ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • Припинити антиукраїнську діяльність телеканалів “112 Україна” та NewsOne

  Підписів 9019

  Днів залишилось 87

  Переверзєв Артур
  Оприлюднена
  20 вересня, 2018
  20 грудня, 2018
  87
  9019 (з них за 7 днів: 9019)

  Держава Україна перебуває в умовах “гібридної війни” та агресії Росії проти її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. В умовах окупації української території, нищення тисяч українських воїнів, нівечення мільйонів родин, породження нескінченної кількості сиріт і безбатченків. В таких обставинах народні депутати України не можуть закривати очі та потурати поширенню дезінформації, ворожої пропаганди через інформаційні активи Кремля в Україні, зокрема на телеканалах “112 Україна” та NewsOne, які активно транслюють інформаційнійну політику “руского міра” в Україні та перебувають під управління кума Путіна - Медведчука (https://goo.gl/HTBT56) та регіонала Мураєва, який виступає проти декомунізації та називав Олега Сенцова терористом.

  В ефірах згаданих телеканалів все частіше знаходять притулок політичні діячі, які, майже не ховаючись, при повному потуранні ведучих, поширюють брехню про ЗСУ, використовують прийоми воєнної пропаганди проти України та українців. Пересмикування і маніпуляції фактами, напівправда, що згодом перетворюється у відверту брехню, заклики щодо примирення з Росією – державою, що вже п’ятий рік веде війну проти України, вбиваючи наших побратимів, ворогом, який розірвав навпіл нашу територію і понівечив мільйони життів.

  На сході щодня гинуть найкращі сини українського народу, а ми дозволяємо Росії вільно брехати з телеефірів і ганьбити їхню світлу пам’ять. Народні депутати України повинні виступити єдиним фронтом і обрубати ворогу всі можливості вкладати в голови українців ворожу пропаганду, аби вберегти нашу землю, наш народ і самих себе.

  Окрім цього, телеканал "112 Україна" має низку порушень ліцензійних умов та попереджень від Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення (https://goo.gl/M7Lpxt)

  У зв’язку з цим, вимагаємо вжиття всіх необхідних заходів в межах повноважень та в рамках чинного законодавства, щоб у найкоротший термін припинити ліцензійну діяльність телеканалів “112 Україна” та NewsOne

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Про фінансування технікумів та коледжів

  Підписів 6327

  Днів залишилось 84

  Сторожук Микола Володимирович
  Оприлюднена
  17 вересня, 2018
  17 грудня, 2018
  84
  6327 (з них за 7 днів: 6327)

  З метою забезпечення належного державного фінансування технікумів та коледжів, просимо прийняти законопроект № 8460 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо прийняття Закону «Про фахову передвищу освіту»)».

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • За заборону виробництва хутра в Україні

  Підписів 8669

  Днів залишилось 8

  Вишебаба Павло
  Оприлюднена
  02 липня, 2018
  02 жовтня, 2018
  8
  8669 (з них за 7 днів: 1312)

  У країнах Європи триває процес законодавчої заборони виробництва хутра і Україна має негайно приєднатись до нього! Це єдиний спосіб зупинити переміщення жорстоких та шкідливих виробництв до нашої держави, яке вже розпочалося.

  Україна - не вигрібна яма! Ми вимагаємо від депутатів ВР запобігти екологічній катастрофі та впровадити заборону на жорстоке хутрове виробництво.

  Як і в країнах ЄС, така заборона має бути прийнята негайно, а повністю вступити в дію протягом 5-7 років, щоб працівники шкідливих ферм опанували іншу діяльність, а українська держава напрацювала механізм контролю за дотриманням заборони. Він має бути прийнятий не лише на папері, а реально діяти.

  Переміщення з ЄС небезпечних для здоров'я українців виробництв вже розпочалося. Це відбувається через те, що виробництво хутра заборонили Великобританія, Австрія, Чехія, Сербія, Нідерланди, Хорватія, Словенія, Македонія, триває процес законодавчої заборони в абсолютній більшості країн ЄС, саме тому вони тікають в Україну!

  Чому хутрове виробництво забороняють у цивілізованих країнах? Тому що хутрове виробництво це:

  - ЗАБРУДНЕННЯ ДОВКІЛЛЯ: Світовий Банк відносить цю промисловість до п’ятірки найгірших із точки зору забруднення довкілля токсичними важкими металами.

  - РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ЛЮДЕЙ: гній, послід, сеча від діяльності звіроферм потрапляють у ґрунт, водойми та підземні води. Часто вони забруднені вірусами та бактеріями, що можуть бути стійкими до антибіотиків та смертельно небезпечними для людей. Найпоширенішими хімікатами, що використовуються в хутровій індустрії є формальдегід (який пов’язують із лейкемією) і хром (пов’язують із різними формами раку)

  - НЕГУМАННІ УМОВИ УТРИМАННЯ ТВАРИН: тісні клітки, неприродне середовище, годівля особинами свого виду, скорочена тривалість життя

  - ЖОРСТОКИЙ ЗАБІЙ: електричний струм у пащу та анальний отвір, труїння газом, вприскування отрути, смерті в муках.

  Ми не можемо допустити скорочення віку наших громадян та перетворення країни на криваву вигрібну яму! Підписуй петицію та запрошуй небайдужих!

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Безплатний проїзд для студентів на міському транспорті

  Підписів 453

  Днів залишилось 77

  Гошій Тетяна Дмитрівна
  Оприлюднена
  10 вересня, 2018
  10 грудня, 2018
  77
  453 (з них за 7 днів: 449)

  Зробіть безкоштовний проїзд для студентів, або хоча за пів ціни. Занадто великі суми ідуть на проїзд у міському транспорті, особливо якщо корпуси навчального закладу знаходяться у різних місцевостях.
  Для прикладу наведу студентів-медиків. Деяка кількість пар проходить у інституті/коледжі, а більше частина по лікарнях, а лікарні не знаходяться у одному місці, вони розкидані по різних районах міста.
  Оскільки велика кількість студентів не проживає у місті де знаходиться навчальний заклад, вони повинні знімати житло, оплачувати його, оплачувати собі харчування, і ще проїзди у різні корпуси. За один день можна змінити близько 3 навчальних корпусів.
  Студенти не робочі! Вони вчаться!
  Ми також хочемо безплатного проїзду, як і школярі.

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • ЩОДО ДЕПУТАТСЬКОЇ НЕДОТОРКАНОСТІ!

  Підписів 305

  Днів залишилось 74

  Мартищук Теодор Любомировим
  Оприлюднена
  06 вересня, 2018
  06 грудня, 2018
  74
  305 (з них за 7 днів: 303)

  Шановні Народні обранці.
  Вже не одну передвиборчу компанію політичні сили які брали участь у передвиборчих перегонах свої знамена прикрашали гаслом

  ЗНІМЕМО ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАНІСТЬ

  Можливо варто нарешті проявити ПОЛІТИЧНУ ВОЛЮ і втілити обіцянки в життя?

  З надією на підтримку і розуміння
  Мартищук Теодор
  і всі громадяни які підтримали дане звернення.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Зрівняти відповідальність за вбивство людей та тварин

  Підписів 489

  Днів залишилось 25

  Рябік Наталія Михайлівна
  Оприлюднена
  19 липня, 2018
  19 жовтня, 2018
  25
  489 (з них за 7 днів: 206)

  У 2017 році були прийняті зміни до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.
  Але на даний час ми бачимо, що ситуація особливо не змінилася.
  В новинах постійно зустрічаються статті щодо безпричинного вбивства як домашніх, так і безпритульних тварин, які нікому не шкодять.
  Посилання на новини:
  https://dnepr.comments.ua/news/2018/03/05/175057.html
  http://fakty.ua/254522-privyazali-k-hvostu-petardu-i-podozhgli-aktivisty-trebuyut-nakazaniya-dlya-ubijc-sobaki
  http://nikolaev24.com.ua/news/mat-i-doch-zhestoko-ubili-sobaku-svoih-sosedej-foto-18
  https://www.061.ua/news/1982921
  https://znaj.ua/society/volossya-dybky-nelyud-shkuroder-peretvoryv-bezprytulnyh-kotiv-na-farsh
  Багато зоозахисних організацій, волонтерів витрачають зусилля, кошти, щоб утримувати, стерилізувати як домашніх, так і безпритульних тваринок. Намагаються знайти тваринкам, які опинилися на вулиці через безвідповідальних господарів, нову домівку та люблячих господарів.
  А в той час інші люди цих тваринок вбивають і в більшій частині для них це не має ніяких наслідків.
  Деякі люди вважають, що мають право забирати життя у тваринок і продовжують це робити.
  Прошу встановити кримінальну відповідальність за вбивство та спричинення ушкоджень здоров’ю домашнім та безпритульним котам і собакам таку ж саму, як за вбивство та спричинення ушкоджень здоров’ю людям.
  Вважаю, що тільки такі заходи захистять життя цих тваринок від людей, які вважають, що можуть на власний розсуд забирати життя у тваринок.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Зменшення заробітної плати усім депутатам та ПрезидентуУкраїни до прожиткового мінімуму.

  Підписів 197

  Днів залишилось 36

  Егоров Сергей Стефанович
  Оприлюднена
  30 липня, 2018
  30 жовтня, 2018
  36
  197 (з них за 7 днів: 133)

  Прийняття закону про заробітну плату ,щоб не було великого розбігу між депутатами,Президентом України і простими людьми.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Законодавче забезпечення права людини на смерть (евтаназія)

  Підписів 127

  Днів залишилось 81

  Шуміхін Єгор Сергійович
  Оприлюднена
  13 вересня, 2018
  13 грудня, 2018
  81
  127 (з них за 7 днів: 122)

  Даною петицією пропонується ініціювати в Україні законодавче впровадження евтаназії (розробити і подати на розгляд Верховної Ради відповідні проекти законів).

  Евтаназія — практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини, яка страждає невиліковним захворюванням, відчуває нестерпні страждання, на задоволення прохання хворого в безболісній або мінімально болісній формі з метою припинення страждань.

  В теорії розглядають два види евтаназії: пасивна (зумисне припинення медиками підтримуючої терапії хворого) і активна (введення помираючому ліків або інші дії, котрі викликають швидку смерть).
  На сьогоднішній день національним законодавством не визнається будь-яка форма евтаназії. Зокрема, п. 2 ст. 52 “Основ законодавства про охорону здоров’я” забороняється пасивна евтаназія, а п. 3 ст. 52 - активна евтаназія. Крім того, п. 4 ст. 281 Цивільного кодексу, забороняється задоволення прохання фізичної особи про припинення її життя.

  Аргументи "ЗА" евтаназію :
  - Евтаназія дозволяє в повній мірі реалізувати право людини розпоряджатися своїм життям, в тому числі приймати рішення про припинення власного життя;
  - Людина визнається найвищою цінністю, а отже, і її реальне благополуччя, потреби і право на самовизначення, право на свободу, право на повагу гідності, право на гідну смерть мають бути гарантовані й забезпечені повною мірою;
  - Евтаназія забезпечує реалізацію одного з основоположних принципів права – принципу гуманізму. Евтаназія є гуманною, бо припиняє страждання і муки невиліковно хворого.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Декриминализация или легализация марихуаны

  Підписів 115

  Днів залишилось 86

  Владимир Стадник Игоревич
  Оприлюднена
  18 вересня, 2018
  18 грудня, 2018
  86
  115 (з них за 7 днів: 115)

  Декриминализация или легализация марихуаны улучшить экономичен состояние государства, уменьшит количество наркоманов и увеличить количество рабочих мест и уменьшит влияние черного бизнеса на страну. Как пример Нидерланды.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Про відміну ЗНО для студентів коледжів та технікумів

  Підписів 113

  Днів залишилось 87

  Чернецький Володимир Андрійович
  Оприлюднена
  20 вересня, 2018
  20 грудня, 2018
  87
  113 (з них за 7 днів: 113)

  Шановні студенти , підтримаємо петицію про скасування проведення ЗНО для учнів коледжів, технікумів на училищ

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Скасувати перехід на зимовий час з осені 2018р.

  Підписів 138

  Днів залишилось 10

  Хорошуля Василь Іванович
  Оприлюднена
  04 липня, 2018
  04 жовтня, 2018
  10
  138 (з них за 7 днів: 104)

  Скасуання переходу на зимовий час з осені 2018р.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Про запровадження законодавчих норм, щодо обмеження вмісту фосфатів у мийних засобах.

  Підписів 62

  Днів залишилось 87

  Ангурець Олексій Володимирович
  Оприлюднена
  20 вересня, 2018
  20 грудня, 2018
  87
  62 (з них за 7 днів: 62)

  Останні десятиліття екологічний стан рік в Україні, зокрема Дніпра, погіршується.

  Це викликано як зниженням швидкості течії річки Дніпро, зміну гідрологічного режиму через розбудову каскаду гідроелектростанцій, так і забрудненням відходами підприємств та життєдіяльності людини.

  Цією петицією, ми хочемо звернути увагу саме на забруднення басейну річки Дніпро. Одним з основних забруднювачів є стоки, які включають себе води після використання синтетичних мийних засобів. На сьогодні, в Україні більшість синтетичних мийних засобів є такими, що містять високий рівень фосфатів. Фосфати, потрапляючи до природного середовища суттєво впливають на розвиток такого негативного процесу як евтрофікація («цвітіння») води.

  Цей негативний фактор є найбільш небезпечним сьогодні для водного режиму Дніпра, оскільки викликає зниження кисню у товщі води що викликає масову загибель («мор») риби та інших організмів. У воді з’являється велика кількість токсичних сполук і патогенних бактерій, які загрожують здоров'ю людини.
  Суттєво зростають витрати на функціонування очисних споруд водоканалів, що беруть воду з Дніпра – це негативно впливає на економічні показники зазначених підприємств.

  У підсумку, суттєво погіршується якість води, що використовується у домогосподарствах близько 70% українців.

  Враховуючи, прийнятий шлях наближення нормативно-правової бази України до відповідних документів Європейського Союзу, зазначаємо, що в країнах Європейського Союзу затверджено ряд законодавчих актів щодо обмеження вмісту фосфатів у мийних засобах.

  Дніпро – це не просто найбільша водна артерія України. Це, без перебільшення, символ України! Саме з Дніпром пов'язано багато славетних сторінок нашої історії. Нашим завданням сьогодні є порятунок Дніпра, який через подальшу бездіяльність ми можемо втратити.

  Тож, враховуючи вищенаведене, ми просимо вас, звернути увагу на питання забруднення Дніпра та вжити заходів по порятунку ріки, шляхом приведення законодавства до екологічних вимог Європейського Союзу, та запровадження законодавчих норм щодо обмеження вмісту фосфатів у мийних засобах!

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА   
 • Суттєво підвищити мінімальний розмір оплати праці до кінця 2018 року

  Підписів 81

  Днів залишилось 45

  Сегедін Арсен Юрійович
  Оприлюднена
  08 серпня, 2018
  08 листопада, 2018
  45
  81 (з них за 7 днів: 59)

  Підвищити мінімальний розмір оплати праці до 139910 — 150000 UAH/рік (~ 11659 — 12500 UAH/місяць).
  МРОП пропонується підняти до такого рівня для суттєвого підвищення купівельної спроможності населення (на МРОП), зрівняти купівельну спроможність населення з купівельною спроможністю жителів (на МРОП) країн-членів ЄС. Наприклад, мешканець Києва нині витрачає на компослуги і транспорт у відсотковому співвідношенні до МРОП в 3 рази більше, ніж мешканець, наприклад, Гельсінкі.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Про необхідність жорсткішого регулювання тарифної політики мобільних операторів

  Підписів 82

  Днів залишилось 67

  Барсуков Олексій
  Оприлюднена
  30 серпня, 2018
  30 листопада, 2018
  67
  82 (з них за 7 днів: 58)

  На сьогодні на більшості території України (за межами великих міст) громадяни змушені користуватися послугами одного з операторів «великої трійки» («Київстар», «Vodafone» та «Lifecell»), які, поділивши ринок, проводять узгоджену тарифну політику, направлену на постійне подорожчання послуг для кінцевого користувача. Так, недавнє зменшення пакетного терміну до 28 днів було здійснено ними одночасно. За наявності очевидної картельної змови між операторами, вважаю, що єдиним способом захисту користувачів від їх свавілля є законодавче закріплення принципів тарифікації послуг мобільного зв’язку, яке виключає неоднозначне трактування та маніпуляції:
  1. Єдина тарифікація на всій території України. Неприпустимість внутрішньомережевого роумінгу. Неприпустимість прив’язки мобільного номеру до певного регіону, при виїзді з якого або при дзвінках за межі якого тарифікація змінюється. Єдиний асортимент тарифних планів в усіх регіонах. Однакова вартість дзвінків та текстових повідомлень поза мережею — як на номери інших операторів, так і на стаціонарні номери, оскільки технічних підстав для різної вартості не існує.
  2. Заборона безальтернативного надання послуг у вигляді передплачених на певний термін пакетів фіксованого обсягу. Повернення до оплати послуг мобільного зв’язку згідно фактичного обсягу споживання. Тарифними одиницями мають бути 1 секунда для голосового зв’язку, 1 мегабайт для Інтернет-трафіку та 1 коротке текстове повідомлення.
  3. Передплачений пакет послуг може буть замовлений як додаток до базового тарифу з оплатою за фактичний обсяг. Термін дії пакету може становити добу, тиждень, місяць (30 днів) або рік. Після закінчення терміну дії або вичерпання пакетного обсягу послуг подальша оплата має нараховуватися згідно базового тарифу. Автоматичне подовження пакету зі стягненням передплати з рахунку можливе лише у тому випадку, якщо користувач спеціально активував таку опцію.
  4. Однозначна заборона примушувати користувача подовжити пакет послуг, невиправдано підвищуючи вартість використання номеру після закінчення попереднього (наразі це практикується у вигляді примусового надання «денних пакетів»).
  5. Заборона підключення будь-яких додаткових платних послуг без відома користувача. Якщо така послуга надається на певний термін безкоштовно у рамках рекламної акції, вона не може бути автоматично подовжена за платню.
  6. Оператори мають забезпечити технічну неможливість підключення додаткових платних послуг в результаті неусвідомлених дій користувача. Будь-яке списання коштів з рахунку, не пов’язане з користуванням базовими послугами, може здійснюватись лише після підтвердження користувачем.
  7. Збільшення вартості послуг не більше двох разів на рік. При цьому вартість базових послуг, тобто вартість однієї тарифної одиниці в рамках базового тарифного плану може підвищуватися лише на величину інфляції. Неприпустиме неявне збільшення вартості передплачених пакетів послуг шляхом зменшення терміну дії або обсягу.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО   
 • Установить на всех междугородних трассах Украины отбойники, разделяющие встречные полосы по центру трассы ,чтобы избегать лобовых столкновений

  Підписів 85

  Днів залишилось 8

  Ролін Альберт Андрійович
  Оприлюднена
  02 липня, 2018
  02 жовтня, 2018
  8
  85 (з них за 7 днів: 54)

  Установить на всех междугородних трассах Украины отбойники, разделяющие встречные полосы по центру трассы ,чтобы избегать лобовых столкновений т.к. на дорогах Украины гибнет 10 человек в сутки

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Повна заборона вживання алкоголю на вулицях міст, селищ та в містах загального користування, тощо. За правопорушення ввести штрафи.

  Підписів 95

  Днів залишилось 15

  Гриценко Андрей
  Оприлюднена
  09 липня, 2018
  09 жовтня, 2018
  15
  95 (з них за 7 днів: 47)

  Заборона вживання алкоголю на вулицях міст, селищ та в містах загального користування, тощо.
  За правопорушення ввести штрафи.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Облаштування міст та встановлення біотуалетів

  Підписів 45

  Днів залишилось 84

  Алпєєв Владислав
  Оприлюднена
  17 вересня, 2018
  17 грудня, 2018
  84
  45 (з них за 7 днів: 45)

  Прошу розглянути мою петицію, так як це просто ні в які рамки не лізе. Соромно за те, що в наших містах біотуалетів немає, або їх зовсім мало. Ми йдемо до євросоюзу, а де було таке, що людина під кожним кущем могла зробити свої брудні справи. Дорослі дорослими - у них є своя голова на плечах, але чому вони дітей навчають..... Гуляю я по алеї, і тут на тобі - батько зняв штани с дитини и дозволив їй сходити в туалет під ялинкою.... Давайте пирипинимо ці дії тим, що за рахунок міських рад будемо облаштовувати міста всіма зручностями, адже і чистіше буде навколо, і приємніше туристам або приїзжим... Я за чистоту наших міст!!

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Позбавлення громадянства України !

  Підписів 45

  Днів залишилось 88

  Гаврилюк Ростислав Богданович
  Оприлюднена
  21 вересня, 2018
  21 грудня, 2018
  88
  45 (з них за 7 днів: 45)

  У консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти, причому все це дійство супроводжується шампанським з нагоди отримання угорського громадянства. Окрім цього громадяни України присягають на вірність Угорщині.

  Вважаю, що такий вчинок громадян України є абсолютно неприйнятним та фактично ворожим по відношенню до держави, в якій вони проживають.

  Пропоную вжити заходів для позбавлення таких перевертнів українського громадянства з наступною депортацією до їхньої нової батьківщини - Угорщини.

  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • За торгівлю з ворогом – кримінальна відповідальність

  Підписів 40

  Днів залишилось 81

  Свинаренко Олексій Олексійович
  Оприлюднена
  13 вересня, 2018
  13 грудня, 2018
  81
  40 (з них за 7 днів: 40)

  Україна в стані війни з Росією, а отже неприпустимою є торгівля з ворогом! Тим більше, коли в суспільстві цю війну називають «війною за Незалежність», а іноді і «національно-визвольною».

  Простому громадянину України, чи вояку, який сидить в окопах під регулярними мінометно-гранатометними обстрілами ворога не зовсім зрозуміла ситуація, коли з ворогом продовжується торгівля. Коли за спинами вояків, безчесні підприємці роблять статки.

  Торгівля з агресором – це зрада національних інтересів України та українського народу. А отже, за це має бути введена кримінальна відповідальність! Ми нагадаємо, що єдиним джерелом влади в Україні є народ. І політики мусять почути українців! Тому Верховна Рада України зобов’язана негайно прийняти рішення щодо внесення змін до Кримінального кодексу України в частині запровадження кримінальної відповідальності за торгівлю з ворогом, країною-агресором! Це питання має об’єднати усіх політиків-патріотів, які на ділі, а не на словах, повинні продемонструвати свою національну позицію!

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Узаконення легкових автомобілів з іноземною реєстрацією

  Підписів 36

  Днів залишилось 84

  Бегеш Михайло
  Оприлюднена
  17 вересня, 2018
  17 грудня, 2018
  84
  36 (з них за 7 днів: 36)

  Надання можливості громадянину України - власнику легкового автомобіля зареєстрованого в Україні, з відшкодуваням витрат на його утилізацію, за принципом "автомобіль за автомобіль" узаконити ввезений легковий автомобіль з іноземною реєстрацією пізнішого року випуску, але не раніше 2000 року

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА