Згідно зі своїми повноваженнями прийняти рішення, правки, зміни до законодавства, розробити програми та рішення тощо та передати для всім зацікавленим установам та надати вичерпну обгрунтовано відповідь. Шановна владо та патріотичний народ України!
Згідно техніки безпеки та збереження життя та здоров'я військовослужбовців та з метою поліпшення показників мікротравми, поранень, нещасних випадків та травм вимагаємо:
1) Впровадити подовжену программу вишколу осіб військовослужбовців віком 18-25 років та жінок перед направленням в зону бойових дій для збереження ще не досвідчених, легковажних та занадто хоробрих юнаків терміном не менше 3 місяці чи впровадити поєтапне злагодження на третій, другій смугах з обмеженим терміново в місяць на кшталт практики, де з'являється досвід та додаткові запитання тощо та проводити поглиблений другий півтора місячний поглиблений вишкіл зважаючи на набутий досвід та інноваційні вдосконалення армії та досвід збільшення виживання тощо.
2) Впровадити не менше ніж раз в квартал тести, які можна проводити в армія+ тощо чи іншим чином з техніки безпеки, ведення бою, зайняття та зміни позиції, оснащення місця стрільби, захисту, влаштування окопів, догляду техніки, зброї та інших навичок які рятують життя та практичні вишкіли, екзамени. Подібні вишкіли можуть бути кількодобові та по черзі можуть допомогти відпочинку, зміні оточення та психологічному відпочинку на кшталт ротації, концентрації уваги тощо, що втрачається при знаходженні на одному місці тощо.
3) Впровадити вишкіл та екзамени для військовослужбовців які понад місяць не були на службі у зв'язку з відпусткою, пораненням тощо. Тобто як при техніці безпеки промислових підприємств, проходять інструктаж з техніки безпеки та здають тест допуску до виконання службових обов'язків, щоб не підвести себе та побратимів чим завдати непоправної шкоди та з'ясувати ще до бою що забулось та вдосконалювати програми згідно питань та реалій сучасного бою, облаштування, надання допомоги тощо та маштабувати програми вишкілу вдосконалюючи стандарти з метою збереження особового складу, зменшення травматизму, зміною позицій, зброї тощо. Можливо додавати навчальні ролики в сучасні методи комунікації та навчання ЗСУ тощо.
4) Згідно з міжнародними договорами та конвенціями, навіть засудженим надають можливість проводити час разом з рідними, подружжям, влаштовують побачення! Тож вимагаємо за для підвищення мотивації, збереження подружніх стосунків сімей тощо в умовах неможливості ротацій, додаткових відпусток за свій рахунок тощо облаштувати в безпечних прифронтових зонах будинки побачень тощо та визначити планові та позапланові, та у зв'язку з особливими сімейними обставинами мотиваційні побачення тощо. Впровадження вишкілу з підвищення кваліфікації, техніки безпеки та виживання, ведення бою тощо можна поєднати з такими графіками побачень та поліпшити моральний та емоціональний стан особового складу тощо.
П.С. Зауважимо що такі прості і навички як правильне поводження з смартфонами не входить до вишколів, а багато хто недооцінює тай не може знати всі небезпеки. Наприклад стоячи в наступному пункті військовослужбовці навіть з вимкненою геолокацією не зважають, що різноманітні додатки та навіть сайти можуть збирати кеш та інші данні, а потім наприклад по запитам пошуку погоди визначити локації знаходження військовослужбовців, чи гра в азартні ігри, пошук кредиту тощо та переписка в незахищених месенджерах може бути використані ворог для вербовки, тиску, шантажу та зради! Та зауважимо що специфічні знання на кшталт висоти польоту уламків мін, боєприпасів в сухий та вологий грунт, товщина грунту та дерева яка зупиняє кулю чи зменьшує її силу теж допомагають при облаштуванні позицій та виживанню тощо тож такі інструктажі в паузах між фізичними вишкілами надають досвіду та шансів на виживання, зменшення травмування тощо та навіть правильному застосуванню боєприпасів в різну погоду. тільки уявіть, грязь, ви б'єте мінами які в грунт мокрий виконуються та уламки іншим радіусом та кутом ураження працюють, тож це також важлива експертна інформація!
**Дімакратія (Діметрократія- примноження плодючості, добробуту)- форма взаємодії, яка заснована на діякратії.
Діякратія - це концепція, яка має ствердження, що немає неправильних дій, є не ефективні, менш ефективні, та більш ефективні, а бездіяльність має втрачений потенціал, що при хибної спробі надав би додотковий досвід, який при послідовному застосуванні наближає досягнення мети, чи додає нові дані, що може змінити мету, але продовжує розвиток.
Дімакратія заснована на досягнення суспільного розвитку та блага завдяки поєднанню унікальних талантів та недоліків кожної людини, чи групи, яки мають можливості ефективно досягти цілей дією, що компенсує недоліки та підвищує ефективність.
Дімакратія передбачає створення суспільства заснованого на діякратії, що має мету об'єднання для досягнення прогресу та суспільного блага кожної людини на її особистих світовідчуттях, яки не суперечать суспільному благу, та не обмежує їх прав.
Дімакратія має мету поетапне зменшення насильства та хибних форм та поведінки засобами, які створюють найменшу шкоду та збитки.
Дімакратія спрямована на доступ та поширення знань для трансформації їх для суспільного блага.
Дімакратія сприяє створенню умов, завдяки яким утворюється групи сконцентровані навколо спільної мети, яка сприяє суспільному благу. При великих розбіжностях в розвитку та досягнення мети групою, та за для набуття досвіду, група ділиться за згодою, та продовжує існування для досягнення мети та суспільного блага.
Дімакратія сприяє забезпеченням базових потреб навколишнього суспільства, навіть якщо їх погляди різняться. Намагається дізнатися мотивації, наміри та потреби оточуючих та засоби їх трансформації задля запобігання утворення ситуації, яки можуть викликати суперечки та насильство.
*Алгоритм дій при суперечці та роз'єднані - є періодичні дебати, та порівняння досягнень, можливість нового об'єднання.
**Дімакратія сприяє самоорганізації та демонополізації. Важливим чинником для досягнення росту та сприяння суспільному благу - є природне ділення, яке здатне вирішувати більше завдань та бути мобільними в прийнятті рішень.
**Дімакратія повинна усвідомлювати інерцією та тривалість висновків та результатів, які провокують дії, поступовий їх вплив на консервативне суспільство та зміни в їх досягненнях.