Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення приєднання до електричних мереж

Номер, дата реєстрації:
5009 від 03.02.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Включено до порядку денного:
1340-IX від 16.03.2021
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Герус Андрій Михайлович (IX скликання), Шуляк Олена Олексіївна (IX скликання), Пивоваров Євген Павлович (IX скликання), Припутень Дмитро Сергійович (IX скликання), Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання), Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання), Богуцька Єлізавета Петрівна (IX скликання), Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання), Жмеренецький Олексій Сергійович (IX скликання), Ясько Єлизавета Олексіївна (IX скликання), Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання), Клочко Андрій Андрійович (IX скликання), Жупанин Андрій Вікторович (IX скликання), Штепа Сергій Сергійович (IX скликання), Костюх Анатолій Вячеславович (IX скликання), Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання), Санченко Олександр Володимирович (IX скликання), Арахамія Давид Георгійович (IX скликання), Федієнко Олександр Павлович (IX скликання), Білозір Лариса Миколаївна (IX скликання), Нагорняк Сергій Володимирович (IX скликання), Кицак Богдан Вікторович (IX скликання), Галайчук Вадим Сергійович (IX скликання), Любота Дмитро Валерійович (IX скликання), Грищенко Тетяна Миколаївна (IX скликання), Підласа Роксолана Андріївна (IX скликання), Дирдін Максим Євгенович (IX скликання), Салійчук Олександр В'ячеславович (IX скликання), Задорожний Андрій Вікторович (IX скликання), Циба Тетяна Вікторівна (IX скликання), Чернєв Єгор Володимирович (IX скликання), Радуцький Михайло Борисович (IX скликання), Гривко Сергій Дмитрович (IX скликання), Здебський Юрій Вікторович (IX скликання), Васильєв Ігор Сергійович (IX скликання), Брагар Євгеній Вадимович (IX скликання), Колебошин Сергій Валерійович (IX скликання), Горобець Олександр Сергійович (IX скликання), Юнаков Іван Сергійович (IX скликання), Бабак Сергій Віталійович (IX скликання), Каптєлов Роман Володимирович (IX скликання), Криворучкіна Олена Володимирівна (IX скликання), Колюх Валерій Вікторович (IX скликання), Овчинникова Юлія Юріївна (IX скликання), Бунін Сергій Валерійович (IX скликання), Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання), Борзова Ірина Наумівна (IX скликання), Касай Костянтин Іванович (IX скликання), Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання), Скороход Анна Костянтинівна (IX скликання), Безгін Віталій Юрійович (IX скликання), Одарченко Андрій Миколайович (IX скликання), Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання), Бондар Ганна Вячеславівна (IX скликання), Лис Олена Георгіївна (IX скликання), Палиця Ігор Петрович (IX скликання), Павлюк Максим Васильович (IX скликання), Лаба Михайло Михайлович (IX скликання), Ляшенко Анастасія Олексіївна (IX скликання), Копиленко Олександр Любимович (IX скликання), Юрченко Олександр Миколайович (IX скликання), Мовчан Олексій Васильович (IX скликання), Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання), Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання), Горбенко Руслан Олександрович (IX скликання), Кіт Андрій Богданович (IX скликання), Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання), Мезенцева Марія Сергіївна (IX скликання), Фролов Павло Валерійович (IX скликання), Неклюдов Владлен Михайлович (IX скликання), Урбанський Анатолій Ігорович (IX скликання), Мельник Павло Вікторович (IX скликання), Перебийніс Максим Вікторович (IX скликання), Мисягін Юрій Михайлович (IX скликання), Аліксійчук Олександр Васильович (IX скликання), Потураєв Микита Русланович (IX скликання), Соломчук Дмитро Вікторович (IX скликання), Горенюк Олександр Олександрович (IX скликання), Діденко Юлія Олександрівна (IX скликання), Зуєв Максим Сергійович (IX скликання), Буймістер Людмила Анатоліївна (IX скликання), Ковальчук Олександр Володимирович (IX скликання), Ісаєнко Дмитро Валерійович (IX скликання), Верещук Ірина Андріївна (IX скликання), Грищук Роман Павлович (IX скликання), Швець Сергій Федорович (IX скликання), Ватрас Володимир Антонович (IX скликання), Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання), Задорожній Микола Миколайович (IX скликання), Мошенець Олена Володимирівна (IX скликання), Нагаєвський Артем Сергійович (IX скликання), Юраш Святослав Андрійович (IX скликання), Шол Маргарита Віталіївна (IX скликання), Красов Олексій Ігорович (IX скликання), Іонушас Сергій Костянтинович (IX скликання), Тимофійчук Володимир Ярославович (IX скликання), Волошин Олег Анатолійович (IX скликання), Кучеренко Олексій Юрійович (IX скликання), Кисилевський Дмитро Давидович (IX скликання)
Головний комітет:
Герус А. М. Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
Інші комітети:
Сольський М. Т. Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
Наталуха Д. А. Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку
Клочко А. А. Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
Бондаренко О. В. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
Кісєль Ю. Г. Комітет Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
Крячко М. В. Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
Арістов Ю. Ю. Комітет Верховної Ради України з питань бюджету
Радіна А. О. Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
Климпуш-Цинцадзе І. О. Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу
Документи, пов'язані із роботою: