Звертаюсь до народних депутатів України з проханням внесенням змін до Закону України «Про громадянство України» і підтриманням наступних трьох пунктів петиції:
1. Редагувати пункт ч.1. ст.19 Закону України «Про громадянство України», зокрема, внести зміни щодо обставини припинення громадянства України у випадку добровільного набуття громадянином України громадянства іншої держави, а саме анулювання даної підстави як такої, що несе за собою втрати громадянства України.
2. Залишити актуальним ч.1. ст. 2 Закону України «Про громадянство України»: "...якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України...", водночас застосовувати при біпатризмі принцип визначення ефективного громадянства, зокрема, врегулювати питання множинного громадянства за допомогою окремих міжнародних договорів. Дані договори, спрямовані на взаємне визнання права громадян на подвійне громадянство та врегулювання питань, що при цьому виникають, укладаються між зацікавленими державами. З однієї сторони суб'єктом договору виступала б Україна, з іншої— Румунія, Угорщина, Словацька Республіка, Республіка Польща та Держава Ізраїль, як ряд держав, що, по-перше, на внутрішньому законодавчому рівні підтримують правові аспекти біпатризму, а, по-друге, володіють найбільш чисельними групами громадян України, які у міжнародному правовому статусі числяться як біпатриди і володіють, відповідно, громадняствами двох вищезгаданих країн.
3. Скасувати принцип єдиного громадянства згідно ч.1. ст. 2 Закону України «Про громадянство України», а ч.4. даної статті: ''визнання права громадянина України на зміну громадянства'' замінити на ''визнання права громадянина України на множинне громадянство'', таким чином скасовуючи паралельно і необхідність подання декларації про відмову від іноземного громадянства для іноземців. Проблеми, що, теоретично, виникли б внаслідок даної зміни до Закону України «Про громадянство України», зокрема, і щодо правового статусу біпатридів та визначення їх особистого статуту як фізичної особи (lex patriae), розв'язувались б за допомогою прийняття і дії відповідних двосторонніх міжнародних договорів між Україною та державами, зазначеними вище в пункті 2 даної петиції.