Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Проект Закону про особливості регулювання підприємницької діяльності окремих видів юридичних осіб та їх об’єднань у перехідний період

Номер, дата реєстрації:
6013 від 09.09.2021
Сесія реєстрації:
6 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Стефанчук Руслан Олексійович (IX скликання), Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання), Медяник В'ячеслав Анатолійович (IX скликання), Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання), Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання), Вацак Геннадій Анатолійович (IX скликання), Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання), Михайлюк Галина Олегівна (IX скликання), Ватрас Володимир Антонович (IX скликання), Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання), Кривошеєв Ігор Сергійович (IX скликання), Негулевський Ігор Петрович (IX скликання), Марчук Ігор Петрович (IX скликання), Крейденко Володимир Вікторович (IX скликання), Стефанчук Микола Олексійович (IX скликання), Федієнко Олександр Павлович (IX скликання), Мережко Олександр Олександрович (IX скликання), Штепа Сергій Сергійович (IX скликання), Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання), Захарченко Володимир Васильович (IX скликання), Тарасенко Тарас Петрович (IX скликання), Шуляк Олена Олексіївна (IX скликання), Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання), Галайчук Вадим Сергійович (IX скликання), Швець Сергій Федорович (IX скликання), Мандзій Сергій Володимирович (IX скликання), Юнаков Іван Сергійович (IX скликання), Радуцький Михайло Борисович (IX скликання), Здебський Юрій Вікторович (IX скликання), Калаур Іван Романович (IX скликання), Брагар Євгеній Вадимович (IX скликання), Остапенко Анатолій Дмитрович (IX скликання), Касай Костянтин Іванович (IX скликання), Лічман Ганна Василівна (IX скликання), Задорожній Микола Миколайович (IX скликання), Качура Олександр Анатолійович (IX скликання), Жмеренецький Олексій Сергійович (IX скликання), Костюх Анатолій Вячеславович (IX скликання), Фролов Павло Валерійович (IX скликання), Сухов Олександр Сергійович (IX скликання), Іонушас Сергій Костянтинович (IX скликання), Демченко Сергій Олексійович (IX скликання), Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання), Мошенець Олена Володимирівна (IX скликання), Маслов Денис Вячеславович (IX скликання), Горбенко Руслан Олександрович (IX скликання), Совгиря Ольга Володимирівна (IX скликання), Дирдін Максим Євгенович (IX скликання), Соломчук Дмитро Вікторович (IX скликання), Любота Дмитро Валерійович (IX скликання), Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання), Васильєв Ігор Сергійович (IX скликання), Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання), Богуцька Єлізавета Петрівна (IX скликання), Рябуха Тетяна Василівна (IX скликання), Жупанин Андрій Вікторович (IX скликання), Аліксійчук Олександр Васильович (IX скликання), Бабій Роман Вячеславович (IX скликання), Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання), Сольський Микола Тарасович (IX скликання), Потураєв Микита Русланович (IX скликання), Тістик Ростислав Ярославович (IX скликання), Безгін Віталій Юрійович (IX скликання), Батенко Тарас Іванович (IX скликання), Гевко Володимир Леонідович (IX скликання), Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання), Рєпіна Елла Анатоліївна (IX скликання), Макаров Олег Анатолійович (IX скликання), Янченко Галина Ігорівна (IX скликання), Копитін Ігор Володимирович (IX скликання), Гурін Дмитро Олександрович (IX скликання), Шаповалов Юрій Анатолійович (IX скликання), Железняк Ярослав Іванович (IX скликання), Рудик Кіра Олександрівна (IX скликання), Зуб Валерій Олексійович (IX скликання), Сова Олександр Георгійович (IX скликання), Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання), Рубльов Вячеслав Володимирович (IX скликання), Копанчук Олена Євгенівна (IX скликання), Шинкаренко Іван Анатолійович (IX скликання), Чернєв Єгор Володимирович (IX скликання), Грищук Роман Павлович (IX скликання), Тимофійчук Володимир Ярославович (IX скликання), Сушко Павло Миколайович (IX скликання), Мулик Роман Миронович (IX скликання), Білозір Лариса Миколаївна (IX скликання), Лис Олена Георгіївна (IX скликання), Лубінець Дмитро Валерійович (IX скликання), Мотовиловець Андрій Вікторович (IX скликання), Фріс Ігор Павлович (IX скликання), Колебошин Сергій Валерійович (IX скликання), Ковальчук Олександр Володимирович (IX скликання), Колюх Валерій Вікторович (IX скликання), Іванов Володимир Ілліч (IX скликання), Мезенцева Марія Сергіївна (IX скликання), Вінтоняк Олена Василівна (IX скликання), Чайківський Іван Адамович (IX скликання), М'ялик Віктор Ничипорович (IX скликання), Юрчишин Ярослав Романович (IX скликання), Боблях Андрій Ростиславович (IX скликання), Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання), Клименко Юлія Леонідівна (IX скликання), Воронов Володимир Анатолійович (IX скликання), Юраш Святослав Андрійович (IX скликання), Арахамія Давид Георгійович (IX скликання), Бардіна Марина Олегівна (IX скликання), Нагаєвський Артем Сергійович (IX скликання), Марченко Людмила Іванівна (IX скликання), Лабазюк Сергій Петрович (IX скликання), Загоруйко Аліна Леонідівна (IX скликання), Кицак Богдан Вікторович (IX скликання), Горобець Олександр Сергійович (IX скликання), Костін Андрій Євгенович (IX скликання), Кісєль Юрій Григорович (IX скликання), Арешонков Володимир Юрійович (IX скликання), Бунін Сергій Валерійович (IX скликання), Осадчук Андрій Петрович (IX скликання), Грищенко Тетяна Миколаївна (IX скликання), Арсенюк Олег Олексійович (IX скликання), Драбовський Анатолій Григорович (IX скликання), Мельник Павло Вікторович (IX скликання), Заремський Максим Валентинович (IX скликання), Кондратюк Олена Костянтинівна (IX скликання), Кулініч Олег Іванович (IX скликання), Разумков Дмитро Олександрович (IX скликання), Ляшенко Анастасія Олексіївна (IX скликання), Каптєлов Роман Володимирович (IX скликання), Підласа Роксолана Андріївна (IX скликання), Кузнєцов Олексій Олександрович (IX скликання), Пивоваров Євген Павлович (IX скликання), Рущишин Ярослав Іванович (IX скликання), Петруняк Євген Васильович (IX скликання), Руденко Ольга Сергіївна (IX скликання), Герус Андрій Михайлович (IX скликання), Одарченко Андрій Миколайович (IX скликання)
Головний комітет:
Наталуха Д. А. Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку
Інші комітети:
Костін А. Є. Комітет Верховної Ради України з питань правової політики
Сольський М. Т. Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
Клочко А. А. Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
Завітневич О. М. Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
Герус А. М. Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
Потураєв М. Р. Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
Бабак С. В. Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
Кісєль Ю. Г. Комітет Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
Гетманцев Д. О. Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
Крячко М. В. Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
Арістов Ю. Ю. Комітет Верховної Ради України з питань бюджету
Радіна А. О. Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
Климпуш-Цинцадзе І. О. Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу
Документи, пов'язані із роботою: