ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Інформація щодо петиції

🇺🇦Про деякі питання та зміни щодо до виконання гімну України!🇺🇦
Тоненьков Дмитро Валерійович
Оприлюднена
16 серпня, 2024
16 листопада, 2024
76
0
Для підписання петиції
необхідно
авторизуватись

Згідно зі своїми повноваженнями прийняти рішення, правки, зміни до законодавства, розробити програми та рішення тощо та передати для розгляду всім зацікавленим уповноваженим особам та установам на основі пропозицій і думок викладених в петиції. Шановна владо, гарант конституції, міністерство культури, поважний омбудсмен, РНБО та незламний, патріотичний народ України! 
В сьогоденні важливо знаходити щось добре, гарне та об'єднуюче, особливо при прийнятті різноманітних важливих законах в стінах Верховної Ради України. Гадаю президент України, Володимир Зеленський, як ніхто знає об'єднуючу силу спільних репетицій тощо враховувати його досвід. Отже, вимагаємо припинити обмежувати себе та депутатів, економісти на собі з зауваженням "НЕ НА ЧАСІ" та знайти можливість влаштувати прослуховування та репетиції шановних депутатів та визначити голоса та відрепетирувати ГІМН УКРАЇНИ ПО ПАРТІЯМ, ГОЛОСАМ З ПЕРЕКРЕСЛЕННЯМ ЖІНОЧІХ ТА ЧОЛОВІЧИХ ГОЛОСІВ ТА ІНШИХ ВИНАХОДІВ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВА ЗГІДНО ПАРТІТУР ТОЩО. Вимагаємо віднайти можливість співати під фонограми різних за чергою оранжувань, особливо з наявністю арфи, бандури тощо, а також при нагоді зустрічі іноземних поважних гостей тощо під акомпанементи тощо.
В процесі репетиції та спільного виконання буде зростати об'єднання депутатів, залучення переглядачів канала Рада та пленарних засідань, а можливо деякі особливо вдалі виконання займуть не тільки архіви засідань Верховної Ради, але і очолять топи соцмереж ТікТок та Ютуб тощо. До того ж гарне виконання за допомогою репетиторів тощо сприятиме особливій атмосфері в раді та плідної співпраці та виявить приховані таланти народних обранців. Сподіваюсь, що до особливої дати в моєму житті та України 10 березня виконання буде на високому рівні з проміжними виступами напередодні дня незалежності України тощо, а України та нащадки придивляючись архіви не будуть червоніти ні від тривог ні сорому за наші ДІЇ в сьогоденні!
**Дімакратія (Діметрократія- примноження плодючості, добробуту)- форма взаємодії, яка заснована на діякратії.
Діякратія - це концепція, яка має ствердження, що немає неправильних дій, є не ефективні, менш ефективні, та більш ефективні, а бездіяльність має втрачений потенціал, що при хибної спробі надав би додотковий досвід, який при послідовному застосуванні наближає досягнення мети, чи додає нові дані, що може змінити мету, але продовжує розвиток.
Дімакратія заснована на досягнення суспільного розвитку та блага завдяки поєднанню унікальних талантів та недоліків кожної людини, чи групи, яки мають можливості ефективно досягти цілей дією, що компенсує недоліки та підвищує ефективність.
Дімакратія передбачає створення суспільства заснованого на діякратії, що має мету об'єднання для досягнення прогресу та суспільного блага кожної людини на її особистих світовідчуттях, яки не суперечать суспільному благу, та не обмежує їх прав.
Дімакратія має мету поетапне зменшення насильства та хибних форм та поведінки засобами, які створюють найменшу шкоду та збитки.
Дімакратія спрямована на доступ та поширення знань для трансформації їх для суспільного блага.
Дімакратія сприяє створенню умов, завдяки яким утворюється групи сконцентровані навколо спільної мети, яка сприяє суспільному благу. При великих розбіжностях в розвитку та досягнення мети групою, та за для набуття досвіду, група ділиться за згодою, та продовжує існування для досягнення мети та суспільного блага.
Дімакратія сприяє забезпеченням базових потреб навколишнього суспільства, навіть якщо їх погляди різняться. Намагається дізнатися мотивації, наміри та потреби оточуючих та засоби їх трансформації задля запобігання утворення ситуації, яки можуть викликати суперечки та насильство.
*Алгоритм дій при суперечці та роз'єднані - є періодичні дебати, та порівняння досягнень, можливість нового об'єднання.
**Дімакратія сприяє самоорганізації та демонополізації. Важливим чинником для досягнення росту та сприяння суспільному благу - є природне ділення, яке здатне вирішувати більше завдань та бути мобільними в прийнятті рішень.
**Дімакратія повинна усвідомлювати інерцією та тривалість висновків та результатів, які провокують дії, поступовий їх вплив на консервативне суспільство та зміни в їх досягненнях.

ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ   
0
Перелік осіб, які підписали електронну петицію: