Що таке спадщина?
Це власність за правом народження!
Власність, невід'ємна від життя і самого існування.
Народжений в Украі'ні отримує у спадок Украі'нську державу. Тобто стає і'і' власником. А чи отримує з того прибуток? Ні! Бо прибуток можна отримувати лише з корисливих мотивів. Тому чому зі спадщини, отриманоі' по закону, стягується податок?(виключення лише для спадкоємців першоі' та другоі' черги). Але ж тут не має значення близкість рідства. Бо той, хто отримує спадщину, отримує своє, а не чуже, те, що належить йому за правом народження!
До того ж, як можна зі спадщини, відмінноі' від грошовоі', платити податки грошима??? Якщо гроші не отримані, як з них можна заплатити податки?
Тому, виходячи з міркувань елементарноі' логіки і справедливості, пропоную скасувати всі податки на спадщину. В тому числі на спадщину за законом, та заповітом. Бо заповіт надає ті ж майнові права, що і закон. Бо той, хто заповідає, визначає свого правонаступника.
Натомість, щоб компенсувати можливі податкові недостачі, та, виходячи з міркувань, знову ж таки, справедливості, пропоную оподатковувати будь-який продаж майна. Будь-якого і будь-ким. Бо по-перше, саме продаж, а не успадкування, є актом корисливих дій. По-друге, при продажі майна прибуток отримується в грошах, і цей прибуток логічно оподатковувати грошима. Тобто оподатковувати все майно, що продається, не залежно від того, як воно було отриманє і хто, а також, як довго і'м володіє.
В житті бувають різні випадки. І інколи діюче законодавство про спадщину вимагає людину сплатити податки за успадковане майно( наприклад будівлю), яка була збудована раніше цією людиною власним коштом, або в якій ця людина народилася. Що є безглуздям і несправедливістю. До того ж подвійним оподаткуванням.
Діюче законодавство примушує людину аби заплатити податки або продавати батьківщину, або відмовлятися від неі', щоб податки не стягувалися. Що є моральним злочином з боку законотворців.
Законодавство в ідеалі має встановлювати лад і справедливість в суспільстві, надихати до гідних вчинків і бути запорукою гідного життя. Гідний вчинок - це, отримавши спадщину, примножити і'і', а негідний - продати!
Окрім того, призначення законодавства - захищати інтереси живих. А в законодавстві про спадщину в деяких випадках захищаються інтереси мертвих і завдається шкода живим. Що теж є безглуздям і кривдою громадян з боку держави.
З повагою до справедливості і людяності.
Славімо Бога!
Найкращій Краі'ні - найкращі закони!