але за останні десять років вони зменшилися у кілька разів — порівняно з рівнем платоспроможності, що забезпечувався пенсією на момент її призначення. Образливо й гірко! Особливо тому, що цю несправедливість допущено стосовно саме тих, хто створював основи державності нашої країни.
Така ситуація склалася внаслідок застосування нових норм пенсійного забезпечення держслужбовців, прийнятих у рамках реформування системи державної служби та проведення пенсійної реформи, зокрема законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017-го та інших.
Звужені права на пенсійне забезпечення у тих розмірах, що були гарантовані державою за час роботи на відповідних посадах. Нині, коли ціни на послуги ЖКГ, харчі й ліки йдуть лише вгору, перерахунок пенсій держслужбовцям — справа життєво необхідна і потребує невідкладного вирішення.
Запропонований урядом перехід на пенсію відповідно до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» у більшості випадків для пенсіонерів державної служби не має сенсу. Адже законодавче обмеження права здійснювати іншу оплачувану діяльність під час держслужби та невисокий рівень зарплати не дають змоги збільшити розмір пенсійних виплат.
Пропозиції зберегти наші права на перерахунок пенсій лунали, зокрема, у доповіді представника судової влади «Окремі проблемні питання правового державного службовця» на І Міжнародній науково-практичній конференції, яка відбулася в Києві влітку минулого року. В доповіді було відзначено позицію Конституційного Суду України, який у своїх рішеннях неодноразово акцентував увагу на тому, що пільги, компенсації, гарантії є видами соціальної допомоги і необхідною складовою конституційного права кожної людини на гідний життєвий рівень. А тому звуження змісту й обсягу цього права шляхом прийняття нових законів або внесення змін до чинних за ст. 22 Конституції України не допускається.
Окрім того, Україна — це соціальна та правова держава. Основний Закон гарантує дотримання прав і свобод кожної людини та відповідальність держави перед громадянами.
У Верховній Раді давно готовий законопроект № 7406 від 15 грудня 2017-го, який розв’язує багато проблем пенсіонерів — колишніх держслужбовців, але його вже рік не вносять на розгляд у сесійну залу.
Отож нині ініціативна група звертається до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра з проханням звернути, нарешті, увагу на вирішення питання пенсійного забезпечення. Необхідно законодавчо відновити права пенсіонерів, що працювали в державних органах і установах до 01.05.2016 року, на перерахунок (осучаснення) пенсій.
Слід зважити на позицію Конституційного Суду України щодо неможливості ставити гарантовані законом виплати в залежність від видатків бюджету, а також — Європейського Суду з прав людини, де переконані, що органи державної влади не можуть посилатися на відсутність коштів як на причину невиконання своїх соціальних зобов’язань.
Вам особисто Володимир Олександрович, після вирішення проблеми буде приємно чути гарні відгуки та слова подяки від імені пенсіонерів державної служби з різних областей України.
Сподіваємося на Ваше розуміння проблеми і її вирішення.
Підписів 6
Дата відповіді 29.04.2020
Сразу же скажу, что я сторонник команды Зеленского и пока реально верю в реформы.
Не думаю, что власти целенаправленно хотели сделать у части малообеспеченных украинцев хуже уровень жизни.
Понимаю что нужно уменьшать субсидии, избавляться полностью , проводить децентрализацию, стоимость тарифов приводить к рыночным требованиям.
Не понимаю почему нужно ухудшать и до того неудовлетворительное материальное положение некоторых категорий украинцев, при этом не уменьшая заоблачные зарплаты и премии руководителям гос. предприятий.
Суть вопроса заключается в том, что по сравнению с прошлым отопительным сезоном доход молообеспеченной части населения по новой системе начисления субсидий, которая могла экономить на коммунальных услугах, уменьшился как минимум на четверть (пенсия). Это в большей мере относится к пенсионерам с пенсией в 2-3 тыс. грн, которые не могут уже получать дополнительный доход, но еще могут экономить.
Можно было бы понять если от этого выигрывало государство. На мой взляд проигрывает, а деньги пойдут еще больше олигархам.
Поэтому возникают вопросы: это издержки децентрализации?; это ошибки турборежима?; может изменение программы новой команды?
Но факт остается фактом: части малообеспеченного населения не то что оставили на прежнем уровне а еще ухучшили уровень жизни, а экономия от такого нововведения укрепит олигархов.
Підписів 421
Дата відповіді 29.04.2020
Статтею 8 Конституції України встановлено, що:
- В Україні визнається і діє принцип верховенства права;
- Конституція України має найвищу юридичну силу;
- Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Статтею 13 Конституції України встановлено, що:
- Земля, її надра, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу;
- Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в МЕЖАХ, визначених цією Конституцією.
Ще раз підкреслюю, що від імені Українського народу право власника здійснюють органи державної влади тільки "В МЕЖАХ, визначених цією Конституцією", тобто які вказані в статтях 13 та 14 Конституції України, а саме:
- Держава ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗАХИСТ ПРАВ усіх суб'єктів права власності і господарювання, СОЦІАЛЬНУ СПРЯМОВАНІСТЬ економіки;
- Усі суб'єкти права власності РІВНІ перед законом;
- Право власності на землю ГАРАНТУЄТЬСЯ;
- Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно ВІДПОВІДНО до закону.
- Власність зобов'язує. Власність НЕ ПОВИННА використовуватися на ШКОДУ людині і суспільству;
Тобто Держава тільки РЕГУЛЮЄ право і порядок набуття і користування Землею громадянами України і юридичними особами, яким Держава надає її виключно в КОРИСТУВАННЯ, що також встановлено статтею 13 Конституції України, а саме:
- Кожний громадянин має право КОРИСТУВАТИСЯ природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.
Тобто Конституція України встановлюває, що:
- Земля в Україне НЕ ПРОДАЄТЬСЯ, а тільки НАДАЄТЬСЯ в КОРИСТУВАННЯ громадянам і юридичним особам;
- а Державні органи тільки РЕГУЛЮЮТЬ право і порядок її надання в КОРИСТУВАННЯ цим особам.
А статтею 8 Конституції України встановлено, що Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Тобто Закон про ринок Землі не може ПОРУШУВАТИ Конституцію України і тому НЕ МОЖЕ надавати громадянам України і юридичном особам право ПРОДАВАТИ Землю тому, що це НЕ ВІДПОВІДАЄ Конституції України.
Більш того Конституція України НЕ НАДАЄ право на те, що питання ПРОДАЖУ Землі можна вирішити через проведення Всеукраїнського референдуму з цього питання.
Тому, що для того щоб провести Всенародний референдум по ДОЗВОЛУ ПРОДАЖУ Землі в Україні, необхідно спочатку внести це право в Конституцію України, як того вимагає стаття 8 Конституції України.
Чому Конституція України НЕ НАДАЄ право ПРОДАВАТИ Землю в Україні ?
Тому, що це ліквідує основу нашої держави, її державність, незалежність і суверенітет, змінює конституційний лад в Україні.
З Українських ЗМІ:
- Економічна Правда. Рада попередньо прийняла закон про продаж землі:
"Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт 2178-10, який скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення".
В зв'язку з вищенаведеним, ВИМАГАЮ від народних депутатів України:
1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ СКАСУВАННЯ законопроекту про ринок Землі в Україні (законопроєкт 2178-10), тому що він НЕ ВІДПОВІДАЄ Конституції України, порушує конституційні права і свободи громадян України, ліквідує основу нашої держави, її державність, незалежність і суверенітет, змінює конституційний лад в Україні;
2.ПРИЙНЯТИ закон України про ринкові умови КОРИСТУВАННЯ Землею в Україні , який не дає право Продавати Землю в Україні, а надає право громадянам и юридичним особам користуватися Землею на відповідних Закону ринкових умовах але при цьому не буде порушуватися Конституція України, конституційні права і свободи громадян України і Земля залишиться об'єктом права власності Українського народу, що встановлюває стаття 13 Конституції України;
3.ПРОВЕСТИ аудит та інвентаризацію сільгоспземель до запровадження закону України про ринкові умови КОРИСТУВАННЯ Землею в Україні;
4.ПОВЕРНУТИ Державі незаконно отриману Землю;
5.ПРИТЯГНУТИ винних в порушенні земельного законодавства до відповідальності, встановленої законом