ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Інформація щодо петиції

Про ЗАТВЕРДЖЕННЯ Верховною Радою ВСІХ міжнародних Угод, Меморандумів, Програм та інших документів
Ісаєв Микола Всісович
Оприлюднена
21 червня, 2019
21 вересня, 2019
1
6
Для підписання петиції
необхідно
авторизуватись

Сьогодні Президент України, Прем'єр-Міністр, Міністр фінансів та Голова НБУ особисто ПІДПИСУЮТЬ від імені України Угоди, Меморандуми, Програми та інші документи щодо фінансової допомоги, отримання позик, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (МВФ, МБРР, МФК, МАР та БАГІ), що формально нібито відповідає законодавству та міжнародним зобов'язанням України.

Однак це робиться високопосадовцями тайно або колуарно, без широкого обговорення з громадськістю і народними депутатами України, та з порушенням вимог Конституції та конституційних прав громадян України (наприклад МВФ постійно вимагає від України підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та цін на енергоносії, збільшення пенсійного віку, не індексувати зарплати, пенсії та соціальні виплати, лобіює в Україні інтереси іноземних держав та міжнародних корпорацій тощо).

Таким чином порушуються такі статті Конституції України:

Стаття 1, якою встановлено, що наша держава є демократичною та соціальною.

Стаття 3, якою встановлено, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава ВІДПОВІДАЄ перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Стаття 8, якою встановлено, що Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Стаття 19, якою встановлено, що органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України.

Стаття 21, якою встановлено, що права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

Стаття 22, якою встановлено, що конституційні права і свободи ГАРАНТУЮТЬСЯ і НЕ МОЖУТЬ бути скасовані.

Стаття 38, якою встановлено, що громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами.

Стаття 46, якою встановлено, що пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму.

Стаття 48, якою встановлено, що кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.

Стаття 68 якою встановлено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України, не посягати на права і свободи інших людей.

Пункт 14 статті 85, яким встановлено, що до повноважень Верховної Ради України належить затвердження рішень про одержання Україною від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій позик.

В зв'язку з вищенаведеним ПРОШУ народних депутатів України:
1.ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРОЗОРІСТЬ, ШИРОКЕ ОБГОВОРЕННЯ з громадськістю та народними депутатами України і ЗАТВЕРДЖЕННЯ Верховною Радою від імені України ВСІХ Угод, Меморандумів, Програм та інших документів щодо фінансової допомоги, отримання позик, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (МВФ, МБРР, МФК, МАР та БАГІ), іноземними державами і банками.

ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
6
Перелік осіб, які підписали електронну петицію:
04 серпня, 2019, 16:04:22Гладиш Андрій Михайлович
29 липня, 2019, 13:19:44Мартищук Теодор Любомировим
04 липня, 2019, 12:56:54полоз ірина
24 червня, 2019, 12:43:26Мелашкін Олександр
22 червня, 2019, 06:11:40Галенок Мирон Ростиславович
21 червня, 2019, 16:31:55Ісаєв Микола Всісович
1