Згідно своїх повноважень прийняти рішення, правки, зміни до законодавства, розробити програми та рішення тощо та передати для розгляду всім зацікавленим уповноваженим особам та установам на основі пропозицій і думок викладених в петиції. Шановна владо, гарант конституції, члени РНБО, омбудсмен та незламний, патріотичний народ України!
Настав час героїчних поДІЙ і за перебігом новин та гаслами героїв забувають, а також їх вчинки, нехтують соціальним захистом їх близьких.
Отже, за для вшанування героічних вчинків бійців непримітного фронту, для мотивації наступних героічних щоденних вчинків, стійкості та незламності пазлів та мозаїки з яких утворюються Україна, вимагає розробки закон та посилити соціальний захист депутатів, держслужбовців, фермерів, медиків, рятувальників, поліцейськіх, електриків, робітників критичного тощо, які отримають поранення, втратять часткову працездатність чи загинуть від наслідків збройної агресії на робочому місці та пи виконанні службових обов'язків. Назначити подвійні чи порийні виплати за загибель на робочому місці та пенсії за поранення чи допомогу по втраті годувальника їх дітям тощо. Таким чином, можливо і зал верховної ради буде повнішим та буде справедливо вшанування і держслужбовців в Миколаєві, полеглим хліборобам, рятувальникам, медикам тощо і впровадження закону надасть впевненості наступникам, що їх завдання добре використовувати свою діяльність, а держава поспілкується про них і родину. Це також частково зменшить відтік кадрів, особливо дефіцитних спеціальностей, медиків, розумних управлінців тощо.
Розглянути можливість обраної дії закону, щоб вшанувати героїчні зусілля хочаб з 24 лютого 2022 року.
П.С.
З днем народження незламна Україна та українці!
Пригоди мозаїки в сонячнім місті.
Одного разу одна частина мозаїки засумувала, нащо я живу, що я родлю, я навіть не знаю що роблять інші мозаїки, що знаходяться поза моїми сусідами мозаїками. Мабуть я піду звідці. Тоді, почувши її страждання, до неї прийшов велетень художник. Він відокремив мозаїку від стіни, та віднесши ії обережно на долонях трохи осторонь промовив: Не сумуй моя люба, малесенька! Дивись який гарний малюнок, але бачишь, то місце без тебе спотворює всю красу. Маленька мозаїка придивилася з широко відкритими очима. Їй відкрилися усі інші мозаїкі. Вони працювали, збирали врожай, прибаралися вдома та ростили дітей. Дехто був яскраво усміхнений, дехто блякло сумував і це вносило свої кольори в малюнок. Тоді художник прикоипив мозаїку на місце. Та з тих часів маленька мозайка чи яскраво посміхаючись, чи блякло сумувавши знала, що цим вона утворює великий дивовижний малюнок, та була дуже вдячна Велитню Художнику!
**Дімакратія (Діметрократія- примноження плодючесті, добробуту)- форма взаємодії, яка заснована на діякратії.
Діякратія - це концепція, яка має ствердження, що немає неправильних дій, є не ефективні, менш ефективні, та більш ефективні, а бездіяльність має втрачений потенціал, що при хибної спробі надав би додотковий досвід, який при послідовному застосуванні наближає досягнення мети, чи додає нові дані, що може змінити мету, але продовжує розвиток.
Дімакратія заснована на досягнення суспільного розвитку та блага завдяки поєднанню унікальних талантів та недоліків кожної людини, чи групи, яки мають можливості ефективно досягти цілей дією, що компенсує недоліки та підвищує ефективність.
Дімакратія передбачає створення суспільства заснованого на діякратії, що має мету об'єднання для досягнення прогресу та суспільного блага кожної людини на її особистих світовідчуттях, яки не суперечать суспільному благу, та не обмежує їх прав.
Дімакратія має мету поетапне зменшення насильства та хибних форм та поведінки засобами, які створюють найменшу шкоду та збитки.
Дімакратія спрямована на доступ та поширення знань для трансформації їх для суспільного блага.
Дімакратія сприяє створенню умов, завдяки яким утворюється групи сконцентровані навколо спільної мети, яка сприяє суспільному благу. При великих розбіжностях в розвитку та досягнення мети групою, та за для набуття досвіду, група ділиться за згодою, та продовжує існування для досягнення мети та суспільного блага.
Дімакратія сприяє забезпеченням базових потреб навколишнього суспільства, навіть якщо їх погляди різняться. Намагається дізнатися мотивації, наміри та потреби оточуючих та засоби їх трансформації задля запобігання утворення ситуації, яки можуть викликати суперечки та насильство.
*Алгоритм дій при суперечці та роз'єднані - є періодичні дебати, та порівняння досягнень, можливість нового об'єднання.
**Дімакратія сприяє самоорганізації та демонополізації. Важливим чинником для досягнення росту та сприяння суспільному благу - є природне ділення, яке здатне вирішувати більше завдань та бути мобільними в прийнятті рішень.
**Дімакратія повинна усвідомлювати інерцією та тривалість висновків та результатів, які провокують дії, поступовий їх вплив на консервативне суспільство та зміни в їх досягненнях.