ЧАСТИНА 1 З 7
Ти як? З таким закликом наша Ненька Україна намагається вижити! Я розумію, що конкретно до мене багатьма немає справи і як до ВПО з Маріуполя без виплат, без субсидій та дров, бо замкнуте коло треба кілька місяців працювати, щоб отримати, а усіляких форсмажори війна, нема веселі роботи та навіть колодязі сохнуть, чи то Грицю, Грицю до роботи, в Гриця порвані чоботі - то зовсім фольклор. Але, можливо Вам є діло до моїх думок. Я не великий фахівець всіх часів тощо, та навіть навпаки, але зауважу спираючись на свій досвід та критичне мислення з визнаними фахівцями про всяк випадок. За петицію гроші не беруть та не дають. Ось вирішив замість їжі за ремонт розетки все ж згаяти ще час та спробувати звернути увагу, бо якщо в країні не вистачатиме світла, то можливо і в депутатів і ще багато в кого будуть меншими заробітки та бюджет. Я витратив час, але мою петицію знову не опублікували. Можливо вона розлога та має компетенції які не вирішує Кабінет міністрів, а можливо трохи художня подача сенсу петиції чи то інженерні технічні думки не були усвідомлені модераторами та не врахували їх важливість. Принагідно звертаю на це увагу та вимагаємо змінити законодавство, щоб ПИСАЛИ ПРИЧИНУ ВІДМОВИ В ПУБЛІКАЦІЇ ПЕТИЦІЙ, щоб такий не розумний та не пристосований до планети людей Мауглі чи мавпа як я, могли виправити помилки та знову відправити на модернізацію петицію.
По-друге. Вимагаємо в рамках своїх повноважень, запитами, створенням ТСК чи в рамках існуючих розглянути думки подані в петиціях з залученням фахівців, науковців, незалежних експертів тощо та враховуючи національну безпеку України надати розлогу відповідь за дії та бездіяльність посадових осіб з конкретними відповідальними особами.
Фахівці енергетики поспішно наголошують, що не можна побудувати та швидко наростити відновлювальні та розподілені джерела генерації хоча б до гіга Ватта, що на це підуть роки та навіть десятиліття. Частково я згоден, є обмеження по фінансах, швидкості виробництва сонячних панелей та генераторі тощо на заводах, а ще встановлення, проєктування тощо. Але зауважу, що в енергетичних компаніях України зауважили що мали влітку до 6 Гіга Ватт генерації та рахували як її акумулювати для подальшого використання тощо. Зауважу, що з мого делетанського погляду, кожна мавпа зауважить, що навіщо мавпі влітку багато електрики, ще й в обід, коли сонце високо та прямо світить в обід на панелі видаючи максимум ККД генерації. Ось якщо в мавпи били фабрики та заводи, а пік навантаження був в ранковий час, а максимум потужних приладів використовували б взимку, то якщо розвернути сонячні панелі, щоб в ранкові чи вечірні години дефіциту маневрових потужностей та генерації були направлені на схід та захід, а також на південний схід та південний захід, то прорахував кути, можна цілком отримати не в обід максимум генерації та перегрів і втрату ККД панелей влітку, в обід, а більш плавну генерацію упродовж усього дня, а якщо встановити нахил панелей під кутами осіннього та зимового сонця до кутів від 60 до 90 градусів, то влітку отримувати теоретично менше електрики, але в роковому еквіваленті та доцільності потужності в умовах дефіциту та збройної агресії, навпаки вигідніше та не треба покупати за кордоном в часи дефіциту чи робити це менше, а отже СПИРАЮЧИСЬ НА ЦІ ОБҐРУНТУВАННЯ ЗРОБИТИ ФАХОВИЙ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ ТА МОДЕРНІЗУВАТИ ІСНУЮЧИ ПОТУЖНОСТІ. При цьому не можна купити багато панелей, але можна БАГАТО ТА ШВИДКО ЗРОБИТИ ПОВОРОТНИХ КРІПЛЕНЬ з двигунами які обертають панелі згідно сезону та часу. Зрозуміло що нема потреби прямо усі 6 гігаватів так модернізувати, але ті станції, які знаходяться ближче до промисловості, споживачів чи в районах віддалених від іншої генерації на кшталт АЕС тощо при аваріях в мережі, підстанціях буде живлення максимальне для підтримки взимку та вдень, а це вже незламність та час на ремонти без замороження міста тощо. За браком двигунів тощо, обравши типовий проєкт для послідовної довгострокової модернізації можна розробити кронштейни та кріплені які можна повертати вручну, тросом за ричаг, автівкою за ричаг (їде трактор та чіпляє ричаг, панель повертається, наприклад раз на місяць чи сезон тощо), а надалі на потужний двигун ряда за трос чи індивідуальні подекуди для маневрових станцій тощо. Отже, замість 6 гігаватів влітку в обід, отримуємо більше гігавата взимку додаткової генерації та ще більше восени. До всього зимовий нахил запобігає осіданню пилу та снігу, що додає потужності в порівнянні з існуючою генерацією направлення на південь та кутами 15-60 градусів тощо.
Зауважу, що поява моєї петиції з "ТЕХНОЛОГІЄЮ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ТА КОЛЕКТОРІВ З ВИКОРИСТАННЯ М ДЗЕРКАЛ"спричинила в домашніх користувачів, які мають руки та розум справжній бум та підвищення ККД. Річ в тому, що всі шукають підвищення ККД в інститутах тощо через кристали, прозорість матеріалів тощо. Я не мав такої можливості, але теж гадав та що МАВ ТО ЗАСТОСУВАВ. Сфокусувавши з квадратних метрів поруч дзеркало на батарею, я отримав збільшення потужностей. Тобто встановивши сонячну панель на схід чи південний схід, поруч встановлюємо дзеркало на кшталт німецької букви V панель до відблискуючої нержавійки, оцінковку, білий метал чи пластик тощо та отримуємо додаткову МИТТЄВУ ГЕНЕРАЦІЮ на за наявної панелі та дешевого перенаправлення сфокусованої та розсіяної енергії світла. Також можна підсилити існуючі та модернізовані поля панелей великою дзеркальною лінзою чи з іншого матеріалу, але можна і зробити насип з грунту, бетоном тощо на кшталт гори Кайлас, насипати білий пісок, чи забетонувавши покрасити в білий, дзеркальний колір та отримати додаткові проценти підвищення ефективності генерації згідно з коефіцієнтом віддзеркалення, фокусування та економічних показників обравши оптимальні затрати та конструкції тощо. До того ж кілька великих дзеркал легше встановити поруч з існуючими полями станцій та встановивши на них кілька двигунів слідкувати за сонцем на фокусувати на поле панелей. Навіть грунт посипавши піском чи білим чимось можна ще трохи перенаправити на панель промені сонечка царстві темряви. Навчання - це світло, а не вчених науковців зі ступенями та пільгами тьма!
ДИВИСЬ ЧАСТИНИ 2, 3, 4, 5, 6, 7 З 7