ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

  • Зміна до Закону України "Про Дорожній рух" розділ V стаття 29 а саме (Не допускається участь у дорожньому русі транспортних засобів з правим розташуванням керма.)

    Підписів 3

    Дата відповіді 05.10.2020

    Ставнічук Віталій Віталійович
    Відповідь на електронне звернення
    21 квітня, 2020
    05 жовтня, 2020
    21 липня, 2020
    3

    Зміна до Закону України "Про Дорожній рух" розділ V стаття 29 а саме (Не допускається участь у дорожньому русі транспортних засобів з правим розташуванням керма.) Прошу внести зміни до статті 29 Закону України "Про Дорожній рух" а саме - дозволити участь у дорожньому русі транспортних засобів з правим розташуванням керма також дозволити їхню реєстрацію на території нашої Держави просто при ввозі та реєстрації авто з правим розташуванням керма створити додаткове мито або податок на ввіз вживаних праворульних авто , і автовласникі щасливі і копійчина в бюджет нашої держави буде ! Дякую за увагу!

    ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
  • Створення Військових судів України.

    Підписів 7

    Дата відповіді 05.10.2020

    Олійник Андрій Анатолійович
    Відповідь на електронне звернення
    30 березня, 2020
    05 жовтня, 2020
    30 червня, 2020
    7

    Створення Військових судів України. У 2010 році фракцією "Партія регіонів" були ліквідовані Військові суди. Вони здійснювали важливе становище у військовій юстиції.
    З проголошенням державної незалежності Україна стала на шлях побудови власної держави. Цей історични крок викликав необхідність перетворень багатьох державних інституів, відновлення або посилення ряду функцій держави, включаючи оборонну функцію. Тому, головним державним органом у військовій сфері є відновлення Військових судів в Україні.

    ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ    
  • Проект закону про скасування строкової військової служби в армії України

    Підписів 16

    Дата відповіді 05.10.2020

    Скрипнік Ігор Леонідович
    Відповідь на електронне звернення
    25 березня, 2020
    05 жовтня, 2020
    25 червня, 2020
    16

    Винести на розгляд Верховної Ради України наступний законопроект.

    Проект закону про скасування строкової військової служби в Україні

    Стаття 1. Визнати таким, що втратив чинність закон України “Про військовий обов'язок і військову службу” № 2232-XII, прийнятий 25 березня 1992 року
    Стаття 2. Визнати такими, що втратили чинність статті 172-11 та 211-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Визнати такими, що втратили чинність статті 335, 336, 337, 407, 408, 409 Кримінального кодексу України. Відпустити на волю людей, які відбувають покарання за цими статтями або знаходяться під арештом.
    Стаття 3. Демобілізувати усіх людей, що були призвані на строкову службу.
    Стаття 4. Прийняти Закон “Про військову службу” у наступній редакції:
    Згідно статті 65 Конституції України, громадяни можуть відбувати військову службу. Проходження військової служби здійснюється виключно на добровільній (контрактній) основі. Порядок утворення, функціонування Збройних Сил України та інших військових формувань затверджується наказом Міністра оборони України.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Збільшити соціальні НОРМАТИВИ СПОЖИВАННЯ житлово-комунальних послуг, які значно зменшив Уряд Гройсмана

    Підписів 5

    Дата відповіді 06.10.2020

    Ісаєв Микола Всісович
    Відповідь на електронне звернення
    02 червня, 2020
    06 жовтня, 2020
    02 вересня, 2020
    5

    Статтею 1 Закону України "Про прожитковий мінімум" встановлено, що:
    "Прожитковий мінімум - вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини.... мінімального набору послуг (далі - набір послуг), необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості".

    Статтею 2 Закону України "Про прожитковий мінімум" встановлено, що:
    "Прожитковий мінімум застосовується для:
    - визначення державних соціальних гарантій і стандартів обслуговування та забезпечення в галузях охорони здоров'я, освіти, соціального обслуговування та інших".

    Статтею 3 Закону України "Про прожитковий мінімум" встановлено, що:
    "До набору послуг включаються житлово-комунальні, транспортні, побутові послуги, послуги зв'язку, закладів культури, освіти, охорони здоров'я та інші.
    Набір послуг формується уповноваженими центральними органами виконавчої влади у сферах надання відповідних послуг.
    Основними принципами формування набору послуг є:
    - визначення житлово-комунальних послуг (по водопостачанню, теплопостачанню, газопостачанню, електропостачанню, водовідведенню, утриманню та експлуатації житла та прибудинкових територій, сміттєзбиранню, утриманню ліфтів) виходячи із соціальної норми житла та нормативів споживання зазначених послуг".

    З українських ЗМІ:

    - Слово і діло. Кабмин снизил социальные нормативы тепло-, газо- и электроснабжения:
    "Кабинет министров Украины понизил социальные нормативы тепло-, газо- и электроснабжения с 1 мая 2017 года.
    Об этом говорится в постановлении №51 от 6 февраля, передает «Слово и Дело».
    Согласно информации, правительство уменьшило социальные нормы потребления газа с 5,5 до 5 куб. м на 1 кв. м отопительной площади.
    Также Кабмин понизил нормативы потребления тепловой энергии для централизованного отопления (теплоснабжения) абонентами, жилые дома которых оборудованы домовыми или квартирными приборами учета, с 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1 кв. м отапливаемой площади в месяц в отопительный период.
    Нормативы по электрической энергии для индивидуального отопления снижены с 65 кВт·ч до 51 кВт·ч на 1 кв. м отапливаемой площади.
    Снижение социальных нормативов тепло-, газо- и электроснабжения было одним из условий Международного валютного фонда для получения Украиной следующего транша кредита.
    Ранее сообщалось, что Кабинет министров Украины рассматривает возможность уменьшения социальной нормы потребления газа с 5,5 до 4 куб. м на 1 кв. м в 2019 году".

    Тобто, Уряд Гройсмана, значно зменшивши соціальні нормативи тепло-, газо- і електропостачання, погіршив добробут громадян України, зробивши їх жебраками.

    В зв'язку з вищенаведеним ВИМАГАЮ від народних депутатыв України:

    1.Збільшити, до встановлених прожитковим мінімумом, соціальні нормативи споживання житлово-комунальних послуг, які значно зменшив Уряд Гройсмана;

    2.ВСТАНОВИТИ реальний прожитковий мімімум

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • ОБИРАТИ ВЕРХОВНУ РАДУ НА ДВА РОКИ, ЯК У США!

    Підписів 39

    Дата відповіді 06.10.2020

    Монастирський Григорій
    Відповідь на електронне звернення
    04 червня, 2020
    06 жовтня, 2020
    04 вересня, 2020
    39

    Прошу прийняти законопроект, який дозволить проводити вибори у Верховну Раду кожні ДВА роки.

    Досвід США доказує, чим частіше проводяться вибори у Парламент, тим депутати стають уважніше до потреб своїх виборців.

    ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Вимога дотримання Конституції.

    Підписів 7

    Дата відповіді 06.10.2020

    Лук'яненко Максим Станіславович
    Відповідь на електронне звернення
    26 травня, 2020
    06 жовтня, 2020
    26 серпня, 2020
    7

    Народ України вимагає відмінити всі зміни в Конституції України, у зв'язку з Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 60 народних депутатів України про офіційне тлумачення положень частини першої статті 103 Конституції України в контексті положень її статей 5, 156 та за конституційним зверненням громадян Галайчука Вадима Сергійовича, Подгорної Вікторії Валентинівни, Кислої Тетяни Володимирівни про офіційне тлумачення положень частин другої, третьої, четвертої статті 5 Конституції України (справа про здійснення влади народом). А саме 4.4. Конституція України ( 254к/96-ВР ) забороняє узурпацію належного виключно народові права визначати і змінювати конституційний лад в Україні державою, її органами або посадовими особами. Узурпація означає, зокрема, привласнення переліченими суб'єктами права, яке передусім належить народові, вносити зміни до Конституції України ( 254к/96-ВР ) у спосіб, який порушує порядок, визначений розділом XIII чинного Основного Закону України, в тому числі усунення народу від реалізації його права визначати і змінювати конституційний лад в Україні. Тому будь-які дії держави, її органів або посадових осіб, що призводять до узурпації права визначати і змінювати конституційний лад в Україні, яке належить виключно народові, є неконституційними і незаконними. Вимагаємо створити спеціальну коміссію по вивченню правомірності та законності прийняття змін до Конституції! Вимагаємо проводити відкриті засідання цієї коміссії!

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Петиція про блокування букмекерських контор в інтернеті на території України

    Підписів 14

    Дата відповіді 06.10.2020

    Борисенко Михаил Геннадьевич
    Відповідь на електронне звернення
    15 травня, 2020
    06 жовтня, 2020
    15 серпня, 2020
    14

    Закликаю Верховну раду і президента України прийняти закон про блокування в мережі інтернет на території України букмекерські контори онлайн, казино та інші гральні платформи онлайн, як платформии якi завдають шкоду громадянам України і як несплачуючi податки в Україні,оскільки всі вони мають реєстрацію за межами України

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
  • Щодо розслідування причин невиконання судових рішень

    Підписів 16

    Дата відповіді 06.10.2020

    Щербина Віктор Леонідович
    Відповідь на електронне звернення
    15 травня, 2020
    06 жовтня, 2020
    15 серпня, 2020
    16

    В Україні є проблема невиконання судових рішень, ця проблема визнана Європейським судом з прав людини системною. Невиконання судових рішень це злочин проти правосуддя, проти Держави. Без дієвої судової гілки влади Держава не може існувати, адже таким чином Держава втрачає монополію на насилля через судову гілку влади. Зло залишається без покарання та укріплює свої позиції. Вважаю що вирішення проблеми невиконання судових рішень має бути першочерговим, іншого виходу в нас немає.
    Прошу зобов'язати спеціальні органи за кожним фактом невиконання судових рішень порушити кримінальну справу та розслідувати причини злочинів проти правосуддя. Винні у невиконанні судових рішень мають понести належне покарання за рішеннями судів.
    Для початку пропоную розслідувати справи які оскаржені в ЄСПЛ та об'єднані у справі "Бурмич та інші проти України"

    ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • ЗАБОРОНИТИ ПРОДАЖ Землі, яка є власністю ВСЬОГО Українського народу і тому НЕ МОЖЕ БУТИ об'єктом продажу ОКРЕМОГО громадянина чи юридичної особи

    Підписів 182

    Дата відповіді 06.10.2020

    Ісаєв Микола Всісович
    Відповідь на електронне звернення
    04 травня, 2020
    06 жовтня, 2020
    04 серпня, 2020
    182

    Статтею 13 Конституції України встановлено, що:
    - Земля ... є об'єктами права ВЛАСНОСТІ Українського народу;
    - Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування В МЕЖАХ, визначених цією Конституцією.
    - Кожний громадянин має право КОРИСТУВАТИСЯ природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.

    Тобто Землю є об'єктом права ВЛАСНОСТІ ВСЬОГО Українського народу, а не окремого громадянина чи юридичної особи, тому окремий громадянин чи юридична особа НЕ МАЄ ПРАВА ПРОДАВАТИ Землю, а може лише КОРИСТУВАТИСЯ ею, згідно до закону.

    В зв'язку з вищенаведеним, ВИМАГАЮ від народних депутатів України:

    1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ СКАСУВАННЯ законопроекту про ринок Землі в Україні (законопроєкт 2178-10), тому що він НЕ ВІДПОВІДАЄ Конституції України, порушує конституційні права і свободи громадян України, ліквідує основу нашої держави, її державність, незалежність і суверенітет, змінює конституційний лад в Україні;

    2.ПРИЙНЯТИ закон України про ринкові умови КОРИСТУВАННЯ Землею в Україні , який не дає право Продавати Землю в Україні, а надає право громадянам и юридичним особам користуватися Землею на відповідних Закону ринкових умовах але при цьому не буде порушуватися Конституція України, конституційні права і свободи громадян України і Земля залишиться об'єктом права власності Українського народу, що встановлюває стаття 13 Конституції України;

    3.ПРОВЕСТИ аудит та інвентаризацію сільгоспземель до запровадження закону України про ринкові умови КОРИСТУВАННЯ Землею в Україні;

    4.ПОВЕРНУТИ Державі незаконно отриману Землю;

    5.ПРИТЯГНУТИ винних в порушенні земельного законодавства до відповідальності, встановленої законом

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Передбачити відповідальність для членів комуністичної партії, працівників радянських органів державної безпеки і працівників судових органів.

    Підписів 4

    Дата відповіді 06.10.2020

    Севастьянов Віталій
    Відповідь на електронне звернення
    28 квітня, 2020
    06 жовтня, 2020
    28 липня, 2020
    4

    У 2015 році в Україні був ухвалений Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Стаття 5 цього закону передбачає розслідування та оприлюднення інформації про злочини, вчинені представниками комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів.
    Закон не передбачає жодної відповідальності для партійних діячів, працівників радянських органів держбезпеки та працівників радянських судових органів, які власне і вчиняли ці злочини, які порушували права людини, причетні до масових вбивств, страт, смертей, катувань, які причетні до використання примусової праці та інших форм масового фізичного терору, переслідувань з расових, етнічних мотивів, порушенням свободи совісті, думки, вираження поглядів, свободи преси, фабрикування кримінальних справ та винесення судових вироків, основні цілі яких були політичні репресії.
    Прошу створити і ухвалити відповідний закон для відновлення історичної справедливості, який передбачатиме покарання для злочинців комуністичного режиму. Злочинців, які сьогодні продовжують перебувати на волі, користуватися державними пільгами і майном наданим їм державою, отримувати державні допомоги,зарплати та пенсії.
    Злочинці націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів були засуджені на Нюрнберзькому трибуналі,їх переслідували і продовжують переслідувати у світі, карати за їх злочини проти людства.
    Злочинці ж комуністичного режиму не понесли в Україні та у більшості країн світу жодної відповідальності за свої злочинні дії. Саме у цьому полягає найбільша несправедливість в першу чергу стосовно жертв комуністичного режиму.
    Якщо Україна дійсно стала на шлях відмежування від методу державного терору в управлінні державою, притаманного комуністичному тоталітарному режиму в Україні має бути прийнятий закон, який покарає тих,хто цей терор здійснював.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Оброблення аграріями полів хімікатами небезпечними для бджільництва

    Підписів 527

    Дата відповіді 06.10.2020

    Соколовий Ростислав Віталійович
    Відповідь на електронне звернення
    27 квітня, 2020
    06 жовтня, 2020
    27 липня, 2020
    527

    В інтернеті можна побачити багато відео де через дії аграріїв приносять велику шкоду бджільництву, а бджільництво в свою чергу навпаки допомагає аграріям із запиленням тих посад що дає більший урожай.

    Цей час і так є складний для бджіл(зміна клімату, часті посухи і так далі) і ще й потрави взагалі можуть винищити цих комах, які вкладають великі кошти в економіку нашої країни за рахунок експорту меду.

    У західних країнах цей вид діяльності захищений на державному рівні, у нашій країні також це потрібно зробити, для нормального існування пасік.

    Що потрібно пасічникам - щоб їх попереджували за 1-2 до оброблення врожаїв, використання хімікатів які не шкодять навколишньому середовищу і дозволені державою, в разі загибелі бджіл від аграрної діяльності виплата пасічникам повної суми завданого ущербу.

    АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
  • Незаконність інституту права власності на земельні ділянки для юридичних та фізичних осіб

    Підписів 8

    Дата відповіді 06.10.2020

    Харденко Оксана Борисівна
    Відповідь на електронне звернення
    30 березня, 2020
    06 жовтня, 2020
    30 червня, 2020
    8

    Конституція України та ЦК закріплює право власності Українського народу на землю, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України. Український народ є особливим учасником цивільно-правових відносин, а саме відносин власності, оскільки наділений особливими повноваженнями вирішувати питання про зміну території України, та тільки в цьому випадку Український народ здійснює свої повноваження шляхом проведення всеукраїнського референдуму (ст. 73 Конституції України). Щодо інших об'єктів державної і комунальної власності, Український народ здійснює право володіння і користування через форми безпосередньої демократії (вибори тощо).

    Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, встановлених Конституцією України (статті 13, 142, 143 Конституції України). Верховна Рада України виступає одним з органів державної влади України, котрий здійснює права власника щодо об'єктів виключної власності народу України. Визначені органи діють як представник народу у сфері управління цим майном. Одночасно ці органи є представником держави та відповідно представником територіальної громади. Законодавець тому ввів такого учасника правовідносин власності як Український народ, щоб не ототожнювати його з державою, оскільки народ має особливі повноваження щодо такого природного об'єкту як територія держави.

    Треба розрізняти такі об'єкти як земля, що є природним ресурсом та територією країни, від такого об'єкта як земельна ділянка. Згідно ст.13 Конституції України кожному громадянинові України гарантується доступ до користування природними об'єктами права власності Українського народу. Право власності та право користування це різні права. Конституція України не передбачає права власності на землю для фізичних осіб.
    Отже, Земельний кодекс України, згідно якого запроваджено інстинут права приватної власності на землю в Україні порушує Конституцію України, а всі рішення про приватизацію та продаж земельних ділянок - злочин, вчинений проти Українського народу.

    Прошу припинити незаконний розпродаж землі, що належить Українському народу.

    АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Про заборону використання коштів місцевого бюджету на популяризацію у будь-який спосіб діючих посадовців органів місцевого самоврядування.

    Підписів 16

    Дата відповіді 06.10.2020

    Гісін Дмитро
    Відповідь на електронне звернення
    21 грудня, 2019
    06 жовтня, 2020
    21 березня, 2020
    16

    Пропоную, на заканодавчому рівні заборонити органам місцевого самоврядування та службовим особам місцевого самоврядування використовувати кошти місцевих та державних бюджетів на піар та популяризацію - особисто себе, своєї діяльності, свого обличча, прізвища, ім"я та по батькові. Заборону розповсюдити - на піар у засобах масової інформації, мережі інтернет, в друкованих виданнях. Також пропоную заборонити самопіар за бюджетні кошти будь-якими рекламними засобами, зокрема розповсюдження поліграфії, розміщення будь-яких рекламних конструкцій та споруд, брендування транспорту, будівель, одягу і т.д..
    Дана заборона має зробити неможливим використання коштів місцевого та державного бюджету міськими, сільськими, та селищними Головами , депутатами місцевих рад, для самопіару, як в період передвиборчої агитації, так і протягом всього терміну повноважень. Бо можливість використання службовими особами бюджетних коштів на такі цілі ставить їх у нерівне, неконкурентне становище по відношенню до іншіх кандидатів на виборні посади, як у період передвиборчої агитації, так і протягом всього терміну повноважень. А це суперечить принципам демократії та зміненості влади.
    Заборона не розповсюджується на утримання одного сайту органу місцевого самоврядування, та одного друкованого видання.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ   
  • #НіВизнаннюЛ/ДНР Створити Спеціальну слідчу комісію Верховної Ради України для встановлення парламентського контролю над ходом досудового розслідування кримінальних проваджень, відкритих за фактом укладення "мінських угод" і реалізації політики їх "безальтернативності"

    Підписів 9

    Дата відповіді 06.10.2020

    Острубацький Іван Іванович
    Відповідь на електронне звернення
    25 березня, 2020
    06 жовтня, 2020
    25 червня, 2020
    9

    5 вересня 2019 року Інститут дослідження російської агресії (Київ) направив до Верховної Ради України звернення "Про відновлення щодо України дії принципів ОБСЄ - гарантій безпеки України за Будапештським меморандумом" (https://bit.ly/2UdyOkB).
    У зверненні зазначені кримінальні провадження, які відкриті 23 травня 2019 року за фактом укладення так званих "мінських угод" на шкоду гарантіям безпеки України за Будапештським меморандумом і реалізації політики їх "безальтернативності" в тому числі, за частиною першою статті 111 Кримінального Кодексу України (КК України) (Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України).
    Реалізація політики безальтернативності "мінських угод", є багатоскладовим, що триває у часі, кримінальним злочином за частиною першою статті 111 КК України.
    23 січня 2020 року за заявою активіста «Руху Опору Капітуляції» Дмитра Сінченка відкрито чергове кримінальне провадження за частиною першою статті 111 КК України стосовно "мінських угод", пов’язаних з "формулою Штайнмайера" (https://bit.ly/2WJrcZ3).
    Наявність кримінальних проваджень щодо "мінських угод", укладених на шкоду гарантіям безпеки України за Будапештським меморандумом, виключає стосовно них будь-які переговори і рішення!
    Досудове розслідування в рамках кримінальних проваджень від 23 травня 2019 року Службою безпеки України припинено з політичних мотивів, пов’язаних з активізацію переговорів у "нормандському форматі, який контролює реалізацію "мінських угод"!
    11 березня 2020 року у Мінську прийнято рішення про створення в рамках "тристоронньої контактної групи" так званої "консультаційної ради" за участю "повноважних представників ОРДЛО".
    Затвердження 25 березня цього рішення, націленого на легалізацію російських окупаційних адміністрацій так званих Л/ДНР на українській землі, стане черговим епізодом у багатоскладному кримінальному злочині передбаченому частиною першою статті 111 КК України.
    Петиція за відкликання підписів представників України Л.Кучми та А.Єрмака під протоколом Тристоронньої контактної групи від 11 березня, яка розміщена на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України, набрала за чотири дні необхідні для її розгляду 25000 підписів! (https://bit.ly/2xj3jwy).
    Приписи статті 17 Конституції України визначають, що «Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу".
    Україна - парламентсько-президентська республіка. Представники Українського народу в Верховній Раді України присягають на вірність Україні, відстоювати її суверенітет і незалежність, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу (стаття 79 Конституції України).
    Керуючись статтями 1, 2, 3, 17, частиною третьою статті 89 Конституції України, статтями 87 та 88 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", Декларацією Верховної Ради України "Про боротьбу за звільнення України" від 20 березня 2014 року, просимо створити Тимчасову Спеціальну слідчу комісію Верховної Ради України для встановлення парламентського контролю щодо:
    1. Досудового розслідування кримінальних проваджень стосовно "мінських угод", укладених на шкоду гарантіям безпеки України за Будапештським меморандумом;
    2. Реалізації рекомендацій резолюції ПАРЄ від 9 квітня 2014 року №1988 (2014 року) "Останні події в Україні: загрози для функціонування демократичних інститутів" щодо укладення додаткових угод до Будапештського меморандуму, які б гарантували незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Позбавлення Народного депутата України Миколи Тищенка мандату.

    Підписів 414

    Дата відповіді 06.10.2020

    Лозанський Олександр
    Відповідь на електронне звернення
    29 квітня, 2020
    06 жовтня, 2020
    29 липня, 2020
    414

    Прошу позбавити Народного депутата України Миколи Тищенка мандату, оскільки той:
    1. Дискредитує своєю девіантною поведінкою Верховну Раду України та знижує авторитет України як держави.
    2. Публічно виражав неповагу до України як держави, що виражалося у порівнянні України з "гумовою лялькою".
    3. Публічно виражав неповагу до Трагедії на ЧАЕС, що виражалося у вживанні словосполучень "велике свято" відносно трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.
    4. Порушував карантин, що виражалися у роботі ресторану "Велюр" (що належить пану Тищенку) у режимі "відвідування".
    5. Не виправдав очікувань мешканців виборчого 219 округу міста Києва, на якому був обраний.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • ОБМЕЖИТИ РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРЕЗИДЕНТА, ДЕПУТАТІВ, ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ, ТОП-ЧИНОВНИКІВ, КЕРІВНИКІВ ТА КЕРІВНОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА УСТАНОВ УКРАЇНИ ДЕСЯТЬТЮ ПРОЖИТКОВИМИ МІНІМУМАМИ ДЛЯ ПРАЦЕЗДАТНОГО НАСЕЛЕННЯ (2102 Х 10 = 21020 грн) ВРАХОВУЮЧИ ПРЕМІЇ, ДОПЛАТИ ТА НАДБАВКИ А ВИВІЛЬНЕНІ КОШТИ СПРЯМУВАТИ НА ФІНАНСУВАННЯ ЗАХОДІВ З ПОДОЛАННЯ ПАНДЕМІЇ, СПРИЧИНЕНОЮ КОРОНАВІРУСОМ В УКРАЇНІ.

    Підписів 289

    Дата відповіді 06.10.2020

    Падалко Олексій Володимирович
    Відповідь на електронне звернення
    30 березня, 2020
    06 жовтня, 2020
    30 червня, 2020
    289

    В той час, коли медичні працівники за мізерну зарплатню щоденно ризикують своїм життям, в той час, коли мільйони українців залишилися без роботи та джерел існування, в той час, коли обмежена діяльність бізнесу, а бізнесмени виділяють благодійну допомогу на підтримку медичної галузі, закуповують медичне обладнання та засоби медичного призначення топ-чиновники в Україні продовжують отримувати захмарні зарплати. В ситуації, що склалася, еліта нації не може залишатися осторонь від викликів сьогодення.
    Тому пропоную, ОБМЕЖИТИ РОЗМІР ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРЕЗИДЕНТА, ДЕПУТАТІВ, ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ, ТОП-ЧИНОВНИКІВ, КЕРІВНИКІВ ТА КЕРІВНОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА УСТАНОВ УКРАЇНИ ДЕСЯТЬТЮ ПРОЖИТКОВИМИ МІНІМУМАМИ ДЛЯ ПРАЦЕЗДАТНОГО НАСЕЛЕННЯ (2102 Х 10 = 21020 грн) ВРАХОВУЮЧИ ПРЕМІЇ, ДОПЛАТИ ТА НАДБАВКИ А ВИВІЛЬНЕНІ КОШТИ СПРЯМУВАТИ НА ФІНАНСУВАННЯ ЗАХОДІВ З ПОДОЛАННЯ ПАНДЕМІЇ СПРИЧИНЕНОЮ КОРОНАВІРУСОМ В УКРАЇНІ.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • як найшвидше прийняти законнопроект 2190-1 від 04.10.2019 о «списати з фізичних осіб — підприємців (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування) суму нестягнутої пені, нарахованої на суму недоїмки зі сплати єдиного внеску за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності відповідним Законом.».

    Підписів 2

    Дата відповіді 06.10.2020

    Оникієнко Роман
    Відповідь на електронне звернення
    02 квітня, 2020
    06 жовтня, 2020
    02 липня, 2020
    2

    списати з фізичних осіб — підприємців (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування) суму нестягнутої пені, нарахованої на суму недоїмки зі сплати єдиного внеску за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності відповідним Законом .

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Про відставку кабінету міністрів України через перевищення своїх повноважень під час пандемії короновірус, порушення Конституції України що до прав і свобод громадян України, зловживання та спекуляцію засобами медичного захисту, необхідного під час пандемії, та повну неспроможність адекватно та ефективно діяти в умовах пандемії короновірусу

    Підписів 121

    Дата відповіді 06.10.2020

    Токар Ілона Володимирівна
    Відповідь на електронне звернення
    07 квітня, 2020
    06 жовтня, 2020
    07 липня, 2020
    121

    Вимагаємо негайної відставки Кабінету Міністрів України, який постановою № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 2 квітня 2020року ввів фактично надзвичайний стан, що не є частиною повноважень кабінету міністрів, та порушує цілий ряд статей Конституції України, таких як ст. 64 Про надзвичайний стан, ст. 33 Про обмеження вільного пересування, ст. 39 Про мирні зібрання, ст. 35 Конституції України Про свободу віросповідання та інші, перетворюючи карантин через короновірус у спробу узурпації влади, що є неприпустимим в демократичній країні, крім того такі дії є неадекватними, абсурдними і не сприяють подоланню пандемії короновірусу, а, навпаки, є вкрай небезпечними. Натомість, в пік пандемії уряд експортував засоби захисту, які зобов'язав постійно носити, створивши їх дефіцит в середині країни та ввів непомірні штрафи за їх відсутність. Міністерство охорони здоров'я України відмовляється надавати послуги хворим на короновірус безкоштовно. Міністерство внутрішніх справ України, замість розслідування законність продажу масок та антисептиків закордон, переслідує звичайних громадян, перетворюючи карантин на домашнє ув'язнення. Більш того, Кабінет міністрів не проваджує жодних заходів щодо подолання економічної кризи, що виникла в наслідок дій попереднього уряду та карантину, які б могли захистити від українців від скочування у бідність. Тим самим Кабінет міністрів України довів свою непрофесійність і не здатність виконувати свої обов'язки в нелегких умовах війни та пандемії

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Додати до закону про не нарахування штрафів та пені на споживчі кредити, також кредити на підприємницьку діяльність.

    Підписів 8

    Дата відповіді 06.10.2020

    Янковський Вячеслав Олександрович
    Відповідь на електронне звернення
    16 квітня, 2020
    06 жовтня, 2020
    16 липня, 2020
    8

    Дякую за закон про не нарухування штрафів та пені на споживчі кредити. А як бути ФОПам які мають фінансовий кредит на підприємницьку діяльність? Штрафи нараховують, бізнес не працює. Як потім виплачувати ці штрафи?

    Прошу розширити закон на кредити для підприємницької діяльності.

    ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
  • Загальнобудинкові лічильники питної води, тепла, газу та електроенергії

    Підписів 54

    Дата відповіді 06.10.2020

    Біла Надія Павлівна
    Відповідь на електронне звернення
    10 березня, 2020
    06 жовтня, 2020
    10 червня, 2020
    54

    Просимо внести зміни у законодавчі акти щодо примусового встановлення у багатоквартирних будинках загальнобудинкових лічильників питної води, тепла, газу та електроенергії. Дані положення вносять зайву напругу у відношеннях між владою та населенням. Як видно на практиці, початок встановлення загальнобудинкових лічильників тепла показав, що мета не досягнута, виникає захмарна безпідставна різниця між показником загальнобудинкового лічильника та лічильників по квартирам. Коштів на придбання та встановлення таких лічильників немає ні у співвласників житла, ні в міському бюджеті, ні у виконавців послуг. Наразі Україна не готова до таких змін. Такий метод обліку можливо буде ввести тільки тоді, коли всі лічильники будуть з дистанційним зняттям показників одномоментно. Наразі таких лічильників в Україні немає! Просимо відтермінувати введення примусового встановлення лічильників без згоди співвласників багатоквартирних будинків на строк до встановлення відповідних лічильників або взагалі слід виключити з законів та постанов вимогу про встановлення загальнобудинкових лічильників. У разі, коли постачальники послуг примусово будуть вибивати двері у підвали та під'їзди щоб встановлювати вищеперелічені загальнобудинкові лічильники згідно діючого законодавства, нараховувати захмарні суми до виплат, залучати до процесу стягнення боргів виконавчу службу не виключено, що такі лічильники населення просто буде виводити з ладу (розбивати, тощо).

    КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО