Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Проект Закону про інтерпеляцію

Номер, дата реєстрації:
3499 від 18.05.2020
Сесія реєстрації:
3 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Железняк Ярослав Іванович (IX скликання) , Совгиря Ольга Володимирівна (IX скликання) , Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання) , Разумков Дмитро Олександрович (IX скликання) , Стефанчук Руслан Олексійович (IX скликання) , Арахамія Давид Георгійович (IX скликання) , Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання) , Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання) , Арістов Юрій Юрійович (IX скликання) , Бабак Сергій Віталійович (IX скликання) , Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання) , Герус Андрій Михайлович (IX скликання) , Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання) , Завітневич Олександр Михайлович (IX скликання) , Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання) , Клочко Андрій Андрійович (IX скликання) , Костін Андрій Євгенович (IX скликання) , Крячко Михайло Валерійович (IX скликання) , Монастирський Денис Анатолійович (IX скликання) , Наталуха Дмитро Андрійович (IX скликання) , Радіна Анастасія Олегівна (IX скликання) , Радуцький Михайло Борисович (IX скликання) , Сольський Микола Тарасович (IX скликання) , Ткаченко Олександр Владиславович (IX скликання) , Крейденко Володимир Вікторович (IX скликання) , Гривко Сергій Дмитрович (IX скликання) , Колюх Валерій Вікторович (IX скликання) , Колєв Олег Вікторович (IX скликання) , Павловський Петро Іванович (IX скликання) , Бабій Роман Вячеславович (IX скликання) , Медяник В'ячеслав Анатолійович (IX скликання) , Маріковський Олександр Валерійович (IX скликання) , Салійчук Олександр В'ячеславович (IX скликання) , Нагаєвський Артем Сергійович (IX скликання) , Павлюк Максим Васильович (IX скликання) , Швець Сергій Федорович (IX скликання) , Богданець Андрій Володимирович (IX скликання) , Бардіна Марина Олегівна (IX скликання) , Циба Тетяна Вікторівна (IX скликання) , Кицак Богдан Вікторович (IX скликання) , Костюх Анатолій Вячеславович (IX скликання) , Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання) , Пасічний Олександр Станіславович (IX скликання) , Костюк Дмитро Сергійович (IX скликання) , Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання) , Горобець Олександр Сергійович (IX скликання) , Діденко Юлія Олександрівна (IX скликання) , Руденко Ольга Сергіївна (IX скликання) , Кириченко Микола Олександрович (IX скликання) , Рябуха Тетяна Василівна (IX скликання) , Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання) , Шуляк Олена Олексіївна (IX скликання) , Потураєв Микита Русланович (IX скликання) , Безгін Віталій Юрійович (IX скликання) , Мотовиловець Андрій Вікторович (IX скликання) , Любота Дмитро Валерійович (IX скликання) , Припутень Дмитро Сергійович (IX скликання) , Гузенко Максим Васильович (IX скликання) , Козак Володимир Васильович (IX скликання) , Фролов Павло Валерійович (IX скликання) , Жупанин Андрій Вікторович (IX скликання) , Скічко Олександр Олександрович (IX скликання) , Веніславський Федір Володимирович (IX скликання) , Тарасенко Тарас Петрович (IX скликання) , Яковлєва Неллі Іллівна (IX скликання) , Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання) , Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання) , Торохтій Богдан Григорович (IX скликання) , Павліш Павло Васильович (IX скликання) , Крулько Іван Іванович (IX скликання) , Батенко Тарас Іванович (IX скликання) , Пузанов Олександр Геннадійович (IX скликання)
Головний комітет:
Клочко А. А. Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
Інші комітети:
Арістов Ю. Ю. Комітет Верховної Ради України з питань бюджету
Бабак С. В. Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
Бондаренко О. В. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
Герус А. М. Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
Гетманцев Д. О. Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
Завітневич О. М. Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
Кальченко С. В. Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
Кісєль Ю. Г. Комітет Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
Климпуш-Цинцадзе І. О. Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
Кожем'якін А. А. Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту
Костін А. Є. Комітет Верховної Ради України з питань правової політики
Крячко М. В. Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
Лубінець Д. В. Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
Мережко О. О. Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
Монастирський Д. А. Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
Наталуха Д. А. Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку
Радіна А. О. Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
Радуцький М. Б. Комітет Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування
Сольський М. Т. Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
Третьякова Г. М. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
Шуфрич Н. І. Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова
Документи, пов'язані із роботою: