ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • За ІМПІЧМЕНТ!

  Підписів 3693

  Днів залишилось 44

  Галабала Ольга Юріївна
  Оприлюднена
  06 грудня, 2017
  06 березня, 2018
  44
  3693 (з них за 7 днів: 125)

  За ІМПІЧМЕНТ!

  Створити механізм імпічменту Президента України - невідкладно прийняти проект Закону України “Про Президента України та порядок припинення його повноважень” (реєстраційний номер 7248 від 31.10.2017 р.)

  Через чотири роки після початку Революції гідності влада нікого не покарала за злочини проти Майдану, переслідує політичних опонентів, масово порушує права людини, а головне - кожного дня грабує армію, заганяє в злидні пенсіонерів, позбавляє гідного майбутнього нашу молодь. Якщо ми їх не зупинимо зараз ми зрадимо Революцію Гідності, зрадимо всіх тих, хто віддав життя в Києві та на Сході України. Але ще гірше - ми втратимо країну.

  Імпічмент - це шанс в мирний, законний спосіб зупинити сповзання України в диктатуру і нову Руїну.

  Всі Президенти України відчували та відчувають свою безкарність перед народом. Кожен президент узурповує владу, контролює в ручному режимі суди та правоохоронні органи та грабує країну, бо немає жодного механізму притягнення президента до відповідальності.

  Українцям залишався і залишається один шлях для усунення президента-злочинця - це шлях революцій! Але у всіх розвинутих демократичних країнах є цивілізований шлях замість революцій - це імпічмент.

  Саме тому важливо якнайшвидше прийняти законопроект про імпічмент №7248, що примусить Президента України діяти виключно в рамках Конституції України, а також створить механізм дострокового припинення його повноважень, в тому числі, шляхом імпічменту.

  Зібравши необхідну кількість підписів під цією петицією - ми ЗОБОВ'ЯЖЕМО Верховну Раду України негайно роглянути та прийняти цей закон!

  Це буде НАША СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА!

  Президент України має нести відповідальність перед народом України, якому він урочисто присягав на вірність!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Підвищити розмір допомоги при народженні дитини з метою підвищення народжуваності в Україні

  Підписів 84

  Днів залишилось 44

  Біленко Євген
  Оприлюднена
  06 грудня, 2017
  06 березня, 2018
  44
  84 (з них за 7 днів: 26)

  Необхідно розглянути законопроект 5709 від 24.01.2017 та внести зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 5, ст.21 ):

  1. Статтю 12 викласти в новій редакції:

  «Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини

  Допомога при народженні дитини нараховується в розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років та виплачується виходячи з розміру прожиткового мінімуму встановленого на момент здійснення виплат допомоги.
  Допомога при народженні дитини надається у такому розмірі: на першу дитину - 52 розміри прожиткового мінімуму, на другу дитину - 70 розмірів прожиткового мінімуму, на третю та кожну наступну дитину - 120 розмірів прожиткового мінімуму .
  Виплата допомоги здійснюється одноразово: при народженні першої дитини - у розмірі 15 прожиткових мінімумів, при народженні другої дитини – у розмірі 25 прожиткових мінімумів, при народженні третьої та наступної дитини – у розмірі 40 прожиткових мінімумів.
  Решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
  Щомісячний розмір виплати допомоги не може бути меншим від розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років встановленого на момент здійснення виплат.».

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • За відставку генпрокурора !

  Підписів 37

  Днів залишилось 73

  Хархаліс Микола Васильович
  Оприлюднена
  04 січня, 2018
  04 квітня, 2018
  73
  37 (з них за 7 днів: 26)

  Генпрокурора Луценка у відставку !

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Про виключення дискримінаційних положень щодо суддівської винагороди з Закону України "Про судоустрій і статус суддів"

  Підписів 138

  Днів залишилось 64

  Снегірьов Віталій Андрійович
  Оприлюднена
  26 грудня, 2017
  26 березня, 2018
  64
  138 (з них за 7 днів: 21)

  Пунктом 23 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що до проходження кваліфікаційного оцінювання суддя отримує суддівську винагороду, визначену відповідно до положень Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., №№ 41-45, ст. 529; 2015 р., №№ 18-20, ст. 132 із наступними змінами).

  Пункт 25 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, встановлює, що право на отримання щомісячного довічного грошового утримання у розмірі, визначеному цим Законом, має суддя, який за результатами кваліфікаційного оцінювання підтвердив відповідність займаній посаді (здатність здійснювати правосуддя у відповідному суді) або призначений на посаду судді за результатами конкурсу, проведеного після набрання чинності цим Законом, та працював на посаді судді щонайменше три роки з дня прийняття щодо нього відповідного рішення за результатами такого кваліфікаційного оцінювання або конкурсу.
  В інших випадках, коли суддя іде у відставку після набрання чинності цим Законом, розмір щомісячного довічного грошового утримання становить 80 відсотків суддівської винагороди, обчисленої відповідно до положень Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., №№ 41-45, ст. 529; 2015 р., №№ 18-20, ст. 132 із наступними змінами). За кожний повний рік роботи на посаді судді понад 20 років розмір щомісячного довічного грошового утримання збільшується на два відсотки грошового утримання судді, але не може бути більшим ніж 90 відсотків суддівської винагороди судді, обчисленої відповідно до зазначеного Закону.

  Зазначені положення Закону є дискримінаційними, оскільки встановлюють різний розмір суддівської винагороди та соціальних гарантій судді за виконання однакових посадових обов’язків.

  Більше того, виконання вимог, встановлених законодавцем у якості умови отримання більшого розміру суддівської винагороди не знаходиться у безпосередньої компетенції суддів та не залежить від їх бажання.

  Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ), на яку покладений обов’язок проводити кваліфікаційне оцінювання суддів, до цього часу не оцінено жодного судді за процедурами передбаченими Законом від 02.06.2016 року.

  З публічних заяв членів ВККСУ слідує, що проведення оцінювання усіх працюючих суддів раніше 2020 року не можливо з об’єктивних причин (кількість суддів, тривалість процедур, склад ВККСУ).

  За таких обставин, з метою уникнення дискримінації в розмірі суддівської винагороди, запобігання стягнення з Державного бюджету України багатотисячних компенсацій на користь суддів за рішеннями Європейського суду з прав людини, вважаємо за необхідне виключити з Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02.06.2017 року № 1402-VIII пункт 23 та пункт 25 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення».

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Про проведення Всеукраїнського референдуму щодо ВІДСТОРОНЕННЯ Президента України від посади та ПРИТЯГНЕННЯ його до відповідальності за УЗУРПАЦІЮ державної влади, КОРУПЦІЮ, тотальне ПОРУШЕННЯ конституційних прав, ГРАБІЖ і ГЕНОЦИД українського народу

  Підписів 114

  Днів залишилось 4

  Ісаєв Микола Всісович
  Оприлюднена
  25 жовтня, 2017
  25 січня, 2018
  4
  114 (з них за 7 днів: 12)

  ПРОШУ ПІДТРИМАТИ ЦЕ ЗВЕРНЕННЯ:
  В жовтні 2017 року Комісія з безпеки і співробітництва в Європі при Конгресі США ВИЗНАЛА, що державна ВЛАДА в Україні ЗАХОПЛЕНА (тобто УЗУРПОВАНА) ОЛІГАРХАМИ на чолі з Президентом України Петром Порошенко (Доклад Гельсінської комісії США під керівництвом сенатора Роджера Уікера «Внутрішній ворог») і це є ГОЛОВНОЮ ПРОБЛЕМОЮ України.
  Дійсно, вищі керівні державні посади в Україні займають друзі Порошенко: Прем’єр-Міністр – В.Гройсман, Генеральний прокурор – Ю.Луценко, Голова НБУ – В.Гонтарєва тощо.
  03.04.2016 року в українських та міжнародних ЗМІ були опубліковані «Панамські документи» про офшори Президента України Порошенко П.О., котрий підтвердив, що він дійсно має ці закордонні підприємства, метою яких є одержання прибутку і де він є єдиним засновником і керівником, та через які він ховає свій бізнес і ухиляється від оподаткування, а також які він не вніс у свої щорічні Декларації про доходи в 2014-2015 роках, що Є грубим ПОРУШЕННЯМ Конституції і Законів України.
  Статтею 103 Конституції встановлено, що Президент України не може займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.
  Низька Докладів ООН (Управління Верховного комісара ООН по правам людини) на протязі 2014-2017 року постійно фіксує тотальне ПОРУШЕННЯ владою конституційних ПРАВ українських громадян. Це також підтверджує передача 12.10.2017 року Европейським судом з прав людини до Комітету Міністрів Ради Европи більше 12 000 діл щодо невиконання українською владою рішень судів України.
  Статтею 102 Конституції встановлено, що Президент України є ГАРАНТОМ додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
  Присягою та відповідно до статті 104 Конституції Президент України зобов’язался ДБАТИ про БЛАГО Вітчизни і ДОБРОБУТ Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, ДОДЕРЖУВАТИСЯ Конституції і Законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, ПІДНОСИТИ авторитет України у світі.
  Згідно щорічного звіту ЦРУ США («The World Factbook 2015 by CIA») щодо економіки країн світу Україна має такі показники за 2015 рік:
  - 2 місце з 225 країн серед вимираючих країн світу;
  - 225 місце з 226 країн по рівню інфляції;
  - 199 місце з 202 країн за темпами промислового зростання виробництва;
  - 222 місце з 225 країн по зростанню ВВП.
  Тобто в Україні за 2014-2017 роки здійснено ГЕНОЦИД НАРОДУ України.
  В зв’язку з вищенаведеним, керуючись статтями 1, 3, 5, 8, 14, 16, 19, 21, 22, 24, 27, 46, 50, 56, 64, 68, 69, 72, 79, 85, 86, 102, 104, 106, 113 та 116 Конституції, ВИМАГАЮ від Верховної Ради України:
  1.ПРИЗНАЧИТИ Всеукраїнський референдум, згідно статтей 5, 69 та 72 Конституції України щодо ВІДСТОРОНЕННЯ Президента України від посади та ПРИТЯГНЕННЯ його до відповідальності за УЗУРПАЦІЮ державної влади, КОРУПЦІЮ, тотальне ПОРУШЕННЯ конституційних прав, ГРАБІЖ і ГЕНОЦИД українського народу

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Заборона використання тварин у цирку

  Підписів 64

  Днів залишилось 27

  Горбовой Андрій
  Оприлюднена
  17 листопада, 2017
  17 лютого, 2018
  27
  64 (з них за 7 днів: 11)

  Заборонити використання тварин для концерту, зберігання у вольєрах та ввезення на територію України. Тварини маю жити на волі. Дресирувальники силоміць насилують тварин за для розваг дорослих та дітей, прививаючи їм з дитинства, що якщо, наприклад, тигр стрибає через вогняне кільце, то це прикольно. Тварина на волі і гадки не мала як його стрибати через вогняне кільце. Тому, покласти перевірку це на виконком кожної області України перевіряти це кожні 3 місяці. За порушення має бути штраф у вигляді 20 неоподаткованих мінімумів та у двічі збільшений за кожне подальше виявлення порушення.

  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Заборонити рекламувати горілку

  Підписів 34

  Днів залишилось 56

  Бакшеев Сергей Дмитриевич
  Оприлюднена
  18 грудня, 2017
  18 березня, 2018
  56
  34 (з них за 7 днів: 11)

  У країні, де стоїть проблема алкоголізму, необхідна реклама здорового способу життя ... Слава Україні !!!

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Надати право автономного прослуховування НАБУ

  Підписів 242

  Днів залишилось 45

  Риковцев Олександр
  Оприлюднена
  07 грудня, 2017
  07 березня, 2018
  45
  242 (з них за 7 днів: 9)

  Національне антикорупційне бюро України має отримати право на самостійне зняття інформації з каналів зв'язку (прослуховування) та проведення слідчих дій під прикриттям.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Відміна ЗНО в коледжах України.

  Підписів 26

  Днів залишилось 59

  Усенко Анастасія Романівна
  Оприлюднена
  21 грудня, 2017
  21 березня, 2018
  59
  26 (з них за 7 днів: 9)

  Постала серйозна проблема. Діти в коледжах повинні здавати ЗНО саме в той рік, коли починаються важливі для майбутньої професії предмети. Якщо хтось не здає іспит, він не може перейти на наступний курс. Це велика біда, бо діти прикладатимуть всі свої зусилля до вивчення того, що повинні скласти на ЗНО, а не до предметів, які допоможуть їм стати дійсно гарними спеціалістами.

  Що ви скажете щодо студентів, які навчаються в медичних коледжах, наприклад? Майбутні парамедики, медсестри, лаборанти тощо, вони повинні знати всі "медичні предмети" ідеально, щоб вміти у потрібну годину швидко та ефективно допомогти хворій людині. Чи це не важливіше за ЗНО, що проводиться на другому курсі та діє лише один рік(це значить, що дітям, які будуть бажати навчатися в університетах після коледжу, доведеться знов писати цей серйозний іспит). Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання в коледжах просто жахлива.

  Ми можемо зараз позбавити дітей гарного майбутнього, а нас - ефективних спеціалістів, парамедиків(фельдшерів), наприклад.

  Пропоную ДПА в коледжах як іспит, що підтвердить знання шкільного курсу 10-11 класів. А ті люди, що після коледжу навчатимуться в університетах, звісно складатимуть ЗНО на останньому курсі.

  ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Легалізація культивації, вирощування, реалізації та споживання канабіоідних конопель, та виробів з них.

  Підписів 23

  Днів залишилось 39

  Швед Анатолій
  Оприлюднена
  01 грудня, 2017
  01 березня, 2018
  39
  23 (з них за 7 днів: 9)

  Шановні громадяни України та народні депутати.
  Останнім часом весь науковий,медичний та прогресивний світ переглянув своє ставлення до вирощування
  та споживання канабіоідних конопель в медичних та релаксаційних цілях, та пом`якшив або й взагалі декриміналізував свої кримінальні та адміністративні статті стосовно них.
  Останні соціологічні і наукові дослідження , стосовно споживання населенням канабіоідних конопель, засвідчують что це позитивно впливає на криміногенну ситуацію в регіонах , де статті декриміналізовані.
  З останніх прикладів , декриміналізація канабісу в США, найжорсткішій країні світу у відношенні до накротиків.
  Навіть там уряд та вчені досягли розуміння проблеми і дозволили використовувати канабіоідні коноплі, спочатку в медичних, а потім і релаксаційних цілях. Штати, які першими декримінилізували коноплі, констатували зниження криміногенності, та підвищення прибутків від нової сфери економіки.
  Декриміналізація канабіоідних конопель, дозволить Україні стрімко увірватися у народжующийся світовий ринок канабіоідів, і посісти там лідируючі місця, завдяки столітньому досвіду спілкування українців з культурами конопель.

  Крім всього вище сказаного, коноплі також широко використовуються у народному хозяйстві.
  Це тканини, канати, набираючий оберти будівельний матеріал, яки дуже користується попитом в світі (костра конопель).

  Сьогодні навіть парламент Грузії декриміналізував статті свої караючих кодексів , що до вживання , продажі та вирощування конопель.
  І тільки в нашій країні, яка погрузла в чварах , Верховна Рада живе в світі 80-х років минулого століття.

  Тож звертаюсь до громадян, з проханням підтримати петицію , а до депутатів - обов`язково позитивно розглянути цю петицію !
  Досить ігнорувати світові тенденції та світові соціологічні доробки !
  Світ змінюється кожного дня десь, але не в Україні. І від цього дуже прикро !!!

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Скасувати обовязкову військову службу, бо це рабський обовязок, а не священний. Що суперечить Конституції.

  Підписів 17

  Днів залишилось 64

  Киричеко Віктор Іванович
  Оприлюднена
  26 грудня, 2017
  26 березня, 2018
  64
  17 (з них за 7 днів: 9)

  Якщо вже боротися з комуністичним, то вже до кінця. Людина вільна. Вільна і світогляді. Ніхто не може іїї заставляти брати зброю в руки. А далі приклади.
  1 Спробуйте влаштуватися охоронцем. Не завжди візьмуть. А до війска беруть і ...
  2 Охоронець буде справно виконувати роботу, бо звільнять (контрактна армія). Вояк же буде ходити під дідом, а потім і сам постаріє.
  3 В військо повинно бути важко потрапити: високі вимоги до фізичної форми, психічна придатність, висока зарплата. Це робота, а не рабський труд.
  4 Не може чоловік майже все своє активне життя перебувати під пресом заманух військомата і влади.
  5 Чоловік веде здоровий спосіб життя, займається своєю улюбленою справою, що і Державі приносить користь, а потім його силоміць відправляють воювати за наркомана.
  6 Не маючи рабів, влада чи держава не буде проявляти свої амбіції. Бо воюють за бізнес, а не за Людину. От хай це роблять ті, кому це подобається, а не вчитель, хірург, пожежник чи інженер.
  7 Не повинно бути пушечного мяса, тільки професія військового. Один професіонал замінить десятьох рабів.
  8 В моїй програмі Президента України ця тема буде присутня.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Скасуванні правок доданих ПЗ 6776-д від 14.11.2017 стосовно митного оформлення поштових та експрес відправлень, підвищення порогу неоподатковуваного імпорту товарів у поштових та експрес відправлень до 300 євро

  Підписів 711

  Днів залишилось 49

  Янкевич Георгій Олексійович
  Оприлюднена
  11 грудня, 2017
  11 березня, 2018
  49
  711 (з них за 7 днів: 8)

  Наполягаємо на скасуванні правок які додані ПЗ 6776-д від 14.11.2017 стосовно митного оформлення поштових та експрес відправлень. Регуляція кількості отриманих посилок в місяць — це неприкрита корупція.

  Внесення нових правок в Податковий Кодекс по збільшенню неоподаткованого митного ліміту до 300 євро з теперішніх 150 євро.

  По-перше, виграють українські споживачі, багато з яких вже звикли купувати товари за кордоном. У разі прийняття цієї ініціативи, кожна така покупка буде обходитися їм дешевше, так як вони повинні будуть сплатити мито на різницю ціни товару і митного ліміту в 300 євро. Крім того, українці не будуть змушені платити мито за невеликі покупки, але і, найголовніше, — не витрачати час і сили на оформлення цих мит.

  По-друге, виграють всі поштово-логістичні компанії, включаючи і Укрпошту, для яких ринок електронної комерції — перспективний і надзвичайно важливий ресурс для зростання. Якщо зараз ринок міжнародних відправлень зростає, то з прийняттям цього закону цей тренд, швидше за все, посилиться.

  По-третє, виграє сама держава. Як відомо, в минулому році в США збільшили безмитний ліміт для посилок з $200 до $800. Відразу після цього почалися гарячі обговорення в сусідній Канаді, де ліміт усього $20.

  Так, в своєму інтерв'ю керуючий директор eBay Canada Andrea Stairs наводить цікаві факти: «на обслуговування оформлення посилок з вартістю товару в діапазоні від $20 до $80 федеральний уряд Канади витрачає понад $160 млн, щоб зібрати тільки $40 млн зборів. І зараз гостро стоїть питання про підготовку моделі з підняття безмитного ліміту до раціональної оцінки».

  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Відновлення доступу до соціальної мережі "Вконтакті"

  Підписів 276

  Днів залишилось 2

  Гальміз Артур Русланович
  Оприлюднена
  23 жовтня, 2017
  23 січня, 2018
  2
  276 (з них за 7 днів: 7)

  Відновлення доступу до соціальної мережі Вконтакті

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Приравнять ДТП со смертельным исходом по вине нетрезвого водителя к умышленному убийству.

  Підписів 85

  Днів залишилось 23

  Прозор Роман Викторович
  Оприлюднена
  13 листопада, 2017
  13 лютого, 2018
  23
  85 (з них за 7 днів: 6)

  Приравнять Дорожно Транспортное Происшествие со смертельным исходом по вине нетрезвого водителя к умышленному убийству. Внести изменения в уголовной ответственности к водителям, которые управляли транспортным средством в нетрезвом состоянии, и по вине которых в результате ДТП произошла смерть третьих лиц. Данные изменения в законе помогут бороться с водителями, которые управляют транспортными средствами в нетрезвом виде и уходить от ответственности при совершении ДТП с пострадавшими третьими лицами.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Посилення відповідальності народних депутатів за невідвідування пленарних засідань Верховної Ради без поважних причин

  Підписів 145

  Днів залишилось 11

  Кислиця Віталій Ігорович
  Оприлюднена
  01 листопада, 2017
  01 лютого, 2018
  11
  145 (з них за 7 днів: 5)

  За систематичні невідвідування пленарних засідань Верховної Ради України пропонується посилення відповідальності народних депутатів, а саме: депутати, котрі не відвідують більше ніж 10 % пленарних засідань Верховної Ради України без поважних причин (хвороба, підтверджена довідкою, як це вимагається і у всіх інших громадян України) повинні бути відкликані, а на їх місце повинні приходити інші депутати у відповідності до партійного списку або ж, якщо це мажоритарники, на їх місце повинні увійти депутати, котрі зайняли 2 і так далі, місце за результатами голосування на такому мажоритарному окрузі. Депутати, котрі у зв'язку з хворобою не відвідують більше 50% пленарних засідань, теж повинні відкликатись за вищевказаною схемою.
  Також за усі не виправдані прогули знімається заробітна плата за такі дні у повному обсязі.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ   
 • Підпишіть будь ласка петицію про скасування наказу МОН України № 910 від 07.08. 2014 "Про скасування наказу МОН України від 24.05.2007 № 420" про заборонену використання мобільних пристроїв під час проведення навчально-виховного процесу". залишити його чинним та визначити порядок користування мобільними пристроями під час навчально-виховного процесу. Необхідно заборонити мобільні під час уроків! Так як випромінювання, заборонені відео, неувага на уроках руйнують здорове майбутнє і розвиток дітей

  Підписів 5

  Днів залишилось 87

  Черкаська Софія Львівна
  Оприлюднена
  18 січня, 2018
  18 квітня, 2018
  87
  5 (з них за 7 днів: 5)

  Так як, офіційно затверджених правил користування мобільним зв'язком не існує, пропоную правила та зразок шкільного наказу, з метою ефективного виконання вимог Статуту навчальних закладів та Правил внутрішнього розпорядку дошкільних закладів, загальноосвітніх, спеціалізованих, тощо. Запропонований порядок дасть змогу:

  • поліпшити організацію навчально-виховного процесу;

  • ознайомити учасників освітнього процесу з "Правилами використання мобільних пристроїв у школі";

  • сприяти підвищенню успішності учнів та якісному засвоєнню отриманих знань;

  • забезпечити психологічно-комфортні умови для всіх учасників навчального процесу;

  • гарантувати безпеку для здоров'я та подальшого розвитку школярів.

  "Правила використання мобільних пристроїв у школі"

  1. Використання мобільних пристроїв під час перерв, проведення уроків, виховних годин, на самопідготовці та позакласних заходах СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

  *Моб.пристрої (смартфони, інтернет-, мобільні-, кишенькові-, планшетні ґаджети та ПК, плеєри, нетбуки, ноутбуки та ін.)

  2. Користування мобільними пристроями всіма учасниками навчально-виховного процесу здійснюється лише до початку або після закінчення навчальних заходів.

  *Як виняток, при травмуванні, розслідуванні, вирішенні питань оздоровлення та лікування) учень має отримати дозвіл вчителя та терміново скористатися мобільним за межами приміщення, де проходить навчальне заняття.

  3. Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний пристрій не повинен знаходитись на робочому місці.

  4. Категорично забороняється використання функцій фото- та відеокамери, диктофона, аудіопрогравача, перекладача, калькулятора, зображень, тощо під час навчально-виховного процесу.

  *Якщо ж заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити пристрій і повернути його батькам учня.

  У разі порушення порядку користування мобільним пристроєм у школі, надається 3 попередження:

  1. Письмове попередження із записом у щоденник;

  2. Запрошення батьків до школи (записом в щоденник, в смс-повідомленні або ж дзвінком);

  3. Вилучення мобільного пристрою та повернення батькам без права наступного користування.

  5. Відповідальність за збереження мобільного пристрою на території закладу несе його власник.

  6. Не використовувати чужі мобільні пристрої в своїх цілях та не використовувати фото та відео зйомку без згоди та дозволу.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Відмінити перехід на літній час

  Підписів 80

  Днів залишилось 2

  Гужва Арсен Володимирович
  Оприлюднена
  23 жовтня, 2017
  23 січня, 2018
  2
  80 (з них за 7 днів: 4)

  Відмінити в Україні перехід на літній час.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |   ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Негайне введення Судів Присяжних на всіх рівнях і по всім кримінальним та корупційним справам - реальний діючий засіб протидії корупції, встановлення народовладдя, верховенства права та відновлення довіри до державних органів влади в Україні!

  Підписів 43

  Днів залишилось 49

  Павленко Юрій
  Оприлюднена
  11 грудня, 2017
  11 березня, 2018
  49
  43 (з них за 7 днів: 4)

  Негайне введення Судів Присяжних на всіх рівнях і по всім кримінальним та корупційним справам - реальний діючий засіб протидії корупції, встановлення народовладдя, верховенства права та відновлення довіри до державних органів влади в Україні!

  Кримінальні та корупційні справи повинні обовязково розглядатись Судом Присяжних з трьох професійних Судей та 12ти присяжних. Присяжні виносять вирок - "винен" чи "невинен", а Судді вирішують на скільки винен, яка міра та на який термін, якщо присяжні вирішили, що "винен". Присяжні мають обовязковий термін ротації за часом і територією.

  Крім того, за вимогою будь якої сторони Судового спору, Присяжні можуть бути долучені і до некримінальних справ.

  Цей механізм діє у розвинутих демократичних країнах. Він є дієвим і не допускає проявів корупції у Судовій ланці влади.

  ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |   ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Зупинити незаконну торгівлю дикими тваринами та заборонити утримання їх у неналежних умовах!

  Підписів 25

  Днів залишилось 5

  Ягупов Ростислав
  Оприлюднена
  26 жовтня, 2017
  26 січня, 2018
  5
  25 (з них за 7 днів: 4)

  Усі тварини поділяються на диких і свійських (домашніх). До домашніх тварин належать: кішки, собаки, кролики, хом'ячки, кури, гуси, корови, свині, кози, вівці, коні та інші. Та навіть вони потребують відповідних умов утримання, вже не кажучи про диких тварин, яких тримати в домашніх умовах взагалі неприпустимо! Диких тварин завозять до України переважно контрабандою, продають нелегально та купують, відповідно, теж нелегально. Серце крається, коли бачу на повідку якусь екзотичну тваринку, котру використовують для фотографування з туристами! Треба вже покласти край цим знущанням! Продаж, купівлю та утримання диких тварин необхідно дозволити лише зоопаркам і спеціальним закладам з догляду за такими тваринами, з метою збереження біологічних видів, а не для бізнесу й чиєїсь власної втіхи! Між іншим, навіть в країні «духовных скрепов» є подібний закон.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Вимагаю на законодавчому рівні заборонити діяльність мереж псевдо «лотерей» на території України!!!

  Підписів 20

  Днів залишилось 52

  Гончар Ірина Миколаївна
  Оприлюднена
  14 грудня, 2017
  14 березня, 2018
  52
  20 (з них за 7 днів: 4)

  Вимагаю на законодавчому рівні заборонити діяльність псевдо «лото-маркетів» на території України! За останній час їх діяльність розширюється зі СТРАШНОЮ швидкістю. Кожного дня на вулицях українських міст, відкриваються СОТНІ нових псевдолотерей. А насправді це звичайні ігрові автомати, де ТИСЯЧІ українців ломають собі життя, через які руйнуються ТИСЯЧІ українських сімей!!! На сьогоднішній день їх кількість просто лякає, на кожному кроці зустрічаються вивіски лото-маркетів, кредитних ларьків та ломбардів, на яке ДНО ми катимося?
  Використовуючи пролобовану прогалину в законодавчому полі, вони роблять надприбутки на горі українських сімей та працюють над знищенням свідомого народу України.
  У державі процвітає незаконний гральний бізнес. Продовжують розвалюватися сім'ї, калічитися долі. Таких злачних закладів розплодилося безліч, тільки в самому центрі столиці їх не менше дюжини.
  Це питання нажаль піднімають в основному громадські активісти та інколи політичні діячі, які таким чином намагаються відрекламувати перед виборами свої імена чи партії. Але боротися з підпільним казино звичайному свідомому громадянину - справа небезпечна і в більшості випадків нажаль БЕЗРЕЗУЛЬТАТНА. Цю проблему повинна вирішувати влада і НЕГАЙНО!
  Важко повірити що влада і силові відомства не в курсі того, що відбувається, але факт залишається фактом .. ПРИПИНІТЬ ЦЕ СВАВІЛЛЯ!
  Сердечно прошу, прийняти найвищі міри та зупинити цей руйнівний процес.

  ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |   ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ