ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

  • Введення штрафів за викинуте сміття

    Підписів 1026

    Дата відповіді 23.09.2019

    Лобур Анастасія Володимирівна
    Відповідь на електронне звернення
    06 червня, 2019
    23 вересня, 2019
    06 вересня, 2019
    1026

    А чи не пора ввести дуже суттєві штрафи за викидання сміття у невстановлених для цього місцях - швидко і бюджет наповниться і навколишнє середовище стане набагато чистіше! Реальні високі штрафи швидко дисциплінують людей, що не хочуть за собою прибирати. У нас, на відміну від продвинутих цивілізованих країн, зверхнє відношення до людей, що прибирають сміття. Сміття - це насправді величезні гроші, але не кожен це здатен зрозуміти. Сміття органічного походження здатне приносити дорогоцінну енергію, згораючи, перегниваючи. Будівельне сміття можна переробляти, або задіяти, здешевивши будівництво, листя може удобрювати грунт, тощо. Лише змінивши ментальність наших людей, можна чогось досягти. А це можуть зробити тільки серйозні штрафи, як на Заході. Пропоную владі розглянути це питання, прийняти закон і вимагати його дотримання. Це справжня відсутність елементарної культури. Сміття кидається прямо під ноги прибиральникам, принижуючи їхню людську гідність. Жіночки і чоловіки, не покладаючи рук, працюють за копійки, а ще й відчуваючи таке зневажливе ставлення до своєї важкої без перебільшення праці, адже не встигнуть вони навести лад, через секунду хтось кидає своє сміття на щойно вичищене місце. У нас штрафують чомусь тільки власників прибудинкових територій, де було розкидано сміття, а не тих, хто те сміття кидає. Кожен день люди вигрібають купи сміття навколо своїх будинків.Тільки великі, вигідні державі штрафи зупинять цю несправедливість. Свідомих людей багато, але недостатньо, щоб тримати чистоту на українській землі!

    ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
  • Зобов'язати Верховну Раду невідкладно розглянути і прийняти Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі права власності фермерським господарствам на земельні ділянки, надані засновникам таких господарств у постійне користування, довічне успадковуване володіння для створення та/або ведення фермерського господарства (селянського (фермерського) господарства) Номер, дата реєстрації: 8236 від 05.04.2018

    Підписів 3

    Дата відповіді 23.09.2019

    Решетняк Андрій Володимирович
    Відповідь на електронне звернення
    28 травня, 2019
    23 вересня, 2019
    28 серпня, 2019
    3

    Зобов'язати Верховну Раду невідкладно розглянути і прийняти Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі права власності фермерським господарствам на земельні ділянки, надані засновникам таких господарств у постійне користування, довічне успадковуване володіння для створення та/або ведення фермерського господарства (селянського (фермерського) господарства)
    Номер, дата реєстрації:
    8236 від 05.04.2018


    ПРОЕКТ
    Вноситься
    Кабінетом Міністрів України
    ЮВ. ГРОЙСМАН
    “ ” 2018 р.
    ЗАКОН УКРАЇНИ
    Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі права власності фермерським господарствам на земельні ділянки, надані засновникам таких господарств у постійне користування, довічне успадковуване володіння для створення та/або ведення фермерського господарства (селянського (фермерського) господарства)
    ________________________________________________
    Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
    I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
    1. Розділ X “Перехідні положення” Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 3 — 4, ст. 27) доповнити пунктом 61 такого змісту:
    “61. Земельні ділянки, надані засновникам фермерських господарств у постійне користування, довічне успадковуване володіння для створення та/або ведення фермерського господарства (селянського (фермерського) господарства), передаються у власність фермерського господарства для ведення фермерського господарства.
    Для передачі у власність фермерського господарства земельних ділянок, зазначених у абзаці першому цього пункту, засновник фермерського господарства, якому земельні ділянки були надані у постійне користування, довічне успадковуване володіння, звертається із заявою до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу.
    До заяви додається технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка замовляється без надання дозволу на її розроблення, та копія документа, що підтверджує право постійного користування, довічного успадковуваного володіння земельною ділянкою.
    У випадку смерті засновника фермерського господарства, якому надано земельні ділянки у постійне користування, довічне успадковуване володіння для створення та/або ведення фермерського господарства (селянського (фермерського) господарства) із заявою, технічною документацією із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та копією документа, що підтверджує право постійного користування, довічного успадковуваного володіння земельною ділянкою, та документом, що підтверджує успадкування фермерського господарства, звертається громадянин України (громадяни України), який успадкував фермерське господарство (цілісний майновий комплекс).
    Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, у місячний строк з дня отримання заяви приймає рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), припинення права постійного користування, довічного успадковуваного володіння та передачу земельної ділянки у власність фермерському господарству для ведення фермерського господарства без проведення земельних торгів.
    Право власності на земельну ділянку, передану фермерському господарству відповідно до положень цього пункту, виникає з моменту державної реєстрації цього права.”.
    2. У статті 55 Закону України “Про землеустрій” (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 36, ст. 282; 2015 р., № 31, ст. 293):
    1) у частині дев’ятій слова “така технічна документація розробляється на замовлення власника житлового будинку” замінити словами “або передачу земельної ділянки державної чи комунальної власності у власність фермерському господарству, яка перебуває у постійному користуванні, довічному успадковуваному володінні засновника такого господарства, така технічна документація розробляється на замовлення власника житлового будинку або засновника фермерського господарства (громадянина України (громадян України), який успадкував фермерське господарство (цілісний майновий комплекс), у випадку смерті засновника фермерського господарства)”;
    2) пункт “г” частини десятої після слів “земельної ділянки користувачем” доповнити словами “(у випадках, передбачених законом)”.
    3. Частину четверту статті 13 Закону України “Про фермерське господарство” (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 45, ст. 363) виключити.

    ІІ. Прикінцеві положення
    1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
    2. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.
    Голова
    Верховної Ради України

    АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Про зменшення популяції безпритульних тварин

    Підписів 80

    Дата відповіді 23.09.2019

    Жердіна Анастасія Олександрівна
    Відповідь на електронне звернення
    23 травня, 2019
    23 вересня, 2019
    23 серпня, 2019
    80

    Через збільшення кількості безпритульних тварин виникає небезпека здоров'ю та життю громадян. Великі тварини (мова йде про собак середніх та крупних порід) можуть нанести травми, в тому числі і не сумісні з життям, дрібні тварини (собаки дрібних порід,коти, плазуни, гризуни тощо) є епідеміологічним фактором ризику, так як можуть переносити інфекції і паразитів шкідливих також і для людей. Для довгострокового вирішення проблеми необхідно зменшити кількість тварин, які потенційно можуть стати безпритульними. Це ті тварини, хазяї яких не сумлінно виконують свій обов'язок перед своїми вихованцями-тваринами. Якщо внести зміни в закон про жорстоке поводження з тваринами та розробити комплекс законів для зменшення популяції безпритульних тварин в перспективі 3-5 років є реальна можливість цю проблему вирішити, також це матиме позитивний вплив на ступінь соціальної відповідальності громадян які утримують хатніх тварин. Для цього необхідно на законодавчому рівні закріпити наступні положення:

    1. Збільшення штрафу за жорстоке поводження з тваринами до 300-500€ в гривневому еквіваленті в залежності від ступеню тяжкості шкоди здоров'ю тварини.
    2. Під жорстоким поводженням з тваринами розуміти: критичне для здоров'я обмеження в їжі та питті, побиття, нанесення будь-яких травм, окрім випадків самооборони, залишення тварини без нагляду в громадських місцях, відмова від екстреної медичної допомоги хворій та/або травмованій тварині (маються на увазі випадки, коли хатню тварину при смерті залишають на вулиці), позбавлення житла (випадки, коли хазяїн виганяє тварину на вулицю).
    Вказані вище тези стосуються лише громадян, які є власниками тварин на юридичному рівні.

    Для забезпечення юридичної працездатності вище вказаних положень необхідно:
    1. Створити єдиний електронний реєстр хатніх тварин, де були б задекларовані будь-які хатніх тварини, які біологічно відносяться до ссавців, плазунів або птахів з обов'язковою чипізацію тварини.
    2. Забезпечити обов'язкову вакцинацію для хатніх тварин від основних захворювань які характерні для даного виду.
    3. Не надавати ветеринарну допомогу тваринам які не мають ветеринарного паспорту та/або хазяїн яких відмовляється від оформлення паспорту з занесенням в електронний реєстр та/або чипізацію тварини та/або вакцинацію тварини.
    4. Обов'язкове вилучення тварини з подальшою забороною на утримання хатніх тварин строком на п'ять років для громадян, які раніше були оштрафовані за жорстоке поводження з тваринами.
    5. Створення мережі державних притулків для тварин, які були вилучені через жорстоке поводження.
    6. Встановити податок на утримання більше двох тварин в житлі площею до 100 мКв, не більше трьох в житлі площею до 200мКв. В приміщеннях які не є притулками, готелями для тварин, установою з надання ветеринарних послуг, зоопарками заборонити утримувати більше 10 тварин не залежно від біологічного виду тварин (за винятком земноводних та риб) в не залежності від загальної площі приміщення (житла).
    7. Встановити податок на "Розведення хатніх тварин" при утриманні не стерилізованої тварини виду, фізіологія якого дозволяє стерилізацію, в розмірі 20€/ міс в гривневому еквіваленті. Оплату включити в комунальні платежі та перераховувати на користь комунальної служби.
    8. Встановити штраф в розмірі 300€ в гривневому еквіваленті для хазяїна тварини яка нанесла будь-яку шкоду здоров'ю або майну іншої особи з обов'язковою компенсацією шкоди в тому числі і моральної постраждалій стороні.

    Таким чином утримання хатньої тварини накладатиме додаткову відповідальність на громадян, які бажають мати улюбленця, а тих, хто виявиться не достатньо відповідальним можна буде ідентифікувати і посприяти тому, щоб тварин він більше не заводив. Також самі хатніх тварини отримають значно більше безпеки від людей жорстоких, халатних і не відповідальних. Всі інші громадяни будуть в більшій безпеці від можливих покусів або інфекцій від безпритульних тварин.

    ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Відродження Конституції! Скасування монополії адвокатів!

    Підписів 18

    Дата відповіді 18.09.2019

    Кульбаба Віктор Володимирович
    Відповідь на електронне звернення
    24 травня, 2019
    18 вересня, 2019
    24 серпня, 2019
    18

    Функціонери попередньої Верховної Ради змінили Конституцію і через адвокатську монополію ґвалтують та обдирають народ України.
    Голосуйте за відродження Конституції України!

    А саме: виключити абз. 2 ст. 131-2 Конституції України, («Виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення»), як такий що є неконституційним, суперечить правам і свободам людини закріпленими ст. 59 Конституції України («Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав»).

    Яка це свобода коли ми вільні вибирати, але виключно з адвокатів?
    Вільні вибирати, але вибирати тільки з шановних панів? Отямтесь!
    Навіть ті хто добре їсть, спить і вважаєте що його мине. Схаменіться!
    Адвокати теж хочуть добре їсти, спати, ще й керівників кормити.
    «Незалежна Рада», «Незалежний суд», «Незалежні адвокати». Дежавю?

    Замінивши «право» на «професійну правничу допомогу» обдурили народ, замінивши «право на захист» правом на «придбання захисту».
    Це відкрите знущання над народом України!
    Слава Україні!

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Про визнання Президента України Володимира Олександровича Зеленського не спроможним до виконання своїх повноважень за станом здоров'я.

    Підписів 141

    Дата відповіді 18.09.2019

    Григірчик Володимир Михайлович
    Відповідь на електронне звернення
    27 травня, 2019
    18 вересня, 2019
    27 серпня, 2019
    141

    Під час виборчої кампанії, у громадян України з'явилися підозри стосовно кандидата в Президенти України Зеленського Володимира Олександровича у вживанні ним наркотичних засобів. Для відведення від себе підозри, цей кандидат публічно здав аналіз крові в приватній клініці Євролаб, та анонсував отримання результатів через три дні. Проте, того ж дня, на офіційній верифікованій сторінці В.О. Зеленського з'явилися так звані сканкопії результатів досліджень на вміст наркотичних речовин, справжність яких викликала сумніви у громадськості у зв'язку з невідповідністю зазначеної у цих документах дати взяття проби даті публічної здачі аналізів. Після цього, інший кандидат у Президенти України - Порошенко Петро Олексійович, пропонував В.О. Зеленському здати повторні проби на вміст наркотичних речовин в незалежних лабораторіях, що могло б розвіяти сумніви з приводу звинувачень на його бік. Але всі пропозиції В.О. Зеленським були проігноровані.
    Після обрання та офіційного вступу на посаду Президента України, дії та заяви Зеленського Володимира Олександровича почали викликати сумніви у його здатності адекватно сприймати об'єктивну реальність, що могло бути викликаним в тому числі і можливим вживанням наркотичних засобів. У зв'язку з тим, що Президент України є Верховним Головнокомандуючим Збройними Силами України, та у контексті збройної агресії з боку Російської Федерації, - це може становити загрозу безпеці Української держави, її цілісності та суверенітету. Тому, прошу Верховну Раду України, згідно зі статтею 110 Конституції України, ініціювати звернення до Верховного Суду та проведення медичного обстеження Президента України - Зеленського Володимира Олександровича, з метою визначення його спроможності чи неспроможності до виконання своїх повноважень за станом здоров'я.

    ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Стаття 80. Депутатська недоторканність. Розділ IV. Верховна рада україни Конституція України Негайно скасувати депутатську недоторканність!

    Підписів 3481

    Дата відповіді 18.09.2019

    Бондарець Ірина
    Відповідь на електронне звернення
    23 травня, 2019
    18 вересня, 2019
    23 серпня, 2019
    3481

    Стаття 80. Депутатська недоторканність. Розділ IV. Верховна рада україни Конституція України Негайно скасувати депутатську недоторканність!

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Відміна літнього часу

    Підписів 85

    Дата відповіді 18.09.2019

    Коверніков Артур
    Відповідь на електронне звернення
    03 червня, 2019
    18 вересня, 2019
    03 вересня, 2019
    85

    Петиція пропонує відмінити літній час
    Це завдає проблем "внутрішньому часу" людей
    і не виконує своєї мети,щодо економії електроенергії

    Отже,проблем значно більше ніж користі + вже його вже відмінили в країнах Європи

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
  • Створення державних шкіл, де будуть навчати інструкторів з надання послуг керування автотранспортом

    Підписів 9

    Дата відповіді 18.09.2019

    Гусєва Тетяна Василівна
    Відповідь на електронне звернення
    20 травня, 2019
    18 вересня, 2019
    20 серпня, 2019
    9

    Створити державні школи, де будуть навчати інструкторів з надання послуг керування автотранспортом. Навчатися зможуть всі бажаючі з безперервним досвідом водіння автомобіля не менш як 10 років. В план навчання включити психологію поведінки, первинну медичну допомогу та особливості знаходження різних людей з фізичними вадами за кермом, педагогіку та вправи які потрібно відпрацювати бажаючим водити авто. Для цього створити умови, а саме обладнанні авто для навчання та площі з розмітками для практичних завдань. Крім того зняти фільм де будуть використані елементи навчання майбутнього водія. Є дуже гарний інструктор, тренер з досвідом понад 50 років. По закінченню школи всі бажаючі проводити приватні уроки навчання майбутніх водіїв мають скласти іспити та отримати ліцензію на свою діяльність. Держава в свою чергу зобов'яже іх вести свою діяльність на гарно обладнаних авто з додатковими джерелами та педалями і вкаже обов'язкові маршрути та затвердить программу по якій вони мають навчати своїх клієнтів. Що дасть змогу налагодити питання щодо зменшення кількості ДТП через не знання ПДР чи безпечної поведінки за кермом

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
  • Про встановлення кримінальної відповідальності за незаконний призов на військову службу особи,яка є непридатною, до такою служби,або має відстрочку від призову.

    Підписів 12

    Дата відповіді 16.09.2019

    Акімов Єрофій Євгенович
    Відповідь на електронне звернення
    06 травня, 2019
    16 вересня, 2019
    06 серпня, 2019
    12

    На жаль,у країні почастішали випадки призову на військову службу громадян,які непридатні до такої служби.Відомі численні випадки насильного приводу до військомату,незаконного залучення поліціїї та ін. правоохоронних органів до пошуку призовників без вмотивованого рішення суду і т.д.

    Такі дії є злочином як проти держави,так проти особи,яку призивають,оскільки вона не спроможна виконувати обов`язки військової служби,а держава втрачає обороноздатність.До того ж,така практика взагалі неможлива в умовах прийняття України до складу НАТО.

    Керуючись ст.3,17,19,29,33,40,65 Конституції України пропоную:

    1.Створити законопроект про кримінальну відповідальність щодо посадових осіб,які порушуют порядок призову на строкову військову службу.

    2.Доповнити Кримінальний кодекс України статею 335-1 у такій редакції:


    Завідомо незаконний призов на строкову військову службу,військову службу за призовом осіб офіцерського складу

    1.Призов на строкову військову службу,військову службу за призовом осіб офіцерського складу особи,яка завідомо непридантна до такої служби,має відстрочку,або з грубим порушенням порядку призову,передбаченого законодавтсвом-

    карається штрафом в розмірі від 600 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років

    2.Діяння,передбачене частиною першою,вчинене щодо двох чи більше осіб або пов`язане з підробленням документів чи вчиненням іншого обману-

    карається штрафом в розмірі від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

    3.Діяння,передбачене частиною першою та другою,пов`язане з незаконним приводом або затриманням, грубим перевищенням повноважень,наданих посадовій особі,що здійснює призов,або вчинене під час мобілізації,воєнного чи надзвичайного стану,або таке,що призвело до тяжких наслідків-

    карається обмеженням волі на строк від 2 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

    ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Заборонити ввезення на територію України, виробництво, торгівлю, застосування та рекламування хімічних препаратів, що містять хімічну сполуку Гліфосат

    Підписів 70

    Дата відповіді 16.09.2019

    Бачинський Олег
    Відповідь на електронне звернення
    08 квітня, 2019
    16 вересня, 2019
    08 липня, 2019
    70

    Заборонити ввезення на територію України, виробництво, торгівлю, застосування та рекламування хімічних препаратів, що містять хімічну сполуку Гліфосат

    АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
  • Про здійснення постійного громадського контролю за пленарними засіданнями Верховної Ради України

    Підписів 19

    Дата відповіді 13.09.2019

    Мельниченко Сергій Григорович
    Відповідь на електронне звернення
    02 травня, 2019
    13 вересня, 2019
    02 серпня, 2019
    19

    Для висвітлення діяльності Верховної Ради України, народних депутатів України та здійснення громадського контролю за діяльністю народних депутатів під час пленарних засідань, зобов'язати телеканал "Рада" постійно вести трансляцію та демонструвати всю сесійну залу Верховної Ради у реальному часі.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • дозволити безкоштовне розмитнення авто учасникам АТО. УБД без права продажу на 5 років

    Підписів 72

    Дата відповіді 13.09.2019

    Басов Сергей Васильевич
    Відповідь на електронне звернення
    13 травня, 2019
    13 вересня, 2019
    13 серпня, 2019
    72

    пільгове розмитнення авто учасникам АТО. УБД

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Відновлення програми для молодих сімей та одиноких матерів "Доступне житло!"

    Підписів 682

    Дата відповіді 13.09.2019

    Ярославська Оксана Миколаївна
    Відповідь на електронне звернення
    08 травня, 2019
    13 вересня, 2019
    08 серпня, 2019
    682

    Прошу розглянути питання доступного житла, а саме кредитування житла державою у співвідношенні 50/50 з молодими сім'ями під доступний відсоток банку в національній валюті!

    ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА   
  • Збільшення академічної та соціальної стипендії

    Підписів 31

    Дата відповіді 13.09.2019

    Іванов Євгеній Вікторович
    Відповідь на електронне звернення
    06 травня, 2019
    13 вересня, 2019
    06 серпня, 2019
    31

    У зв'язку з соціально-економічною ситуацією в країні - є необхідним створити потужну підтримку майбутнім працівникам - теперішнім студентам. Тому ми вважаємо що завданням країни є надати оптимальне соціальне забезбечення отримувачів академічної та соціальної стипендії. Просимо підтримати дану ініціативу, розглянувши всі можливі варіанти покращення та збільшення суми даної фінансової допомоги.

    ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Про заборону використання мікрохвильової зброї, введення кримінальної відповідальності за її застосування та встановлення законодавчого порядку проведення експертизи на предмет її застосування до людини та відшкодування за це.

    Підписів 8

    Дата відповіді 13.09.2019

    Лейко Анатолій Михайлович
    Відповідь на електронне звернення
    24 квітня, 2019
    13 вересня, 2019
    24 липня, 2019
    8

    Пропоную на законодавчому рівні заборонити застосування мікрохвильової зброї, що широко застосовується спецслужбами для дистанційного катування, не залишає слідів та має серйозні наслідки для здоров'я, встановити кримінальну відповідальність за її застосування, розробити порядок проведення експертизи щодо її застосування до людини та виплати компенсацій за це.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Щодо відставки Голови та членів правління НСТУ у зв’язку із суттєвим порушенням останніми вимог Коституції та законів України під час проведення відбору на «Євробачення 2019»

    Підписів 58

    Дата відповіді 13.09.2019

    Бойчук Олександр
    Відповідь на електронне звернення
    05 березня, 2019
    13 вересня, 2019
    05 червня, 2019
    58

    Для модераторів петицій: На сайті міститься петиція про припинення повноваження ЧЛЕНІВ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ. В моїй петиції йдеться про відставку ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ НСТУ. ЦЕ РІЗНІ ОРГАНИ, А ВІДПОВІДНО - РІЗНІ ПЕТИЦІЇЇ.
    Відповідно до Закону України «Про суспільне телебачення та радіомовлення» та статуту ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», головною метою НСТУ є задоволення інформаційних потреб суспільства, залучення громадян до обговорення та вирішення найважливіших соціально-політичних питань, забезпечення національного діалогу.
    Згідно ст.3 ЗУ «Про суспільне телебачення та радіомовлення», діяльність НСТУ базується на принципах вільного вираження поглядів, думок і переконань, пріоритету суспільних інтересів над комерційними та політичними, відсутності дискримінації за будь-якою ознакою. В статті 4 вищевказаного закону закріплено основні завдання НСТУ, одним з яких є сприяння зміцненню міжнародного авторитету України.
    У відповідності до п.1.4 Правил проведення в Україні національного відбору представника України на участь у 64-му Пісенному конкурсі «Євробачення» (далі – Правила відбору), ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» проводить національний відбір представника України на участь у Конкурсі у партнерстві з НСТУ, з метою визначити представника та пісню, що представлятимуть Україну на Конкурсі.
    23.02.2019 за підсумками голосування суддів та глядачів, безумовним переможцем відбору на «Євробачення 2019» обрано співачку MARUV. Хотілось би наголосити, що відповідно до п.3.8 Правил відбору результати голосування суддів та глядачів є остаточними, перегляду та оскарженню не підлягають.
    Підсумки даного голосування юридично та фактично є результатом національного діалогу та суспільного запиту, що має забезпечуватися відповідно до закону НСТУ шляхом залучення громадян до вирішення найважливіших соціально-політичних та культурних питань.
    В послідуючому, нехтуючи суспільним вибором, з боку НСТУ співачці MARUV було запропоновано договір про участь у 64-му Пісенному конкурсі «Євробачення», який містив завідомо невигідні та дискримінаційні умови: штраф у розмірі 2 000 000 гривень за порушення умов договору, заборона імпровізації на сцені, необхідність узгодження будь-яких дій з НСТУ та забов’язання щодо участі у заходах, які плануються НСТУ, заборона концертної діяльності на території Російської Федерації протягом визначеного часу.
    На дискримінаційний по відношенню до співачки MARUV характер договору вказує зокрема той факт, що подібні умови договору не застосовувались до переможців попередніх національних відборів на Євробачення.
    Таким чином, правлінням НСТУ грубо порушено принцип, закріплений в статті 3 профільного закону - відсутність дискримінації за будь-якою ознакою.
    Крім того, після відмови MARUV від підписання завідомо невигідного договору, голова та члени правління НСТУ в засобах масової інформації неодноразово в напіввідкритій та відкритій формах зазначали, що подібне відношення до співачки мотивоване її політичною позицією та невідповідністю цієї позиції загальноприйнятній ідеології.
    Хотілось би окремо наголосити, що співачкою не висловлювались будь-які думки та погляди, які суперечили б Конституції України та ставили під сумнів суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність країни.
    Таким чином, НСТУ було грубо порушено ст.15 Конституції України, згідно з якою жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов’язкова, а суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності.
    Крім цього, НСТУ знівельовано принципи її діяльності відповідно до ст.3 профільного закону, якою закріплено пріоритет суспільних інтересів (суспільного вибору) над комерційними та політичними інтересами.
    Заполітизованість відбору та його результати стали широко обговорюватись в ЗМІ багатьох держав, що негативно відобразилось на міжнародному авторитеті України .
    Таким чином, діями НСТУ досягнуто абсолютно протилежного результату до завдань, що ставляться перед нею в ст.4 профільного закону, зокрема – завдання сприяти зміцненню міжнародного авторитету України.
    Я вже не говорю про такі дрібниці, як порушення НСТУ п.2.6 Міжнародних правил проведення пісенного конкурсу «Євробачення», в яких прямо визначена заборона політизації та інструменталізації конкурсу. Однак, саме НСТУ мала намір використати представника України на «Євробаченні» як політичний інструмент для просування ідеологічної пропаганди.
    Враховуючи вищевикладене, зважаючи на те, що ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" є публічним акціонерним товариством, 100 відсотків акцій якого належать державі, а засновником ПАТ «НСТУ» є Кабінет Міністрів України, -
    Прошу Верховну Раду України скерувати звернення до КМУ та Наглядової ради НСТУ щодо дострокового припинення повноважень голови та членів правління НСТУ.

    ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
  • Відміна заборони будувати домашні сонячні станції на власній землі (відміна правки 24)

    Підписів 786

    Дата відповіді 12.09.2019

    Стецюк Григорій Анатолійович
    Відповідь на електронне звернення
    20 травня, 2019
    12 вересня, 2019
    20 серпня, 2019
    786

    Відмінити скандальну поправку 24 прийняту 25 квітня з порушенням Верховною радою України про заборону будувати СЕС на присадибних ділянках на землі. (ненадання "зеленого" тарифу наземним домашнім сонячним електростанціям (СЕС)), ("Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії" №8449-д).Весь світ дозволяє і отримує переваги в енерго розвитку а ми дбаємо за олігархів

    ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА   
  • Щодо законодавчої заборони особам, які мають судимість за вчинення корупційного правопорушення, обіймати посади осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

    Підписів 60

    Дата відповіді 12.09.2019

    Лейко Анатолій Михайлович
    Відповідь на електронне звернення
    20 травня, 2019
    12 вересня, 2019
    20 серпня, 2019
    60

    Пропоную на законодавчому рівні заборонити особам, які притягувалися до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, обіймати посади осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування з метою усунення корупційних діянь вищеназваних посадових осіб.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Надати Національному антикорупційному бюро України право на автономне прослуховування.

    Підписів 9

    Дата відповіді 12.09.2019

    Лейко Анатолій Михайлович
    Відповідь на електронне звернення
    07 травня, 2019
    12 вересня, 2019
    07 серпня, 2019
    9

    З метою забезпечення ефективного функціонування Національного антикорупційного бюро України щодо здійснення ним своїх повноважень та розслідування кримінальних проваджень, віднесених до його підслідності, а також у зв'язку з тим, що зараз Бюро отримує дані від Служби безпеки України, злочини співробітників якої віднесені до підслідності Бюро, пропоную надати Національному антикорупційному бюро України право автономного зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Про посилення ( захист ) прав пайовиків ( інвесторів ) в будівництві.

    Підписів 7

    Дата відповіді 12.09.2019

    Почепа Віталій Сергійович
    Відповідь на електронне звернення
    22 квітня, 2019
    12 вересня, 2019
    22 липня, 2019
    7

    - По-перше вимагаємо достатньої відповідальності від забудовників.

    - Розробити законодавчу базу щодо застосуванням коштів пайовиків (інвесторів) - забудовником .

    - Розробити поправки до закону про пайове будівництво.

    - Створення Державного фонду для забезпечення забовязань забудовників за договором участі в пайовому будівництві .


    Ми в першу чергу дбаємо про безпеку залученних коштів пайовиків.

    ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА