Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Проект Постанови про засудження подій, що відбулись 20 березня 2021 року біля Офісу Президента України

Номер, дата реєстрації:
5295 від 22.03.2021
Номер, дата акту:
1370-IX від 30.03.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Включено до порядку денного:
1355-IX від 30.03.2021
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Арахамія Давид Георгійович (IX скликання), Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання), Лічман Ганна Василівна (IX скликання), Пушкаренко Арсеній Михайлович (IX скликання), Штепа Сергій Сергійович (IX скликання), Негулевський Ігор Петрович (IX скликання), Соломчук Дмитро Вікторович (IX скликання), Сова Олександр Георгійович (IX скликання), Іванов Володимир Ілліч (IX скликання), Заблоцький Мар'ян Богданович (IX скликання), Фріс Ігор Павлович (IX скликання), Задорожній Микола Миколайович (IX скликання), Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання), Кузьміних Сергій Володимирович (IX скликання), Підласа Роксолана Андріївна (IX скликання), Арсенюк Олег Олексійович (IX скликання), Медяник В'ячеслав Анатолійович (IX скликання), Грищенко Тетяна Миколаївна (IX скликання), Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання), Тимофійчук Володимир Ярославович (IX скликання), Качура Олександр Анатолійович (IX скликання), Задорожний Андрій Вікторович (IX скликання), Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання), Богуцька Єлізавета Петрівна (IX скликання), Струневич Вадим Олегович (IX скликання), Воронов Володимир Анатолійович (IX скликання), Федієнко Олександр Павлович (IX скликання), Веніславський Федір Володимирович (IX скликання), Касай Костянтин Іванович (IX скликання), Лис Олена Георгіївна (IX скликання), Якименко Павло Віталійович (IX скликання), Лаба Михайло Михайлович (IX скликання), Тарасенко Тарас Петрович (IX скликання), Семінський Олег Валерійович (IX скликання), Швець Сергій Федорович (IX скликання), Хоменко Олена Вікторівна (IX скликання), Михайлюк Галина Олегівна (IX скликання), Горобець Олександр Сергійович (IX скликання), Клочко Андрій Андрійович (IX скликання), Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання), Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання), Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання), Марусяк Олег Романович (IX скликання), Аллахвердієва Ірина Валеріївна (IX скликання), Мошенець Олена Володимирівна (IX скликання), Бужанський Максим Аркадійович (IX скликання), Шевченко Євгеній Володимирович (IX скликання), Яцик Юлія Григорівна (IX скликання), Неклюдов Владлен Михайлович (IX скликання), Павлюк Максим Васильович (IX скликання), Стернійчук Валерій Олександрович (IX скликання), Забуранна Леся Валентинівна (IX скликання), Рябуха Тетяна Василівна (IX скликання), Дирдін Максим Євгенович (IX скликання), Заславський Юрій Іванович (IX скликання), Борзова Ірина Наумівна (IX скликання), Любота Дмитро Валерійович (IX скликання), Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна (IX скликання), Крейденко Володимир Вікторович (IX скликання), Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання), Ляшенко Анастасія Олексіївна (IX скликання), Горенюк Олександр Олександрович (IX скликання), Леонов Олексій Олександрович (IX скликання), Загоруйко Аліна Леонідівна (IX скликання), Кінзбурська Вікторія Олександрівна (IX скликання), Куницький Олександр Олегович (IX скликання), Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання), Устенко Олексій Олегович (IX скликання), Ткаченко Олександр Михайлович (IX скликання), Брагар Євгеній Вадимович (IX скликання), Санченко Олександр Володимирович (IX скликання), Горбенко Руслан Олександрович (IX скликання), Соха Роман Васильович (IX скликання), Салійчук Олександр В'ячеславович (IX скликання), Мезенцева Марія Сергіївна (IX скликання), Костін Андрій Євгенович (IX скликання), Криворучкіна Олена Володимирівна (IX скликання), Литвиненко Сергій Анатолійович (IX скликання), Янченко Галина Ігорівна (IX скликання), Яковлєва Неллі Іллівна (IX скликання), Ковальов Олексій Іванович (IX скликання), Гузенко Максим Васильович (IX скликання), Здебський Юрій Вікторович (IX скликання), Бородін Владислав Валерійович (IX скликання), Дануца Олександр Анатолійович (IX скликання), Кісєль Юрій Григорович (IX скликання), Герман Денис Вадимович (IX скликання), Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання), Ткаченко Максим Миколайович (IX скликання), Одарченко Андрій Миколайович (IX скликання), Мовчан Олексій Васильович (IX скликання), Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання), Пасічний Олександр Станіславович (IX скликання), Галушко Микола Леонідович (IX скликання), Гунько Анатолій Григорович (IX скликання), Кузнєцов Олексій Олександрович (IX скликання), Каптєлов Роман Володимирович (IX скликання), Копиленко Олександр Любимович (IX скликання), Касай Геннадій Олександрович (IX скликання), Бунін Сергій Валерійович (IX скликання), Шпак Любов Олександрівна (IX скликання), Захарченко Володимир Васильович (IX скликання), Ковальчук Олександр Володимирович (IX скликання), Колебошин Сергій Валерійович (IX скликання), Микиша Дмитро Сергійович (IX скликання), Березін Максим Юрійович (IX скликання), Колісник Анна Сергіївна (IX скликання), Марчук Ігор Петрович (IX скликання), Арістов Юрій Юрійович (IX скликання), Васильєв Ігор Сергійович (IX скликання), Вагнєр Вікторія Олександрівна (IX скликання), Монастирський Денис Анатолійович (IX скликання), Шинкаренко Іван Анатолійович (IX скликання), Ватрас Володимир Антонович (IX скликання), Васильковський Ігор Ігорович (IX скликання), Тарасов Олег Сергійович (IX скликання), Тістик Ростислав Ярославович (IX скликання), Кузбит Юрій Михайлович (IX скликання), Сушко Павло Миколайович (IX скликання), Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання), Копитін Ігор Володимирович (IX скликання), Перебийніс Максим Вікторович (IX скликання), Пашковський Максим Ігорович (IX скликання), Павліш Павло Васильович (IX скликання), Юраш Святослав Андрійович (IX скликання), Маріковський Олександр Валерійович (IX скликання), Холодов Андрій Іванович (IX скликання), Бабій Роман Вячеславович (IX скликання), Кунаєв Артем Юрійович (IX скликання), Діденко Юлія Олександрівна (IX скликання)
Головний комітет:
Монастирський Д. А. Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
Інші комітети:
Костін А. Є. Комітет Верховної Ради України з питань правової політики
Завітневич О. М. Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
Лубінець Д. В. Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
Арістов Ю. Ю. Комітет Верховної Ради України з питань бюджету
Радіна А. О. Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
Текст законопроекту та супровідні документи:
Документи, пов'язані із роботою: