Україна вже ніколи не загине , ми українці назавжи будемо панувати у своїй сторнці. Вороги, котрі є, із часом (незабаром) нас покинуть і загибелі їхньої вже не доведеться чекати та оспівувати в Основній пісні нашої держави (тим паче, що за воргів слід молитися, а не бажати їм смерті).
Натомість набувають все більшої актуальності питання любові, науки і знання, ласки і щедроти, духовної (і ментальної) волі. Складність пережитого нашим народом, зумовлює необхідність у вірі, світлих поглядах, нових підходах до сучасної суспільно-духовної організації і повсякденного життя, що наповнене можливостями. Українці цього потребують, як ніхто інший. Нами може бути створений абсолютно новий світ, який функціонує на любові до Величі, Правди, Життя і ближнього свого, в нас це плекається із молоком Мама і порадою Батька. Великі кроки можуть бути зроблені тільки в прості, злагоді та мирі, взаєморозумінні, починаючи від свого внутрішнього я (власного преконання), сім'ї і завершуючи сучасним громадянським суспільством, де існування публічної влади (держави) є ініціативним, зацікавленим інтересом кожного його громадянина (українця).
Сьогодні важливий командний (узгоджений , спільний, ) розвиток, крокувати вперед одним духом, тому що ми здатні створити і забезпечити неймовірно красиве майбутнє своїм дітям, внукам і правнукам, але це можна реалізувати тільки в повсякденній спільній праці, де недоліки одного буть компенсовані перевагами іншого ( коли один не встигає, то той, хто поруч йому допомагає- "республіка -справа народу") і кожний крок робиться із ( і у) любові до Бога і до ближнього свого, сім'ї та землі.
Це нова Україна в котрій гімн 1885 року на слова Олександра Косинського, музику Миколи Лисинка та аранжування Олександра Кошиця (можливе у виконанні Золотого голосу України).
Молитва за Україну
Редакція О. А. Кошиця
Боже великий, єдиний,
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.
Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю,
Ти нас, Боже, зрости.
Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі свої ласки-щедроти
Ти на люд наш зверни.
Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світу,
Щастя дай, Боже, народу
І многая, многая літа.
Посилання на детальніше ознайомлення із текстом, музикою та історією створення (Вікіпедія): https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83