"Звіроферми", де вирощують тварин для жорстокого вбивства, щоб задовільнити "модних фіфочок", які в прямому сенсі цього слова носять на собі мертвих!!!
Названо альтернативи хутру — сучасні штучні матеріали, які не поступаються натуральним за тепловими властивостями, а також є більш практичними та доступнiшими. Це, наприклад, штучне хутро,синтепон,холофайбер,спанбонд,ватин.
Наприклад, для однієї шубки треба вбити: 40—80 соболів, 55 норок, 100—400 білочок, 60 куниць, 11 борсуків, близько 30 королівських кролів, 125 горностаїв, 8 тюленів, 30 ондатр… А відходи діяльності ферм хутряного тваринництва містять велику кількість фосфору та азоту, що забруднюють ґрунтові води.При виготовленні шуб використовуються каустичні хімікати, а затрати енергії на виготовлення однієї натуральної шуби у 20 разів перевищують затрати на виготовлення аналогічної штучної шуби!
Не зважаючи на всю жорстокість такого бізнесу, є підприємства, де тварин спочатку вбивають, а потім проводять процес знімання шкіри, цей тип більш гуманний, адже таким чином тварина не мучиться. Проте існують такі підприємства, де тварин в прямому сенсі цього слова, піддають катуванню, знімаючи шкіру заживо і ще живих викидують для різних потреб. Наприклад отруюють газом, задушують, переламують хребти АБО їх відправляють у сушильний цех. Маленьку кімнату, схожу на газову камеру партіями. Все решта – побічний продукт виробництва – на вулицю у величезну криваву купу. Потім її перероблять на м'ясо-кісткове меливо і годують нею тих, хто ще живий. Аби хутро було м'яким і блискучим.Проте вбивство є вбивство,тому так продовжуватись не може.
У Великiй Британії, Голландії, Австрії, Швейцарії, Швеції, Італії та інших країнах існує повна або часткова заборона «вирощування хутра» на фермах.
Автор: Гоба Софія Романівна