Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності

Номер, дата реєстрації:
5655 від 11.06.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Включено до порядку денного:
1708-IX від 07.09.2021
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Шуляк Олена Олексіївна (IX скликання), Клочко Андрій Андрійович (IX скликання), Стефанчук Руслан Олексійович (IX скликання), Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання), Мотовиловець Андрій Вікторович (IX скликання), Арахамія Давид Георгійович (IX скликання), Крячко Михайло Валерійович (IX скликання), Штепа Сергій Сергійович (IX скликання), Пузійчук Андрій Вікторович (IX скликання), Підласа Роксолана Андріївна (IX скликання), Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання), Михайлюк Галина Олегівна (IX скликання), Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання), Герус Андрій Михайлович (IX скликання), Негулевський Ігор Петрович (IX скликання), Ясько Єлизавета Олексіївна (IX скликання), Загоруйко Аліна Леонідівна (IX скликання), Фріс Ігор Павлович (IX скликання), Радуцький Михайло Борисович (IX скликання), Качура Олександр Анатолійович (IX скликання), Горобець Олександр Сергійович (IX скликання), Саврасов Максим Віталійович (IX скликання), Цабаль Володимир Володимирович (IX скликання), Галайчук Вадим Сергійович (IX скликання), Тарасов Олег Сергійович (IX скликання), Скрипка Тетяна Василівна (IX скликання), Лабазюк Сергій Петрович (IX скликання), Вінтоняк Олена Василівна (IX скликання), Юнаков Іван Сергійович (IX скликання), Лаба Михайло Михайлович (IX скликання), Веніславський Федір Володимирович (IX скликання), Лічман Ганна Василівна (IX скликання), Любота Дмитро Валерійович (IX скликання), Юрчишин Ярослав Романович (IX скликання), Стріхарський Андрій Петрович (IX скликання), М'ялик Віктор Ничипорович (IX скликання), Ісаєнко Дмитро Валерійович (IX скликання), Констанкевич Ірина Мирославівна (IX скликання), Ватрас Володимир Антонович (IX скликання), Поляк Владіслав Миколайович (IX скликання), Урбанський Анатолій Ігорович (IX скликання), Кучеренко Олексій Юрійович (IX скликання), Культенко Артем Валерійович (IX скликання), Горенюк Олександр Олександрович (IX скликання), Бондар Ганна Вячеславівна (IX скликання), Салійчук Олександр В'ячеславович (IX скликання), Ткаченко Максим Миколайович (IX скликання), Павлюк Максим Васильович (IX скликання), Сова Олександр Георгійович (IX скликання), Молоток Ігор Федорович (IX скликання), Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання), Литвиненко Сергій Анатолійович (IX скликання), Зуєв Максим Сергійович (IX скликання), Люшняк Микола Володимирович (IX скликання), Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання), Батенко Тарас Іванович (IX скликання), Бунін Сергій Валерійович (IX скликання), Красов Олексій Ігорович (IX скликання), Халімон Павло Віталійович (IX скликання), Заславський Юрій Іванович (IX скликання), Гайду Олександр Васильович (IX скликання), Мельник Павло Вікторович (IX скликання), Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання), Ананченко Михайло Олегович (IX скликання), Ляшенко Анастасія Олексіївна (IX скликання), Чорний Дмитро Сергійович (IX скликання), Гриб Вікторія Олександрівна (IX скликання), Плачкова Тетяна Михайлівна (IX скликання), Мулик Роман Миронович (IX скликання), Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання), Кириченко Микола Олександрович (IX скликання), Аліксійчук Олександр Васильович (IX скликання), Драбовський Анатолій Григорович (IX скликання), Мовчан Олексій Васильович (IX скликання), Іванов Володимир Ілліч (IX скликання), Янченко Галина Ігорівна (IX скликання), Мошенець Олена Володимирівна (IX скликання), Соломчук Дмитро Вікторович (IX скликання), Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання), Мережко Олександр Олександрович (IX скликання), Задорожній Микола Миколайович (IX скликання), Куницький Олександр Олегович (IX скликання), Колюх Валерій Вікторович (IX скликання), Струневич Вадим Олегович (IX скликання), Кабанов Олександр Євгенійович (IX скликання), Торохтій Богдан Григорович (IX скликання), Богуцька Єлізавета Петрівна (IX скликання), Руденко Ольга Сергіївна (IX скликання), Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання), Стефанчук Микола Олексійович (IX скликання), Фролов Павло Валерійович (IX скликання), Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання), Стернійчук Валерій Олександрович (IX скликання), Мандзій Сергій Володимирович (IX скликання), Богданець Андрій Володимирович (IX скликання), Пуртова Анна Анатоліївна (IX скликання), Кузнєцов Олексій Олександрович (IX скликання), Бабій Роман Вячеславович (IX скликання), Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання), Заблоцький Мар'ян Богданович (IX скликання), Потураєв Микита Русланович (IX скликання), Здебський Юрій Вікторович (IX скликання), Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання), Клименко Юлія Леонідівна (IX скликання), Васильєв Ігор Сергійович (IX скликання), Кулініч Олег Іванович (IX скликання), Припутень Дмитро Сергійович (IX скликання), Тимофійчук Володимир Ярославович (IX скликання), Якименко Павло Віталійович (IX скликання), Костюх Анатолій Вячеславович (IX скликання), Тищенко Микола Миколайович (IX скликання), Жмеренецький Олексій Сергійович (IX скликання), Грищенко Тетяна Миколаївна (IX скликання), Вацак Геннадій Анатолійович (IX скликання), Дубнов Артем Васильович (IX скликання), Гривко Сергій Дмитрович (IX скликання), Устенко Олексій Олегович (IX скликання), Пивоваров Євген Павлович (IX скликання), Мезенцева Марія Сергіївна (IX скликання), Дирдін Максим Євгенович (IX скликання), Калаур Іван Романович (IX скликання), Колебошин Сергій Валерійович (IX скликання), Марченко Людмила Іванівна (IX скликання), Перебийніс Максим Вікторович (IX скликання), Діденко Юлія Олександрівна (IX скликання), Прощук Едуард Петрович (IX скликання), Ковальчук Олександр Володимирович (IX скликання), Федієнко Олександр Павлович (IX скликання), Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання), Жупанин Андрій Вікторович (IX скликання), Крулько Іван Іванович (IX скликання), Гетманцев Данило Олександрович (IX скликання), Захарченко Володимир Васильович (IX скликання), Забуранна Леся Валентинівна (IX скликання), Кінзбурська Вікторія Олександрівна (IX скликання), Санченко Олександр Володимирович (IX скликання), Буймістер Людмила Анатоліївна (IX скликання), Зуб Валерій Олексійович (IX скликання), Маслов Денис Вячеславович (IX скликання), Боблях Андрій Ростиславович (IX скликання), Рубльов Вячеслав Володимирович (IX скликання), Костюк Дмитро Сергійович (IX скликання), Арсенюк Олег Олексійович (IX скликання), Пасічний Олександр Станіславович (IX скликання), Грищук Роман Павлович (IX скликання), Кузьміних Сергій Володимирович (IX скликання)
Головний комітет:
Клочко А. А. Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
Інші комітети:
Костін А. Є. Комітет Верховної Ради України з питань правової політики
Наталуха Д. А. Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку
Сольський М. Т. Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
Бондаренко О. В. Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
Третьякова Г. М. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
Лубінець Д. В. Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
Гетманцев Д. О. Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
Кісєль Ю. Г. Комітет Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
Завітневич О. М. Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
Крячко М. В. Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
Арістов Ю. Ю. Комітет Верховної Ради України з питань бюджету
Радіна А. О. Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
Климпуш-Цинцадзе І. О. Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу
Документи, пов'язані із роботою: