ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • За заборону мовлення антиукраїнського телеканалу "ІНТЕР" в Україні.

  Підписів 4803

  Днів залишилось 68

  Ткачук Віталій
  Оприлюднена
  28 вересня, 2018
  28 грудня, 2018
  68
  4803 (з них за 7 днів: 322)

  Вимагаю припинити мовлення українофобського телеканалу "ІНТЕР" в Україні. Цей телеканал є інформаційним ресурсом п'ятої колони і Кремля. Неприйнятною його присутність у вітчизняному телеетері стала після злочинних висловлювань ведучих концерту до дня т.зв. "пабєди 9 мая" про те, що у нас в Україні вулиці перейменовують на честь нацистських посібників. Цей "телеканал" має бути закритий, а СБУ має відкрити криміналне провадження за цим фактом.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • Про відміну ЗНО для студентів коледжів та технікумів

  Підписів 1933

  Днів залишилось 60

  Чернецький Володимир Андрійович
  Оприлюднена
  20 вересня, 2018
  20 грудня, 2018
  60
  1933 (з них за 7 днів: 196)

  Шановні студенти , підтримаємо петицію про скасування проведення ЗНО для учнів коледжів, технікумів на училищ

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Про фінансування технікумів та коледжів

  Підписів 12662

  Днів залишилось 57

  Сторожук Микола Володимирович
  Оприлюднена
  17 вересня, 2018
  17 грудня, 2018
  57
  12662 (з них за 7 днів: 117)

  З метою забезпечення належного державного фінансування технікумів та коледжів, просимо прийняти законопроект № 8460 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо прийняття Закону «Про фахову передвищу освіту»)».

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Щодо зменшення економічно необгрунтованих цін на газ що використовується для потреб населення

  Підписів 326

  Днів залишилось 81

  Безлепкін Валерій Михайлович
  Оприлюднена
  10 жовтня, 2018
  10 січня, 2019
  81
  326 (з них за 7 днів: 101)

  Постановою НКРЕКП від 03.03.2015 року № 583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ що використовується для потреб населення» встановлені роздрібні ціни на природній газ що використовується для потреб населення.
  Проаналізувавши зазначену постанову та внутрішні документи НКРЕКП, які стали підставою для затвердження даної постанови та ціни на газ для населення, було встановлено, що посадові особи НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» здійснили посадовий злочин.
  Так, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року № 410-р «Про затвердження прогнозного балансу надходження та розподілу природного газу в Україні на 2015 рік газ, видобутий в Україні становить 19530 млн м³, в тому числі ПАТ «Укргазвидобування» 14709 млн м³.
  З незрозумілих підстав НКРЕКП для розрахунку ціни на газ до Порядку механізму формування роздрібних цін на газ для населення приймається обсяг газу 12,8млрд м³.
  Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України розподіл природного газу населенню 14млн м³, в той час, як НКРЕКП посилається на обсяг газу 14,5 млрд м³, що не відповідає дійсності.
  Обсяги газу імпортного надходження в розпорядженні № 410-р від 14.04.2015 року складають 3372млн м³, в той же час НКРЕКП безпідставно, діючи за попередньою змовою з посадовими особами НАК «Нафтогаз України» до формули розрахунку ціни на газ вводить неіснуючий обсяг імпортного газу – 8,5млрд м³, що практично вдвічі збільшило середньозважену ціну природного газу.
  Таким чином, посадові особи НАК «Нафтогаз України» та НКРЕКП, свідомо вводять в оману споживачів України та уряд.
  Звертаю увагу, що прогнозована ціна імпортного газу по даним НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» становить 270 доларів США за 1000м³, фактична – 248 доларів США за 1000м³. Наразі є всі підстави вважати, що посадові особи НАК «Нафтогаз України» та НКРЕКП, діючи за попередньою змовою сфальсифікували вартість газу для населення при затвердженні Постанови № 583 від 03.03.2015р.
  З 1 жовтня 2015 року у зв’язку з введенням в дію Закону України «Про ринок природного газу» у НКРЕКП відсутні повноваження щодо забезпечення проведення цінової політики на ринку природного газу в частині встановлення цін на природний газ для споживачів України і даними повноваженнями наділений Уряд України, який у своїй діяльності зобов’язаний діяти лише на підставі та у спосіб, що передбачений Конституцією та Законами України.
  З огляду на вищевикладене, прошу Верховну Раду України винести на обговорення питання щодо відсутності підстав у Кабінету Міністрів України для збільшення ціни на газ а також розглянути питання щодо вчинення злочину посадовими особами НАК «Нафтогаз України» та НКРЕКП при затвердженні роздрібних цін на газ для населення, на засідання Уряду та прийняти рішення відповідно до вимог чинного законодавства України, щодо зменшення економічно необґрунтованих цін на газ та притягнення винних осіб до відповідальності згідно Кримінального Кодексу України.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Визовый режим с РФ.

  Підписів 411

  Днів залишилось 65

  Куцупатрий Тарас
  Оприлюднена
  25 вересня, 2018
  25 грудня, 2018
  65
  411 (з них за 7 днів: 95)

  Створити візовий режим з російською федерацією. І укріпляти кордони України.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • ЩОДО ДЕПУТАТСЬКОЇ НЕДОТОРКАНОСТІ!

  Підписів 2602

  Днів залишилось 46

  Мартищук Теодор Любомировим
  Оприлюднена
  06 вересня, 2018
  06 грудня, 2018
  46
  2602 (з них за 7 днів: 78)

  Шановні Народні обранці.
  Вже не одну передвиборчу компанію політичні сили які брали участь у передвиборчих перегонах свої знамена прикрашали гаслом

  ЗНІМЕМО ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАНІСТЬ

  Можливо варто нарешті проявити ПОЛІТИЧНУ ВОЛЮ і втілити обіцянки в життя?

  З надією на підтримку і розуміння
  Мартищук Теодор
  і всі громадяни які підтримали дане звернення.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Декриминализация или легализация марихуаны

  Підписів 1541

  Днів залишилось 58

  Владимир Стадник Игоревич
  Оприлюднена
  18 вересня, 2018
  18 грудня, 2018
  58
  1541 (з них за 7 днів: 70)

  Декриминализация или легализация марихуаны улучшить экономичен состояние государства, уменьшит количество наркоманов и увеличить количество рабочих мест и уменьшит влияние черного бизнеса на страну. Как пример Нидерланды.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Звернення до адміністрації веб-ресурсу YouTube з проханням про створення окремого офісу, який керуватиме українським філіалом, а також про зняття цих повноважень з російського підрозділу.

  Підписів 636

  Днів залишилось 67

  Войтюк Максим
  Оприлюднена
  27 вересня, 2018
  27 грудня, 2018
  67
  636 (з них за 7 днів: 65)

  Відеохостингом YouTube користується більшість населення планети, в тому числі і України.
  На даний момент там існує багато інформаційних каналів, на які не чиниться тиск з боку тих чи інших сфер впливу, і з яких, на ряду з іншими ЗМІ, громадяни нашої країни отримують інформацію і слідкують за подіями в світі. Це допомагає кожному максимально незаангажовано сформувати свій власний погляд, так як дає можливість дізнатись про якусь подію не просто з телевізійних новин і аналітичних телепередач, а побачити повні відеокадри того, що відбулось, а також протягом короткого періоду часу переглянути і почути що про це думають різні експерти, аналітики та просто блогери. Таким чином отримати повну картину події, що сталась і сформувати свою власну думку щодо неї.
  Ні для кого не є таємницею, що телевізійні канали відображають новини так, як це вигідно саме їм, так як їхніми власниками, в більшості випадків, є люди, які якимось чином пов'язані з політикою.
  Інший аспект цього питання - економічний. У зв'язку з агресивною інформаційною політикою проти України, на захист нашої держави стали прості громадяни, які почали протистояти дезінформації вже як блогери, доносячи правду і розвінчуючи фейки, проплачені країною-агресором. Даний ресурс дає можливість отримувати кошти за перегляд відеороликів, якщо автор вмикає дану опцію. А це фінансові надходження не тільки для конкретних осіб, але і до бюджету країни!
  Разом з цим на веб-сайті розповсюджий таке явище, як тролінг, який відбувається зазвичай з боку осіб, які представляють політичні сили інших країн, і яким не вигідне розголошення правди чи іншої інформації. Вони здійсюють атаки на канали, звинувачують їх в недотриманні правил ресурсу, тим самим, блокуючи їх роботу на декілька днів, за які адміністрація перевіряє чи мав місце факт порушення. На перевірку відводиться певний час, за які новина стає вже менш актуальною і коли відео розблоковують, то воно має у користувачів вже меншу популярність, а разом з тим меншу кількість переглядів. Саме повільний розгляд таких скарг, який, напевно, може бути пов'язаний не тільки з великими об'ємами інформації, якими оперує російський офіс, але і з інших причин, не дає можливість громадянам мати доступ до інформації чи точки зору, яку б вони хотіли почути,а також не дозволяє надходити до країни тим фінасовим потокам, які, таким чином,могли б підтримувати нашу економіку.
  Саме тому, прошу підписати петицію, щоб було сформоване офіційне звернення до керівництва відеохостингу YouTube з проханням перенести або створити ще один офіс в Україні для забезпечення стабільної роботи його каналів, так як це безпосередньо має вплив як на національну безпеку в сфері інформаційної політики, так і на певні сектори економіки.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Захист, та заборона вирубки Українських лісів

  Підписів 233

  Днів залишилось 72

  Сич Петро Петрович
  Оприлюднена
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  72
  233 (з них за 7 днів: 64)

  Заборонити незаконну вирубку, знищення лісів України. Встановити покарання у вигляді позбавлення волі за крадіжку деревини з лісових масивів. Натомість, в місцях де проводиться вирубка лісу в межах закону, зобов'язати висаджувати саджанці. За одне зрізане дерево, чотири саджанці!

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Доповнити законодавство України нормою позбавлення ліцензії телеканалів, які систематично не виконують норми стосовно квот державної мови в ефірі.

  Підписів 691

  Днів залишилось 72

  Леусенко Олег Володимирович
  Оприлюднена
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  72
  691 (з них за 7 днів: 63)

  Телеканал «Інтер» відверто ігнорує законодавство України і відмовився додержуватись Закону стосовно квот на державну мову в ефірі. Влада зобов’язана позбавити рупор Москви ліцензії

  Від недавно гібридний рупор країни-агресора телеканал «Інтер» (його власниками, крім біглих проросійських олігархів, є офшорні непрозорі фірми, пов’язані з Москвою) запустив ролик, в якому прямо говориться:
  «Нас змушують виконувати норми законодавства і перекладати наші передачі на державну мову. Але ми не підкоримся від своєї політики і надалі будемо транслювати російськомовні передачі і фільми попри всілякі тиски».

  В травні 2017 року Верховною Радою був прийнятий Закон України «Про внесення змін до законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації» (про квоти на українську мову в телеефірі). Перед цим, Президент України висловлював позицію, що української мови на телебачення дуже замало і ті канали, які не наповнюють ефір українською мовою – є рупорами не цієї країни.

  За невиконання квот телеканали можуть бути оштрафовані. Сума кожного окремого покарання становитиме 5% від загального ліцензійного збору цього каналу.

  Але, як зрозуміло з позиції телеканалу «Інтер», ці штрафи для проросійського контенту не проблема. Штрафні санкції за «Інтер» можуть сплачувати антиукраїнські олігархи чи влада країни-агресора. Таким чином, спотворюється стратегічна ціль держави про захист державної мови, дерусифікації країни і боротьби з зовнішнім ворогом в інформаційному просторі. Українців таке становищу не влаштовує.

  Тому, вимагаємо від законодавчої та виконавчої гілок влади терміново розробити та ввести в дію зміни в законодавство, які передбачають позбавлення ліцензії телеканалів, які систематично не виконують норми стосовно квот державної мови в ефірі.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ   
 • Введення інституту "Громадянин України" та "Негромадянин України" з імплементацією даних норм в цивільне, кримінальне, податкове та інші законодавства.

  Підписів 732

  Днів залишилось 64

  Стецишин Віктор
  Оприлюднена
  24 вересня, 2018
  24 грудня, 2018
  64
  732 (з них за 7 днів: 60)

  "Негромадянин України". Даний статус мав би містити у собі позбавлення довічно громадянських прав на право обирати та брати участь у будь-яких виборах, вступати на державну службу, обіймати посади в державних органах і так далі.
  Даний статус мають отримати громадяни України котрі порушили певні норми законодавства України.
  Подвійне громадянство , сепаратизм , топ корупціонери та інше.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • ПРИЙНЯТИ ЗАКОН ПРО БОРОТЬБУ З КОЛАБОРАЦІОНІЗМОМ

  Підписів 67

  Днів залишилось 81

  Андрій Соловйов Вікторович
  Оприлюднена
  10 жовтня, 2018
  10 січня, 2019
  81
  67 (з них за 7 днів: 54)

  ВИМАГАЄМО ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ПРО КОЛАБОРАЦІОНІЗМ, ЗГІДНО ЯКОГО ПОЗБАВЛЯТИ ГРОМАДЯНСЬКИХ ПРАВ І ПРИТЯГУВАТИ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТИ ОСІБ, КОТРІ СПІВПРАЦЮЮТЬ З ОКУПАНТАМИ, ПЕРЕБУВАЮТЬ У НЕЗАКОННИХ ЗБРОЙНИХ ФОРМУВАННЯХ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ УКРАЇНИ, СПІВПРАЦЮЮТЬ НА СПЕЦСЛУЖБИ ОКУПАНТА, А ТАКОЖ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, КОТРІ ХВАЛЯТЬ РЕЖИМ ОКУПАНТА, З НИМ СПІВПРАЦЮЮТЬ - ЗОКРЕМА З РЕЖИМОМ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Поддержать Ульяну Супрун. Впервые в Украине происходят реформы по медицине

  Підписів 420

  Днів залишилось 75

  Захарова Наталя Віталіївна
  Оприлюднена
  04 жовтня, 2018
  04 січня, 2019
  75
  420 (з них за 7 днів: 42)

  Ульяна Супрун профессиональный министр, не даёт возможность крутить схемы по медицине, она реальный реформатор , в медицине очень много позитивных изменений, которые не хотят воспринимать те, кого лишают возможности брать с пациента, а не платить через кассу , или те, кто не хочет ломать схемы по закупке лекарств

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Зменшення заробітної плати усім депутатам та ПрезидентуУкраїни до прожиткового мінімуму.

  Підписів 980

  Днів залишилось 9

  Егоров Сергей Стефанович
  Оприлюднена
  30 липня, 2018
  30 жовтня, 2018
  9
  980 (з них за 7 днів: 33)

  Прийняття закону про заробітну плату ,щоб не було великого розбігу між депутатами,Президентом України і простими людьми.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Про позбавлення Віктора Медведчука статусу спецпредставника у Тристоронній контактній групі й усунення його від переговорів у Мінську, а також притягнення до кримінальної відповідальності як відвертого російського агента і промоутера інтересів РФ в Україні

  Підписів 259

  Днів залишилось 66

  Мазур Олексій Миколайович
  Оприлюднена
  26 вересня, 2018
  26 грудня, 2018
  66
  259 (з них за 7 днів: 33)

  Витягнутий продажними антиукраїнськими ЗМІ з політичної труни й активно рекламований ними Віктор Медведчук займає відверто антидержавну позицію й будучі палким прихильником та кумом Путіна просуває в Україні інтереси країни-агресора. У зв'язку з цим його участь в Тристоронній контактній групі у переговорах в Мінську є не лише глибоко аморальною, а й такою, що має бути ретельно розслідувана відповідними органами з метою надання їй належної політико-правової оцінки.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Недовіра Генеральному прокурору України Ю. Луценку

  Підписів 99

  Днів залишилось 76

  Харченко Владислав Едуардович
  Оприлюднена
  05 жовтня, 2018
  05 січня, 2019
  76
  99 (з них за 7 днів: 33)

  Шановні народні депутати України!

  Вимагаємо висловити недовіру Генеральному прокурору України Луценку Юрію Віталійовичу через неефективність, непрофесіоналізм, політичні переслідування політиків, добровольців-патріотів України та тиск на засоби масової інформації.

  Ми, громадяни, що нижче підписались, вимагаємо встановити законність в Генеральній прокуратурі, висловити недовіру Луценку Ю.В. та закликати Президента України Петра Порошенка звільнити з посади вищезгадану особу.

  Із повагою,
  громадяни України

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Захист та підтримка українських каналів "112 Україна" та "NewsOne".

  Підписів 209

  Днів залишилось 67

  Сидоров Андрій
  Оприлюднена
  27 вересня, 2018
  27 грудня, 2018
  67
  209 (з них за 7 днів: 32)

  На сьогоднішній день ці два канали стали для мене найбільш цікавими, як глядачу. Із захватом переглядаю ток-шоу "Пульс" та "Український формат". В своєму ефірі вони дають змогу висловити свою думку та бачення дійсно важливих проблем для Українського народу. Жоден інший канал не висвітлює того, що дійсно відбувається в країні, не має здорового обговорення проблем їх рішень, критики, досягнення компромісів. Не розумію чого коли ми стали жити гірше, скрізь розповідають, як нам добре і яка влада хороша. А що хорошого за ці роки було зроблено для звичайного Українця. Більшість населення на межі виживання. Війна яку ми не можем завершити. Тисячі людей загинули, безліч людей майбутнє яких було зруйновано.
  Я ні в якому випадку не являюсь захисником Путіна ні Опозиційного блоку чи Медведчука. З повагою відношусь до тих хто загинув за незалежність та суверенітет України, хто і надалі захищає наші рубежі. Але давайте будем суб'єктивними закриття каналів з іншою точкою бачення, не є нормою в демократичній державі. Ми так прагнемо до Європейського союзу де кожен має право на своє бачення того, що відбувається.
  Вже пройшло багато часу з Революції гідності та початком війни. То чи ми забули до чого прагнули: верховенства права, демократичності.
  Головна наша проблема не в Росії чи "п'ятій колоні". А в головах наших людей. Зрозумійте наше відгородження від всього повязаного з Росією, не зробить наше життя кращим. Давайте вчитись на своїх помилках і не будем ділити всіх на хороших і поганих. Бо це вже призвело до не зворотніх втрат. Одного разу ми вже поділили Україну. На сьогодні ми маємо анексований Крим та окуповану частину Луганської та Донецької області. То може вже почнемо спілкуватись один з одним, шукати компромісу для сумісного співіснування.
  Я не розумію, як можливо було співштовхнути один слов'янський народ на братовбивчу війну. Ми не є ворогами один для одного. На території України проживає Український народ, не зважаючи на територільні поділи. Всі хочуть миру та кращого життя. Громадяни Росії, теж не є нам ворогами, багато в кого там проживає рідня. На мою думку, там не має більшості людей, які хочуть нас вбивати. Зрозумійте навіть відгородившись від Росії бетонним муром, ми нічого не досягнем, а тільки погіршим. Давайте краще почнем діалог і порозуміємся один з одним, для закінчення цієї війни. Бо ні Америка, ні Європейський союз не вирішать нашої проблеми. Бідний родич нікому не потрібен. Жоден представник НАТО, не прийде помирати за нас.
  То які наступні наші кроки: заборона YouTube, супутникового телебачення, повної ізоляції від сусідньої держави, висилання людей з іншою думкою за межі України. А далі почнем шукати ворога один в одному. І створимо тоталітарну державу з царем і його підданими. Де ми вже не маєм права голосу, думки і вибору. Тож давайте налагоджувати мир на Богом данній нам землі.
  Тому прошу народних депутатів та Національну Раду з питань телебачення та радіомовлення прислухатись до свого серця і винести зважене рішення.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • Безплатний проїзд для студентів на міському транспорті

  Підписів 1708

  Днів залишилось 50

  Гошій Тетяна Дмитрівна
  Оприлюднена
  10 вересня, 2018
  10 грудня, 2018
  50
  1708 (з них за 7 днів: 30)

  Зробіть безкоштовний проїзд для студентів, або хоча за пів ціни. Занадто великі суми ідуть на проїзд у міському транспорті, особливо якщо корпуси навчального закладу знаходяться у різних місцевостях.
  Для прикладу наведу студентів-медиків. Деяка кількість пар проходить у інституті/коледжі, а більше частина по лікарнях, а лікарні не знаходяться у одному місці, вони розкидані по різних районах міста.
  Оскільки велика кількість студентів не проживає у місті де знаходиться навчальний заклад, вони повинні знімати житло, оплачувати його, оплачувати собі харчування, і ще проїзди у різні корпуси. За один день можна змінити близько 3 навчальних корпусів.
  Студенти не робочі! Вони вчаться!
  Ми також хочемо безплатного проїзду, як і школярі.

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Позбавлення громадянства України !

  Підписів 551

  Днів залишилось 61

  Гаврилюк Ростислав Богданович
  Оприлюднена
  21 вересня, 2018
  21 грудня, 2018
  61
  551 (з них за 7 днів: 23)

  У консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти, причому все це дійство супроводжується шампанським з нагоди отримання угорського громадянства. Окрім цього громадяни України присягають на вірність Угорщині.

  Вважаю, що такий вчинок громадян України є абсолютно неприйнятним та фактично ворожим по відношенню до держави, в якій вони проживають.

  Пропоную вжити заходів для позбавлення таких перевертнів українського громадянства з наступною депортацією до їхньої нової батьківщини - Угорщини.

  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Про скасування рішення щодо санкцій до телеканалів “112 Україна” та NewsOne.

  Підписів 101

  Днів залишилось 79

  Прокопенко Сергій Олексійович
  Оприлюднена
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  79
  101 (з них за 7 днів: 20)

  Держава Україна перебуває в умовах “гібридної війни” проти її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. В таких обставинах народні депутати України повинні приймати тверезі, зважені та професійні рішення, які мають чітке обгрунтування на підставі Законів України та тверду доказову базу, що спирається на висновкі відповідних установ та організацій.
  Не секрет, що ціла низка ворожих Україні організацій, що фінансуються численними недругами нашої країни, здійснюють акції про вокативного характеру, порушуючи Законодавство України і норми світових правовідносин, чим допомагають ворожим телеканалам насичувати ефір сюжетами, що паплюжать імідж нашої країни, та зводять нанівець титанічні зусилля української дипломатії.
  Ніхто не сумнівається, що прийняття 04.10.2018 р. Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) N 9157 мало на меті дискредитацію Верховної Ради України. Безумовно, ми повинні довіряти нашим обранцям. Але при порушенні формування доказової бази, згідно європейських стандартів, про ворожу пропаганду та терористичну діяльність телеканалів “112 Україна” та NewsOne, та недалекоглядність окремих депутатів, що є ініціаторами вказаної Постанови, прийняте емоційне та заангажоване рішення.
  У зв’язку з цим, вимагаємо найближчим часом прийняти рішення про скасування Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) N 9157 по відношенню до телеканалів “112 Україна” та NewsOne.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ