Підписів 79
Дата відповіді 14.11.2022
Прошу не підвищувати заробітні плати народним депутатам,а навпаки зменшити під час війни в двічи!!!
Підписів 47
Дата відповіді 11.11.2022
Необхідно зобов'язати депутатів Верховної Ради України подавати щорічний звіт перед виборцями. Таким чином, забезпечиться прозорість і чіткість у сфері діяльності народного депутата. Це дасть можливість кожному виборцю контролювати діяльність обраного ним депутата до Верховної Ради України.
Підписів 4
Дата відповіді 11.11.2022
Для більш злагодженої роботи Вреховної Ради України необхідно збільшити кількість обраних нардепів до 600 чоловік. Таким чином, вдасться досягнути того, що кожен депутат відповідатиме більшому числу суспільних запитів і зможе охопити більш конкретну територію та більш конкретний соціальний прошарок.
Підписів 3
Дата відповіді 10.11.2022
Статтю 17 Конституції України, після абзацу п’ятого, доповнити новим абзацом, а саме:
Жодні зміни до законодавчих, нормативно-правових актів України, їх тлумачення або неналежне виконання, що погіршують матеріальний стан ветеранів війни, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій та членів сімей загиблих, недопустимі.
Частини шоста та сьома статті 17 Конституції України мають стати частинами сьомою та восьмою відповідно.
Причини: неоднозначне тлумачення термінів частини третьої статті 22 Конституції України стосовно прав, свобод і матеріального стану.
Деталі у моєму публічному відеозверненні до Президента України, Голови Верховної Ради та Прем'єр-міністра України за посиланням:
https://youtu.be/HcsJ2WTmyqk
Підписів 3
Дата відповіді 10.11.2022
Шановні депутати Верховної Ради України,
Прошу законодавчо змінити гасло "Слава Україні! Героям слава!" у вітаннях ЗСУ та в інших контекстах на нове, яке описує теперішні цілі та політичні вимоги громадян та збройних сил України.
Спочатку я опишу "чому можна міняти" дане гасло(а в майбутньому також і гімн).
Потім я опишу "чому треба міняти" дане гасло(а в майбутньому також і гімн).
І в кінці я опишу "нові варіанти" гасла цивільних громадян і ЗСУ.
По-перше, ми є свідками подій 2022 року. Але це не просто рік, це рік від народження Ісуса Христа. І як ви знаєте, шановні депутати Верховної Ради України, Ісус Христос здійснив волю свого Батька і помер за нас, щоб ми мали надію на вічне життя. Крім цього Ісус Христос дав нам дві нові заповіді замість десяти старих. Що це значить для нас сьогодні? Чому Бог, який є ідеальним, дав нам посланця з новими заповідями? Чи старі були погані? Ні. Чи в них було щось несправедливо? Ні. Тоді чому? Я думаю тому, що люди, яких він створив, не є ідеальні за замовчуванням і їм потрібно коригувати вказівки. Ми не змогли, або не схотіли слідувати десятьом заповідям, тому їх нам замінили на лише дві нові.
Тому, якщо Ісус Христос замінив десять старих заповідей на дві нові, так і Ви, шановні народні депутати Верховної Ради України, майте сміливість замінити старе гасло на нове, щоб суспільство і армія мали більш точні вказівки щодо того, чого ми всі разом прагнемо.
По-друге, згідно з текстами Біблії вся слава належить Богу, бо тільки він робив реально визначні речі, наприклад, лише Бог створив життя з нічого. Спроба самостійно прославляти себе, героїв чи країну - це спроба забрати славу в того, кому вона дійсно належить. Кожна така спроба може нести загрозу цілій нації. Хто ми такі і чого ми хочемо? Конкуренції з Богом за славу? Чи ми хочемо жити у вільній і незалежній Україні?
Ті шановні народні депутати Верховної Ради України, що піддають сумніву реальність біблійних текстів і їх вплив на держави світу, задумайтесь, чому слова гімну США містять наступну фразу: "А девіз наш «Ми вірим у Бога»"(And this be our motto: "In God is our trust."), а в словах гімну України такі слова відсутні.
Отже, я пропоную змінити старе гасло "Слава Україні! Героям Слава!"(яке вже цілком зробило свою справу) на одне з наступних:
а) Захищаймо Україну! На славу Божу!
б) Волю Україні! Богові слава!
в) Україна! Країна вільних людей!
г) Боже дай нам силу! Україну боронити!
Підписів 4
Дата відповіді 10.11.2022
Демобілізувати студентів денної та вечірньої форми навчання які перебувають на військовій службі, для продовження навчального року.
Спираючись на законопроект 7272 прошу внести поправки там прописано денної форми навчання і дуальної форми навчання. Вечірня форма навчання відноситься до очної форми, так прошу внести зміни де вказано студенти денної і вечірньої форми навчання... Звільняються від мобілізації і можуть звільнитися з військової служби
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян
Верховна Рада України постановляє:
1. Абзаци другий і третій частини другої статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Відомості Верховної Ради України, 1993, N 44, ст. 416 із наступними змінами) викласти у такій редакції:
"здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти;
наукові і науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів загальної середньої освіти, за умови що вони працюють відповідно у закладах вищої, чи фахової передвищої освіти, наукових установах та організаціях, закладах професійної (професійно-технічної) чи загальної середньої освіти за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки;".
Підписів 91
Дата відповіді 10.11.2022
Повністю підтримати законопроект 7484-1, який розширює категорії чоловіків віком від 18 до 60 років звільнених від мобілізації та яким дозволено виїзд закордон
Підписів 7
Дата відповіді 09.11.2022
Шановні депутати Верховної Ради України!
З 24 лютого 2022 року в країні йде повномасштабна війна, що мобілізувала все населення України на допомогу один-одному та Збройним силам України, люди віддають останнє щоб хоть якось допомогти, приблизити Перемогу та мінімізувати наслідки війни.
Однак, у кожної медалі є дві сторони, як одні віддають останнє так і інші не соромляться зловживати становищем та збагачуватися на довірі людей в такий складний час. Кожного дня, можна причитати в новинах, що Поліція або СБУ, викрили нового ділка, який збирав кошти для ЗСУ або продавав військове та тактичне спорядження, або організовував евакуаційні виїзди, або здавав помешкання, а виручені від протиправної діяльності кошти, витрачали на купівлі нових автомобілів, телефонів та інших предметів розкоші.
Але, якщо дивитися в корінь проблеми, то основним засобом реалізації протиправних дій є розвинений ринок продажу платіжних карт оформлених на підставних осіб «ДРОПІВ», які використовуються в схемах з продажу наркотиків, зброї та майже всіх шахрайських схемах, які мають на меті ошукування громадян України і це ще не вичерпний перелік використання даних громадян України.
Як правило, реєстрація платіжних карток здійснюється за грошову винагороду в 200-300 грн. на осіб з малозабезпечених верств населення та осіб які знаходяться в скрутному фінансовому становищі. За таку незначну винагороду вони стають співучасниками протиправних дій та дають змогу уникати відповідальності винними особами.
Але навіть притягнення до відповідальності осіб, які здійснили реєстрацію на свої данні платіжних карток та передали їх у користування злочинцям, не така вже і легка справа, не кажучи вже про те, щоб притягнути до відповідальності самих злочинців.
Все це, зумовлено станом теперішнього законодавства, складними бюрократичними процесами, а головне: «не відповідність статей Кримінального кодексу України нинішнім тенденціям розвитку кіберзлочинності».
Для самого елементарного прикладу, в країні є безліч органів та підрозділів, які забезпечують безпеку кіберпростору та протидіють «хакерським», «фішинговим», «Д-дос» атакам, протидіють кардингу, вірусам-вимагачам та ще низці правопорушень в кіберпросторі, але ні за що з вище вказаного, чинним законодавством не передбачена відповідальність та навіть відсутнє визначення таких термінів в правовому полі. Всі обвинувачення, як правило, обмежуються трьома-чотирма статтями ККУ - 361, 200, 190, 189, саме уміле хитросплетіння вказаних статей дає змогу, нашим правоохоронцям, хоть когось притягувати до відповідальності.
Але це вже інше питання, наразі гостро стоїть питання шахрайства та відсутності відповідальності у осіб які оформлюють платіжні картки з подальшою їх передачею третім особам, для використання у протиправній діяльності. Саме створення умов, при яких буде передбачена відповідальність за вказані дії, позитивно вплине на протидію шахрайським діям в цілому.
Враховуючи вище викладене, просимо вас розглянути питання щодо можливого внесення до Кримінального кодексу України зміни, шляхом доповнення новою статтею або аналогічною:
ст. 200-1 КК України. Незаконні дії з електронними платіжними засобами (картками), обліковими записами (аккаунтами) в електронних платіжних системах та інших електронних системах, які здійснюють фінансові операції, або іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронних грошей.
1. Реєстрація, відкриття або використання електронних платіжних засобів (карток) та інших засобів доступу до банківських рахунків, електронних грошей, а також реєстрація, відкриття або використання облікових записів (аккаунтів) в електронних платіжних системах та інших електронних системах, які здійснюють фінансові операції, без мети використання у власних цілях, або за грошову винагороду для передачі третім особам, або для використання у фінансових операціях спрямованих на приховання фактичного отримувача коштів, здобутих у наслідок або від здійснення протиправної діяльності, караються - штрафом, умовним терміном позбавленням волі або позбавленням волі;
2. Спонукання або примушування осіб до реєстрації або відкриття електронних платіжних засобів (карток) та інших засобів доступу до банківських рахунків, електронних грошей, а також реєстрації або відкриття облікових записів (аккаунтів) в електронних платіжних системах та інших електронних системах, які здійснюють фінансові операції, з метою подальшого використання їх в особистих цілях, продажу або передачі третім особам, для використання у фінансових операціях спрямованих на приховання фактичного отримувача коштів, здобутих у наслідок або від здійснення протиправної діяльності – умовним терміном позбавленням волі або позбавленням волі;
3. Дії передбачені частино першою та/або другою цієї статі, якщо вони вчинені повторно, або організованою групою осіб, або заподіяли велику матеріальну шкоду державі, банкові, кредитним установам, юридичним особам або громадянам, караються - умовним терміном позбавленням волі або позбавленням волі.
А в подальшому, створення робочої групи з числа представників Держспецзв’язку, Національної поліції, Служби безпеки України, банківських установ та представників ІТ-спільноти, для врегулювання питання відповідальності за злочини в кіберпросторі.
Слава Україні!
Підписів 28
Дата відповіді 08.11.2022
Прошу заборонити виконавчим службам блокувати зарплатні рахунки. Блокуванням таких рахунків ви змушуєте людей звільнятися з офіційних робот, і шукати як вижити. Це є ГЕНОЦИД
Підписів 27
Дата відповіді 07.11.2022
Прошу внести зміни до законодавства України щодо отримання статусу учасника бойових дій або надати інший відповідний статус для осіб, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в районах ведення воєнних (бойових) дій, що були визначені наказами Головнокомандувача Збройними силами України, для військовослужбовців які були мобілізовані після 24 лютого 2022 року.
Підписів 3
Дата відповіді 04.11.2022
Проект Закону України Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо захищених видатків державного бюджету: захищеними видатками бюджету визначаються видатки на оплату лікарняних листків тимчасової непрацездатності працівників бюджетних установ.
Підписів 23
Дата відповіді 03.11.2022
прошу скасувати нові норми антитютюнового законодавства, які набирають чинності з 11 липня 2022 року, а саме заборону куріння трав'яних та тютюнових виробів, кальянів, електронних цигарок у громадських місцях. я вважаю, що цей закон повністю обмежує права громадян, які курять. як Парламент уявляє життя громадян, які курять, після повної заборони куріння у громадських місцях? підкреслюю «повної заборони», тому що вивчивши список, де заборонено куріння, стає зрозуміло, що громадянам-курцям залишається курити тільки вдома, але в цьому випадку страждають діти, вагітні дружини, батьки похилого віку, таких громадян, які будуть змушені вдихати дим цигарок,кальянів цілодобово, а це ще гірше, ніж вдихнути дим від перехожого на вулиці, де концентрація диму в повітрі буде в сотні разів менша, ніж у закритому приміщенні(вдома)
так само в більшості кафе/ресторанах існує окрема зала для курців та окрема зала для відвідувачив,які не палять, тому заборону куріння в приміщеннях закладів ресторанного господарства вважаю безглуздою. окремо хочеться розглянути заборону куріння у приміщеннях органів державної влади, інших державних установ, органів місцевого самоврядування. громадянин, який працює в органах державної влади, і є курцем явно не зможе відпрацювати свій робочий день не покуривши, і тут зрозуміло, що цей закон безглуздий, тому що куріння - шкідлива звичка, яка не підвласна людині, і тут стає зрозуміло, що цей закон порушуватиметься зі 100-відсотковою ймовірністю. але що найгірше це обмеження таким законом прав людини. тому що куріння це особисте рішення і право будь-якої людини. і вже сьогодні, 5 липня, 90% населення у соціальних мережах обговорюючи заборону куріння, висловлюють своє невдоволення.
тому прошу скасувати заборону на куріння цигарок,кальянів та електронних цигарок у громадських місцях
Підписів 12
Дата відповіді 02.11.2022
Доброго дня мене звати Ярослав я людина з інвалідністю 3 групи. Прошу внести зміни до державного бюджету України,щоб відновити програму Е підтримка 6500 ,так як допущено технічну помилку а при. її створенні не було враховано що людина може помилитись.Мій номер телефону 0957824829
Підписів 14
Дата відповіді 02.11.2022
Посилаючись на закон 5448, просимо запровадити 5 денний робочий тиждень військовослужбовцям НГУ. Оскільки всі спецслужби, які з Києва не виїзні на гарячі точки : поліція, ЗСУ тощо , мають можливість відвідувати свої домівки , а НГУ з початку війни жодного разу не мали змоги бачитися зі своїми сім'ями. НГУ з початку війни працюють у посиленому режимі у казарненому становищі, тоді як ЗСУ, Поліція та СБУ працюють у режимі 5/2.
Підписів 64
Дата відповіді 02.11.2022
ПРОПОНУЮ:
1) розробити законопроєкт "Про жертви військової агресії та геноциду з боку рф"
2) визначити у законопроєкті статус жертви військової агресії та геноциду з боку рф (далі жертви) - громадян України, які постраждали від дій армії рф.
3) статус жертви розподілити на 2 категорії залежно від протиправності дій армії рф.
4) визначити діями армії рф які є підставою для надання особі статусу жертви першої категорії:
- вбивство членів родини першого ступеня споріднення;
- поранення;
- згвалтування;
- катування та тортури;
- незаконне утримання;
- потрапляння під обстріли армії рф за місцем проживання, укриття, бомбосховища (окрім знаходження на військових об'єктах);
Визначити діями армії рф які є підставою для надання особі статусу жертви другої категорії:
- знищення нерухомого майна;
- конфіскація нерухомого та рухомого майна
- вимагання
- утримання в блокаді (неможливість виїзду з зони активних бойових дій населенного пункту).
4) визначити розмір щомісячної компенсації.
Жертвам першої категорії:
- два прожиткових мінімума працездатної особи;
Жертвам другої категорії
- один прожитковий мінімум працездатної особи;
Визначити інші пільги з джерелом фінансування ща рахунок репарацій від рф
5) Джерелом фінансування визначити: репарації з боку РФ.
До отримання репарацій з боку РФ, виплати здійснювати з джерел державного бюджету України.
ПОЯСНЕННЯ
Російська військова агресія проти України показала, що армія рф чинить геноцид українського народу: вбиває, знущаеться, катує, гвалтує, морить голодом, обмежує свободу пересування та чинить інші протиправні дії стосовно українських громадян. Мільйони українців були вимушені покинути свої міста та зруйновані домівки через загрозу своєму життю.
Всі ці дії армії рф свідчать про те, що цілі рф не тільки захоплення України, а і знищення української нації.
Жертви військової агресії рф потребують додаткової підтримки та компенсації за пережиті знущання з боку терористичної держави рф. Отже рф повинна пожиттєво виплачувати відповідні компенсації.
Завданням Української держави є захист прав громадян, які стали жертвами армії рф, та через відповідні міжнародні процедури добитись репарацій від рф.
Підписів 25
Дата відповіді 31.10.2022
Щоб працювала економіка країни,одна із умов -це наявність роботи у громадян, роботи ,якої на жаль наразі практично немає.Багато людей до війни працювало за кордоном,багатьох і досі чекають роботодавці,але як довго ще будут чекати невідомо, так, як на жаль у нашого державного керівництва немає політичної волі, а головне бажання вирішити питаня с тимчасовим дозволом на виїзд на роботу за кордон чоловіків.
Людям необхідна робота щоб забезпечувати свої родини, платити по кредитах,оплачувати комунальні платежі,тощо.
Війна на жаль може продовжуватись ще невідомо скільки і я так розумію,що весь цей час люди вимушені будут сидіти вдома без роботи та коштів до існування. Якщо держава,а точніше наші державні діячі не можуть вирішити і дати дозвіл на тимчасовий виїзд на роботу, то я вважаю, що буде доцільним і справедливо щоб держава компенсувала певний відсоток з попередньої заробітної плати(при наявності документа що підтверджує попередню заробітню плату-трудовий договір,контракт ) та взяла на себе оплату споживчих кредитів(при наявності),які громадяни сумлінно оплачували коли у них була робота. У багатьох громадян є споживчі кредити за які потрібно платити кожен місяць ,а так як у громадян немає роботи, то борги будуть тільки зростати, так само як і борги за комунальні платежі і це призведе до массового зубожіння рядових українців та величезній обь'єм судових справ банків проти громадян.
На жаль не всі громадяни України мають право на отримання допомоги від держави(статус ВПО та інші виплати), а жити на щось потрібно, тим паче коли в країні массове безробіття.
Україна підписала ассоціацію з ЄС та є членом ООН з прав людини та саме зараз час показати що в Україні ще хоть трохи поважають права людей на вільне переміщення та гарантоване конституцією право на працю та показати що всі рівні перед законом
Підписів 8
Дата відповіді 31.10.2022
Римський статут Міжнародного Кримінального Суду — міжнародний договір, що заснував Міжнародний кримінальний суд. Вказаний документ прийнятий на дипломатичній конференції в Римі 17 липня 1998 року і набрав чинності з 1 липня 2002 року. Станом на вересень 2019 року Римський статут підписали всього 155 держав (Україна — 20 січня 2000 р.), але ратифікували 122 держави. Україна - не ратифікувала. Статут встановлює функції, юрисдикцію і структуру суду. Римський статут встановлює чотири основні міжнародні злочини: геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини і злочини агресії. Проте в ході переговорів були розглянуті для включення й інші злочини, в тому числі екоцид.
Після набрання чинності нової редакції статті 124 Конституції України у червні 2016 року Україна може визнати юрисдикцію Міжнародного кримінального суду на умовах, що визначені Римським статутом Міжнародного кримінального суду.
З огляду на те, що на території України військами рф чиняться міжнародні злочини: геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини і злочини агресії, екоцид та інші злочини, а правозахисні органи України не мають інструменту, порядку та підстав притягнення злочинців до відповідальності відповідно до норм міжнародного права, то є гостра необхідність у терміновій ратифікації Римського статуту Міжнародного Кримінального Суду, як документу, на підставі якого злочинці будуть притягнуті до відповідальності.
Для забезпечення притягнення до відповідальності злочинців за злочини, що вчинені на території України, а також подальшої адаптації українського законодавства до вимог ЄС та забезпечення швидшого членства України у Європейському Союзі прошу підтримати петицію про ратифікацію Римськогоу статут Міжнародного Кримінального Суду — міжнародного договору, що підписаний Україною 20 січня 2000 року.
Підписів 8
Дата відповіді 28.10.2022
Прошу внести зміни в конституцію та законодавство стосовно осіб, які здійснили злочини проти держави ,які загрожують її існуванню,вчинили дії ,які допомагають ворогу вести війну проти України, завдають шкоди обороноздатністі країни.
Підписів 3
Дата відповіді 26.10.2022
Доброго дня. Пропонуємо додати в законопроект 7534 пункт про авто із США. Які були придбанні до початку агресії збоку РФ і не встигли дійти до Украіни в зв'язку з тим що наші порти були заблоковані агрессором. Тому доводилося шукати інші шляхи доставки. Відповідно сума доставки авто збільшилась на 2000 - 2500$. Нульове размитнення змогло би компенсувати громадянам надлишкові витрати.
Підписів 7
Дата відповіді 25.10.2022
На час війни затвердити максимальну заробітну плату в державних установах це десять прожиткових мінімумів
. Що допоможе фінансуванню ЗСУ на скорочену суму фінансування, а саме приблизно на десять мільярдів
гривень. Все для перемоги, все за ради перемоги!