Підписів 3
Дата відповіді 19.09.2016
Знизити акциз на переобладнання автомобіля з вантажного на вантажо-пасажир та пасажир. На даний момент ця процедура дуже дорога. Прошу підтримки . Дякую за увагу.
Підписів 7
Дата відповіді 19.09.2016
Проект Закону Україні "Майнова амністія суддів".
Кожний суддя добровільно легалізує всі свої і своїх рідних статки. Непідтверждені статки обкладаються спеціальним податком (очищення). Строк дії 3 місяці. Розмір податку 10-50%. Розгляд позачерговий.
Підписів 5
Дата відповіді 19.09.2016
Атестаційні комісії формуються на відповідному рівні кожного суду з представників: з одної сторони ВРЮУ, ВККСУ, ВРСУ, з іншої - від органів самоврядування і громадських організацій в рівній кількості. Головує на засіданнях представник адвокатської спільноти. Члени атестаційної комісії кожного суду обираються на загальних відкритих зборах кожної організації, структури, таємним голосуванням. Атестаційна комісія розглядає професійні, моральні якості кожного судді окремо. Рішення приймається більшістю таємним голосуванням. Закон набирає чинності через 30 днів після закінчення дії ЗУ «Про майнову амністію суддів». Строк дії – 90 днів кожні 3-5 років з 01 червня.
Підписів 8
Дата відповіді 13.09.2016
Як виявляється, у нашому законодавстві не врегульовані як обов’язки сторін, так і строки подання заяви на реєстрацію договорів оренди землі, хоча на практиці яка склалася на протязі багатьох років, заявниками щодо такої реєстрації виступають орендарі – право набувачі.
Проте останнім часом почастішали випадки суть яких полягає в тому, що орендарі підписують такі договори, передчасно оформляють акти передачі земельних ділянок, а потім зволікають з їх державною реєстрацією.
Таким чином штучно подовжується строк цих угод, оскільки згідно з Законом «Про оренду землі», вони набирають чинності (вважаються укладеними) лише з моменту їх реєстрації.
Як правило, селяни-орендодавці – це люди середнього і похилого віку які не мають достатніх правових і матеріальних можливостей вдаватися до виснажливої судової тяганини, чим і користується певна частина представників аграрного бізнесу.
А поки що, доки ця категорія осіб не підніметься на ще один щабель цивілізованості, потрібно припинити поширення такого аматорства шляхом внесення змін до законодавства, яке регулює оренду землі та/чи порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, де конкретно встановити строки подання заяв на реєстрацію (орієнтовно 10-15 днів) та визначити сторону (бажано орендаря-правонабувача), яка буде зобов’язана це робити.
На підставі ст. 23-1 Закону «Про звернення громадян» направляю цю петицію для усунення прогалин у вищезгаданому законодавстві.
Підписів 7
Дата відповіді 13.09.2016
Повернути сільгоспвиробникам систему оподаткування, яка діяла у редакції Податкового кодексу України до 01.01.2016 року та продовжити дію спеціального режиму оподаткування ПДВ для аграріїв до 2018 року у редакції Податкового кодексу України, що діяла до 01.01.2016 року. А саме у нормах ст. 209 ПК України та пов'язаних з такою системою змін у нормах ПК України.
Підписів 38
Дата відповіді 09.09.2016
Частиною другою ст. 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Однак, внаслідок значного збільшення з 1 січня 2016 року ставок судового збору оскаржити дії чи бездіяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб, які порушують права та свободи людини і громадянина, а такох їх рішення, прийняті з порушенням чинного законодавства, для переважної більшості громадян стало не можливим. За подання позовної заяви немайнового характеру треба сплатити 0,4 розміру мінімальної заробітної плати або 551,20 грн., а за заяву про забезпечення такого позову 0,3 розміру мінімальної заробітної плати або 413,40 грн. Тобто судові витрати, наприклад, за оскарження рішення сільської ради про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку будуть складати 964,60 коп. Чи справедлива така ціна за бажання оформити,право власності на землю під житловим будинком, сажімо, одинокій бабусі, у якої пенсія 1200 грн.? Або коли громадськість не маючи коштів не може оскаржити дії чи бездіяльність чиновника, який не надає відповіді на запит на отримання публічної інформації? Звісно, що ні. Така ситуація може призвести до систематичного порушення прав і свобод громадян з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Тому, для уникнення такої ситуації необхідно внести зміни та доповнення до Закону України "Про судовий збір" скасувавши сплату судового збору за подання фізичними особами позовних заяв немайнового характеру щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Підписів 10
Дата відповіді 07.09.2016
В стране идет АТО, соответственно инвестиции вкладываются очень слабо, но при этом, законодательно, надо запретить, в такой трудный для страны период, разбазаривать народное добро за копейки, а именно, до окончания АТО и полного восстановления целостности нашего государства запретить любую продажу, приватизацию государственных и коммунальных предприятий. Сейчас эти предприятия стоят копейки из-за нашей политической и экономической ситуации и получив эти копейки они разойдутся по стране за месяц для погашения задолженностей и других мероприятий. Такие предприятия сейчас надо поддержать на государственном уровне. Как альтернатива, такие предприятия можно только сдать в аренду на выгодных для страны условиях, но ни в коем случае не отчуждать. При продаже сейчас мы потеряем больше, нежели за них получим. Вообще такие вопросы должны разрешаться народом, а не отдельным КМУ, который сам заинтересован ПРИХВАТИТЬ ЛАКОМЫЙ КУСОК. Это нам рассказывают, для замыливания глаз, какие государственные предприятия нерентабельные, но все это далеко не так в действительности. Мы хорошо знаем схемы доведения предприятий до банкротства, чтобы потом за копейки купил его очередной олигарх и в последствии это предприятие будет набивать его карманы. Таким образом, Верховный Совет Украины должен принять закон о наложении моратория на отчуждение любого государственного и коммунального предприятия до окончания АТО и восстановления целостности границ нашего государства.
Підписів 17
Дата відповіді 07.09.2016
Звернення громадян України до Президента України та до Кабінету Міністрів з вимогою прийняти закон про реструктуризацію валютних кредитів за курсом долара на момент підписання договору. Вже майже рік ми, позичальники, в очікуванні на прийняття життєво важливого для нас цього закону. Адже в багатьох людей, які опинились у борговому зашморгу зарплати надто низькі, щоб хоча б частину боргу сплачувати. Ми не відмовляємось платити борг, але при таких умовах, при відсутності прийняття закону про реструктуризацію валютних кредитів, не здатні платити. Багато хто уже усіма силами виплатив половину боргу, і зараз залишитись на вулиці, без єдиного житла на половині шляху, це просто катастрофа. Просимо владу прийняти позитивне рішення щодо прийняття закону про реструктуризацію валютних кредитів за курсом долара на момент підписання договору. Якщо навіть не виходить прийняти закон за тим курсом, який був на момент підписання договору, прийміть по курсу не вище 10грн за долар. Нам, валютним позичальникам, реально дуже страшно голодувати і залишитись на вулиці, при тому що ми згодні платити борг, але за сприятливим курсом. Допоможіть нам, громадянам України, виплутатись з халепи. Просто крик душі(
Підписів 4
Дата відповіді 03.09.2016
У зв'язку з "особливим періодом", який оголошений в Україні, військовослужбовців, які знаходяться на контрактних умовах не демобілізують по закінченню контракту, отже данна петиція стосується теми, щодо демобілізації військовослужбовців в яких закінчився контракт.
В Україні не підвищиться обороноздатність за таких умов, тому що саме ця тема є проблематичною.
Особливе звернення до Президента України: "Просимо звернути увагу, щодо військової служби за контрактом. Задіяти добровольців нести військову службу на контрактній основі і демобілізувати військовослужбовців по закінченню контракту, виключенням зробити тільки "воєнне положення".
Підписів 7
Дата відповіді 03.09.2016
Прийняти на розгляд http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=57651&pf35401=372284 без допрацювань да затягування рішення в зв*язку з тим що багато військовослужбовців не мають законих підстав розторгнення контрактів "до закінчення особливого періоду...." тому що цим пунктом не передбачено реальних сроків проходження служби які можуть бути и 25 років або навіть більше - це являється своєрідним "Рабством за Законом".
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення порядку звільнення з військової служби військовослужбовців за контрактом)
І. Внести до Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу” (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, № 27, ст.385) таку зміну:
1. Частину шосту статті 26 доповнити пунктом “н” у наступній редакції:
“н) у зв’язку з небажанням продовжувати військову службу військовослужбовцями, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, які уклали контракт до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, а також вислужили не менше 18 місяців військової служби з дня мобілізації.”
II. Перехідні положення:
1. Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
Підписів 840
Дата відповіді 03.09.2016
Ми, внутрішньо переміщені особи, представники громадських організацій, які надають допомогу та опікуються захистом прав внутрішньо переміщених осіб, журналісти та волонтери, вимагаємо:
1. Негайно припинити практику зупинення дії довідок внутрішньо переміщених осіб на підставі інформації, наданої СБУ та Державною прикордонною службою України;
2. Створити Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб (до 31.05.16) і затвердити Положення про неї;
3. Встановити прозорі, чіткі правила підтвердження інформації, яка дає обґрунтовані підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання або виїхала на постійне місце проживання за кордон.
4. Зобов'язати структурні підрозділи з питань соціального захисту населення повідомляти внутрішньо переміщеним особам про рішення про скасування дії довідки, прийняті керівником структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання таких осіб, в порядку передбаченому Законом України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" із зазначенням причин та підстав відповідного скасування;
5. Розробити механізм отримання пенсійних виплат громадянам України, які залишаються проживати в зоні конфлікту - на тимчасово непідконтрольних український владі територіях та виконання позитивних зобов'язань держави по відношенню до своїх громадян.
6. Провести парламентські слухання з питань соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та пенсій мешканцям тимчасово непідконтрольних територій не пізніше 31 травня 2016 р.
Обґрунтування:
З кінця лютого 2016 р. місцеві управління праці та соціального захисту населення (далі – УПСЗН) почали масово знімати внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) з обліку.
Ця процедура відбувається на підставі розпоряджень Міністерства соціальної політики України, відповідно до списків, складених Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України, та призводить до припинення усіх соціальних виплат і навіть пенсій.
Місцеві органи влади не мають законних підстав, порядків та чітких інструкцій щодо "призупинених" дії довідок ВПО, соціальних виплат та пенсій.
На жаль, жоден державний орган влади не інформує ВПО про те, що вони потрапили до списку, а також до яких наслідків це призведе. Через брак інформації десятки тисяч ВПО щоденно вистоюють величезні черги до УПСЗН. Вже зафіксовано декілька випадків інсультів у людей похилого віку, що є прямими наслідками того, що сталося. Для "відновлення" статусу ВПО не завжди є достатнім прийти особисто - управління соцзахисту незаконно вимагають довідки з ЖЕКів, довідки з роботи, свідчення сусідів чи господарів квартир.
Громадські організації, які опікуються правами внутрішньо переміщених осіб вважають такі дії Мінсоцполітики та інших органів влади, залучених до призупинення необхідних для виживання ВПО соціальних та пенсійних виплат, незаконними та такими, що суперечать Конституції і законам України.
Підписів 50
Дата відповіді 02.09.2016
Законодавство України передбачає адміністративну відповідальність у разі мордування або вбивства тварини шляхом виплати штрафу - ст 89 «Жорстоке поводження з тваринами» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Або ж кримінальну відповідальність у вигляді штрафу або обмеження волі до двох років (якщо цей злочин було скоєно на очах у дитини) - ст 299 «Жорстоке поводження з тваринами» ККУ.
Метою даної петиції є збір 25000 голосів, щоб наступні питання (див 1-6 нижче) були винесені на розгляд Верховної Ради України і внесені в Кримінальний Кодекс України – з метою притягти до кримінальної відповідальності шляхом позбавлення волі осіб, винних у злочинах проти тварин схожим чином, як за відповідні злочини проти людей:
1. Особа, яка навмисно завдає болю тварині шляхом нанесення їй тілесних пошкоджень, мордуванням, мордуванням голодом, повинна нести кримінальну відповідальність шляхом позбавлення волі від трьох до п’яти років без можливості сплати замість цього штрафу.
Особа, що навмисно скоює вбивство тварини, повинна нести кримінальну відповідальність шляхом позбавлення волі від семи до п’ятнадцяти років без можливості сплати замість цього штрафу.
Обтяжуючі фактори умисного вбивства або мордування тварини – це вбивство / мордування:
1) двох або більше тварин;
2) недорослої або вагітної тварини;
3) вчинене з особливою жорстокістю;
5) вчинене способом, небезпечним для життя багатьох тварин або людей;
6) з хуліганських мотивів;
7) поєднане із зґвалтуванням або насильницьким задоволенням статевої пристрасті;
8) вчинене групою осіб;
9) вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство або мордування тварини;
10) вчинене особою, що перебуває під впливом алкоголю або наркотиків
11) у присутності дитини
Зауваження: вбивство свійської тварини з метою вживання в харч не вважається злочином.
2. Обтяжуючі фактори 1)-11) діють так, що особа, що скоїла злочин, може отримати покарання вище, аніж згадане у пункті 1.
3. Особа, що стала свідком скоєння злочину, описаного в пункті 1, і не втрутилася, заявивши про це в органи міліції, стає співучасником злочину.
4. Завідоме залишення без допомоги тварини, яка перебуває в небезпечному для її життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження, коли особа сама поставила тварину в небезпечний для тварини стан, карається законом у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до п’ятнадцяти років, а також сплатою за лікування тварини до повного одужання.
5. Особа, яка ненавмисно нанесла шкоду здоров’ю або життю тварини через необережність, повинна вжити всіх заходів, щоб запобігти смерті тварини і погіршенню її стану здоров’я, а саме – доправити тварину у ветеринарний пункт, сплатити за її лікування до повного одужання, повідомити про це органи міліції.
6. Навмисне вбивство тварини може бути скоєне шляхом усипляння у ветеринарній клініці після проведення відповідного обстеження і доказу, що тварині не можна було допомогти інакше і вона страждала.
Підписів 22
Дата відповіді 02.09.2016
Місцеві органи влади повинні бути зобов'язані надавати детальний звіт про видатки. Це стосується рад всіх рівнів, адміністрацій та мерій. Кожен громадянин повинен бачити куди пішла кожна копійка.
Приклад такого звіту:
Витрати Львова:
Предмет замовлення | Кошторис | Виконавець | Сайт
---------------------------------+-------------------+----------------------------+------------------------------
Лавочка | 3000 | ЧП "Коваленко ВВ" | www.koval-lavka.ua
---------------------------------+-------------------+----------------------------+------------------------------
І так далі.
Тільки так ми поборемо корупцію
Підписів 14
Дата відповіді 02.09.2016
Переименование городов, сел, поселков, улиц все таки очень денежно-затратное мероприятие и к тому же требующее еще и больших похождений по всяким инстанциям. Могу не согласиться с теми, кто кричит, что это все бесплатно и ничего делать не надо. Такие люди далеки от реальности и просто популистически вводят всех в заблуждение.
В чем состоят финансовые затраты:
1) новые вывески- деньги из бюджета;
2) замена паспортов, поскольку кому нужно выехать за рубеж, там придираются ко всем неточностям;
3) при переоформлении недвижимости тоже возникают проблемы;
4) если сразу в документах не изменить переименование улиц, то через время, нужно идти в архив и выискивать все решения о переименовании, чтобы доказать, что дом или квартира твои, если коснется судебных споров.
Короче переименование - это не такое безвредное дело. К тому же, зачем переименовывать так, что это вызывает идеологические несогласия среди самих же жителей. Если уже и переименовывать, то только на названия, которые, при любых обстоятельствах, никогда не будут связаны с политикой и идеологией. За основу переименования улиц взять природные явления, географические расположения и тому подобное.
Переименование должно решаться не на сессии совета, а зависеть только от желания граждан и если, при соцопросе, 60% жителей выскажутся за переименование, только тогда моно принять решение о переименовании.
Сейчас депутаты наверное забыли то, что источник власти - это народ (ст. 5 Конституции), поэтому не спрашивая жителей, хотят навязывать нам свои действия, что вызывает внутренний конфликт.
Таким образом переименование возможно только при условии:
1) согласие 60% жителей;
2) наименование городов. улиц, не связанное с политикой, идеологией и именами людей. Сегодня улица имени героя, а завтра получится. что не герой, а враг, а людям страдай от новых названий. Есть другие возможности увековечить память героев и их имена, нежели называть их именам улицы и города.
Підписів 306
Дата відповіді 31.08.2016
Шановні народні депутати, 12.04.2016 року у Верховній Раді було проголосувано прийняття за основу законопроект №3251 від 07.10.2015 Закону України “Про внесення змін до підрозділу 5 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів”. Згідно розділу І, цього законопроекту, пропонується внести до Податкового кодексу України тимчасове зменшення акцизного податку при розмитненні вживаних легкових автомобілей, а саме “до 31 грудня 2017 року”
Хочу звернути Вашу увагу на те що:
1. Страни, які входять до Європейського союзу, мають однакові акцизні податки, які застосовуються при розмитенні як нових так і вживаних автомобілей.
2. Згідно двох електроних петицій до Президента України, петиція №22/000055-еп від 29.08.2015 (38326 підписантів) та петиція №22/000063-еп від 29.08.2015 (27328 підписантів), український народ вимагав почати законотворчий процес по скасуванню грабіжнецького податкового навантаження при розмитненні вживаних автомобілей. В жодній петиції не сказано, що люди вимагають тимчасового скасування.
3. Прийняття законопроекту з тимчасовим зменшенням акцизного податку призведе до того, що у близькому майбутньому буде знову запропоновано законопроект, який буде пропонувати продовжити дію законопроекту №3251 від 07.10.2015 або законопроект, який буде пропонувати скасувати термін дії законопроекту №3251 від 07.10.2015. Все це є неєфективна законотворчість, та марнування робочого часу народних депутатів, профільних комітетів, працівників Апарату Верховної Ради України, якщо раз за разом народні обранці вимушені вертатись до вирішення одних і тих же болючих питаннь для багатьох громадян нашої країни.
На підставі вищеописаних фактів ПРОШУ:
1. Внести правки до законопроекту №3251 від 07.10.2015 які б дозволили закріпити запропоновані акцизи в законопроекті №3251 від 07.10.2015 не тимчасово, а на постійній основі
2. Проголосувати за прийняття законопроекту №3251 від 07.10.2015 в цілому з запропонованою вище правкою та/або з іншими правками, якщо ці правки не погіршують умови запропоновані редакцією законопроекту №3251 від 07.10.2015 на момент його прийняття за основу.
Підписів 7
Дата відповіді 31.08.2016
Створення програми розвитку спорту в Україні, шляхом будівництва в кожному обласному центрі типового спортивного комплексу , який би мав басейн, зал для ігрових видів спорту, тренажерну залу та манеж для легкоатлетичних занять.
Підписів 60
Дата відповіді 31.08.2016
З нинішними високими цінами і тарифами та низькими зарплатами українцям дуже важко виживати (навіть не жити). А за борги людину можуть взагалі лишити без житла і викинути на вулицю. Треба законодавчо заборонити забирати житло у боржника якщо у його власності воно одне. Якщо у людини
забрати житло , то шансів що людина повернеться до нормального життя (знайде роботу і купить житло) в Україні не має.
Підписів 6
Дата відповіді 31.08.2016
Згідно проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» зі списку №1 вилучені робітники Аварійно-рятувальних частин (робітники набирачі проб у шахтах, респіраторники, керівники та фахівці (командний склад), командири взводів, їх заступники (помічники), командири відділень, їх заступники (помічники), командири загонів, їх заступники (помічники), командири пунктів, їх заступники (помічники)) . Перераховані робітники працюють у підземних умовах, переважно в екстремальних ситуаціях.
Відповідно статті 29 «Гірничого закону України» - створюються державні аварійно-рятувальні служби (формування) для здійснення екстрених і невідкладних заходів на підприємствах вугільної та гірничої галузей для рятування людей, гасіння пожеж, ліквідації наслідків вибухів, раптових викидів вугілля та газу, обвалів гірничих порід і виконання інших робіт, що потребують застосування засобів органів дихання та спеціального оснащення, а також контролю та нагляду за здійсненням власником (керівником) гірничого підприємства профілактичних заходів щодо запобігання аваріям на гірничих підприємствах.
Згідно ст. 22 Кодексу цивільного захисту України аварійно-рятувальні служби входять до складу сил цивільного захисту.
При виконанні свого професійного обов’язку склад ДВГРС у тяжких умовах праці ризикує своїм здоров’ям, життям заради рятування гірників, матеріальних цінностей, створення безпечних умов праці для шахтарів України.
Робота в службі потребує висококваліфікованих спеціалістів з відмінним станом здоров’я. Цією постановою поплюжеться соціальний захист гірничорятувальників. Вилучення їх зі списку №1 згубно позначиться на існуванні Державної Воєнізованої Гірничорятувальної служби і на вугільній галузі в цілому.
Гірничорятувальники потребують захисту держави!!!
Підписів 310
Дата відповіді 31.08.2016
Скільки вже можна сплчувати за переоформлення майна, від батьків до дітей ???? За одне і те саме майно стягуються шалені кошти. Платили наші діди, платили батьки, платимо ми, и будуть сплачувати наші діти, онуки и правнуки! А за що ми платимо и кому??! За те майно, що належить нам, і нашим нащадкам по праву, держава стягує шалені кошти! Коли вже скінчіться цей грабунок??!! У людей немає коштів на оформлення спадщини, щоб заплатити всім пикам, які сидять у кабінетах і змушують платити хабарі!!
Пропоную внести закон, яким бі передбачалося безкоштовне переоформлення всього майна, від батьків до дітей, та в колі найближчий родичів. Припинімо свавіля влади, здирництво і хабарництво!
Підписів 3
Дата відповіді 31.08.2016
Тариф на відпуск електроенергії для АЕС встановлює НКРЕКП і становить 41,9 коп за кВт/год. При цьому, ціна за електроенергію, яку споживає АЕС на власні потреби, становить 124,22 коп за кВт/год. На власні потреби АЕС витрачає близько 6% встановленої потужності, а це у масштабах України, де 55% всієї генеруючої електроенергії виробляється на АЕС (13 880 000 кВт встановленої потужності), складає близько 6 млрд. кВт/год на рік.
Електроенергія, що використовується на власні потреби АЕС, одразу відбирається від шин генератора і тому, у єдину мережу енергосистеми України навіть не віддається. Оптовий постачальник електричної енергії продає електроенергію на власні потреби для АЕС втричі дорожче, при цьому не здійснює перетворення і транспортування електроенергії, а отже, не несе жодних фінансових затрат.
Враховуючи масштаби невиправданого збагачення оптових постачальників електричної енергії (близько 5 млрд. грн. на рік), ризику банкрутства "НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ", можливого зниження рівня безпеки АЕС в умовах обмежених лімітів фінансування та необхідності оновлення генеруючих потужностей АЕС України, ВИМАГАЮ:
Встановити ціну за електроенергію, яку споживає АЕС на власні потреби, на рівні тарифу на відпуск електроенергії для АЕС, що становить 41,9 коп за кВт/год.