ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

  • Зробити англійську мову в Україні другою державною

    Підписів 5

    Дата відповіді 23.07.2018

    Хархаліс Микола Васильович
    Відповідь на електронне звернення
    05 березня, 2018
    23 липня, 2018
    05 червня, 2018
    5

    Зробити англійську мову в Україні другою державною мовою

    ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
  • електронні вибори

    Підписів 20

    Дата відповіді 23.07.2018

    Хархаліс Микола Васильович
    Відповідь на електронне звернення
    02 березня, 2018
    23 липня, 2018
    02 червня, 2018
    20

    створити електронну систему виборів верховної ради та президента України !!!

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРОЗОРІСТЬ, ШИРОКЕ ОБГОВОРЕННЯ з громадськістю та народними депутатами України і ЗАТВЕРДЖЕННЯ Верховною Радою від імені України ВСІХ Угод, Меморандумів, Програм та інших документів щодо фінансової допомоги, отримання позик, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (МВФ, МБРР, МФК, МАР та БАГІ), іноземними державами і банками.

    Підписів 6

    Дата відповіді 23.07.2018

    Ісаєв Микола Всісович
    Відповідь на електронне звернення
    02 березня, 2018
    23 липня, 2018
    02 червня, 2018
    6

    ПРОШУ ПІДТРИМАТИ ЦЮ ПЕТИЦІЮ:

    Сьогодні Президент України, Прем'єр-Міністр, Міністр фінансів та Голова НБУ особисто ПІДПИСУЮТЬ від імені України Угоди, Меморандуми, Програми та інші документи щодо фінансової допомоги, отримання позик, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (МВФ, МБРР, МФК, МАР та БАГІ), що формально нібито відповідає законодавству та міжнародним зобов'язанням України.

    Однак це робиться високопосадовцями тайно або колуарно, без широкого обговорення з громадськістю і народними депутатами України, та з порушенням вимог Конституції та конституційних прав громадян України (наприклад МВФ постійно вимагає від України підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та цін на енергоносії, збільшення пенсійного віку, не індексувати зарплати, пенсії та соціальні виплати, лобіює в Україні інтереси іноземних держав та міжнародних корпорацій тощо).

    Найчастіше порушуються такі статті Конституції України:

    Стаття 1, якою встановлено, що наша держава є демократичною та соціальною.

    Стаття 3, якою встановлено, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава ВІДПОВІДАЄ перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

    Стаття 8, якою встановлено, що Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

    Стаття 19, якою встановлено, що органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України.

    Стаття 21, якою встановлено, що права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

    Стаття 22, якою встановлено, що конституційні права і свободи ГАРАНТУЮТЬСЯ і НЕ МОЖУТЬ бути скасовані.

    Стаття 38, якою встановлено, що громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами.

    Стаття 46, якою встановлено, що пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму.

    Стаття 48, якою встановлено, що кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.

    Стаття 68 якою встановлено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України, не посягати на права і свободи інших людей.

    Пункт 14 статті 85, яким встановлено, що до повноважень Верховної Ради України належить затвердження рішень про одержання Україною від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій позик.

    В зв'язку з вищенаведеним ВИМАГАЮ від Верховної Ради України:
    1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРОЗОРІСТЬ, ШИРОКЕ ОБГОВОРЕННЯ з громадськістю та народними депутатами України і ЗАТВЕРДЖЕННЯ Верховною Радою від імені України ВСІХ Угод, Меморандумів, Програм та інших документів щодо фінансової допомоги, отримання позик, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (МВФ, МБРР, МФК, МАР та БАГІ), іноземними державами і банками.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Приєднати портал Закон Верховної Ради України до системи пошуку N Lex (Euro Lex)

    Підписів 5

    Дата відповіді 23.07.2018

    Колесніков Олег Валерійович
    Відповідь на електронне звернення
    28 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    28 травня, 2018
    5

    Доброго дня, шановні Українці,

    Звертаюся до вас з проханням допомогти з розвитком нашого дружнього українського дому!

    Потужні бізнесмени, котрі планують вкладати кошти в Україну, обов'язково вивчають Законодавство України та для початкового ознайомлення, потребують дружнього інтерфейсу, бажано з порівнянням до інших країн ЄС.

    Наявний портал Закон Верховної Ради України, не є пристосований для роботи іноземців, оскільки не має багатьох необхідних функцій, до котрих звикли законотворці, юристи та користувачі в країнах Європейського Союзу.

    В Європейському Союзі існує портал Euro Lex, котрий надає доступ до законодавства ЄС мовами країн Європейського Союзу. Також, існує портал N Lex, котрий зберігає доступ до Національного Законодавства країн Європейського Союзу з можливостями пошуку за всіма країнами та за кожною окремою країною. Наприклад, пошук Human Rights надасть результати документів відносно прав людини з усіх країн ЄС.

    Прошу інтегрувати портал Закон Верховної Ради України в систему порталів Euro Lex та N Lex для можливості пошуку за порталом з багатомовною індексацією, що дозволить отримувати добру інформацію в зручний спосіб для бізнесменів та юристів Європейського Союзу.

    Українці, дякую за підтримку моєї пропозиції розвитку Законодавства України та бажаю всім доброго Європейського здоров'я та розвитку нашого рідного дома України.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Привести ч. 2 ст. 5 ЗУ "Про громадські об'єднання" у відповідність до ст. 36 Конституції України, виключивши ганьбливу зміну 2016 року щодо автоматичного позбавлення членства в організації керівника та його заступників при їх переобранні на нових.

    Підписів 1

    Дата відповіді 23.07.2018

    Рождественський Сергій Петрович
    Відповідь на електронне звернення
    28 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    28 травня, 2018
    1

    Проектом Закону № 5067 від 05.09.2016 р. про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності внесено зміни до ч. 2 ст. 5 Закону України «Про громадські об’єднання», а саме - "Членство в громадському об’єднанні зазначених керівників припиняється з дня, наступного за днем обрання нового керівника чи його заступника".
    Це означає, що якщо керівника організації буде переобрано та обрано нового керівника, то колишній керівник позбавляється членства в організації автоматично. Також це стосується і його обраних заступників.
    Вчинено масове порушення прав громадян на свободу об’єднань, передбачених ст. 36 Конституції України:
    Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.
    Автоматичне позбавлення членства в організації керівника організації та його обраних заступників – пряме порушення права на свободу об’єднання у громадські організації. Загальні збори організації як вищий орган управління, не бажають, щоб керівник та його заступники після переобрання їх на нового керівника та його заступників були позбавлені членства, а бажають обрати їх, наприклад, в Наглядову раду. Тож внесені зміни є втручанням у права людини на свободу об’єднання у громадські організації.
    Крім того, згідно ст. 22 Конституції України при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. Депутати ігнорували ще і цю норму Конституції України та звузили обсяг прав керівників ГО, та їх заступників на членство в організації (на свободу об’єднання у громадську організацію) після переобрання на нового керівника та його заступників.
    Позбавлення членства може мати наслідком позбавлення керівних посад у встановленому законом або Статутом порядку. А ось щоб позбавлення керівної посади автоматично мало наслідком припинення членства в громадській організації проти волі людини та без рішення статутного компетентного органу управління організації – це вже безлад. Ігнорування Конституційних приписів під час ініціювання змін до законів та під час голосування є замахом на повалення Конституційного ладу (ст. 109 КК України).
    ПРОПОНУЮ:
    Невідкладно зареєструвати та розглянути у Верховній Раді України проект змін до ч. 2 ст. 5 Закону України «Про громадські об’єднання», виключивши ганьбливу зміну 2016 року щодо автоматичного позбавлення членства в організації керівника та його заступників проти їх волі та без рішення статутного компетентного органу ГО при їх переобранні на нових.

    ПРОШУ ПІДТРИМАТИ!

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • За втілення нової парадигми пріорітету душі над тілом в реформованій системі МОЗ

    Підписів 2

    Дата відповіді 23.07.2018

    Євген Захаренко
    Відповідь на електронне звернення
    26 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    26 травня, 2018
    2

    Шановний Голово і депутати українського парламенту. Дякую Вам, за наближення сисетму охорони здоров'я до споживача-пацієнта змінивши підходи в отриманні субвенцій закладами охорони здоровя. Але вони матимуть більший успіх, якщо споживачі також будуть палко бажати відновити своє здоров'я.
    За для цього пропоную у кожному відділені стаціонарного лікування виділити приміщення, щоб пацієнти мали змогу молитися до Бога про своє одужання. Утримання каплиць включити до загальних витрат на охорону здоровя. Облаштування і догляд покласти на всі наявні в Україні церкви по черзі. Сподіваюсь, за тиких умов тіло і душа українців буде гармонійно одужувати в реформованій системі охорони здоровя.


    З повагою,
    пацієнт двох поліклінік
    Олександірвського району Запоріжжя
    ewgen.zaharenko@ukr.net

    ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ  |  КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
  • Охорона громадського порядку за допомогою безпілотників.

    Підписів 2

    Дата відповіді 23.07.2018

    Вульчин Андрій Ігорович
    Відповідь на електронне звернення
    26 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    26 травня, 2018
    2

    Пропоную запровадити в Україні повітряне відеоспостереження за правопорядком на вулицях населених пунктів країни за допомогою безпілотних аппаратів(дронів). Повітряне патрулювання має велику кількість переваг у порівнянні з наземним, серед яких є:
    1)охорона громадського порядку в місцях недоступних для поліцейських (піших чи автомобільних)патрулів(глухі,неосвітлені провулки,придомові двори й т.д.);
    2) можливість попередити злочин,зафіксувавши підозрілих осіб й їх дії,встановивши світлову й звукову сигналізацію;
    3)суттєва економічна вигода,адже дозволить зберегти паливно-мастильні матеріали для поліцейського транспорту,у разі встановлення на дно дрона світлодіодних ламп,можливо освітлення вулиць у важкодоступних місцях замість вуличних,ліхтарів;
    4) можливість дистанційного визначення ступені небезпеки при правопорушенні;
    5) використання відзнятих відеоматеріалів,як доказову базу у кримінальних справах.
    Впевнений,що це дозволить значно знизити чи ліквідувати вуличну злочинність в країні.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Заборонити аборт і зберегти життя ненародженних дітей.

    Підписів 2281

    Дата відповіді 23.07.2018

    Вульчин Андрій Ігорович
    Відповідь на електронне звернення
    26 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    26 травня, 2018
    2281

    Потрібно заборонити аборт в Україні, адже у будь якому випадку це вбивство, скільки людей гине сьогодні на сході, і скільки робиться абортів у нашій країні щодень. Не має безвихідних ситуацій у житті, жінкам чи дівчатам потрібно народжувати, якщо не хочуть виховувати, то хай здають дитину у дитячі будинки, а не вбивають у своєму лоні. Усі мають право на життя, Бог дає життя і тільки він має право його забирати, а не людина, якби всі це усвідомлювали, то б не робили аборти. Аборт - це вбивство дитини у лоні матеріі, від моменту зачаття у материнськом лоні це вже не просто зародок чи плід, це особа, чка має гідність людини. І потрібно зупинити це страшне дітовбивство у нашій країні, відомо, що у світі кожного рку здійснюється 50 мільйонів абортів, хіба це нормально. Цей жах потрібно зупинити, а щоб краще зрозуміти цю проблему потрібно дивитись, що каже Церква стосовно аборту. У Львові при Українському католицькому Універститеті діє школа біоетики, яка якраз вчить, що потрібно робити у різних біоетичних питаннях, отець Ігор Бойко є відомим спеціалістом у цій сфері. Потрібно нам глибоко усвідомити, що аборт це вбивство, аборт це лихо і потрібно скасувати закон 1992 року щодо переривання вагітності та постанову кабміну 15 лютого 2006 року. Дякую. ХаqБог просвітитть розуv наших політиків.

    СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
  • Щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини, котра на сьогодні, відповідно до ст. 12 ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми" становить 41280 гривень та виплачується протягом 36 місяців.

    Підписів 313

    Дата відповіді 23.07.2018

    Нагорняк Олексій Романович
    Відповідь на електронне звернення
    23 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    23 травня, 2018
    313

    Відповідно до ст. 12 ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми", допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.
    Розмір допомоги при народженні дитини, визначений у Законі є фіксованою та не змінною сумою, відповідно до розміру інфляції та прожиткового мінімуму.
    Пропоную розробити та зареєструвати Законопроект щодо внесення змін до ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми", а саме ст. 12, в частині розміру допомоги, визначити розмір допомоги при народженні дитини у сумі 100 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку (до 6 років), що встановлюється згідно Закону України "Про державний бюджет України".
    Вказані зміни будуть відповідати соціальним нормам та стандартам і стимулюватимуть зростання демографічної ситуації в Україні.

    СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Передати частину повноважень Мінкульту українській раді церков

    Підписів 4

    Дата відповіді 23.07.2018

    Євген Захаренко
    Відповідь на електронне звернення
    20 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    20 травня, 2018
    4

    Шановний Голово і Народні депутати. Соціальні протести в Україні наростають хоча уряд і спрямовує додаткові ресурси на соцзабезпечення. Невдаволення, як завжди викликані наслідками недореформованої пенсійної системи та інформаційними атаками. Водночас суспільна сфера, про існування якої коаліційний уряд здогадується, але чомусь постійно відмежовується від неї, може суттєво допомогти зняти соціальне напруження за мінімальної держпідтримки. Свіжим прикладом є реакція департаменту Запорізької ОДА з питань релігій і культури, на прохання надати державну підтримку культурно-релігійному проекту, про необхідність постійного нагадування радянському народу його християнське минуле. Зокрема департамент зазначив, що у нас свобода совісті (очевидно він мав на увазі вседозволеність) і чітко визначені цілі фінансування. Відтак компетентна держструктура начебто є, але проблеми мають вирішуватися за рахунок споживачів. Тож аби повноваження державного органу були підкріплені фінансовими ресурсами, пропоную в межах мінкульту відокремити сфери релігій і національностей в окремий департамент. Та передати його управління українській раді церков.


    З повагою,
    активіст "Революції гідності"
    Євген Захаренко

    ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Зміна термініну перебування президента при владі.

    Підписів 8

    Дата відповіді 23.07.2018

    Губанов Дмитро Олександрович
    Відповідь на електронне звернення
    20 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    20 травня, 2018
    8

    Встановити 3 терміни перебування президента при владі замість 2х. І змінити строки термінів. Перший термін - 2 роки. Другий термін - 3 роки. Третій термін - 5 років.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Зобов"язати КМ України до 05.05.2018р.виплатити учасникам ВВ війни разову грошову допомогу у розмірі трьох мінімальних пенсій за віком виходячи з положень ст.14 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щорічно. Взяти на контроль. Винних притягнути до відповідальності за невиконання Закону в попередні роки. Провести перерахунок і доплатити за їх рахунок.

    Підписів 5

    Дата відповіді 23.07.2018

    Неїлик Галина Михайлівна
    Відповідь на електронне звернення
    19 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    19 травня, 2018
    5

    Зобов"язати КМ України до 05.05.2018р.виплатити учасникам ВВ війни разову грошову допомогу у розмірі трьох мінімальних пенсій за віком виходячи з положень ст.14 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щорічно. Взяти на контроль. Винних притягнути до відповідальності за невиконання Закону в попередні роки. Провести перерахунок і доплатити за їх рахунок.

    Виходячи з положень ст.14 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щорічно до 5 травня учасникам війни, нагородженим орденами і медалями колишнього Союзу РСР за самовіддану працю та бездоганну військову службу в тилу в роки Великої Вітчизняної війни, та іншим учасникам війни виплачується разова грошова допомога у розмірі трьох мінімальних пенсій за віком.
    Отже, за конституційними нормами, виходячи з пріоритетності законів над підзаконними актами, при визначенні розміру разової грошової допомоги до 5 травня учасникам війни застосуванню підлягають норми ст.14 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, тобто дана допомога повинна була бути нарахована і виплачена в розмірі 3 мінімальних пенсій за віком.
    Оскільки вихідним критерієм розрахунку вище вказаної допомоги виступає мінімальна пенсія за віком, її розмір визначається згідно з ч.1 ст.28 Закону України „Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування” і встановлюється в розмірі визначеного законом прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
    Положення ч.3 ст.28 Закону України „Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування” не є перешкодою для застосування даної величини (мінімального розміру пенсії за віком) до обрахування інших пенсій чи доплат пов`язаних з мінімальною пенсією за віком, оскільки чинним законодавством не встановлено іншого, крім передбаченого ч.1 цієї статті мінімального розміру пенсії за віком.

    Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

    Відповідно до статті 150 Конституції України та статті 69 Закону України “ Про Конституційний Суд України “ рішення Конституційного суду України є обов’язковими до виконання, остаточними та оскарженню не підлягають.
    Принципи соціальної держави втілено також у ратифікованих Україною міжнародних актах: Міжнародному пакті про економічні, соціальні і культурні права 1966 року, Європейській соціальній хартії (переглянутий) 1996 року, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, та рішення Європейського суду з прав людини. Зокрема. згідно зі статтею 12 Європейської соціальної хартії (переглянутої) 1996 року держава зобов’язань підтримувати функціонування системи соціального забезпечення, її задовільний рівень, докладати зусиль для її поступового посилення тощо.
    КМ України порушив Конституцію України найвищий закон, норми якого мають пряму дію

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • 50% мінімальної пенсії щомісячна доплата учасникам вв війни визначена Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” від 22.10.1993 року, №3551-ХІІ, учасники ВВ війни, не виплачується учасникам ВВ війни щомісячна соціальна допомога у розмірі 50 відсотків мінімальної пенсії за віком, закон не виконується КМ України та ПФ України?

    Підписів 4

    Дата відповіді 23.07.2018

    Неїлик Галина Михайлівна
    Відповідь на електронне звернення
    19 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    19 травня, 2018
    4

    50% мінімальної пенсії щомісячна доплата учасникам вв війни визначена Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” від 22.10.1993 року, №3551-ХІІ, учасники ВВ війни, не виплачується учасникам ВВ війни щомісячна соціальна допомога у розмірі 50 відсотків мінімальної пенсії за віком, закон не виконується КМ України та ПФ України?


    до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” від 22.10.1993 року, №3551-ХІІ, учасники ВВ війни, повинна виплачуватись щомісячна соціальна допомога у розмірі 50 відсотків мінімальної пенсії за віком, однак закон не виконується КМ України та ПФ України?
    Постанова КМ України від 28 грудня 2011 р. № 1381 "Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення» {Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 293 від 05.04.2012; № 327 від 23.04.2012, № 149 від 13.03.2013 № 112 від 25.03.2014}
    З метою здійснення починаючи з 2012 року заходів щодо поетапного до 2015 року підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення Кабінет Міністрів України Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ постановив: Установити, що учасникам вв війни виплачувати не 50% а 10%.
    Слід зазначити що Азаров М.Я. Прем'єр-міністр України КМ України умисно порушив вимоги ст. 22, 24, 46, 48 Конституції України при прийнятті нормативно правового документу Постанови КМ України від 28.12.2011р. № 1381 із змінами 23.03.2014р. №112 умисно погіршив, а саме позбавив учасників ВВ війни соціальної пільги 50% доплати щомісячної до пенсії, чим порушив вимоги Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ” від 22.10.1993 року, №3551-ХІІ і Рішення Конституційного суду України.
    Законом України “Про Державний бюджет України” встановлено, що норми і положення ЗУ"Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" застосовуються у порядку та розмірах, встановлених неконституційними постановами Кабінету Міністрів України «виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету Пенсійного фонду України» в якому закладена немала пенсія Азарова М.Я і Януковича В.Ф по 17000-16000грн? зарплата державних службовців ЦО влади, народних депутатів, суддів, прокурорів поліцейських, а для учасників вв війни не закладена?, хто не заклав? немає фінансування? чому немає фінансування? а де кредити МВФ? Докерувались?
    Прем»єр міністрів України КМ України створив конфлікт інтересів і умисно не вносить у протиправні неконституційні Постанови КМ України Азарова М.Я відповідні зміни, чим створив причини та умови порушення прямих конституційних прав та законних інтересів учасників вв війни в України.
    ЦОВВ України повинні виконувати Закони і Конституцію України.
    Всі рівні перед Законом!

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Відкритість для громадян бюджету Фінансування медичної раформи 2018р.-2019р.? Забезпечити гарантії держави ст. 49 Конституції України, розподіл публічних коштів кожному громадянину з ДБ України.( гроші ДБ України виділені на МОЗ України до громадян України не доходять) Реформи то добре, але повинно бути належне фінансування і зарплата лікарів і 1 тарифний розряд 3200грн з 01.01.2017р., а не 1600грн.А так це просто знищення медицини України руками іноземців, які незаконно очолюють МОЗ України.

    Підписів 4

    Дата відповіді 23.07.2018

    Неїлик Галина Михайлівна
    Відповідь на електронне звернення
    19 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    19 травня, 2018
    4

    Відкритість для громадян бюджету Фінансування медичної раформи 2018р.-2019р.? Забезпечити гарантії держави ст. 49 Конституції України, розподіл публічних коштів кожному громадянину з ДБ України.( гроші ДБ України виділені на МОЗ України до громадян України не доходять) Реформи то добре, але повинно бути належне фінансування і зарплата лікарів і 1 тарифний розряд 3200грн з 01.01.2017р., а не 1600грн.А так це просто знищення медицини України руками іноземців які незаконно очолюють МОЗ України.

    Зарплата медпрацівників в Євросоюзі і США!

    Розпорядження КМ України 560-р від 18.08.17р. " Про затв плану заходів щодо реалізації Концепції розвиткуситеми громадського здоров"я"
    не врегульовані ціни на меликаменти і лабораторні дослідження
    при таких цінах на медикаменти "фармацептична мафія"
    при таких цінах на лабораторні дослідження " лабораторна мафія"
    при таких цінах на операції ( витратні матеріали)

    медична реформа вигідна лише для слуг народу які хочуть знищити медицину, тому вона і проводиться ними "таємно"!

    А зарплата і пенсія медпрацівників, це геноцидна політика Уряду України !

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
  • Пожиттєве покарання за фальсифікацію результатів виборів

    Підписів 29

    Дата відповіді 23.07.2018

    Кирилов Сергій Васильович
    Відповідь на електронне звернення
    19 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    19 травня, 2018
    29

    Членам комісій виборчих дільниць на яких буде за рішенням суду встановлено фальсифікацію результатів виборів без винятку усіх притягувати до кримінальної відповідальності пов язаної з довічним ув язненням

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Підвищення прожиткового минимума до 3200грн.

    Підписів 55

    Дата відповіді 23.07.2018

    Поповиченко Олена Леонідівна
    Відповідь на електронне звернення
    19 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    19 травня, 2018
    55

    Підняти прожитковий минимум до 3200грн. Захистити населення, яке не може йди працювати, а потребує підтримки держави. Матері які доглядають дітей з інвалідністью (прикутих до ліжка) не можуть йди працювати бо дитина потребує 24-годинної опіки і допомоги, а батько якому приходиться одному працювати не може на 100% забезпечити родину усім необхідним. На сьогодня (19.02.2018р.) на дитину з інвалідністью + по догляду за нею - мати получає від держави 2800грн. Це дуже і дуже мало, на догляд, реабілітацію, виховання такої важкої дитини.

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Дозволити учасникам АТО (та членам їх сімей), учасникам бойових дій, членам сімей загиблих учасників АТО, та волонтерам ввозити й розмитнювати легкові автомобілі, що відповідають екологічним нормам Євро 3, Євро 4, Євро 5 та Євро 6, - без сплати ПДВ, акцизного збору,- та сплатою ввізного мита в розмірі 200 євро. Дозволити громадянам України розмитнювати легкові автомобілі Євро 3, Євро 4, Євро 5 та Євро 6, - без сплати ПДВ, акцизного збору,- та сплатою ввізного мита в розмірі 700 євро.

    Підписів 149

    Дата відповіді 23.07.2018

    Солоніков Олександр Вікторович
    Відповідь на електронне звернення
    19 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    19 травня, 2018
    149

    Дозволити учасникам АТО та членам їх сімей, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих учасників АТО та волонтерам ввозити на територію України й розмитнювати легкові автомобілі, що відповідають екологічним нормам Євро 3, Євро 4, Євро 5 та Євро 6, - без сплати податку на додану вартість, акцизного збору,- та лише зі сплатою ввізного мита в розмірі 200 євро. Дозволити громадянам України ввозити 1 раз на 3 роки та розмитнювати легкові автомобілі, що відповідають екологічним нормам Євро 3, Євро 4, Євро 5 та Євро 6, - без сплати податку на додану вартість, акцизного збору,- та лише зі сплатою ввізного мита в розмірі 700 євро.

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
  • МЗС має запобігти потраплянню цивільних у списки заручників Кремля

    Підписів 1

    Дата відповіді 23.07.2018

    Євген Захаренко
    Відповідь на електронне звернення
    19 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    19 травня, 2018
    1

    Шановні Голово і Народні депутати. Все більше українців потрапляє у застінки ФСБ. Справи фабрикуються не лише на українських активістів та військових. До списіви заручників Кремля потрапляють навіть українські туристи і заробітчани. Нотомість Україна залишається правовою державою і грає за правилами встановленими міжнародною спільнотою. Отже в Україні об'єктивно нема такої кількості військово-полонених для обміну, тож він може відбутися лише за формулою "всіх на всіх". Але, щоб цивільні в подальшому не потрапляли у списки заручників Кремля. МЗС, з одного боку, має запровадити процедуру реєстрації українських громадян, перед виїздом на окуповані території чи до країни-агресора. Яка передбачатиме покладання всієї відповідальносіт на необачних громадян за їх повернення. З іншого боку, МЗС має вжити запобіжні заходи на зневилювання причин виїзду туди українців. Одінєю з таких причин, є вільний вїзд носіїв кремлівської пропаганди в Україну. Відтак, МЗС має запровадити процедуру попереднього оформлення вїздних документів для громадян РФ.


    З повагою,
    редактор інтернет-видання
    "RUSKA PRATSYA"

    ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Зміни до законодавства про судові розгляди по кримінальним справам в яких обвинуваченими виступають народні депутати України або президент України

    Підписів 1

    Дата відповіді 23.07.2018

    Кирилов Сергій Васильович
    Відповідь на електронне звернення
    16 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    16 травня, 2018
    1

    Вимагаю розробити і прийняти зміни до закону України про судочинство в якому в обовязковому порядку.
    1. Розглядати кримінальні справи в яких обвинуваченими виступають народні депутати Верховної ради України чи місцевих рад виключно судом присяжних.
    2. У складі судів присяжних 50% повині бути народні депутати.
    3. Зобов'язати суди в розгляді кримінальних справ в яких обвинуваченими виступають народні депутати керуватися виключено рішеннями судів присяжних.
    Це забеспечить обєктивність винесення вироків за злочини скоєні народними депутатами.
    Бо ні судді ні люди які не були у Верховної ради України або у місцевих радах не можуть обєктивно і не упередженно зрозуміти мотиви і обставини які спонукають народних депутатів до скоєння злочинів.
    Також при розгляді кримінальної справи в якій обвинуваченним буде виступати президент України 50 відсотків присяжних повинно складатись із родини президента та його президентського оточення, тому що ніякий суд крім них також не зможе зрозуміти його мотиви

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Установимо лічильник кількості громадян України у ВРУ

    Підписів 4

    Дата відповіді 23.07.2018

    Кирилов Сергій Васильович
    Відповідь на електронне звернення
    19 лютого, 2018
    23 липня, 2018
    19 травня, 2018
    4

    Багато українців досі не знають, що в Україні існує спеціальна база даних – Єдиний державний демографічний реєстр, який містить особисту інформацію про кожному, кому на території України були видані документи, що посвідчують особу.
    До Реєстру вноситься інформація, одержувана при реєстрації актів громадянського стану (народження, смерті, зміни імені), при реєстрації місця проживання (прописку, виписку), а також при оформленні документів, що засвідчують особу. У підсумку до Реєстру потрапляє досить обширні відомості про громадян України та інших осіб, які отримали на території України документи, що посвідчують особу
    Згідно до ст. 2 ЗУ. Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус Уповноважені суб'єкти в ньому є:
    1) розпорядник Реєстру;
    2) Міністерство закордонних справ України, закордонні дипломатичні установи України (далі - ЗДУ);
    3) органи виконавчої влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, органи влади Автономної Республіки Крим;
    4) центри надання адміністративних послуг, державне підприємство, що належить до сфери управління розпорядника Реєстру;
    5) державне підприємство, що належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади ;
    6) уповноважений орган з питань цивільної авіації;
    7) установи, що належать до сфери управління розпорядника Реєстру;
    8) центральний орган виконавчої влади.
    Саме тому пропоную для більш дієвого законодавчого творення з боку народних депутатів України додати до цих уповноважених суб'єктів і народних депутатів ВРУ для встановлення у ВРУ лічильника кількості громадян України на якому погодинно буде відображатись скільки громадян України за останній час вмерли і скільки народились, скільки громадян України виїхало за кордон і скільки повернулось. Тобто кожного часу надавати інформацію народним депутатам та громадянам України на скільки збільшується або зменшується кількість громадян України в Україні відносно документів засвідчуючи особу. Можливо було б ще до цього лічильника додати ще і на скільки щогодини збільшується державний борг і куди пішли ці кошти або чому він збільшився,або зменшився. Тоді громадянам України не треба буде звертатись до діючий влади з вимогою провести перепис населення в Україні

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ