ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • Про захист прав маломобільних груп населення, недопущення проявів корупції та руйнації принципів підприємництва при роздрібній торгівлі лікарськими засобами

  Підписів 3952

  Днів залишилось 46

  Савінова Альбіна Володимирівна
  Оприлюднена
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  46
  3952 (з них за 7 днів: 385)

  Верховною радою України 12.07.2018 р. було зареєстровано Законопроект №8591, спрямований на внесення змін до законодавства про лікарські засоби.
  Положення Законопроекту порушують права пацієнтів на доступ до лікарських засобів, підривають основи забезпечення ефективного функціонування економіки України на основі розвитку конкурентних відносин, загрожують встановленням монополізму, порушують права і законні інтереси суб’єктів підприємницької діяльності. Прийняття таких норм створить передумови для зменшення податкових надходжень, скорочення робочих місць, розповсюдження безробіття, загального соціального невдоволення, зниження якості життя.
  Свобода підприємницької діяльності полягає в тому, що суб'єкти господарювання мають право без обмежень приймати рішення і здійснювати самостійно будь-яку діяльність, що не суперечить чинному законодавству. У нашому випадку положення Законопроекту обмежують:
  а) право підприємців приймати рішення з приводу місця розміщення аптечних закладів (дистанційно-територіальне обмеження);
  б) можливість регіонального розширення підприємцями власної господарської діяльності (територіальне обмеження);
  в) правомочність щодо прийняття рішення про кількість аптечних закладів, через які суб’єкти господарювання будуть провадити діяльність із роздрібної торгівлі лікарськими засобами (кількісне обмеження);
  г) право підприємців здійснювати діяльність, яку вони самостійно обирають (обмеження на суміщення господарських діяльностей).
  Законопроектом запроваджуються територіальні обмеження до розміщення аптек. Так, відстань по прямій лінії від місця запланованого розташування аптеки до найближчої аптеки повинна становити не менше 500 метрів. Таке обмеження призведе до локальної монополізації ринку, можливого підвищення цін в більш зручних місцях, виникнення проблемного питання «хто залишиться, а хто повинен піти» в межах 500 м, підвищення соціальної напруги, запровадження сприятливої обстановки для підвищення рівня корупції, ускладнення можливості маломобільних груп населення та осіб похилого віку дістатися «потрібної» аптеки.
  Отже, ми повинні констатувати той факт, що норми Законопроекту не сприяють реалізації як права на охорону здоров’я, так і права на свободу підприємницької діяльності. Самі ж норми Проекту Закону, навпаки, несуть ризики порушення, як першого, так й другого.
  Тому внесення передбачених Законопроектом змін є незаконним, таким, що призведе до порушення прав та законних інтересів значної кількості осіб, порушення норм Конституції України та інших Законів, підвищення корупційних ризиків.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Про фінансування технікумів та коледжів

  Підписів 14050

  Днів залишилось 31

  Сторожук Микола Володимирович
  Оприлюднена
  17 вересня, 2018
  17 грудня, 2018
  31
  14050 (з них за 7 днів: 252)

  З метою забезпечення належного державного фінансування технікумів та коледжів, просимо прийняти законопроект № 8460 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо прийняття Закону «Про фахову передвищу освіту»)».

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Про відміну ЗНО для студентів коледжів та технікумів

  Підписів 2428

  Днів залишилось 34

  Чернецький Володимир Андрійович
  Оприлюднена
  20 вересня, 2018
  20 грудня, 2018
  34
  2428 (з них за 7 днів: 100)

  Шановні студенти , підтримаємо петицію про скасування проведення ЗНО для учнів коледжів, технікумів на училищ

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • ЩОДО ДЕПУТАТСЬКОЇ НЕДОТОРКАНОСТІ!

  Підписів 2886

  Днів залишилось 20

  Мартищук Теодор Любомировим
  Оприлюднена
  06 вересня, 2018
  06 грудня, 2018
  20
  2886 (з них за 7 днів: 49)

  Шановні Народні обранці.
  Вже не одну передвиборчу компанію політичні сили які брали участь у передвиборчих перегонах свої знамена прикрашали гаслом

  ЗНІМЕМО ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАНІСТЬ

  Можливо варто нарешті проявити ПОЛІТИЧНУ ВОЛЮ і втілити обіцянки в життя?

  З надією на підтримку і розуміння
  Мартищук Теодор
  і всі громадяни які підтримали дане звернення.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Безплатний проїзд для студентів на міському транспорті

  Підписів 1851

  Днів залишилось 24

  Гошій Тетяна Дмитрівна
  Оприлюднена
  10 вересня, 2018
  10 грудня, 2018
  24
  1851 (з них за 7 днів: 34)

  Зробіть безкоштовний проїзд для студентів, або хоча за пів ціни. Занадто великі суми ідуть на проїзд у міському транспорті, особливо якщо корпуси навчального закладу знаходяться у різних місцевостях.
  Для прикладу наведу студентів-медиків. Деяка кількість пар проходить у інституті/коледжі, а більше частина по лікарнях, а лікарні не знаходяться у одному місці, вони розкидані по різних районах міста.
  Оскільки велика кількість студентів не проживає у місті де знаходиться навчальний заклад, вони повинні знімати житло, оплачувати його, оплачувати собі харчування, і ще проїзди у різні корпуси. За один день можна змінити близько 3 навчальних корпусів.
  Студенти не робочі! Вони вчаться!
  Ми також хочемо безплатного проїзду, як і школярі.

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Притулки для тварин. Зупинимо небезпечні ситуації для тварин і людей!

  Підписів 267

  Днів залишилось 68

  Синицкая Марина Евгеньевна
  Оприлюднена
  23 жовтня, 2018
  23 січня, 2019
  68
  267 (з них за 7 днів: 33)

  У країнах Європи на вулицях відсутні бездомні тварини.

  У нашій країні на вулицях дуже багато бездомних собак і котів. Всі вони страждають від голоду, холоду, хвороб і жорстокого поводження. Вони безконтрольно розмножуються.

  Існують маленькі приватні притулки і багато волонтерів, котрі намагаються допомогти, але цього дуже замало.

  Існують і такі люди, які збирають на своїй території багато бездомних тварин зі співчуття, але не можуть впоратися з такою кількістю, викликаючи страх і гнів людей. У таких випадках і у випадках утворення великих зграй собак відбувається багато злочинів: отруєння і відстріл тварин, заподіяння їм фізичної шкоди. Також в цих ситуаціях існує велика загроза для здоров'я людей.

  Зупинимо небезпечні ситуації для тварин і людей, створивши повноцінно функціонуючі притулки для тварин в усіх містах країни! Зупинимо безконтрольне розмноження тварин на вулицях!

  ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |   ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Захист, та заборона вирубки Українських лісів

  Підписів 419

  Днів залишилось 46

  Сич Петро Петрович
  Оприлюднена
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  46
  419 (з них за 7 днів: 30)

  Заборонити незаконну вирубку, знищення лісів України. Встановити покарання у вигляді позбавлення волі за крадіжку деревини з лісових масивів. Натомість, в місцях де проводиться вирубка лісу в межах закону, зобов'язати висаджувати саджанці. За одне зрізане дерево, чотири саджанці!

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Вимагаємо скоротити кількість народних депутатів у Верховній Раді з 450 до 250

  Підписів 150

  Днів залишилось 67

  Бабаченко Евгений Владимирович
  Оприлюднена
  22 жовтня, 2018
  22 січня, 2019
  67
  150 (з них за 7 днів: 30)

  Вимагаємо скоротити кількість народних депутатів у Верховній Раді з 450 до 250

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ   
 • За заборону мовлення антиукраїнського телеканалу "ІНТЕР" в Україні.

  Підписів 5483

  Днів залишилось 42

  Ткачук Віталій
  Оприлюднена
  28 вересня, 2018
  28 грудня, 2018
  42
  5483 (з них за 7 днів: 29)

  Вимагаю припинити мовлення українофобського телеканалу "ІНТЕР" в Україні. Цей телеканал є інформаційним ресурсом п'ятої колони і Кремля. Неприйнятною його присутність у вітчизняному телеетері стала після злочинних висловлювань ведучих концерту до дня т.зв. "пабєди 9 мая" про те, що у нас в Україні вулиці перейменовують на честь нацистських посібників. Цей "телеканал" має бути закритий, а СБУ має відкрити криміналне провадження за цим фактом.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • Зменшити комунальні платежі.

  Підписів 93

  Днів залишилось 61

  Галаган Василь Іванович
  Оприлюднена
  16 жовтня, 2018
  16 січня, 2019
  61
  93 (з них за 7 днів: 27)

  Зменшення комунальних платежів для покращення життя простого люду.

  КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО   
 • Про запровадження законодавчих норм, щодо обмеження вмісту фосфатів у мийних засобах.

  Підписів 658

  Днів залишилось 34

  Ангурець Олексій Володимирович
  Оприлюднена
  20 вересня, 2018
  20 грудня, 2018
  34
  658 (з них за 7 днів: 21)

  Останні десятиліття екологічний стан рік в Україні, зокрема Дніпра, погіршується.

  Це викликано як зниженням швидкості течії річки Дніпро, зміну гідрологічного режиму через розбудову каскаду гідроелектростанцій, так і забрудненням відходами підприємств та життєдіяльності людини.

  Цією петицією, ми хочемо звернути увагу саме на забруднення басейну річки Дніпро. Одним з основних забруднювачів є стоки, які включають себе води після використання синтетичних мийних засобів. На сьогодні, в Україні більшість синтетичних мийних засобів є такими, що містять високий рівень фосфатів. Фосфати, потрапляючи до природного середовища суттєво впливають на розвиток такого негативного процесу як евтрофікація («цвітіння») води.

  Цей негативний фактор є найбільш небезпечним сьогодні для водного режиму Дніпра, оскільки викликає зниження кисню у товщі води що викликає масову загибель («мор») риби та інших організмів. У воді з’являється велика кількість токсичних сполук і патогенних бактерій, які загрожують здоров'ю людини.
  Суттєво зростають витрати на функціонування очисних споруд водоканалів, що беруть воду з Дніпра – це негативно впливає на економічні показники зазначених підприємств.

  У підсумку, суттєво погіршується якість води, що використовується у домогосподарствах близько 70% українців.

  Враховуючи, прийнятий шлях наближення нормативно-правової бази України до відповідних документів Європейського Союзу, зазначаємо, що в країнах Європейського Союзу затверджено ряд законодавчих актів щодо обмеження вмісту фосфатів у мийних засобах.

  Дніпро – це не просто найбільша водна артерія України. Це, без перебільшення, символ України! Саме з Дніпром пов'язано багато славетних сторінок нашої історії. Нашим завданням сьогодні є порятунок Дніпра, який через подальшу бездіяльність ми можемо втратити.

  Тож, враховуючи вищенаведене, ми просимо вас, звернути увагу на питання забруднення Дніпра та вжити заходів по порятунку ріки, шляхом приведення законодавства до екологічних вимог Європейського Союзу, та запровадження законодавчих норм щодо обмеження вмісту фосфатів у мийних засобах!

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА   
 • Мораторій на підвищення ціни на газ та всі види комунальних тарифів

  Підписів 156

  Днів залишилось 56

  Зінін Дмитро Олександрович
  Оприлюднена
  11 жовтня, 2018
  11 січня, 2019
  56
  156 (з них за 7 днів: 21)

  Небогрунтоване системне зростання тарифів і суттєве зменшення субсидій, призводить до штучного створення боргових ям, в яких опиняються все більше людей. Це вже призвело до активізації колекторських компаній, які за допомогою виконавчої служби арештовують майно боржників. Велике занепокоєння викликає відсутність державної підтримки населення у вигляді субсидій і пропорційне зростання зарплат та пенсій по відношенню до тирифів на газ та комунальні послуги. А тому, вже зараз необхідно введення на законодавчому рівні мораторію на зростання всіх видів тарифів для населення. Верховна Рада такий мораторій може і має запровадити на 2019. Приклад - мораторій на продаж сільськогосподарської землі, який діє в Україні не перший рік.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО   
 • Звернення до адміністрації веб-ресурсу YouTube з проханням про створення окремого офісу, який керуватиме українським філіалом, а також про зняття цих повноважень з російського підрозділу.

  Підписів 793

  Днів залишилось 41

  Войтюк Максим
  Оприлюднена
  27 вересня, 2018
  27 грудня, 2018
  41
  793 (з них за 7 днів: 19)

  Відеохостингом YouTube користується більшість населення планети, в тому числі і України.
  На даний момент там існує багато інформаційних каналів, на які не чиниться тиск з боку тих чи інших сфер впливу, і з яких, на ряду з іншими ЗМІ, громадяни нашої країни отримують інформацію і слідкують за подіями в світі. Це допомагає кожному максимально незаангажовано сформувати свій власний погляд, так як дає можливість дізнатись про якусь подію не просто з телевізійних новин і аналітичних телепередач, а побачити повні відеокадри того, що відбулось, а також протягом короткого періоду часу переглянути і почути що про це думають різні експерти, аналітики та просто блогери. Таким чином отримати повну картину події, що сталась і сформувати свою власну думку щодо неї.
  Ні для кого не є таємницею, що телевізійні канали відображають новини так, як це вигідно саме їм, так як їхніми власниками, в більшості випадків, є люди, які якимось чином пов'язані з політикою.
  Інший аспект цього питання - економічний. У зв'язку з агресивною інформаційною політикою проти України, на захист нашої держави стали прості громадяни, які почали протистояти дезінформації вже як блогери, доносячи правду і розвінчуючи фейки, проплачені країною-агресором. Даний ресурс дає можливість отримувати кошти за перегляд відеороликів, якщо автор вмикає дану опцію. А це фінансові надходження не тільки для конкретних осіб, але і до бюджету країни!
  Разом з цим на веб-сайті розповсюджий таке явище, як тролінг, який відбувається зазвичай з боку осіб, які представляють політичні сили інших країн, і яким не вигідне розголошення правди чи іншої інформації. Вони здійсюють атаки на канали, звинувачують їх в недотриманні правил ресурсу, тим самим, блокуючи їх роботу на декілька днів, за які адміністрація перевіряє чи мав місце факт порушення. На перевірку відводиться певний час, за які новина стає вже менш актуальною і коли відео розблоковують, то воно має у користувачів вже меншу популярність, а разом з тим меншу кількість переглядів. Саме повільний розгляд таких скарг, який, напевно, може бути пов'язаний не тільки з великими об'ємами інформації, якими оперує російський офіс, але і з інших причин, не дає можливість громадянам мати доступ до інформації чи точки зору, яку б вони хотіли почути,а також не дозволяє надходити до країни тим фінасовим потокам, які, таким чином,могли б підтримувати нашу економіку.
  Саме тому, прошу підписати петицію, щоб було сформоване офіційне звернення до керівництва відеохостингу YouTube з проханням перенести або створити ще один офіс в Україні для забезпечення стабільної роботи його каналів, так як це безпосередньо має вплив як на національну безпеку в сфері інформаційної політики, так і на певні сектори економіки.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Скоротити кількысть підписів петицій до 12000

  Підписів 62

  Днів залишилось 67

  Бабаченко Евгений Владимирович
  Оприлюднена
  22 жовтня, 2018
  22 січня, 2019
  67
  62 (з них за 7 днів: 18)

  25000 підписів петицій це дуже багато і довго чекати, потрібно скоротити до 12000 це буде правильне рішення і швидка реакція людей

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • Декриминализация или легализация марихуаны

  Підписів 1744

  Днів залишилось 32

  Владимир Стадник Игоревич
  Оприлюднена
  18 вересня, 2018
  18 грудня, 2018
  32
  1744 (з них за 7 днів: 16)

  Декриминализация или легализация марихуаны улучшить экономичен состояние государства, уменьшит количество наркоманов и увеличить количество рабочих мест и уменьшит влияние черного бизнеса на страну. Как пример Нидерланды.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Не допустити обкладання посилок фізичних осіб вартістю понад 22 євро додатковими податками

  Підписів 62

  Днів залишилось 76

  Білозор Назарій Юрійович
  Оприлюднена
  31 жовтня, 2018
  31 січня, 2019
  76
  62 (з них за 7 днів: 16)

  Просимо не допустити прийняття змін до Податкового та Митного Кодексів в частині впровадження податку на посилки з-закордону вартістю понад 22 євро для громадян України.

  Обкладання ПДВ всіх іноземних посилок, що дорожчі 22 євро автоматично підвищить вартість покупок в закордонних інтернет-магазинах щонайменше на 30%. Українців позбавлять права купувати якісні та дешевші товари в іноземних інтернет-магазинах.

  Відправлення від заробітчан/діаспори в Україну дорожчі 22 євро теж обкладатимуться ПДВ, тому може виникнути ситуація, коли за подарунок потрібно буде заплатити ПДВ у розмірі 20% від вартості посилки.

  Просимо також взяти до уваги відсутність в Україні вітчизняної легкої промисловості, девальвацію гривні та зменшення купівельної спроможності пересічного громадянина. Такий стан справ змусить людей шукати нелегальні шляхи ввезення товарів в Україну, що точно не сприятиме наповненню державного бюджету, а навпаки, розвиватиме контрабандну мережу.

  Враховуючи досвід інших країн, зменшення ліміту на без ПДВешне ввезення відправлень не обов’язково спричинить приріст ПДВ та надходження до бюджету, оскільки такі заходи матимуть своїм наслідком скорочення обсягу поштових відправлень, а отже й зменшення надходжень до бюджету від операторів поштового зв’язку. Введення в дію такої ініціативи ланцюговою реакцією потягне за собою збільшення кількості працівників державного апарату, котрі змушені будуть адмініструвати весь цей процес і витрати на утримання котрих ляжуть на плечі платників податків. Як показує досвід США, Канади та Білорусі – такі ініціативи є негативними і на їх адміністрування держава витратить значно більше коштів ніж на вигоду, отриману від таких ініціатив у вигляді наповнення державного бюджету.

  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Щодо зменшення економічно необгрунтованих цін на газ що використовується для потреб населення

  Підписів 453

  Днів залишилось 55

  Безлепкін Валерій Михайлович
  Оприлюднена
  10 жовтня, 2018
  10 січня, 2019
  55
  453 (з них за 7 днів: 12)

  Постановою НКРЕКП від 03.03.2015 року № 583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ що використовується для потреб населення» встановлені роздрібні ціни на природній газ що використовується для потреб населення.
  Проаналізувавши зазначену постанову та внутрішні документи НКРЕКП, які стали підставою для затвердження даної постанови та ціни на газ для населення, було встановлено, що посадові особи НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» здійснили посадовий злочин.
  Так, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року № 410-р «Про затвердження прогнозного балансу надходження та розподілу природного газу в Україні на 2015 рік газ, видобутий в Україні становить 19530 млн м³, в тому числі ПАТ «Укргазвидобування» 14709 млн м³.
  З незрозумілих підстав НКРЕКП для розрахунку ціни на газ до Порядку механізму формування роздрібних цін на газ для населення приймається обсяг газу 12,8млрд м³.
  Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України розподіл природного газу населенню 14млн м³, в той час, як НКРЕКП посилається на обсяг газу 14,5 млрд м³, що не відповідає дійсності.
  Обсяги газу імпортного надходження в розпорядженні № 410-р від 14.04.2015 року складають 3372млн м³, в той же час НКРЕКП безпідставно, діючи за попередньою змовою з посадовими особами НАК «Нафтогаз України» до формули розрахунку ціни на газ вводить неіснуючий обсяг імпортного газу – 8,5млрд м³, що практично вдвічі збільшило середньозважену ціну природного газу.
  Таким чином, посадові особи НАК «Нафтогаз України» та НКРЕКП, свідомо вводять в оману споживачів України та уряд.
  Звертаю увагу, що прогнозована ціна імпортного газу по даним НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» становить 270 доларів США за 1000м³, фактична – 248 доларів США за 1000м³. Наразі є всі підстави вважати, що посадові особи НАК «Нафтогаз України» та НКРЕКП, діючи за попередньою змовою сфальсифікували вартість газу для населення при затвердженні Постанови № 583 від 03.03.2015р.
  З 1 жовтня 2015 року у зв’язку з введенням в дію Закону України «Про ринок природного газу» у НКРЕКП відсутні повноваження щодо забезпечення проведення цінової політики на ринку природного газу в частині встановлення цін на природний газ для споживачів України і даними повноваженнями наділений Уряд України, який у своїй діяльності зобов’язаний діяти лише на підставі та у спосіб, що передбачений Конституцією та Законами України.
  З огляду на вищевикладене, прошу Верховну Раду України винести на обговорення питання щодо відсутності підстав у Кабінету Міністрів України для збільшення ціни на газ а також розглянути питання щодо вчинення злочину посадовими особами НАК «Нафтогаз України» та НКРЕКП при затвердженні роздрібних цін на газ для населення, на засідання Уряду та прийняти рішення відповідно до вимог чинного законодавства України, щодо зменшення економічно необґрунтованих цін на газ та притягнення винних осіб до відповідальності згідно Кримінального Кодексу України.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Заборона цирку, та дельфінарій

  Підписів 83

  Днів залишилось 46

  Радукану Анастасія
  Оприлюднена
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  46
  83 (з них за 7 днів: 10)

  Набридло, що страждають тварини, прошу внести закон про заборону використовувати тварин у цирках, дельфінарій. В яких умовах вони живуть, голод, насилля. Обмежені в пересуванні тварини зазнають там жахливих страждань, а коли виходять на арену ― неймовірного стресу. Залякані і принижені хижаки змушені стояти на задніх лапах або танцювати заради шматка м'яса або зі страху перед палицею дресирувальника. Найяскравіший приклад - всесвітньо відомий Cirque du Soleil в якому немає тварин, тільки мистецтво, і шоу. Цирк для них - це мистецтво володіння тілом: еквілібристи, жонглери, клоуни, акробати. Люди втрачуть роботу, цирк збанкротує, в порівнянні з тим що відчувають тварини, це не що, працівники знайдуть іншу роботу, а власники цирку, будуть в збитку, нехай занимаються іншим бізнесом, досить насильства над тваринами це потрібно припинити.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Законодавчо заборонити тютюнопаління в таких місцях як парки, сквери, площі.

  Підписів 77

  Днів залишилось 62

  Гайдукова Тетяна
  Оприлюднена
  17 жовтня, 2018
  17 січня, 2019
  62
  77 (з них за 7 днів: 10)

  Керуючись Конституцією України, а саме статтями 50 та 23:
  прошу законодавчо заборонити тютюнопаління в таких місцях як парки, сквери, площі. Встановити відповідні таблички у відповідних місцях. Так як більшість курить біля смітників, пропоную встановити таблички на смітники. Таким чином можна буде притягти порушника до відповідальності.

  В законі "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" термін "громадське місце" має наступне визначення:
  громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони. Тобто законодавчо курці мають право курити майже усюди крім приміщень: на вулицях, у парках, в скверах, на площах, тобто у будь-якому людному місці.

  А тим часом, станом на сьогодні, кожен день порушуються права громадян за статтями 50 та 23 Конституції України:

  - Пасивне куріння має більший негативний вплив ніж активне за рахунок неадаптованості організму.
  - Діти та жінки більш сприйнятливі до тютюнового диму.
  - Існують люди з алергією на тютюн/тютюновий дим.

  Таким чином, хворі люди, що страждають тютюновою залежністю, щодня наносять шкоду більшості населення, особливо дітям та жінкам, чим спричиняють отруєння майбутнього нації.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Про повну заборону використання поліетилену в Україні.

  Підписів 65

  Днів залишилось 57

  Лука Роман Олександрович
  Оприлюднена
  12 жовтня, 2018
  12 січня, 2019
  57
  65 (з них за 7 днів: 10)

  Доброго дня панство!

  Прошу підтримати петицію до Верховної Ради про повну заборону використання поліетилену в Україні.
  (пластикові пакети,одноразовий пластиковий посуд,пластикових пляшок та поліетиленової плівки)

  Раніше, ще 100 років тому,практично все побутове сміття,яке викидала людина,з часом розкладалось,перегнивало та спричиняло мінімальний вплив для навколишнього середовища. Теперішня ситуація просто катастрофічна і несе з кожною секундою неймовірно жахливі наслідки для природи. За різними оцінками кожний українець викидає щороку 450 кг. сміття,з них приблизно 35 % це пластикові вироби,що в середньому розкладаються від 100 до 400 років.До того ж під час їх розкладу в навколишнє середовище вивільняється ряд токсичних речовин.
  4 трильйони пакетів в рік використовується в світі,вони вбивають 1 мільйон птахів,100 тис. морських ссавців та незліченну кількість риби. Приблизно 7 мільйонів тон сміття щорічно викидається в світовий океан,більшу частину якого становить пластикові вироби.

  Бездумність при споживанні поліетиленових виробів призводить до тяжких наслідків,тому варто щоразу спиняти себе і ставити подумки контрольні питання.Відповідальність та розуміння істини є непростим тягарем для людини.Проте свідомий вибір є саме тією ціною ,яку ми маємо сплатити за свій добробут.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я