Підписів 6
Дата відповіді 28.12.2017
Приблизно 25% усіх ліків, що продаються в українських аптеках, є підробками, які не тільки не лікують, а й отруюють та навіть вбивають людей! Необхідно негайно зняти мораторій на перевірку аптек!!!
Підписів 4
Дата відповіді 28.12.2017
ЗАКОН УКРАЇНИ Про добровільне об’єднання територіальних громад, на основі якого відбувається об'єднання територіальних громад в Україні за складом є антиконституційним і протизаконним.
Доводжу та відома тільки деякі волаючі суперечності та порушення прав громадян України.
Стаття 2. Принципи добровільного об’єднання територіальних громад
6) прозорості та відкритості; , яку тут же в законі дозволяє порушити зміст
7) відповідальності.
Стаття 5. Ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад
4. Порядок проведення громадського обговорення з питань, передбачених цим Законом, визначається сільською, селищною, міською радою.
При такій постановці питання як правило пропонується вибір без вибору, де можна тільки вибирати найменше зло із запропонованих об'єднань, при цьому замовчується можливість відмовитися від такого вибору на користь не об'єднуватися взагалі. Та й для ухвалення рішення достатньо мала кількість наближених жителів громади, поставивши інших жителів перед фактом, знову працює адміністративний рессурс, про яку прозорість та відкритость, відповідальність йде мова, суцільна фальсифікація добровільності.
Далі, вершиною порушення прав громадян є:
Стаття 8. Утворення об’єднаної територіальної громади та реорганізація органів місцевого самоврядування
3. Об’єднана територіальна громада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися, з дня набуття повноважень сільською, селищною, міською радою, обраною такою об’єднаною територіальною громадою.
Де проглядається позбавлення власності жителів територіальних громад, закріплене Конституцією України в ст.ст. 13-14, 41, 140, 142, як співвласників всій землі і комунального майна територіальної громади.
Вимагаємо негайних дій з перегляду закону №157-VIII від 5 лютого 2015 року або скасування його взагали тому, що вын порушує конституційні норми та права громадян України.
Підписів 7
Дата відповіді 28.12.2017
Сьогодні констатуємо кричущу ситуацію з вакцинацією дітей в Україні.
Вже близько року в країні відсутні найнеобхідніші вакцини: АКДС, вакцини проти гепатиту Б та інші.
Єдина доступна вакцина АКДС — індійського виробництва, за відгуками лікарів та батьків є неякісною і переноситься дітьми з ускладненнями. Якісні вацини - Пентаксим (Франція) та Інфанрікс Гекса (Бельгія) просто відсутні у поліклініках чи аптеках. Більше того, немає й харківських вакцин — державні поліклініки не забезпечені препаратами вітчизняного (!) виробництва.
Батьки змушені вакцинувати дітей за власний кошт в приватних клініках, що суперечить пам’ятці МОЗ про те, що всі профілактичні щеплення, які включені до Календаря профілактичних щеплень, для громадян України є безкоштовними. Проте наразі вакцин немає ні в провідних приватних клініках, ні в державних. Ні в Києві, ні в регіонах.
Лікарі і фармацевти не дають жодних прогнозів щодо появи вакцин у близькому чи віддаленому майбутньому.
Ситуація склалася таким чином, що бути противником вакцинації нині набагато зручніше й легше, ніж її прихильником — батьки, які хочуть захистити своїх дітей від небезпечних інфекцій і зробити їм щеплення — НЕ МАЮТЬ ЖОДНОЇ МОЖЛИВОСТІ цього зробити.
Це ганебно для країни, що проголосила курс на Європейський Союз та говорить про «європейські перспективи». Зрештою, це є порушенням права на охорону здоров’я та медичну допомогу, закріпленого Статтею 49 Конституції України.
Вимагаємо виділити з бюджету України необхідні кошти для закупівлі вакцин та сироваток задля забезпечення безперервного надходження вакцин згідно Календаря профілактичних щеплень в усі регіони України та виконання Наказу МОЗ України №595 від 16.09.2011 року.
Підписів 7
Дата відповіді 28.12.2017
Виготовляти національну валюту не з паперу, а з екопластику, як це роблять в Австралії, Канаді та деяких інших країнах. Це збереже дерева від вирубки, до того ж такі купюри більш довговічні.
Підписів 4
Дата відповіді 28.12.2017
Когда власть вводила изменения в *закон Украины о дорожном движении*, то по видимому преследовалась единственная цель - это набить карманы чиновников, ну и может быть, закрыть дыры в бюджете. И отнюдь никак эта власть не заботилась об уменьшении аварийных ситуаций на дороге, связанных с мототранспортом.
Даже в России, при её коррупционном правительстве, до такого не додумались, чтобы обдирать таим вот образом, владельцев мототранспорта. Они поступили гораздо более гуманно, разрешив управлять скутерами лицам, уже имеющим права с любой, более высшей категорией(A,B,C….). И при этом, внося изменения в свои законы о дорожном движении, российское правительство не пошло на нарушение Европеских законов, а конкретно - Венской конвенции о дорожном движении. И соблюдая все нормы Венской конвенции, внесла коррективы в свои законы, касающиеся нововведений, связанных с вождением скутеров и мопедов, с обьёмом двигателя не превышающим 50 см3.
Наши же коррупционные чины, попирая все юридические, Конституционные, и международные нормы (уже не говоря о украинском народе), сочинили такие изменения, что иначе как бредом идиотов, это не назовёшь.
Поскольку здесь нет возможности выложить все аргументы о нарушениях Венской конвенции о дорожном движении, Конституции Украины, и массы противоречий между ПДД и Законом Украины о дорожном движении, то выкладываю ссылку на ресурс, где можно ознакомиться более подробно со всем перечнем нарушений со стороны украинского законодательства - http://promoto.com.ua/mopedy/245-nuzhno-li-registrirovat-moped.html
Разберитесь с этим идиотизмом, и остановите преступную деятельность этих законов! И перестаньте грабить, итак ограбленный до нитки, народ Украины!!!
Підписів 2
Дата відповіді 28.12.2017
«Законодательное Ограничение длительности занимания руководящих должностей в государственных предприятиях и учреждениях – два срока по 4 года!»
Необходимость данного закона:
В то время, как на различных уровнях чиновники, ученые, разные начальники занимают руководящие должности в своих отраслях по 10-20-30 лет, прогресс обходит данные предприятия/отрасли и страну в целом!
- Зачем декану или ректору ВУЗа/заведующему школы/районо/облоно и пр. напрягаться и внедрять инновации, заниматься развитием ВУЗА, науки, образовательных программ и пр., если его и так будут выбирать и назначать «свои» на каждый новый срок!?
- Зачем начальнику жека/цеха/участка/управления/департамента и многих других заниматься эффективным руководством и развитием своего подразделения/управления/отдела, если у него куплена должность или он «удобен» вышестоящему начальству!? И он будет на данной должности до глубокой маразматичной старости!
- Зачем глав врачу/заведующему и прочим заниматься разработкой новых программ лечения, изучения новых систем и прочее, если он будет здесь главным до смерти!?
Примечание:
Действительно эффективные специалисты/ученые/инженеры, по окончании своего двойного выборного срока переходят в разряд экспертов, почетных учредителей и прочие должности, но не мешают развивать свое направление дальше, новым специалистам с новыми знаниями и технологиями, которые только преумножат разработки и результаты почетных экспертов! Эта же норма касается и всех руководителей, достигших пенсионного возраста: «Достиг пенсии – дай дорогу молодым! Можешь остаться экспертом в данном предприятии/ВУЗе и пр.!!!»
Категорическая необходимость данного закона в сложное для Украины время, позволит:
- Частично разрушить коррупционные составляющие в госсекторе, где постоянно покупаются, назначаются и продлеваются должности! Даже если и купил должность, то не сможешь остаться на ней вечно, а должен развиваться, чтобы в конце срока уйти на повышение, либо дать дорогу молодым и более прогрессивным!
- Чиновник/начальник/руководитель находящийся в постоянном тонусе, предстоящими выборами на продление на 2-й срок или выборами на четкое и обозримое повышение будет заинтересован эффективно и прогрессивно выполнять свои функции.
- Кардинально обновить руководящий потенциал абсолютно всех отраслей государственного сектора, за счет молодых и прогрессивных кадров, которые не могли пробиться на руководящие должности через заросли «старых» кадров с круговой порукой!
Исключения:
- Кандидат может продолжать занимать данную должность при сборе подписей минимум 90% сотрудников данного отдела/предприятия/кафедры/института. Данной мерой можно продолжит полномочия руководителя действительно ценных специалистов, создавших предприятия, кафедры и пр.
Підписів 5
Дата відповіді 28.12.2017
Згідно даних інформаційно-аналітичної групи «Автоконсалтинг» та Асоціації «АСЕА» (European automobile manufactures association), в Україні у 2,5 рази менша кількість автомобілів на 1000 осіб у порівнянні з ЄС, у тому числі, й у порівнянні з країнами Східної Європи, для досягнення середньоєвропейського рівня автомобілізації потрібно реалізувати в Україні близько 12 млн., легкових автомобілів, а у нас реалізується лише 30-40 тисяч нових автомобілів щорічно, що свідчить про те, що автопарк в Україні практично не оновлюється і кожен четвертий автомобіль (це майже 2 млн. авто) є старшим 1990 року випуску. В ЄС, де населення складає 502,6 млн. людей, у 2014 році в ДТП загинуло 25 900 людей, що становить 0,0052% від всього населення, натомість в Україні, за той же період, загинуло 4439 людей, що становить 0,0104%, а це в 2 рази більше, ніж в Євросоюзі. В той же час, насичення автомобілями – в 2,5 рази менше (200 автомобілів на тисячу населення в Україні проти 498 в Євросоюзі). Ще одним із наслідків незбалансованої податкової політики на імпорт вживаних транспортних засобів і штучних обмежень є значна тінізація даного сектору економіки, що в свою чергу спонукає людей до цього низький рівень доходів, низька платоспроможність і як результат – неможливість купити хоч і вживаний, проте якісний автомобіль за доступною ціною. Причиною є штучні обмеження на імпорт автомобілів, які крім гальмування процесу імпорту також створюють сприятливі умови для можливих корупційних дій. Як показує практика, будь-які обмеження створюють корупційні ризики через бажання їх обійти. Корінь проблеми усіх вищезгаданих проблем – саме неможливість імпортувати вживаний автомобіль за доступними ставками митних платежів, адже доведеним фактом є те, що вживані автомобілі в Україні – одні з найдорожчих в світі. Прикладом запровадження такого досвіду може бути Польща, де після вступу країни до Європейського Союзу у 2004 році імпорт вживаних автомобілів зріс протягом одного року у 23 рази (із 35 тисяч ввезених автомобілів до 828 тисяч наступного року). Коли там сформувався цивілізований ринок вживаних автомобілів, майже кожна сім’я змогла дозволити собі купити доступний автомобіль. Із 2004 року в Польщу було імпортовано більше 9,5 мільйонів автомобілів, і зараз їх кількість складає близько 19 мільйонів. Від прийняття вищезазначених законопроєктів та підписання їх Президентом України очікуваним результатом буде формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів в Україні та усунення коррупційних ризиків. Пройде оновлення автопарку, що призведе до підвищення безпеки громадян у випадку ДТП, покращення екології, збільшення надходжень до бюджету за рахунок збільшення кількості розмитнених транспортних засобів, зменшення черг на КПП та мінімізації використання різноманітних тіньових схем у сфері користування автомобілями та дасть змогу простим українцям придбати довгоочікувані недорогі та якісні автомобілі. Прошу підтримати ці законопроекти як соціально необхідні для української нації.
Підписів 561
Дата відповіді 28.12.2017
За 25 років Незалежності України і за три роки війни з Росією українська мова залишається на правах “другої мови в Україні” як яскраве свідчення постколоніального синдрому.
Мова є генетичним кодом нації, є основою незалежності України, є головним шляхом для відновлення української культури.
Усвідомлюючи роль телебачення в утвердженні української мови в Україні, ми хочемо висловити підтримку впровадженню квоти української мови для телебачення, і закликаємо Верховну Раду України вже цього тижня проголосувати за законопроект 5313, який встановлює квоту у 75% для української мови.
Такий крок буде серйозним поштовхом для української культури - теле та кіновиробництва.
Як показує досвід впровадження квот для українськомовних пісень на радіо, квотування це ефективний стимул для розвитку.
Українці є самодостатньою нацією, яка доводить сьогодні світові, що українське відповідає найкращим світовим зразкам. Ми закликаємо політиків, поважати свою країну і робити реальні кроки для утвердження української мови в Україні. Це історичні кроки, на які чекає все суспільство..
Підписів 6
Дата відповіді 28.12.2017
Якщо дійсно Україна не може зараз створювити ядерну зброю, в що особисто я не вірю, прошу і вимагаю розглянути питання створення в Україні (НЕядерних) ракет стратегічного призначення середньої або дальньої дії за прикладом Саудівської Аравії, де на озброєнні у Королевських ракетних сил стратегічного призначення ракети дальньої дії китайського виробництва Дунфен-21 з фугасною боєголовкою у 2100 кг - це не погана альтернатива ядерній зброї. Вони змогли це узгодити з США. Крім того це дасть додаткові робочі місця нашим підприємствам у Дніпрі та іншим. В Україні завжди вміли створювати ракети (Р-36М та Р-36М УТТХ (Сатана СС-18), Скальпель СС-24, Зеніт та ін.) і ми не можемо дозволити собі втратити цю галузь.
Існуючих розробок, які до речі досі не прийняті на озброєння, замало щоб вберегти Україну від россійської експансії. До прикладу Польща придбала для своїх ВПС американські ракети з дальністю у 1000 км AGM-158 JASSM, і це також треба враховувати. При всій повазі до наших сусідів, наша історія з Турцією теж далека від ідеалу, а значить треба робити висновки. Угорщина роздає паспорти нашим громадянам, Румунія має, і завжди мала територіальні претензії по кордону на Дністрі і т. ін. Лише якщо Україна буде сильною, з нами будуть рахуватись.
У світі ракети - це статус держави.
Підписів 15
Дата відповіді 28.12.2017
За даними електронного видання "Економічна правда" для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом Україні потрібно підвищити пенсійний вік, скоротити кількість держслужбовців і бюджетників, скасувати спрощену систему оподаткування і відкрити земельний ринок.
Також деякими електронними виданнями в мережі Internet розповсюджується різні версії текстів під назвою "Меморандум про співпрацю України з МВФ", оригінальний текст якого невідомий навіть частині народних депутатів України.
Враховуючи те, що меморандуми, договори, угоди України з МВФ зачіпають права мільйонів громадян України та мають великий резонанс для українського суспільства, з метою припинення спекуляцій навколо цих текстів виникає необхідність в законодавчому закріпленні обов'язкового опублікування текстів проектів зазначених документів в офіційному виданні Верховної Ради України, газеті "Голос України".
За відсутності офіційного опублікування проектів меморандумів, договорів, угод України з МВФ - вважати їх недійсними і не обов'язковими для виконання Україною.
Підписів 5
Дата відповіді 28.12.2017
Прошу ВР на законодавчому рівні затвердити щоб заміна старих ліфтів (по держпрограмі) відбувалась на ліфти із збільшеними габаритними розмірами.
Сьогодні нові ліфти, які встановлюють замість старих по держпрограмі, мають розміри купе 1000х1000 мм і дверний отвір 650 мм, що звичайно мало для комфортного користування.
Без проблем на 90% ліфтах можна збільшити розміри купе, наприклад до 1000х1150 і дверним отвором 700 мм.
Польща взагалі, на відміну від нас, ставить ліфти 950х1350, проєм 800 мм !!!
Затрати фірм виробників будуть відносно невеликі, а покращення, соціальне значення буде величезне!
Підписів 6
Дата відповіді 28.12.2017
Фактично всі велосипедисти їздять по тротуару в нашій країні, тому що наші дороги, неграмотні водії (які проїзджаюсь велосипедиста дуже близько, іноді підрізають), пробки, відсутність велоінфрастуктури становлять загрозу життю велосипедиста, в такий ситуації законодавча заборона пересуватись тротуаром просто суперечить реальному положенню. Законодавчо дозволити велосипедистам їздити по тротуару та пішохідним доріжкам, якщо відсутня велосипедна доріжка є найбільш логічним рішенням.
Підписів 4
Дата відповіді 28.12.2017
Зараз як ніколи гостро стала проблема безпритульних тварин, а особливо собак. Можливо з охороною і за високими парканами цього не дуже помітно, але ходити по вулиці стає все більш небезпечно з високою долею через безпритульних собак.
Відразу скажу для зелених що автор цього тексту теж "зелений" і тварин я ніколи не ображав. Але собак на вулицях вже вкрай багато. Не знаю де як а в Кривому Розі так точно. Особисто я за останні десь півроку не менше чотирьох разів був свідком нападу або агресивної поведінки собак. Дітей на вулицю страшно відпускати. Страшно за жінок.
Крім того деякі люди викидають на вулицю тварин після того як "награються", іноді і собак бійцівськіх порід - таких людей не хочу описувати, бо петиція не пройде модерацію. Впевнений що зі мною багато хто б погодився. З огляду на вище викладене пропоную і вимагаю наступне:
1) заборонити викидати тварин на вулицю. Якщо загубив, протягом трьох діб маєш написати заяву в поліцію - подібний закон діє в Італії і ряді країн на Заході і передбачає чималий штраф за невиконання.
2) хочеш бійцівську собаку - піди отримай дозвіл, або хоча б довідку з ПНД та нарколога. І нарешті...
3) робіть щось з безпритульними собаками, бо на вулицях стає все більш НЕБЕЗПЕЧНО. Не можете побудувати притулки, робіть щос радикальніше. Скільки ще людей повинно постраждати?! І ще окремо...
4) треба заборонити каструвати тварин як в багатьох нормальних країнах - бо це садизм! Не може такого бути в наш час в нормальній країні.
Підписів 34
Дата відповіді 28.12.2017
Прийміть нарешті нормальний закон про самозахист і дозвольте громадянам мати бойову короткоствольну нарізну зброю. Проблема стоїть як ніколи гостро, і на "користь зброї" існує ряд вже для всіх зрозумілих причин, а саме:
1) для кримінальних елементів не проблема дістати зброю, а нормальна людина не може захистити а ні себе, а ні своїх рідних, ні свою власність.
2) це нормальна практика для багатьох, найуспішніших країн: Швеції, Швейцарії, Норвегії, Фінляндії, Чехії, США і Канади. І навіть в Гондурасі, Панамі і Сербії влада не боїться власного народу... І досі чомусь вони там не повбивали один одного.
3) ніхто не агітує за вільний продаж - нехай бажаючий мати зброю пройде психо-фізіологічне обстеження та лікаря-нарколога і не матиме судимостей. Людей які не служили можна зобов`язати пройти курси володіння зброєю і таке ін.
4) це значно посилить обороноздатність країни (за прикладом все тієї ж Швейцарії, Чехії та країн Скандинавії ).
5) у людей на руках багато травматичної зброї, так зв. пристроїв для відстрілу гумових куль. Балістична єкспертиза не може довести належність резинової кулі до зброї з якої вона була відстріляна. Тобто тим кому держава видає такі травматичні пістолети, дано повний карт-бланш - таке собі кріпацтво нашого часу. Ті ж судді, мажори можуть стріляти в кого хочуть, і нічого не доведеш.
6) це дасть можливість розвиватися приватним компаніям в Україні, які можуть виробляти зброю, створить додаткові робочі місця і т. ін.
Прошу ознайомитись http://24tv.ua/special/zbroia/
У всі часи зброю не давали рабам...
Якщо влада не дає своєму народу зброю, значить боїться власного народу!
Підписів 3
Дата відповіді 28.12.2017
У зв'язку із поданою заявою про відставку паном Юрієм Стецем просимо коаліцію депутатських фракцій розлянути кандидатуру на посаду міністра інформаційної політики пана Олексія Арестовича, у минулому кадрового офіцера Збройних сил України (службова діяльність була пов'язана з розробками в галузі оперативної психології, конфліктології та психології екстремальних ситуацій), в даний час лідера громадської думки, психолога, тренера, філософа, автора "Стратегії теплого океану".
Вважаємо, що він один з небагатьох, хто здатен ефективно забезпечувати інформаційний суверенітет України, проводити політику контрпропаганди на окупованих територіях, сформувати стратегію розвитку країни, єдине бачення майбутнього України та згуртувати український народ щодо їх виконання та досягнення у найкоротші строки.
Підписів 28
Дата відповіді 28.12.2017
Прошу створити законодавство яке буде працювати і захищати бджільництво в Україні. На сьогоднішній день сільгосп виробники купуючи яди від різних шкідників, оброблюють культури і гине дуже багато бджіл. Вимирають цілі пасіки. Що на далі зменшує кількість урожаю різних медоносних культур. Сільгосп виробники купуючи яди їм ділери говорять що ці яди не шкодять бджолам. Але виходе все навпаки. Тоб то потрібно створити перевірки ядів які завозять в україну. І карати створеним законом. На сьгоднішній день пасічник бджільництво в україні знищується. Знищується великими темпами. А для нас як для аграрної країни це недопустимо.
Підписів 4
Дата відповіді 28.12.2017
Цього року планується закриття дитячих садочків строком на один місяць в літній період. Вважаю, що подібна практика буде не корисна, в першу чергу батькам дітей! Залиште хоча б чергові групи!!!
Підписів 11
Дата відповіді 28.12.2017
Згідно Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" Ст. 38-1,а саме з поправками до Закону "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 6, ст.40" інваліди I та II групи, діти-інваліди та особи, які
супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше
однієї особи, яка супроводжує інваліда I групи або
дитину-інваліда), мають право на безплатний проїзд у пасажирському
міському транспорті (крім таксі) за наявності посвідчення чи
довідки.
Права інвалідів 3 групи на безоплатний або хоча б пільговий проїзд у пасажирському міському транспорті просто виключили.Чому?Інваліди цієї групи навіть отримують меншу пенсію або соціальну виплату,аніж інші,але мають не менш значні хвороби або каліцтва.
Постанова Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року № 10 «Про затвердження переліку анатомічних дефектів, інших необоротних порушень функцій органів і систем організму, станів та захворювань, за яких відповідна група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду
Вiдсутнiсть одного ока
Стiйкий повний птоз на одному оцi пiсля проведення усiх видiв вiдновного лiкування
Слiпота на одне око (гострота зору з переносною корекцiєю 0,05 i нижче або концентричне звуження поля зору до 10 градусiв вiд точки фiксацiї) або ураження обох очей (зниження гостроти зору з переносною корекцiєю 0,1 i нижче або концентричне звуження поля зору до 25 градусiв вiд точки фiксацiї)
Двобiчна глибока туговухiсть
Стiйка трахеостома
Стеноз гортанi II–III ступенiв внаслiдок травматичного або iнфекцiйного ураження нервово-м’язового апарату гортанi з одно- або двобiчним парезом i стiйкою дисфонiєю у разi неможливостi або неефективностi хiрургiчного лiкування
Стiйка афонiя органiчного ґенезу
Дефект щелепи чи твердого пiднебiння, якщо протезування не забезпечує жування та ковтання i призводить до помiрно вираженого дефiциту ваги тiла
Карликовiсть iз зростом нижче нiж 130 сантиметрiв у чоловiкiв та 120 сантиметрiв у жiнок
Паралiч кистi за неефективностi фiзичної реабiлiтацiї
Помiрний парез верхньої або нижньої кiнцiвки, що супроводжується значним обмеженням обсягу активних рухiв в усiх суглобах за неефективностi фiзичної реабiлiтацiї
Чужорiдне тiло в серцевому м’язi чи у перикардi внаслiдок травми (поранення), штучний клапан серця, функцiонуючий кардiостимулятор
Єдина функцiонуюча нирка
Вiдсутнiсть однiєї легенi
Контрактура передпліччя в положенні повної пронації
Деформуючий артроз кульшового суглоба IVступеня з порушенням функції суглоба III ступеня та вище за неефективності та безперспективності реабілітаційних заходів
Екстирпація шлунка,тотальна колопроктектомія, панкреатоектомія за наявності цукрового діабету
Повний перелік захворювань http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/10-2015-%D0%BF
Прошу підписати петицію Надати безкоштовний проїзд або на пільгових умовах(50% від вартості проїзду) інвалідам 3 групи
Підписів 3
Дата відповіді 28.12.2017
Людина має право на одну помилку при виборі навчального закладу, тому може змінити його хоча б один раз без ризику бути призваним до ЗСУ. Закон "Про військовий обовязок та військову службу" цього не передбачає ,є несправедливим та таким, що порушує право людини на освіту:
"10. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального закладу або поновлення у вищому навчальному закладі."
Прошу внести законопроект щодо зміни цього закону, а саме, передбачити надання другої відсрочки у звязку із повторним вступом людини до ВНЗ.
Підписів 8
Дата відповіді 28.12.2017
У 2015 році Верховна Рада України (далі - ВРУ) визнала Росію країною-агресором (таку заяву підтримали 271 народний депутат) (Постанова ВРУ від 27 січня 2015 року №129-VIII).
В своїй постанові законодавчий орган закликав зарубіжні держави та організації визнати Росію країною-агресором та посилити тиск на терористичні угруповання “ДНР/ЛНР”, які фінансуються РФ.
Крім того, відповідно до фактичних даних кожен день громадяни України стають жертвами російської зовнішньої політики. Так, за даними ООН кількість жертв на Сході України сягнула понад 10 тисяч (приблизно 2,5 тисяч військових, 7,5 тисяч цивільних громадян).
Зазначене не можна вважати, як суто статистику, це очевидні наслідки політики Росії, яка мріє та прагне відновити імперію, зневажаючи життям і долею наших громадян.
Дії на Сході України, також призводять до тяжких порушень прав і основоположних свобод людини і громадянина (створення збройних формувань, захоплення влади, катування людей, дискримінація тощо) (Постанова ВРУ від 04 лютого 2015 року №145-VIII).
Отже, агресивна політика РФ стає серйозним фактором для національної безпеки України, незалежності і суверенності, громадського спокою, розвитку демократичного та справедливого суспільного життя тощо.
Ми громадяни України, вимагаємо негайно запровадити візовий режим з країною-агресором Росією.