ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • Відміна ЗНО 2018 для студентів замість ДПА

  Підписів 9621

  Днів залишилось 26

  Бойчук Віолетта Михайлівна
  Оприлюднена
  18 вересня, 2017
  18 грудня, 2017
  26
  9621 (з них за 7 днів: 466)

  В вересні прийняли закон що вищі навчальні заклади 1і 2 ступеню акредитації замість ДПА будуть здавати ЗНО , давайте зберемо підписи для того щоб цей закон переглянули !!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Зменшення шкідливих для мешканців українських міст викидів від автомобільного транспорту, шляхом переведення міських автобусів та вантажних автомобілів державних та комунальних підприємств, на екологічно чистий вид палива природний газ метан.

  Підписів 309

  Днів залишилось 58

  Тіщенко Андрій
  Оприлюднена
  19 жовтня, 2017
  19 січня, 2018
  58
  309 (з них за 7 днів: 151)

  Екологічний стан міст України вже переріс поняття «проблема» і якщо недотягнув до поняття «катастрофа», то це питання часу. У місцях масового скупчення автомобілів у великих містах, рівень забруднення повітря перевищує допустиму норму у кілька разів, саме транспорт, насамперед автомобільний, належить до найбільших і найшкідливіших джерел забруднення повітря (до 70%). Двигуни викидають у повітря значну кількість оксидів карбону, вуглеводних сполук, оксидів нітрогену, сполук свинцю та інших токсичних і канцерогенних речовин. І чим більше автомашин у місті, чим інтенсивніший їхній рух, тим вищі рівні забруднення навколишнього середовища, тим відчутніша шкода здоров'ю людини.
  Смог все сильніше наступає на українські міста, а загазованість атмосферного повітря – є однією із причин зростання рівня захворюваності серед мешканців. Викиди забруднюючих речовин від автотранспорту з року в рік зростають. Вони особливо небезпечні ще й тому, що здійснюються в безпосередній близькості від тротуарів у зоні активного пішохідного руху.
  Використання стисненого природного газу в якості моторного палива для автомобілів є безпечним та екологічним видом моторного палива, визнаного багатьма передовими країнами Європи та світу, це практичний крок для поліпшення екологічної ситуації в місті.
  Природний газ є самим екологічним та чистим із всіх видів палива, на відміну від бензину та дизельного палива, продукти згоряння метану є нетоксичними, при його згорянні в камері двигуна в атмосферу виділяються нешкідливі для організму людини вуглекислий газ та вода.
  Також головною відмінністю метану від інших палив є безпека. Балони для метану не мають зварних швів та виконанні з суцільної сталі або з композитних матеріалів (сучасний пластик та синтетичні волокна). Заводи-виробники тестують їх на різні впливи: випробування тиском, що перевищує їх робочі параметри, падіння з висоти, екстримально високі температури.
  Метан легше повітря і не здатний утворити суміш в відкритому просторі — він просто випаровується. Завдяки цій властивості і високому порогу займання метан віднесений до найвищого — четвертого класу безпеки серед горючих речовин. Для порівняння, у бензину — третій клас, а у пропан-бутану — другий.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО  |   ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Покращення якості студентського контингенту в медичних університетах (академіях) – як необхідна передумова підвищення профпридатності лікарських кадрів.

  Підписів 1246

  Днів залишилось 1

  Стасюк Володимир Васильович
  Оприлюднена
  23 серпня, 2017
  23 листопада, 2017
  1
  1246 (з них за 7 днів: 45)

  Встановити квоту для вступу в медичні університети (академії) в межах не менше 25-50%, включаючи державне замовлення, на спеціальність «Медицина» для випускників медичних коледжів та училищ (фельдшерів, медсестер…), скоротивши на один рік термін їхнього навчання.
  Забезпечити вступ на навчання виключно за сумою результатів ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок.М» і ЗНО з української мови та літератури. При рівності результатів – враховувати середній бал додатку до диплому. Після 5-ти річного терміну навчання видавати диплом лікаря загальної практики сімейної медицини.

  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Відновлення доступу до соціальної мережі "Вконтакті"

  Підписів 201

  Днів залишилось 62

  Гальміз Артур Русланович
  Оприлюднена
  23 жовтня, 2017
  23 січня, 2018
  62
  201 (з них за 7 днів: 19)

  Відновлення доступу до соціальної мережі Вконтакті

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Запуск Вищого антикорупційного суду

  Підписів 1352

  Днів залишилось 48

  Костецький Максим Юрійович
  Оприлюднена
  09 жовтня, 2017
  09 січня, 2018
  48
  1352 (з них за 7 днів: 18)

  Ефективно функціонуюча незалежна судова система є обов’язковим елементом будь якої демократичної країни, де діє верховенство права. В Україні протягом останніх років здійснюється велика кількість системних реформ, у тому числі і судової гілки влади. Тим не менш, більшість реформ ще не досягли видимих результатів, а успіх усього процесу залежить від можливості судової системи працювати незалежно та ефективно, не піддаючись впливу зі сторони третіх осіб.
  Суспільство не довіряє існуючій судовій системі, а корупціонери уникають притягнення до відповідальності. Саме тому, існує критична потреба у створенні спеціалізованої незалежної судової інституції, яка б здійснювала розгляд справ, слідство у яких ведеться Національним антикорупційним бюро України.

  Наразі в українському суспільстві ведеться дискусія стосовно того, як саме повинна працювати така судова інституція та яким чином повинен відбуватися відбір суддів. Водночас, як правники, журналісти та активісти, так і все українське суспільство переконане, що ситуація із боротьбою з корупцією в Україні зміниться тільки після створення такої інституції.

  Ключовими елементами створення антикорупційної судової інституції повинні стати:
  - Виняткова юрисдикція стосовно справ, які розслідуються НАБУ та представляє САП;
  - Відкритий добір кандидатів на суддівські посади у Вищому антикорупційному суді за участі міжнародних партнерів, які б мали більшість у колегії з добору суддів;
  - Створення незалежної апеляційної палати у Вищому антикорупційному суді із забезпеченням такого ж відкритого та об’єктивного добору кандидатів на суддівські посади у такій палаті;
  - Суддям Вищого антикорупційного суду та апеляційної палати повинні бути забезпечені високий розмір винагороди за виконання своїх функцій та забезпечення заходів безпеки для них та членів їх родин.

  Закликаємо Верховну Раду України проголосувати за створення Вищого антикорупційного суду, існування якого уже передбачено в Законі України «Про судоустрій та статус суддів»!

  ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |   ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Підвищити Степендію Студентам ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у звязку з піднесенням цін на продукти та абонплату на ЖКГ.

  Підписів 165

  Днів залишилось 57

  Марків Василь Степанович
  Оприлюднена
  18 жовтня, 2017
  18 січня, 2018
  57
  165 (з них за 7 днів: 10)

  Бідні студенти мерзнуть та голодають у гуртожитках та немають змоги вижити у цьому жорсткому несправидливому суспільстві .

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Європейська заробітна плата

  Підписів 212

  Днів залишилось 44

  Кулієва Еміна
  Оприлюднена
  05 жовтня, 2017
  05 січня, 2018
  44
  212 (з них за 7 днів: 9)

  В зв'язку з тим що ціни значно зросли і заробітної плати вистачає лише на комунальні послуги.Пропоную підвищити мінімальну заробітну платню до 4000 тис. гривень. Адже людям які знімають житло і отримують мінімальну заробітну плату грошей вистачає лише на оплату оренди житла

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Громадським об'єднанням , асоціаціям ОСББ/ЖБК ,органам місцевих самоврядування (особливо тим, які прийняли програму співфінансування) та іншім небайдужим. (щодо збільшення фінансцвання державної програми енергозбереження"теплі кредити" в бюджеті на 2018 рік.

  Підписів 71

  Днів залишилось 62

  Колмиков Юрій Миколайович
  Оприлюднена
  23 жовтня, 2017
  23 січня, 2018
  62
  71 (з них за 7 днів: 7)

  Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки,
  Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства,
  Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Комітет Верховної Ради України з питань бюджету, Депутатським фракціям і групам,Народним депутатам України.

  Державна програма «теплих кредитів», протягом травня 2015 – вересня 2017 року, допомогла реалізувати енергоефективні заходи 1205 ОСББ/ЖБК, 259 000 домогосподарств підвищили енергоефективність житла або замінили газові котли на загальну суму 4,66 млрд. грн.Програма «Теплі кредити» отримала всебічну підтримку в регіонах і містах. За визначений період прийнято близько 304 регіональних, міських та районних програм, які також відшкодовують частину тіла кредиту або відсотки за ним. У реалізації програми беруть участь більше 400 вітчизняних підприємств-виробників (70 тис. виробничого персоналу) енергоефективних матеріалів та обладнання таких як: теплоізоляційні матеріали, енергозберігаючі вікна та двері, негазові котли, світлодіодні світильники, теплові насоси тощо. Нажаль, у 2017 році для більшості громадян України та ОСББ/ЖБК, можливість отримання відшкодування за рахунок програми «теплих кредитів» стало проблематичним, оскільки обсяг фінансування державним бюджетом був значно менше за попит.
  В бюджеті 2018 року на безпеку та оборону закладено 164 млрд. грн.. Енергетична безпека нашого населення - це енергозбереження і вона повинна в достатній мірі фінансуватися. В бюджеті на 2018 р. знаходять 55 млрд. грн., на компенсацію субсидій для населення, чим стимулюють зростання споживання і збільшення ціни, так профінансуємо 3,2 млрд. грн., в теплі кредити, та частково простимулюємо зниження споживання і зменшення цін на енергоресурси. Це дасть можливість зменшити обсяги споживання, насамперед імпортованих, енергоресурсів,енергоресурсів у своїх домівках до 60%. Враховуючи зазначене, звертаємось до Вас шановні народні депутати організувати позачергове спільне засідання Комітетів Верховної ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, з питань бюджету, з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, з питань промислової політики та підприємництва, представників громадських об’єднань та місцеві органи самоврядування та виступити з ініціативою:
  1. Додатково профінансувати програму «теплих кредитів» в 2017 році на 100 млн. грн., у т.ч. ОСББ/ЖБК – 50 млн. грн.
  2. Профінансувати в бюджеті на 2018 року «теплі кредити» в сумі 3,2 млрд. грн., в т.ч. ОСББ та ЖБК 1,2 млрд. грн., з перехідним залишком на 2019 рік.
  3. Створити робочу групу для вирішення проблемних питань таких як: якість застосовуваних матеріалів,синергія «теплих кредитів» і регіональні програми співфінансування, диференціація розміру компенсації від енергоефективності заходу та верифікація заходу енергозбереження.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА   
 • Батьки проти 12- річного навчання в школі!

  Підписів 273

  Днів залишилось 14

  Василюк Юрій
  Оприлюднена
  06 вересня, 2017
  06 грудня, 2017
  14
  273 (з них за 7 днів: 6)

  При здійснені освітної реформи парламент та уряд не чує думки більшості батьків, а також вчителів щодо недоцільності введення 12 років навчання в школі. Вони посилаються на программу діяльності уряду щодо реформи освіти та введення 12 років навчання в школі. Зараз діти навчаються 11 років, ще хочуть ввести 1 рік, щоб старша школа вмерла (моя думка) і діти пішли вчитись до коледжів та ПТУ. По закінчення навчання у 12 річної школи дітям буде 18-19 років! Раніше вчились 10 років і були найбільш освіченими людьми у світі.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Підвищення стипендії студентам у навчальних закладах 1-2 рівня акредетації

  Підписів 37

  Днів залишилось 64

  Галан Роман Андреевич
  Оприлюднена
  25 жовтня, 2017
  25 січня, 2018
  64
  37 (з них за 7 днів: 6)

  Мінімальна стипендія повинна складати 1200 гривень, бо прожити на 800 гривень в цій країні неможливо

  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Підвищення соціальних виплат до європейського рівня

  Підписів 94

  Днів залишилось 19

  Ялковська Марина
  Оприлюднена
  11 вересня, 2017
  11 грудня, 2017
  19
  94 (з них за 7 днів: 4)

  Поки в нас європейські тільки ціни, а перш за все треба підняти рівень життя найбільш незахищенних слоїв населення, для цього підняти соціальні виплати до європейського рівня

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Звернення по злочинній діяльності приватних електропостарчальних компаній

  Підписів 4

  Днів залишилось 85

  Яцишин Іван
  Оприлюднена
  15 листопада, 2017
  15 лютого, 2018
  85
  4 (з них за 7 днів: 4)

  Петиція.

  Шановний Пане Андрію До Вас звертається громадянин України, житель Львова, Яцишин Іван Іванович, .
  Хочу звернути Вашу увагу на те, що в енергопостанчанні діються не зрозумілі речі. Зухвала поведінка і протягнуті мародерські постанови через НКРЄ, є не припустимими.
  Був введений нічний тариф, який покликаний використовувати зайву електрику. Запропонований тариф на споживання такої електрики 0,35% від сталого тарифу. Однак, дивним чином була прийнята постанова №763, це зміна до п.3 від 20.12.2001 1241, НКРЄ, де йдеться, що Юридичні особі, які використовують нічний тариф, то зобов'язані вдень сплачувати в 1,8 рази дорожче. Таке зухвальство свідчить про те, що приватні енергозбути не хочутьвідмовитись від надприбутків. Тим більше, що вони отримують не по схемі- вночі 0,35%,а вдень 1,8% дорожче..
  Прошу Вас втрутитись в дану ситуацію. Необхідно, щоб НКРЄ скасувало постанову, в тій частині, що хто користується нічним тарифом, не має сплачувати вдень в 1,8% більше.
  Таке рішення мало б позитивні наслідки. Промисловість могла б відмовитись від газу для опалення, деякі роботи можна б було виконувати вночі.
  2. Варто також на законодавчому рівні заборонити електропостарчальним приватним кампаніям, вимагати різного плану додаткових платежів від абонентів.
  Для прикладу: Коли споживач хоче збільшити ліміт використання електрики, так за це вимагають за один кіловат 1000 грн.; за прокладання ліній також вимагають чималу платню.
  Споживачі не отримують безкоштовно електрику, а за продаж кіловатів енергозбут отримує прибуток, тому вони і повинні за свій кошт проводити такого плану роботи.
  Мало того, що вони є монополісти, так ще таке здирництво.
  В 2017 році запровадили двохмісячний аванс, що є також неприпустимим.
  За такі дії електропостарчальні кампанії повинні нести кримінальну відповідальність.
  Не монополістам ніхто не оплачує додаткові витрати по розбудові свого бізнесу.
  Кого печуть такі проблеми,
  прошу проголосувати, щоб набрати 25000 голосів і заставити розглянути всі гілки влади ці питання.
  З повагою Яцишин Іван,

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА   
 • Підвищити доплату інвалідам та ОДИНОКИМ людям похилого віку які потребують догляду

  Підписів 97

  Днів залишилось 52

  Черемісіна Любов
  Оприлюднена
  13 жовтня, 2017
  13 січня, 2018
  52
  97 (з них за 7 днів: 3)

  Згідно Постанова КМУ від 16.07.2008 р. № 654 "Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян" інваліди та одинокі люди похилого віку отримують виплату на догляд 50 грн! Пропоную проголосувати та збільшити дану виплату з 50 грн на 10% розміру мінімальної пенсії!

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Відмінити перехід на літній час

  Підписів 18

  Днів залишилось 62

  Гужва Арсен Володимирович
  Оприлюднена
  23 жовтня, 2017
  23 січня, 2018
  62
  18 (з них за 7 днів: 3)

  Відмінити в Україні перехід на літній час.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |   ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Посилення відповідальності народних депутатів за невідвідування пленарних засідань Верховної Ради без поважних причин

  Підписів 15

  Днів залишилось 71

  Кислиця Віталій Ігорович
  Оприлюднена
  01 листопада, 2017
  01 лютого, 2018
  71
  15 (з них за 7 днів: 3)

  За систематичні невідвідування пленарних засідань Верховної Ради України пропонується посилення відповідальності народних депутатів, а саме: депутати, котрі не відвідують більше ніж 10 % пленарних засідань Верховної Ради України без поважних причин (хвороба, підтверджена довідкою, як це вимагається і у всіх інших громадян України) повинні бути відкликані, а на їх місце повинні приходити інші депутати у відповідності до партійного списку або ж, якщо це мажоритарники, на їх місце повинні увійти депутати, котрі зайняли 2 і так далі, місце за результатами голосування на такому мажоритарному окрузі. Депутати, котрі у зв'язку з хворобою не відвідують більше 50% пленарних засідань, теж повинні відкликатись за вищевказаною схемою.
  Також за усі не виправдані прогули знімається заробітна плата за такі дні у повному обсязі.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ   
 • ВИМАГАЄМО внести зміни до Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення», а саме доповнити ст. 3 пунктом 3 про те, що Кабінет Міністрів України зобов’язується проводити перепис населення регулярно кожні 5 (п’ять) років від дати проведення останнього перепису». ВИМАГАЄМО черговий перепис провести НЕГАЙНО!

  Підписів 3

  Днів залишилось 85

  Лосіхін Олег Олегович
  Оприлюднена
  15 листопада, 2017
  15 лютого, 2018
  85
  3 (з них за 7 днів: 3)

  Відповідно до Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення», перепис населення – періодичне суцільне державне статистичне спостереження, що включає в себе збирання демографічних і соціально-економічних даних, які на встановлену дату характеризують чисельність та склад населення країни, а також оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів.
  За роки незалежності Україна провела лише один перепис – у 2001 році. Кабінетом Міністрів України черговий перепис було призначено на 2012 рік, але згодом перенесено на 2013 рік, у вересні 2013 року – на 2016 рік, а у грудні 2015 року Кабінет Міністрів України видав розпорядження № 1323-р «Про внесення змін до розпорядження КМУ від 09.04.2008 р. № 581», яким знову перепис населення перенесено аж на 2020 р.
  Всього з 1897 по 2001 роки на території України відбулося 13 переписів населення (Переписи населення в Україні: карти, цифри, міфи та їх спростування [Електронний ресурс]: − Режим доступу: http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/12/5/64283/)
  Останній перепис населення СРСР проводився у 1989 році. За підсумками даного перепису, на території УРСР проживало на той час 51 млн. 452 тис. 034 особи (Національний склад УРСР (за даними перепису населення СРСР 1989 року) [Електронний ресурс]: − Режим доступу: http://likbez.org.ua/ua/census-1989-ussr.html − Назва з екрана.). А загальна кількість наявного населення України, за даними Всеукраїнського перепису населення 2001 р., становила 48 млн. 457 тис. осіб (Про кількість та склад населення України за підсумками Всеукраїнського перепису населення 2001 року [Електронний ресурс]: − Режим доступу: http://2001.ukrcensus.gov.ua/results/ general/estimated/). Крім того, на сайті Державної служби статистики України розміщена інформація про чисельність населення станом на 1 вересня 2017 року і цей показник становить 42 млн. 444 тис. 919 осіб (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя).

  Тому, щоб отримати достовірну оцінку кількості населення, ВИМАГАЄМО внести зміни до Закону України «Про Всеукраїнський перепис населення», а саме ст. 3 даного Закону викласти у наступній редакції:
  «1. Метою проведення Перепису населення є отримання достовірних, об’єктивних та цілісних даних щодо різноманітних характеристик населення країни в цілому та по кожній адміністративно-територіальній одиниці для інформаційного забезпечення управління та прогнозування соціально-економічного розвитку, а також розроблення та реалізації виваженої державної політики з питань народонаселення.
  2. Підставою для проведення Перепису населення є рішення Кабінету Міністрів України, яке приймається не пізніше ніж за 1 рік до його початку.
  3. Кабінет Міністрів України зобов’язується проводити перепис населення регулярно кожні 5 (п’ять) років від дати проведення останнього перепису».
  ВИМАГАЄМО черговий перепис провести негайно!!!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Відмінити додаткові бали для студентів, які займаються художньою самодіяльністю у ВНЗ.

  Підписів 53

  Днів залишилось 42

  Сиплива Тетяна Сергіївна
  Оприлюднена
  03 жовтня, 2017
  03 січня, 2018
  42
  53 (з них за 7 днів: 2)

  Оскільки у ВНЗ студенти навчаються, а не вчаться танцювати чи співати, то нехай стипендія нараховується відповідно до балів студента під час сесії. Бо розумних дітей, які добре навчаються, переганяють, ті студенти, які навчаються середньо, але мають додаткові бали внаслідок участі в художній самодіяльності.

  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Негайно відмінити заборону на отримання субсидій на комунальні послуги за наявності боргів недержавним підприємствам!

  Підписів 14

  Днів залишилось 6

  Костюченко Олена Анатолыъвна
  Оприлюднена
  28 серпня, 2017
  28 листопада, 2017
  6
  14 (з них за 7 днів: 2)

  Недержавні підприємства спочатку повинні створити сучасний сервіс для співпраці з населенням за для погашення боргів. У багатьох випадках ці борги створені штучно, а вирішити питання неможливо з причини великої кількості звернень громадян з цих питань – електронні черги не допомагають, люди чекають на прийом аж до кінця дня, але їх черга так і не настає. Це знущання, яке не може бути в європейській країні.
  Взагалі не зрозуміло чому держава обмежує права малозабезпечених громадян за для улагодження заборгованості недержавних компаній, це є пряме порушення соціально захисту населення!
  Вимагаємо негайно відмінити заборону на видачу субсидій на комунальні послуги за наявності боргів недержавним підприємствам та поновити всі призупинені субсидії!

  КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Дозволити володіти травматичною зброєю усім категоріям населення України

  Підписів 13

  Днів залишилось 56

  Гладун Орест Богданович
  Оприлюднена
  17 жовтня, 2017
  17 січня, 2018
  56
  13 (з них за 7 днів: 2)

  Відповідно до наказу МВС України №379 від 13 червня 2000 року, право на придбання травматичної зброї отримали окремі категорії населення: судді, співробітники правоохоронних органів та їх близькі родичі, журналісти (зокрема позаштатні), депутати, військовослужбовці, державні службовці, які мають категорії і ранги, члени громадських формувань з охорони громадського порядку, а також працівники приватних охоронних фірм.
  Пропоную дозволити володіння травматичною зброєю (нелетальної дії) не лише цим окремим категоріям населення, а усім, які досягли певного віку та отримали на це дозвіл у органів МВС.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • П'ЯНИЙ ЗА КЕРМОМ - ВБИВЦЯ! ЩОДО ПОСИЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗЛОЧИНИ ПЕРЕДБАЧЕНІ СТ. 286 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

  Підписів 170

  Днів залишилось 12

  Хуторний Дмитро Володимирович
  Оприлюднена
  04 вересня, 2017
  04 грудня, 2017
  12
  170 (з них за 7 днів: 1)

  На сьогоднішній день є чинним Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 року №2341-III, з наступними змінами та доповненнями, які затверджені відповідними Законами України (далі - ККУ).

  Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами чинної редакції ст. 286 ККУ передбачає досить лоялну кримінальну відповідальність у порівнянні з тяжкість вчинених злочинів.

  При цьому, пп. 13 статті 67 ККУ визначає обставини, які обтяжують покарання, зокрема, вчинення злочину особою, що перебуває у стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів.

  Суб'єктивна сторона злочинів передбачених ст. 286 ККУ визначається ставленням винного до наслідків і в цілому характеризується необережною виною.

  На моє глибоке переконання, відповідальність за злочини, що кваліфіковані за ст. 286 ККУ скоєні у стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів мають бути більш жорсткими, аніж передбачені чинною редакцією ККУ.

  Статистика останніх років свідчить про збільшення кількості скоєних дорожньо-транспортних пригод (далі – ДТП) за участі п’яних водіїв. Зазвичай, такі ДТП мають тяжкі наслідки для їх учасників. Також спостерігається тенденція до збільшення кількості правопорушень ст. 130 КУпАП.

  Станом на 01 вересня 2017 року у Верховній Раді України не зареєстровано жодного законопроекту щодо підвищення рівня кримінальної відповідальності за злочинами передбаченими ст. 286 ККУ.

  ПРОПОНУЮ:
  Підвищити кримінальну відповідальності за злочини передбачені ст. 286 ККУ виклавши її у наступній редакції:
  Стаття 286. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами
  1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, -
  карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до чотирьох років, або арештом на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до шести років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до шести років.
  2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, -
  караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк десять років.
  3. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони спричинили загибель кількох осіб, -
  караються позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк двадцять років.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН