ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • Щодо розгляду та прийняття проекту Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту»

  Підписів 18621

  Днів залишилось 63

  Лещик Ірина Богданівна
  Оприлюднена
  27 квітня, 2018
  27 липня, 2018
  63
  18621 (з них за 7 днів: 1305)

  Шановний Андрію Володимировичу! Шановні народні депутати!
  На виконання Закону України «Про освіту» розроблений і зареєстрований у Верховній Раді за №8321 проект Закону України «Про фахову передвищу освіту».
  Освітянські спільноти коледжів і технікумів, їх родини, випускники, роботодавці та інші зацікавлені сторони просять розглянути проект Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту» та прискорити його прийняття з метою стабільного функціонування та створення умов для сталого розвитку коледжів і технікумів України та якісної фахової підготовки кадрів.

  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • За роки незалежності України кількість червонокнижних дельфінів афалін, захищених декількома законами, скоротилася в десять разів і зараз знаходиться на межі зникнення. Це сталося через дії браконьєрів і діяльність дельфінаріїв.

  Підписів 142

  Днів залишилось 82

  Шульга Олексій Олексійович
  Оприлюднена
  15 травня, 2018
  15 серпня, 2018
  82
  142 (з них за 7 днів: 141)

  З огляду на те, що українські природоохоронні закони не діють, а також, що Україна порушила всі підписані раніше міжнародні та європейські закони і конвенції по захисту рідкісних тварин, вимирання дельфінів афалін призведе не тільки до міжнародного скандалу і погіршення іміджу України. Пропоную піти шляхом уряду Індії, яка визнали дельфінів: "Особистостями які не належать до людського роду".


  Дослідження останніх років дельфінів афалін показали, що ці тварини мають всі ознаки розумних істот. Більш того, дельфіни афаліни мають не тільки свою повноцінну мову, але у них є свої власні імена. Грунтуючись на досягненнях в дослідженні інтелекту цих ссавців, потрібно піти далі. Прошу прийняти закон, в якому дельфіни афаліни будуть наділені статусом Морський народ і їх права прирівняти до прав людини. Це право на життя, право на свободу, право на безперешкодне своє переміщення, право на захист середовища свого проживання.

  І так як ми не знаємо які ще таємниці приховує від нас інші китоподібні, прошу Права морського народу дельфінів афалін поширити не тільки на сімейство дельфінів, а й на всіх китоподібних.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Петиція про надання стипендії всім студентам коледжів і технікумів.

  Підписів 416

  Днів залишилось 72

  Васильєв Олександр Дмитрович
  Оприлюднена
  05 травня, 2018
  05 серпня, 2018
  72
  416 (з них за 7 днів: 42)

  Шановні депутати, прошу розглянути законопроект про надання стипендії всім освітянам коледжів і технікумів.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Шкуродерів, догхантерів, садистів за жорстоке поводження з тваринами, а також насильство над тваринами карати 15 років або максимально довічне позбавлення волі.

  Підписів 193

  Днів залишилось 1

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  1
  193 (з них за 7 днів: 34)

  Верховна Рада України прийняла закон №5119-1 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)".

  Відповідне рішення у четвер, 22 червня, підтримали 257 народних депутатів. Його авторами є народні депутати Андрій Немировський, Роман Мацола та Андрій Шинькович.

  Відповідний нормативно-правовий акт вносить зміни у Кримінальний кодекс і Кодекс про адміністративні правопорушення, доповнюючи їх статтею "жорстоке поводження з тваринами".

  Закон визначає жорстоке поводження як "знущання над тваринами, в тому числі безпритульними, що спричинило муки, заподіяло їм фізичні страждання, тілесні пошкодження, каліцтва або призвело до загибелі". Крім того, жорстоким поводженням також вважається нацькування тварин одна на одну і на інших тварин, залишення домашніх і сільськогосподарських тварин напризволяще і порушення правил утримання тварин.

  За побої і знущання над тваринами передбачено штраф у розмірі від 3400 до 5100 гривень та конфіскацію тварини в тому випадку, якщо її життю загрожує небезпека.

  Колективні знущання над тваринами змусять порушників "розщедритися" на суму від 5100 до 8500 гривень або відсидіти 15 діб адміністративного арешту. У разі небезпеки для життя тварина також може бути конфіскована.

  Задоволення статевої пристрасті з тваринами обійдеться у 3400-8500 гривень штрафу, а тварину конфіскують.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • ЗАБОРОНА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТВАРИН ТА ЗВІРІВ В ЗООПАРКАХ, ЦИРКАХ I Т.Д.

  Підписів 92

  Днів залишилось 46

  Ашкар'ян Олександр Сергійович
  Оприлюднена
  10 квітня, 2018
  10 липня, 2018
  46
  92 (з них за 7 днів: 30)

  На відміну від минулих століть, ми живемо в такий час коли на тварин та звірів можна подивитися на телканалi Discovery, National Geographic, Animal Planet та для цього не потрібні зоопарки або цирки в яких тварини та звірі перебувають в неволі й iнодi в поганих умовах. Перелякані погляди тварин та звiрiв від відвідувачів, не завжди якісна їжа i умови життя. У деяких цирках вдаються до насильства до тварин та звірів щоб зробити їх поступливими маріонетками. Не всі цирки такі, але все ж експлуатація тварин та звiрiв - це дуже погано. Якими б не були хорошими у них умови, але це все одно не зрівняється з тим якби вони жили на волі. У деяких країнах Європи вже забороняють експлуатацію тварин та звірiв, так чому б нам не піти цим шляхом?! Зоопарки можна перепланувати під щось інше. Наприклад зробити сквери, парки, ботанічні сади.

  Під заборону потрапляють всі зоопарки країни, перевізні зоопарки, контактні зоопарки, експлуатація тварин та звірів в цирку, дельфінарії i т.д.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Зменшити кількість депутатів Верховної Ради до 150 чоловік.

  Підписів 214

  Днів залишилось 32

  Крук Андрій Олександрович
  Оприлюднена
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  32
  214 (з них за 7 днів: 26)

  Зменшити кількість депутатів Верховної Ради до 150 чоловік.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Створення житла для бездомних тварин.

  Підписів 131

  Днів залишилось 1

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  1
  131 (з них за 7 днів: 23)

  Бездомних тварин Дуже багато, особливо собак. Теперішнє суспільство, замість того, щоб нагодувати тваринку, кидають каміння, пітарди в собак і котів. Просто знущаються.
  Пропоную створити маленькі будиночки, для тваринок, але вони повинні бути в хорошому стані, і стояти на кожній вулиці міст, районів. Також у селах мають бути приюти Для тварин, які повинні завжди бути в хорошому стані. Там за ними мають доглядати.
  Також пропоную створити спеціальні служби, які будуть перевіряти фізичний стан тварин, які мають господарів, перевірка має проводитися 1 раз в місяць.
  А також паралельно з цим можна було б заборонити використання петард.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Петарды-это всеобщее зло для людей и животных!

  Підписів 103

  Днів залишилось 61

  Георгієва Оксана Василівна
  Оприлюднена
  25 квітня, 2018
  25 липня, 2018
  61
  103 (з них за 7 днів: 17)

  Прошу поддержать запрет петард--как всенародное зло и способ вылить в массы свою злобу и агрессию.

  На сегодняшний день наше общество не готово морально пользоваться петардами. как принадлежностями праздника.
  Это изобретение-способ злобного запугивания людей и способ получить удовольствие от ужаса, страха и стресса в результате неожиданного взрыва петарды. Радость от этого только у зловещих поджигателей петард, а в остальных случаях - у других пострадавших - это печаль и испуг. Сколько вреда было нанесено петардами---случаи уже не 1000 а 100 тысяч .

  От живодерства петардами пострадало много животных---смертельных случаев и случаев увечья уже не счесть. Подростки-живодеры кидают их в рот животным-разрывают челюсти собакам и кошкам, привязывая петарду к животным разрывают кишечники и бока. Эти факты уже установлены и открыты уголовные дела. Запрет петард остановит жестокость многих детей и кровопролитие невинных и униженных животных.
  Если на чаше весов взвесить пользу и вред от внедрение в нашу жизнь петард----то вреда будет- несоизмеримо больше во много раз. Остановите это ЗЛО----ЗАПРЕТОМ!!!!
  Предлагаю назначить уголовную ответственность за изготовление и использование петард не по назначению.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі"

  Підписів 17

  Днів залишилось 85

  Сахновська Ірина Сергіївна
  Оприлюднена
  18 травня, 2018
  18 серпня, 2018
  85
  17 (з них за 7 днів: 17)

  Перш ніж приймати Закон про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України (Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України № 8265 від 13.04.2018 р.) потрібно спочатку врегулювати питання професіоналізації сфери публічних закупівель. А саме, на законодавчому рівні зобов’язати замовників увести до штату державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування окремий структурний підрозділ, спеціалісти якого будуть займатися виключно проведенням публічних закупівель та до складу якого обов’язково повинні входити фахівці з юридичних, економічних та технічних питань. Адже, з прийняттям закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" у багато разів збільшиться навантаження на тендерні комітети, а саме на секретарів таких комітетів, для яких проведення публічних закупівель є безкоштовним додатковим навантаженням. На основну діяльність елементарно не буде вистачати часу, що відобразиться на якості роботи й т.д. Навряд чи така ситуація існує в європейських країнах, на які наша країна орієнтується в своєму розвитку.
  Мінекономрозвитку вже розпочало роботу в цьому напрямку, організувавши опитування замовників за темою: «Механізм та передумови введення уповноважених осіб в штатний розпис організації замовника». Але поки що на законодавчому рівні це не врегульовано.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ   
 • УВАГА!!!Віддайте свій голос сюди! Хочеться щоб влада виділила кошти і зробила хоча б в кожній області притулок для тварин.

  Підписів 196

  Днів залишилось 1

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  1
  196 (з них за 7 днів: 15)

  Ми живемо в такій країні, де кожний "сам за себе", люди дуже жорстокі і вони вважають, якщо ми головні істоти на цій землі, то тільки нам слід вибирати хто має жити а хто ні.Це стосується і у відношенні до людей, так і до тварин. Бідні тварини, в основному це собаки та коти, живуть на вулицях, а точніше виживають. Як добре, що ми розумніші та вміємо говорити, тому хто бідний, той просить милостиню або їжу, і так живе. Тварини не вміють говорити та просити гроші, тому наше завдання допомагати їм. Добре, що кожний з нас ідучи в мороз -20, знає, що зараз прийде додому, добре поїсть, набере ванну гарячої води, загріється і ляже в ліжко, а бездомні тварини не мають куди іти, деякі не їдять і не п'ють тижнями, тому прошу Вас люди!!Змилуйтесь і віддайте свій голос, щоб влада переглянула дану петицію і допомогла добрим людям у створенні притулків для бездомних тварин..

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Заборонити діяльність Харківського КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ» з присипляння безпритульних тварин по всій території України.

  Підписів 108

  Днів залишилось 30

  Поліщук Юлія Ярославівна
  Оприлюднена
  23 березня, 2018
  23 червня, 2018
  30
  108 (з них за 7 днів: 13)

  Шановні депутати Верховної Ради України.
  Вимагаємо:
  1.Заборонити діяльність Харківського КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ» з присипляння безпритульних тварин по всій території України
  2. Здійснити незалежне розслідування діяльності Харківського КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ».
  3.Впровадити по всій території України європейську практику регулювання контроля чисельності безпритульни тварин виключно методами стерилізації та реєстрації домашніх тварин.
  4. Заборонити присипляння (евтаназію) як спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.
  5. Виключити з Закону України "Про мисливське господарство та полювання" положення про відстрил безпритульних тварин як спосіб регулювання їх чисельності.

  На території всієї Україні ганебно відсутня єдина європейська практика з контролювання чисельності безпритульних тварин та реєстрації домашніх тварин. Де на законодавчому рівні визначені питання щодо поводження з тваринами, обов'язкової вакцинації, стерилізації та реєстрації домашніх тварин, а також заборони покинення тварин на вулиці та активне пропагування гуманного поводження з тваринами.
  Успішний приклад гуманного ставлення до тварин та законного регулювання їх кількості є в багатьох містах України – наприклад, м. Львів та м. Дніпро, м. Запоріжжя, які спираються виключно на європейський досвід. Вони готові поділитися своїм досвідом з іншими областями.
  Але останнім часом зоозахисники та всі небайдужі громадяни нашої країни занепокоєні ситуацією, яка склалася внаслідок недотримання КП «Центр поводження з тваринами» м. Харкова Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», зокрема положень щодо регулювання чисельності безпритульних тварин шляхом стерилізації, і лише у виключних випадках – евтаназії.

  Відповідно до звітів Державної лікувальної ветеринарної медицини м. Харкова, в 2013 році на Куп’янський утильзавод з КП «Центр поводження з тваринами» м. Харкова було вивезено 63 тонни собак і кішок, в 2014-му - 66 тонн. Якщо допустити, що вага одного собаки складає від 12 до 15 кг, вийде, що на цьому конвейєрі смерті вбили близько 5 тис. тварин. Це тільки за два роки! Вони працюють через фізичних осіб-підприємців, які без дозволяв здійснюють відлов та перевезення тварин. Вже декілька років вони знищують тварин в інших областях, ставлячи під загрозу епідеміологічну ситуацію по всій території України шляхом здійснення штучної міграції тварин. Все це фінансується з бюджету за гроші платників податків. І це в той час, коли всі Україна бореться зі сказом та іншими хворобами, які переносяться тваринами.

  Ми вважаємо що діяльність КП м. Харкова «Центр поводження з тваринами» є несумісною з Європейськими цінностями та Законами України.
  Ми будуємо в Україні нове суспільство, і у цьому суспільстві немає місця жорстокості та неконтрольованому витрачанню коштів платників податків на жорстокість!

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Пропоную любити Україну не словом,а ділом! Створити нову систему штрафів за забруднення навколишнього середовища.

  Підписів 100

  Днів залишилось 14

  Продан Виталій Володимирович
  Оприлюднена
  07 березня, 2018
  07 червня, 2018
  14
  100 (з них за 7 днів: 12)

  Україна на грані ,ні,не із-за Путіна... Нажаль, але Путін невинен у тому що ми,засмітили усю Україну,а ту що не встигли засмітити вирізуємо і вивозимо. Озера,річки,парки,ліс,узбічча,лісополоси, та чого тут ,все що ми бачимо у смітті. З річок наші міста живлятся водою,тією самою з самих Карпат,нажаль життя у цій воді відсутнє. Пройдіться берегами р.Прут,побачите таке ,що пити пропаде бажання. Хто за цим слідкує тп хто буде відповідати? Якщо зараз на байдуже,а що ми залишимо для наших дітей та онуків? Чому ніхто не любить Україну серцем,а тільки гучними словами? Наступного разу ,коли будете кричати "Слава Україні" згадайте цю петицію.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Заборонити та закрити азартні клуби під вивіскою лотерей

  Підписів 464

  Днів залишилось 25

  Гладун Орест Богданович
  Оприлюднена
  19 березня, 2018
  19 червня, 2018
  25
  464 (з них за 7 днів: 11)

  Звертаються до вас небайдужі громадські активісти, а також громадяни країни, котрі стурбовані тим, що всюди – від маленьких містечок до великих міст, як гриби після дощу з’являються нові гральні заклади (лото – маркети, національні лотереї), хоча відповідно до ст. 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» гральний бізнес та участь в азартних іграх в Україні заборонена.
  На моє глибоке переконання, гральні автомати сховані під брендом ( лото-маркетів, національних лотерей, ) – ніщо інше для українців, як злочин проти Українського народу. Розсадник криміналу та проблем, що є джерелом страшної залежності, та доводить до:
  - Руйнування молодих сімей
  - Корупційних дій (держслужбовці є залежними від азартних ігор, що спонукає брати взятки )
  - Деградування особистості (психологічні захворювання, самогубства)
  - Розсадника злочинності ( крадіжки, шахрайства, збройні напади, вбивства)

  На жаль, більшість українців сьогодні проживають за межею бідності, тому легко «ковтають» оманливу наживку легкого збагачення, на чому наживаються власники гральних закладів.
  Враховуючи неприпустимість поширення гральних закладів в Україні, а також їхню згубну дію на психологічний та фінансовий стан гравців та членів їхніх родин, що прямо вливає на розвиток злочинності в наших містах, пропонуємо наступне:

  1. Повністю заборонити існування ігрових залів, лото-маркетів, національних лотерей і.т.д.
  2. Унеможливити появу нових закладів з гральними автоматами, в обхід норм закону (в т.ч. підміною понять на "лото" і тд.)

  Вважаємо прийняття вище згаданих пунктів таким, що позитивно позначиться як на психологічному, так і на фінансовому здоров’ї українців.
  Закликаю сьогодні свідомо та тверезо побачити, що з собою несуть ігрові зали під різними прапорами.
  Від Вашого одного голосу, залежить дуже багато. Збережене життя, збережена сім’я,

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Смертна кара для чиновників.

  Підписів 64

  Днів залишилось 32

  Крук Андрій Олександрович
  Оприлюднена
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  32
  64 (з них за 7 днів: 9)

  Запровадити смертну кару для чиновників і членів їх сімей, за корупцію і розкрадання бюджетних коштів.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Створення в Києві та по всіх містах України автомату для годівлі і поїлки кішок і собак, що живуть на вулиці (вендінг)

  Підписів 38

  Днів залишилось 1

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  1
  38 (з них за 7 днів: 9)

  Встановити в Києві та по всіх містах України автомати для годування бездомних тварин.
  Автомат для БЕЗДОМНИХ ТВАРИН - ефективний спосіб турботи про братів наших менших і про екологію планети. Т.зв. "Вендинг-автомат" з кормом - лоток наповнюється собачої і котячої їжею тоді, коли людина, яка проходить повз, кидає в урну пластикову пляшку або сторонні предмети із пластику. Переробка пластику повністю покриває всі збитки, крім того, місто отримує хороший прибуток, яка згодом йде на закупівлю корму і вакцинацію бездомів'я тварин! У Києві, як і в інших великих містах, досить велика кількість бродячих, безпритульних, покинутих тварин. Цей автомат дає можливість кожному хоч трохи подбати про тварин і навколишнього середовища. Автомат також має миску для води - в неї можна налити залишок води з пляшки, якщо людина більше не бажає пити. Крім того, установка працює від енергії сонячних променів, і абсолютно нешкідлива. Трохи менше 2 000 пляшок із пластику такий невеликий апарат може переробити за рік.

  Крім того, ці апарати самі по собі є відмінною, а головне що привертає увагу вільної рекламної майданчиком, що дозволить зібрати більше грошей на лікування бездомних тварин і поставити ще більшу кількість апаратів в Києві та по всіх містах України, а може навіть і по всій Україні.
  Відео про роботу даного автомата можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=35&v=j6ml28VaIl0

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Адміністративне покарання за жорстоке поводження із тваринами

  Підписів 14

  Днів залишилось 77

  Сухомлинова Мария
  Оприлюднена
  10 травня, 2018
  10 серпня, 2018
  77
  14 (з них за 7 днів: 9)

  Ввести на законодавчому рівні адміністративне покарання за жорстоке поводження із тваринами (від штрафів до обмеження свободи терміном до 2-х років), як в усіх цивілізованих країнах.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • НЕГАЙНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ВИБОРІВ МІСЬКОГО ГОЛОВИ У МІСТІ ЛУЦЬК!!!

  Підписів 11

  Днів залишилось 83

  Красовська Надія
  Оприлюднена
  16 травня, 2018
  16 серпня, 2018
  83
  11 (з них за 7 днів: 8)

  Вже більше року громада м. Луцька перебуває без міського голови у зв’язку зі смертю колишнього очільника Миколи Романюка. І за весь цей час, ви, народні обранці не спромоглися набрати необхідної кількості голосів, для здавалося б простої і автоматичної процедури – призначення позачергових виборів мера у місті. Вже набридло нам лучанам дивитися на той бедлам, що відбувається весь час у Луцькій Міській Раді! А страждають звичайні люди.
  Припиніть робити з нашого міста цирк і НЕГАЙНО проголосуйте про призначення виборів міського голови!!!

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Збільшення допомоги по народженню дитини

  Підписів 308

  Днів залишилось 23

  Сметанін Леонід
  Оприлюднена
  17 березня, 2018
  17 червня, 2018
  23
  308 (з них за 7 днів: 7)

  На теперішній час в Україні склалася ситуація, при якій смертність перевищує народжуваність. Крім того, простежується тенденція збільшення кількості осіб, які виїзжають на постійне місце проживання за межі України. Все це призводить до зниження співвідношення між працездатною верстою населення та непрацездатною, тобто старіння нації. Розмір допомоги при народженні дитини встановлено 1 липня 2014 року у розмірі 41 280 гривень і з того часу не переглядався. Враховуючи викладене, низький рівень життя більшості населення, пропоную НЕГАЙНО встановити розмір допомоги при народженні дитини у розмірі 75-100 ПРОЖИТКОВИХ МІНІМУМІВ, що також дозволить проводити її перерахунок одночасно з переглядом прожиткового мінімуму

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • ЗУПИНИМО НАСТУП НА ТРУДОВІ ПРАВА!

  Підписів 269

  Днів залишилось 38

  Токовенко Ігор Володимирович
  Оприлюднена
  02 квітня, 2018
  02 липня, 2018
  38
  269 (з них за 7 днів: 6)

  Відповідно до частини 3 статті 22 Конституції України, при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

  Чинний Кодекс законів про працю України встановлює базовий рівень трудових прав, який має розширюватись з огляду на пріоритет інтересів людини праці шляхом прийняття законів, що встановлюють вищий рівень трудових прав.

  Недопустимим є прийняття законів, що прямо чи опосередковано скасовують, звужують або спотворюють закріплені чинним КЗпП України трудові права.

  З огляду на це недопустимим є прийняття проекту Трудового кодексу України (№1658 дооп.) та проекту закону №8037.

  Так, проект Трудового кодексу України №1658 передбачає:
  - фактичне скасування 40-годинного робочого тижня, можлива робота до 72 годин на тиждень (статті 138, 155 проекту ТК);
  - звільнення і матеріальну відповідальність за розголошення комерційної таємниці, до якої може бути зараховано будь-що, оскільки встановленого законом переліку виключень не існує (статті 92, 355 проекту ТК, стаття 505 ЦК);
  - суттєве розширення кількості підстав звільнення;
  - розширення сфери дії строкових договорів, що призведе до нестабільної зайнятості та можливості не продовжувати строковий договір з працівником через захист ним свої трудових прав та інтересів;
  - можливість включення до трудового договору додаткових умов вже після його підписання без додаткової оплати і згоди працівника (статті 32, 37 проекту ТК);
  - можливість віддавати працівника "на прокат" - без згоди працівника переводити його на інше підприємство в іншу місцевість строком до 3 місяців, а за його згодою - безстроково, при тому, що у разі незгоди передбачено звільнення (статті 67, 82 проекту ТК);
  - обмеження прав профспілок, які є одним зі стовпів громадянського життя в суспільствах із високим рівнем забезпеченості громадян;
  - легалізацію відеоспостереження, прослуховування та інших засобів технічного стеження, перелік яких не обмежено і може включати також вживлення чіпів (стаття 29 проекту ТК).

  Проект №8037 передбачає зміни до КЗпП України, які мають на меті змінити порядок відеостеження та доступу до листування на підприємствах. Якщо сьогодні за статтями 306, 307 ЦК України для відеостеження за працівником та читання його кореспонденції представниками роботодавця потрібен його ДОЗВІЛ, проект №8037 передбачає його заміну на ПОПЕРЕДЖЕННЯ. При цьому фактично проект дозволяє стежити за працівниками також таємно.

  З огляду на вищевикладене проекти №1658 та №8037 не можуть бути прийняті та мають бути зняті з розгляду Верховної Ради України на підставі частини 2 статті 95 Регламенту Верховної Ради України або на іншій законній підставі.

  В наступному не може бути прийнято жодного проекту закону, що б скасовував, звужував чи спотворював існуючі нині трудові права та права професійних спілок, оскільки це суперечить інтересам народу України.

  Просимо дану петицію розглянути на парламентських слуханнях у Верховній Раді України.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Зменшити кількість партій в Україні до п`яти, і припинити їх фінансування з бюджету.

  Підписів 32

  Днів залишилось 32

  Крук Андрій Олександрович
  Оприлюднена
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  32
  32 (з них за 7 днів: 6)

  Зменшити кількість партій в Україні до п`яти, і припинити їх фінансування з бюджету.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ