Конституція України та ЦК закріплює право власності Українського народу на землю, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України. Український народ є особливим учасником цивільно-правових відносин, а саме відносин власності, оскільки наділений особливими повноваженнями вирішувати питання про зміну території України, та тільки в цьому випадку Український народ здійснює свої повноваження шляхом проведення всеукраїнського референдуму (ст. 73 Конституції України). Щодо інших об'єктів державної і комунальної власності, Український народ здійснює право володіння і користування через форми безпосередньої демократії (вибори тощо).
Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, встановлених Конституцією України (статті 13, 142, 143 Конституції України). Верховна Рада України виступає одним з органів державної влади України, котрий здійснює права власника щодо об'єктів виключної власності народу України. Визначені органи діють як представник народу у сфері управління цим майном. Одночасно ці органи є представником держави та відповідно представником територіальної громади. Законодавець тому ввів такого учасника правовідносин власності як Український народ, щоб не ототожнювати його з державою, оскільки народ має особливі повноваження щодо такого природного об'єкту як територія держави.
Треба розрізняти такі об'єкти як земля, що є природним ресурсом та територією країни, від такого об'єкта як земельна ділянка. Згідно ст.13 Конституції України кожному громадянинові України гарантується доступ до користування природними об'єктами права власності Українського народу. Право власності та право користування це різні права. Конституція України не передбачає права власності на землю для фізичних осіб.
Отже, Земельний кодекс України, згідно якого запроваджено інстинут права приватної власності на землю в Україні порушує Конституцію України, а всі рішення про приватизацію та продаж земельних ділянок - злочин, вчинений проти Українського народу.
Прошу припинити незаконний розпродаж землі, що належить Українському народу.