ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей

  Підписів 14355

  Днів залишилось 32

  Танцюра Віктор Зіновійович
  Оприлюднена
  24 січня, 2018
  24 квітня, 2018
  32
  14355 (з них за 7 днів: 5459)

  На офіційному сайті Верховної Ради України є розпорядження Кабінету Міністрів України (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1393-2015-%D1%80), що зобов'язує міністерства та інші державні органи виконувати план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/file/text/54/f451893n22.zip) – далі план дій. В цьому плані є багато правильного, але він передбачає, зокрема, наступне:
  1. Зміни в системі освіти. Дітей будуть навчати, що одностатевий спосіб життя – це норма (стаття 102, пункт 3).
  2. Використання засобів масової інформації для пропаганди гомосексуалізму (стаття 102, пункт 4).
  3. Легалізація цивільного партнерства для одностатевих пар (стаття 105, пункт 6).
  4. Дозвіл трансгендерам усиновлювати дітей (стаття 105, пункт 7).
  5. Надання права бути донорами крові проституткам, гомосексуалістам, наркоманам (стаття 105, пункт 11).
  Вищевказаний план дій вже реалізується в Україні. Гомосексуалізм цілеспрямовано пропагується, зокрема через ЗМІ. При цьому часто використовуються аргументи, які суперечать науковим фактам (https://docs.google.com/document/d/1Yte8WFKE690kdRhNNBuXYXwIWHaMS4EJNGE_rxf3MIc/edit?usp=sharing).
  Не слід піддаватись тиску і копіювати в Україну найгірше, що є в деяких європейських країнах: пропаганда гомосексуалізму, одностатеві шлюби і всиновлення дітей гомосексуалістами. Це становить загрозу для національної безпеки.
  У зв'язку з вищезазначеним, просимо депутатів Верховної Ради України зробити все від них залежне для припинення в Україні пропаганди гомосексуалізму та для захисту традиційних сімейних цінностей, зокрема:
  1. Схвалити декларацію про підтримку основних положень наступних документів:
  - Декларація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій "Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)" http://vrciro.org.ua/ua/statements/49-deklaraciya-vrciro-pro-negatyvne-stavlennya-do-yavyshcha-gomoseksualizmu-ta-tak-zvanyh-odnostatevyh-shlyubiv
  - Зауваження Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до Стамбульської конвенції http://vrciro.org.ua/ua/events/485-uccro-objections-on-istambul-convention
  - Відкрите звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на захист сім'ї та дітей http://vrciro.org.ua/ua/statements/492-appeal-in-favor-of-kids-and-family
  2. Скасувати закони, що суперечать вищевказаним документам та надалі не приймати такі закони. Зокрема, не приймати закони, що можуть сприяти легалізації одностатевих партнерств (шлюбів) або усиновленню дітей трансгендерами.
  3. Розробити та прийняти закон про заборону пропаганди гомосексуалізму (подібна норма є, наприклад, у законодавстві Литви).
  4. Розробити та прийняти закон про державну підтримку та захист традиційних сімейних цінностей і подолання наслідків пропаганди гомосексуалізму в Україні.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • ЩОДО ЗАХИСТУ ТРАДИЦІЙНИХ СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ ТА ІНСТИТУТУ СІМ’Ї

  Підписів 9912

  Днів залишилось 46

  Танцюра Віктор Зіновійович
  Оприлюднена
  08 лютого, 2018
  08 травня, 2018
  46
  9912 (з них за 7 днів: 4338)

  Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її захисту.
  Так, відповідно до статті 16 Загальної декларації прав людини, сім’я є природним i основним осередком суспільства i має право на захист з боку суспільства та держави.
  У статті 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права зазначено, що сім’я, як союз чоловіка й жінки, є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави. Згідно зі статтею 51 Конституції України сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.
  Сьогодні є безліч викликів, які впливають на становище людей і сімей в Україні: сирітство, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, неможливість повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень. Разом з тим, з незрозумілих причин держава надає пріоритетну увагу штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, зокрема:
  23 листопада 2015 р Кабінет Міністрів України затвердив «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» № 1393-р. (далі План), який, зокрема, передбачає легалізацію так званого цивільного партнерства для одностатевих пар, всиновлення дітей трансґендерними людьми, впровадження у навчальний та виховний процес тем про одностатеві стосунки як норму сексуальної поведінки, проведення так званих «маршів рівності» та інших видів пропаганди гомосексуалізму за державної підтримки, надання права бути донорами крові людям із різними формами ризикованої поведінки тощо.
  Також, у 2015 році Верховною Радою України були внесені зміни до Кодексу законів про працю. Була встановлена пряма дискримінація людей і роботодавців (у тому числі у релігійних і навчальних закладах), де неможливе працевлаштування людей, які ведуть аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації.
  Слід також відзначити, що в деяких країнах Євросоюзу запроваджено адміністративну та кримінальну відповідальність за критику чи незгоду з будь-якими діями та висловами, що популяризують одностатеві стосунки.
  Просимо Верховну Раду України:
  1. Розробити та прийняти закон про державну підтримку та захист традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні;
  2. Вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «ґендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та з інших законів як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження, та не допустити включення цих словосполучень у нові закони та нормативно-правові акти;
  3. Розробити та прийняти закон про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей, у тому числі, у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури», тематичних матеріалів у засобах масової інформації.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Заборонити аборт і зберегти життя ненародженних дітей.

  Підписів 1090

  Днів залишилось 64

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  64
  1090 (з них за 7 днів: 430)

  Потрібно заборонити аборт в Україні, адже у будь якому випадку це вбивство, скільки людей гине сьогодні на сході, і скільки робиться абортів у нашій країні щодень. Не має безвихідних ситуацій у житті, жінкам чи дівчатам потрібно народжувати, якщо не хочуть виховувати, то хай здають дитину у дитячі будинки, а не вбивають у своєму лоні. Усі мають право на життя, Бог дає життя і тільки він має право його забирати, а не людина, якби всі це усвідомлювали, то б не робили аборти. Аборт - це вбивство дитини у лоні матеріі, від моменту зачаття у материнськом лоні це вже не просто зародок чи плід, це особа, чка має гідність людини. І потрібно зупинити це страшне дітовбивство у нашій країні, відомо, що у світі кожного рку здійснюється 50 мільйонів абортів, хіба це нормально. Цей жах потрібно зупинити, а щоб краще зрозуміти цю проблему потрібно дивитись, що каже Церква стосовно аборту. У Львові при Українському католицькому Універститеті діє школа біоетики, яка якраз вчить, що потрібно робити у різних біоетичних питаннях, отець Ігор Бойко є відомим спеціалістом у цій сфері. Потрібно нам глибоко усвідомити, що аборт це вбивство, аборт це лихо і потрібно скасувати закон 1992 року щодо переривання вагітності та постанову кабміну 15 лютого 2006 року. Дякую. ХаqБог просвітитть розуv наших політиків.

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Заборона діяльності чаклунів.

  Підписів 731

  Днів залишилось 47

  Кошовий Іван Васильович
  Оприлюднена
  09 лютого, 2018
  09 травня, 2018
  47
  731 (з них за 7 днів: 241)

  Заборонити діяльність чаклунів,ворожбитів,гадалок,гороскопи ,екстрасенсорику! За ці гріхи нації залишалися без благословіння Божого.А без Божої підтримки не один народ не встоїть! Нехай Бог вас благословить на цей сміливий крок!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ   
 • для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей законодавчо встановити для цих пропагандистів довічне пов язання, з триманням їх у зонах для гомосексуалів зроблених умисно для відбування цього покарання

  Підписів 196

  Днів залишилось 81

  Кирилов Сергій Васильович
  Оприлюднена
  12 березня, 2018
  12 червня, 2018
  81
  196 (з них за 7 днів: 176)

  Посилаючись на моральні, етичні ,культурні цінності Великого Українського Народу та згідно до вимог
  ст.ст..3,8,9,11,12,28,32,51,54,55,56 чинної конституції України сімейні цінності у державі охороняються десятком статей найвищого закону України.
  Пропаганда гомосексуалізму взагалі навіть побічно ніде не зустрічається в жодній із статей чинної конституції України.
  Відноситись толлератно до цих дій з пов язаних з пропагандою гомосексуалізму законодавчо також немає жодних підстав.

  Тому пропоную ВРУ для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей законодавчо встановити :
  - Пропаганду гомосексуалізму найтяжчим злочином в Україні
  - Притягувати до довічного покарання осіб пов язаних з пропагандою гомосексуалізму у місця позбавлення волі для гомосексуалів зроблених умисно для толлерантності відбування цього довічного покарання

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Призначити зальнонаціональний День ПРИМИРЕННЯ, ПОСТУ та МОЛИТВИ.

  Підписів 194

  Днів залишилось 3

  Лізенко Олександр
  Оприлюднена
  26 грудня, 2017
  26 березня, 2018
  3
  194 (з них за 7 днів: 110)

  Для відновлення та збереження цілісності держави, миру та єдності нації,
  а також проведення реформ та виходу на новий рівень розвитку України,
  згідно Конституції України - визнаючи свою відповідальність перед Богом та народом України та визнаючи свою залежність від волі Творця та записаного Слова Священного Писання на якому президент України приніс присягу народу України,
  прошу призначити загальнонаціональний
  ДЕНЬ ПРИМИРЕННЯ ПОСТУ та МОЛИТВИ.


  «і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!»
  (2 Хроніки 7:14)

  Долучити до виконання Указу №534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері».

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Підвищення штрафів за куріння в невстановлених місцях, та контроль за виконанням закону.

  Підписів 254

  Днів залишилось 37

  Селютін Дмитро
  Оприлюднена
  29 січня, 2018
  29 квітня, 2018
  37
  254 (з них за 7 днів: 76)

  Необхідно суттево збільшити штрафи за куріння в громадських місцях, особливо в транспорті та проводити рейди по виявленню осіб порушуючих закон. В приміських поїздах неможливо їздити, курять у тамбурах вагонів, на платформах та біля входів до вокзалів. Цим димом змушені дихати громадяни які не курять в тому числі і діти. Існуючі штрафи не лякають порушників та і виконання закону щодо куріння в невстановлених місцях нікому проконтролювати так як в поїздах та на вокзалах невеликих станцій відсутня поліція. Про здорове покоління українців в таких умовах можемо тільки мріяти.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини, котра на сьогодні, відповідно до ст. 12 ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми" становить 41280 гривень та виплачується протягом 36 місяців.

  Підписів 83

  Днів залишилось 61

  Нагорняк Олексій Романович
  Оприлюднена
  23 лютого, 2018
  23 травня, 2018
  61
  83 (з них за 7 днів: 48)

  Відповідно до ст. 12 ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми", допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.
  Розмір допомоги при народженні дитини, визначений у Законі є фіксованою та не змінною сумою, відповідно до розміру інфляції та прожиткового мінімуму.
  Пропоную розробити та зареєструвати Законопроект щодо внесення змін до ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми", а саме ст. 12, в частині розміру допомоги, визначити розмір допомоги при народженні дитини у сумі 100 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку (до 6 років), що встановлюється згідно Закону України "Про державний бюджет України".
  Вказані зміни будуть відповідати соціальним нормам та стандартам і стимулюватимуть зростання демографічної ситуації в Україні.

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Скорочення чисельності депутатів у Верховній Раді,зняття недоторканності та пільг,зменшення заробітної плати народного обранця!

  Підписів 139

  Днів залишилось 45

  Саулін Максим
  Оприлюднена
  07 лютого, 2018
  07 травня, 2018
  45
  139 (з них за 7 днів: 43)

  Дивлячись на всю бездіяльність обраних депутатів Верховної Ради,як представник народу України,вимагаємо негайно вжити заходів для скорочення чисельності з чотириста п'яти десяти до ста чоловік у парламенті.А також, скасування будь-яких привілеїв: зняття депутатської недоторканності,зменшення заробітної плати до адекватних сум,такі як заробляє простий рядовий працівник та зняття будь-яких пільг,якими вони охоче користуються за рахунок інших громадян України!Нехай вони врешті-решт згадають,хто кого наймав:вони народ чи все ж народ їх!?.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Новий Державний Гімн України

  Підписів 74

  Днів залишилось 10

  Рябуха Олег Іванович
  Оприлюднена
  02 січня, 2018
  02 квітня, 2018
  10
  74 (з них за 7 днів: 35)

  Гімн є не просто одним із символів держави, але виразом самоусвідомлення нації, найглибших сподівань народу. Наш нинішній Державний Гімн складався в часи, коли українська самостійна державність, єдність, цілісна національна ідея були ще в далекому майбутньому. Тому і починається він зі слів "Ще не вмерла...", і написаний від імені людей, які не є господарями на своїй землі і сподіваються на усмішку долі, яка має звільнити їх від ворожих утисків.
  Настали часи, коли ми маємо подякувати старому гімнові за те, що підтримував наш дух в добу боротьби, і обрати для нашої Батьківщини інші слова.
  Більш ніж 130 років тому композитор Микола Лисенко і поет Олександр Кониський склали твір під назвою "Боже великий, єдиний", який нині вважається духовним гімном України, і з усіх точок зору заслуговує на те, щоб набути статусу державного.
  Основна ідея тексту - твердження, що у своїх сподіваннях на майбутнє українці мають спиратися на науку, знання, наполегливу працю, любити свій край і розраховувати на поміч Творця. Текст за своєю формою є молитвою, але в ньому відсутні посилання на будь-яку конкретну релігію чи віросповідання, тому він не зачіпає нічиїх релігійних почуттів і не відокремлює ніяку конфесію. Українців автор тексту розглядає як політичну, а не етнічну націю, тому слова нового гімну стануть близькими усім громадянам незалежно від етнічного походження.
  І за своїм змістом, і за формою новий гімн сповнений оптимізму, позитивного погляду на себе і своє майбутнє, тому він значно краще слугуватиме формуванню образа української нації в очах інших народів, і так само підйому нашого національного духу.

  Текст:

  Боже великий, єдиний,
  Нам Україну храни,
  Волі і світу промінням
  Ти її осіни.
  Світлом науки і знання
  Нас, дітей, просвіти,
  В чистій любові до краю,
  Ти нас, Боже, зрости.
  Молимось, Боже єдиний,
  Нам Україну храни,
  Всі свої ласки й щедроти
  Ти на люд наш зверни.
  Дай йому волю, дай йому долю,
  Дай доброго світу, щастя,
  Дай, Боже, народу
  І многая, многая літа.

  ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ    
 • ЗАБОРОНИТИ ВИКОРИСТАННЯ В ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ ТРАНСЖИРІВ.

  Підписів 148

  Днів залишилось 25

  Яшан Галина Василівна
  Оприлюднена
  17 січня, 2018
  17 квітня, 2018
  25
  148 (з них за 7 днів: 31)

  ЗАБОРОНИТИ ВИКОРИСТАННЯ В ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ ТРАНСЖИРІВ. Інсультні центри переповнені.

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Заборонити та закрити азартні клуби під вивіскою лотерей

  Підписів 22

  Днів залишилось 88

  Гладун Орест Богданович
  Оприлюднена
  19 березня, 2018
  19 червня, 2018
  88
  22 (з них за 7 днів: 22)

  Звертаються до вас небайдужі громадські активісти, а також громадяни країни, котрі стурбовані тим, що всюди – від маленьких містечок до великих міст, як гриби після дощу з’являються нові гральні заклади (лото – маркети, національні лотереї), хоча відповідно до ст. 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» гральний бізнес та участь в азартних іграх в Україні заборонена.
  На моє глибоке переконання, гральні автомати сховані під брендом ( лото-маркетів, національних лотерей, ) – ніщо інше для українців, як злочин проти Українського народу. Розсадник криміналу та проблем, що є джерелом страшної залежності, та доводить до:
  - Руйнування молодих сімей
  - Корупційних дій (держслужбовці є залежними від азартних ігор, що спонукає брати взятки )
  - Деградування особистості (психологічні захворювання, самогубства)
  - Розсадника злочинності ( крадіжки, шахрайства, збройні напади, вбивства)

  На жаль, більшість українців сьогодні проживають за межею бідності, тому легко «ковтають» оманливу наживку легкого збагачення, на чому наживаються власники гральних закладів.
  Враховуючи неприпустимість поширення гральних закладів в Україні, а також їхню згубну дію на психологічний та фінансовий стан гравців та членів їхніх родин, що прямо вливає на розвиток злочинності в наших містах, пропонуємо наступне:

  1. Повністю заборонити існування ігрових залів, лото-маркетів, національних лотерей і.т.д.
  2. Унеможливити появу нових закладів з гральними автоматами, в обхід норм закону (в т.ч. підміною понять на "лото" і тд.)

  Вважаємо прийняття вище згаданих пунктів таким, що позитивно позначиться як на психологічному, так і на фінансовому здоров’ї українців.
  Закликаю сьогодні свідомо та тверезо побачити, що з собою несуть ігрові зали під різними прапорами.
  Від Вашого одного голосу, залежить дуже багато. Збережене життя, збережена сім’я,

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Збільшення допомоги по народженню дитини

  Підписів 21

  Днів залишилось 86

  Сметанін Леонід
  Оприлюднена
  17 березня, 2018
  17 червня, 2018
  86
  21 (з них за 7 днів: 21)

  На теперішній час в Україні склалася ситуація, при якій смертність перевищує народжуваність. Крім того, простежується тенденція збільшення кількості осіб, які виїзжають на постійне місце проживання за межі України. Все це призводить до зниження співвідношення між працездатною верстою населення та непрацездатною, тобто старіння нації. Розмір допомоги при народженні дитини встановлено 1 липня 2014 року у розмірі 41 280 гривень і з того часу не переглядався. Враховуючи викладене, низький рівень життя більшості населення, пропоную НЕГАЙНО встановити розмір допомоги при народженні дитини у розмірі 75-100 ПРОЖИТКОВИХ МІНІМУМІВ, що також дозволить проводити її перерахунок одночасно з переглядом прожиткового мінімуму

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Обязать пищевую промышленность выпускать исключительно натуральный продукт и запретить всем торговать не натуральными (вредными для здоровья) продуктами питания по всей территории Украины.

  Підписів 68

  Днів залишилось 61

  Карпенко Сергій
  Оприлюднена
  23 лютого, 2018
  23 травня, 2018
  61
  68 (з них за 7 днів: 20)

  Нет здоровой пищи – нет здоровой нации.
  Нет здоровой нации - нет Украины.
  Запретить всё вредное, оставить и разрешить всё полезное.
  В погоне за прибылью, производители всё больше и больше пользуются всевозможными добавками и потребители обречены на всевозможные болезни и молодую смерть.
  Считаю необходимым взять под жёсткий контроль продукты питания для омоложения и
  здоровья нашей нации.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Дозволити учасникам АТО (та членам їх сімей), учасникам бойових дій, членам сімей загиблих учасників АТО, та волонтерам ввозити й розмитнювати легкові автомобілі, що відповідають екологічним нормам Євро 3, Євро 4, Євро 5 та Євро 6, - без сплати ПДВ, акцизного збору,- та сплатою ввізного мита в розмірі 200 євро. Дозволити громадянам України розмитнювати легкові автомобілі Євро 3, Євро 4, Євро 5 та Євро 6, - без сплати ПДВ, акцизного збору,- та сплатою ввізного мита в розмірі 700 євро.

  Підписів 86

  Днів залишилось 57

  Солоніков Олександр Вікторович
  Оприлюднена
  19 лютого, 2018
  19 травня, 2018
  57
  86 (з них за 7 днів: 16)

  Дозволити учасникам АТО та членам їх сімей, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих учасників АТО та волонтерам ввозити на територію України й розмитнювати легкові автомобілі, що відповідають екологічним нормам Євро 3, Євро 4, Євро 5 та Євро 6, - без сплати податку на додану вартість, акцизного збору,- та лише зі сплатою ввізного мита в розмірі 200 євро. Дозволити громадянам України ввозити 1 раз на 3 роки та розмитнювати легкові автомобілі, що відповідають екологічним нормам Євро 3, Євро 4, Євро 5 та Євро 6, - без сплати податку на додану вартість, акцизного збору,- та лише зі сплатою ввізного мита в розмірі 700 євро.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • УВАГА!!!Віддайте свій голос сюди! Хочеться щоб влада виділила кошти і зробила хоча б в кожній області притулок для тварин.

  Підписів 53

  Днів залишилось 64

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  64
  53 (з них за 7 днів: 16)

  Ми живемо в такій країні, де кожний "сам за себе", люди дуже жорстокі і вони вважають, якщо ми головні істоти на цій землі, то тільки нам слід вибирати хто має жити а хто ні.Це стосується і у відношенні до людей, так і до тварин. Бідні тварини, в основному це собаки та коти, живуть на вулицях, а точніше виживають. Як добре, що ми розумніші та вміємо говорити, тому хто бідний, той просить милостиню або їжу, і так живе. Тварини не вміють говорити та просити гроші, тому наше завдання допомагати їм. Добре, що кожний з нас ідучи в мороз -20, знає, що зараз прийде додому, добре поїсть, набере ванну гарячої води, загріється і ляже в ліжко, а бездомні тварини не мають куди іти, деякі не їдять і не п'ють тижнями, тому прошу Вас люди!!Змилуйтесь і віддайте свій голос, щоб влада переглянула дану петицію і допомогла добрим людям у створенні притулків для бездомних тварин..

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Заборона напою REVO

  Підписів 40

  Днів залишилось 46

  Поплавський Олександр Вікторович
  Оприлюднена
  08 лютого, 2018
  08 травня, 2018
  46
  40 (з них за 7 днів: 14)

  Заборонити продаж алкогольних напоїв типу "REVO". Врятуємо РАЗОМ молодь від впливу напою, який заборонений у багатьох країнах світу, зокрема і в РФ.

  КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Пропоную любити Україну не словом,а ділом! Створити нову систему штрафів за забруднення навколишнього середовища.

  Підписів 25

  Днів залишилось 76

  Продан Виталій Володимирович
  Оприлюднена
  07 березня, 2018
  07 червня, 2018
  76
  25 (з них за 7 днів: 13)

  Україна на грані ,ні,не із-за Путіна... Нажаль, але Путін невинен у тому що ми,засмітили усю Україну,а ту що не встигли засмітити вирізуємо і вивозимо. Озера,річки,парки,ліс,узбічча,лісополоси, та чого тут ,все що ми бачимо у смітті. З річок наші міста живлятся водою,тією самою з самих Карпат,нажаль життя у цій воді відсутнє. Пройдіться берегами р.Прут,побачите таке ,що пити пропаде бажання. Хто за цим слідкує тп хто буде відповідати? Якщо зараз на байдуже,а що ми залишимо для наших дітей та онуків? Чому ніхто не любить Україну серцем,а тільки гучними словами? Наступного разу ,коли будете кричати "Слава Україні" згадайте цю петицію.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Забезпечити нормальну роботу сторінки Законодавство України на сайті Верховної Ради України з швидким відкриттям текстів законів, пошук яких здійснює користувач

  Підписів 17

  Днів залишилось 83

  Глотов Микола Сергійович
  Оприлюднена
  14 березня, 2018
  14 червня, 2018
  83
  17 (з них за 7 днів: 12)

  Забезпечити нормальну роботу сторінки Законодавство України на сайті Верховної Ради України з швидким відкриттям текстів законів, пошук яких здійснює користувач.

  Суть проблеми в тому, що для відкриття будь-якого тексту нормативного акту на сайті Верховної Ради доводиться у робочий час витрачати більше 1 хвилини, бо постійно вказується на те, що сайт перевантажений і через це переглянути закон чи інший акт неможливо. Найбільше довелось чекати відкриття тексту Цивільного кодексу (майже 8 хв.).

  Раніше сайт працював краще і швидше.

  Потрібно зробити, щоб навіть при великій кількості користувачів сторінки актів, які відвідувачі шукають, відкривалися без необхідності неодноразового перезавантаження сторінки.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Проти законопроекту 8089, який має за мету скасувати третю групу платників податку

  Підписів 32

  Днів залишилось 81

  Земан Ігор
  Оприлюднена
  12 березня, 2018
  12 червня, 2018
  81
  32 (з них за 7 днів: 11)

  Ми виступаємо проти абсурдного та нерозважливого проекту закону № 8089 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо зменшення ставки податку на додану вартість, реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності та підвищення прозорості розрахункових операцій з урахуванням європейської практики". Основна ідея законопроекту скасувати, відмінити третю групу спрощеної системи платників податку. Нашим законотворцям здалося, що ФОПи 3 групи надто багато заробляють і їхнє існування не вигідне сучасній податковій системі країни. Дуже цікавий "європейський" підхід вбити дрібний бізнес розчищаючи дорогу лише великому бізнесу та монополістам.

  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА