ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • Про заборону прийняття законопроектів щодо церковних організацій. Проти законопроекту №4511 "Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких розташовані в державі, визнаній Верховною Радою України державою-агресором" та №4128, який пропонує зміни до закону "Про свободу совісті та релігійні організації".

  Підписів 1652

  Днів залишилось 21

  Стрега-Чорі Євгеній Андрійович
  Оприлюднена
  17 травня, 2017
  17 серпня, 2017
  21
  1652 (з них за 7 днів: 219)

  Законопроект спрямований насамперед на втручання в діяльність УПЦ. У ньому автори пропонують, зокрема, призначати керівництво релігійних організацій, "керівні центри яких розташовані в державі, визнаній Верховною Радою державою-агресором", за погодженням з органом влади, який відповідає за державну політику у сфері релігії.
  У другому законопроекті йдеться про зміни до статті 8 закону України про свободу совісті та релігійні організації. Наприклад, законодавці пропонують прописати термін "самоідентифікація" та уточнити мінімальну кількість представників релігійної громади, згідно з рішенням яких може бути змінено підпорядкованість храмів конфесіям. Це призведе до колосального зростання релігійної напруженості по всій країні. Репресії проти УПЦ – це дискримінація, що суперечить Конституції України. Законопроект №4511 спрямований на те, щоб знищити міжконфесійну злагоду та конституційний принцип рівності релігійних організацій. Ці два законопроекти можуть призвести до релігійної війни в країні.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Розробка та узгодження концепції законопроекту щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування.

  Підписів 61

  Днів залишилось 68

  Федоренко Юрій
  Оприлюднена
  03 липня, 2017
  03 жовтня, 2017
  68
  61 (з них за 7 днів: 6)

  Встановлення парканів та інших будівель та споруд, які перешкоджають вільному та безперешкодному доступу українців до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування стало надвичайно гострим соціальним питанням.

  Незважаючи на та, що:
  1. Відповідно до статті 60 Земельного кодексу України, вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності встановлюються прибережні захисні смуги.
  Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною, зокрема, для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів.

  2. Згідно із статтею 61 Земельного кодексу України, в межах прибережної захисної смуги заборонено будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів.

  3. Відповідно до статті 211 ЗКУ, громадяни та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства за самовільне зайняття земельних ділянок, а також псування сільськогосподарських угідь та інших земель, їх забруднення хімічними та радіоактивними речовинами і стічними водами, засмічення промисловими, побутовими та іншими відходами, використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва без затверджених у випадках, визначених законом, проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

  Самовільне захоплення узбережжя річок та водоймищ з обмеженням доступу до них громадянам продовжується та набуло катастрофічних масштабів.
  Пропонуємо, всім небайдужим українцям підтримати петицію задля вирішення даного надвичайно важливого питання на законодавчому рівні.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Неприпустимість обмеження доступу громадян України до он-лайн інформації

  Підписів 53

  Днів залишилось 21

  Гамбарян Карен
  Оприлюднена
  17 травня, 2017
  17 серпня, 2017
  21
  53 (з них за 7 днів: 6)

  Заборонити будь-які спроби обмежити доступ громадян України та іноземних громадян, які перебувають на території України доступу до будь-яких Інтернет-ресурсів.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Запретить принятие закона о пенсионной реформе ( в части поднятия пенсионного возраста и установления минимального страхового стажа) без согласования с общественностью и законодательного референдума!

  Підписів 10

  Днів залишилось 73

  Матвієнко Олександр Анатолійович
  Оприлюднена
  08 липня, 2017
  08 жовтня, 2017
  73
  10 (з них за 7 днів: 6)

  Запретить принятие закона о пенсионной реформе ( в части поднятия пенсионного возраста и установления минимального страхового стажа) без согласования с общественностью и законодательного референдума!
  Смертность в Украине превысила рождаемость. Безработица превышает все мыслимые и немыслимые нормы. Большое количество граждан Украины не доживают до пенсии. При расчете пенсии у простых рабочих, не учитывается уровень хороших зарплат во времена бывшего СССР. Людей хотят заставить еще больше тратить своих денег на государство- банкрот, докупая страховой стаж. Что делать гражданам Украины, которых государство с 90-х годов не предоставляя хорошую официальную работу и достойные зарплаты загнало на рынки, на незаконные стройки, в переходы, в туалеты, многих людей в другие страны чтоб прокормить свои семьи? Что делать сельским людям и людям без высшего образования, которые в поисках заработка и выживания перебивались не постоянными заработками? Что делать людям, которые брали дополнительные разовые заработки при этом уплачивая подоходный налог? ( например страховые агенты- физические лица ). Что делать миллионам обманутых вкладчиков, которые инвестировали в экономику , платили подоходный налог и налог на не понятную войну и при этом не получали не каких социальных гарантий ( считая такой вид деятельности своей работой и единым способом выжить? ) Они лентяи которые не хотели работать или простые Украинцы, которые просто хотели выжить? Почему нельзя если у человека есть к примеру 10 лет страхового стажа – выплачивать пропорциональную пенсию исходя из 10 летнего стажа( или 8 летнего, или 12 летнего ) при наступлении пенсионного возраста. Почему нужно заставлять людей платить все больше и больше, грабить их больше и больше? Зачем тогда люди вообще платили страховые взносы и почему им не компенсируют потери страховых взносов при развале бывшего СССР?

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Позбавлення депутатської недоторканності і мандату депутата ВР від Опозиційного блоку Вілкула О.Ю.

  Підписів 349

  Днів залишилось 19

  Зінченко Алла Павлівна
  Оприлюднена
  15 травня, 2017
  15 серпня, 2017
  19
  349 (з них за 7 днів: 4)

  З огляду на травневі події, а саме: влаштування Опозиційним блоком на чолі з Вілкулом О.Ю. провокаційних дій у Дніпрі під час проведення проросійської акції "Безсмертний полк" (яку очолював вище згаданий депутат і яка ініційована країною-агресором), , що вилились у побиття захисників України у російсько-українській війні, використання при цьому агресивних молодиків ,т.з. "тітушок", і злочинного зговору Вілкула О.Ю. з обласною поліцією; створення антиукраїнської "картинки" для Кремля. А також за систематичну антиукраїнську діяльність, вороже ставлення до української мови, проведення проросійської агітації вимагаю від депутатів ВР негайно поставити питання про позбавлення депутата Вілкула О.Ю. депутатської недоторканності із подальшим позбавленням мандату. Діяльність депутата Вілкула О.Ю. є відверто ворожою до України і є не припустимою, особливо під час військової агресії Росії. Дії цього депутата паплюжать імідж України в світі і підривають основи державності. Таким , як Вілкул, не місце в українській політиці!
  Враховуючи все сказане, вимагаю також ініціювати розслідування діяльності Вілкула О.Ю. СБУ і ГПУ.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Проти участі представників релігійних організацій в робочій групі з обговорення Проекту Закону №0119 Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами

  Підписів 4

  Днів залишилось 86

  Крат Юлія
  Оприлюднена
  21 липня, 2017
  21 жовтня, 2017
  86
  4 (з них за 7 днів: 4)

  Відповідно до ст. 35 Конституції України «Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова». Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньму насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція) та її положення не мають відношення ані до будь-якої церкви, ані до питань віри взагалі. Це суто правове питання, і рішення про її ратифікацію повинно прийматися в рамках Закону України та Міжнародного права. До складу робочої групи з питання ратифікації Стамбульської конвенції були включені представники Ради Церков, що є недоречним та невідповідним закону.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Відмінити закон про заборону соц.мереж "ВКонтакте" , "Одноклассники" и сервісів "Яндекс".

  Підписів 26

  Днів залишилось 26

  Плахотнюк Дмитро
  Оприлюднена
  22 травня, 2017
  22 серпня, 2017
  26
  26 (з них за 7 днів: 3)

  Я не розумію це санкції проти Росії чи України....
  Потрібно відмінити закон про заборону соц.мереж ВКОНТАКТЕ,ОДНОКЛАССНИКИ та сервісів ЯНДЕКС!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Захист бджільництва!

  Підписів 14

  Днів залишилось 41

  Лохвицький Володимир Володимирович
  Оприлюднена
  06 червня, 2017
  06 вересня, 2017
  41
  14 (з них за 7 днів: 3)

  Прошу створити законодавство яке буде працювати і захищати бджільництво в Україні. На сьогоднішній день сільгосп виробники купуючи яди від різних шкідників, оброблюють культури і гине дуже багато бджіл. Вимирають цілі пасіки. Що на далі зменшує кількість урожаю різних медоносних культур. Сільгосп виробники купуючи яди їм ділери говорять що ці яди не шкодять бджолам. Але виходе все навпаки. Тоб то потрібно створити перевірки ядів які завозять в україну. І карати створеним законом. На сьгоднішній день пасічник бджільництво в україні знищується. Знищується великими темпами. А для нас як для аграрної країни це недопустимо.

  КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО   
 • скоротити тривалість робочого дня

  Підписів 4

  Днів залишилось 44

  Вареник Антоніна
  Оприлюднена
  09 червня, 2017
  09 вересня, 2017
  44
  4 (з них за 7 днів: 3)

  На даний час працівник потребує набагато менше часу для виконання своїх обов,язків, ніж у 1918 році, коли було встановлено 8-годинний робочий день. Інтернет, офісна техніка, мобільні телефони та інші пристрої дозволяють скоротити час, необхідний для виконання задачі, у 3-4 рази. європейські країни уже пішли по шляху скорочення робочого дня. Пропоную скоротити тривалість робочого дня в Україні до 7 годин і відповідно робочого тижня до 35 год/тиждень. Звісно, це загальна тривалість, з якої за виробничої необхідності робитимуться винятки (як і зараз, в принципі). Це дозволить працівнику мати більше часу для відпочинку і власних справ, а роботодавцю - заощадити витрати (напр., електроенергії).

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Захист історичної пам'ятки "Пригоризонтна обсерваторія Безводівка" від руйнування через свавілля місцевої влади і орендаря та забезпечення достримання Закону України про Охорону культурної спадщини.

  Підписів 39

  Днів залишилось 76

  Кликавка Олександр
  Оприлюднена
  11 липня, 2017
  11 жовтня, 2017
  76
  39 (з них за 7 днів: 2)

  Унікальна археологічна пам’ятка під загрозою знищення!
  Свавілля орендарів земельної ділянки з потурання місцевої влади ставить під загрозу існування історичної споруди 2 тис. до н.е, яка допомагає збагатити наші знання про прадавню історію України.
  В Чернігівській області в околицях міста Ічня знаходиться унікальна археологічна пам’ятка Пригоризонтна обсерваторія Безводівка. Це група курганів та земляних насипів, які є прадавньою астрономічною обсерваторією 2 тис. до н.е. на зразок Стоунхенджу у Великобританії та Гозек в Німеччині.
  Земляні насипи пригоризонтної обсерваторії Безводівка разом з охоронною зоною, яка була визначена Інститутом археології при НАН України в 2013 році, займають площу 3,8 га, на якій вирощуються сільськогосподарські культури. Курганні споруди, що залишися, постійно зазнають руйнівного впливу сільськогосподарської техніки, оскільки, охоронна зона 15 метрів навколо археологічної пам’ятки, яка передбачена Законами України, відсутня. Плуги та інші механізми постійно зачіпають підніжжя історичних пам’яток, що спричинює їх осипання, поступово змінює їх форму та розміри.
  Докладніше у відео https://www.youtube.com/watch?v=RzBJiGGTWdw
  Обсерваторія Безводівка може стати історичною пам’яткою національного значення та центром внутрішнього та міжнарожного туризму. Стоунхендж став туристичною «Меккою» після реконструкції в 1950-х і зараз приймає сотні тисяч відвідувачів з усього світу. В Німеччині в 1990х- роках відкрили прадавню обсерваторію Гозек, дослідили її, відновили і перетворили на туристичний центр. Історія відновлення є прикладом шанування своєї історії.
  Більше інформації про обсерваторію Безводівка на сайті проекту http://www.bezvodovka.com/
  Необхідно якомога швидше встановити межі охоронної зони і огрожу та примусити користувачів земельної ділянки достримуватися її.

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ   
 • Перепис та підтвердження інуючої бази пенсіонерів, ветеранів, авганців, чорнобильців на предмет іхнього існування та справедливого відношення до категорії людей, що потребують державної допомоги з метою зменшення державних видатків на "корупційних ветеранів 1949р. народження" або "чорнобильців 1992р. народження", а також "мертвих душ"...

  Підписів 24

  Днів залишилось 16

  Агафонов Леонід Вікторович
  Оприлюднена
  13 травня, 2017
  13 серпня, 2017
  16
  24 (з них за 7 днів: 2)

  Започаткувати перепис та підтвердження інуючої бази пенсіонерів, ветеранів, авганців, чорнобильців на предмет іхнього існування та справедливого відношення до категорії людей, що потребують державної допомоги з метою зменшення державних видатків на "корупційних ветеранів 1949р. народження" або "чорнобильців 1992р. народження", а також "мертвих душ"... бо державну допомогу має отримувати людина яка на це заслуговую, а не та у якої є родичі при владі...

  ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Створити нову робочу единицю "лікарняний клоун"у лікарські професії та додати до списку лікарсіх професій такі професіі як медсестра,санітар у лікарнях

  Підписів 19

  Днів залишилось 26

  Вовк Оксана Геннадьевна
  Оприлюднена
  22 травня, 2017
  22 серпня, 2017
  26
  19 (з них за 7 днів: 2)

  МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

  П Е Р Е Л І К N 114 від 22.06.95 Зареєстровано в Міністерстві м.Київ юстиції України 2 листопада 1995 р.
  vd950622 vn114 за N 400/936
  У цому переліку е тільки лікарі, не вказано переліку інших працівникив лікарні ,наприклад санітарка, методіст,медсестра


  В багатьох странах вже є лікарняни клоуни, це люди які допомогають дітям переносити прсихоємоційний стан упродовж лікування. Зараз у багатьох містах України зїявилися волонтери які ходять в лікарні як лікарняні клоуни, а ле ці люди купують за свої кошти клоунський одях та подарунки дітям.Підтримка з боку влади дуже важлива тому що багато людей хто становиться лікарняним клоуном, багато з них уходить з цього напрямку. одна з причин ,навіть те що робітники лікарні, навіть якщо глав врач дозволив приходити клоунам, вони прогоняють волентерів, і у ціх людей нема офіційного статуса. Але підтримка хворих дуже важлива и людей які займаються благородною справою також, клоун це не псхолог, але психолог не розважить дитуну коли їй самотньо або боляче.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Здоров'я нації

  Підписів 10

  Днів залишилось 7

  Ягупов Ростислав
  Оприлюднена
  03 травня, 2017
  03 серпня, 2017
  7
  10 (з них за 7 днів: 2)

  Тютюнокуріння не приносить жодної користі для здоров'я, а тільки шкодить йому! Люди самі себе вбивають, ще й гроші за це платять, а хтось робить бізнес і наживається на цьому! Сучасні цигарки виготовляють із отруйних хімікатів, а тютюну в них практично немає (див. відео за посиланням: https://bdzhola.com/news/z-chogo-robljat-tsigarki-slabkoduhim-ne-divitisja)! Необхідно ввести заборону на виробництво та продаж тютюнових виробів і курильних сумішей в Україні! Підтримайте цю петицію! Подбаймо про здоров'я нації!!!

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Пільги інвалідам третьої групи

  Підписів 5

  Днів залишилось 47

  Грицишина Марина Анатоліївна
  Оприлюднена
  12 червня, 2017
  12 вересня, 2017
  47
  5 (з них за 7 днів: 2)

  Згідно Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" Ст. 38-1,а саме з поправками до Закону "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 6, ст.40" інваліди I та II групи, діти-інваліди та особи, які
  супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше
  однієї особи, яка супроводжує інваліда I групи або
  дитину-інваліда), мають право на безплатний проїзд у пасажирському
  міському транспорті (крім таксі) за наявності посвідчення чи
  довідки.
  Права інвалідів 3 групи на безоплатний або хоча б пільговий проїзд у пасажирському міському транспорті просто виключили.Чому?Інваліди цієї групи навіть отримують меншу пенсію або соціальну виплату,аніж інші,але мають не менш значні хвороби або каліцтва.
  Постанова Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року № 10 «Про затвердження переліку анатомічних дефектів, інших необоротних порушень функцій органів і систем організму, станів та захворювань, за яких відповідна група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду
  Вiдсутнiсть одного ока
  Стiйкий повний птоз на одному оцi пiсля проведення усiх видiв вiдновного лiкування
  Слiпота на одне око (гострота зору з переносною корекцiєю 0,05 i нижче або концентричне звуження поля зору до 10 градусiв вiд точки фiксацiї) або ураження обох очей (зниження гостроти зору з переносною корекцiєю 0,1 i нижче або концентричне звуження поля зору до 25 градусiв вiд точки фiксацiї)
  Двобiчна глибока туговухiсть
  Стiйка трахеостома
  Стеноз гортанi II–III ступенiв внаслiдок травматичного або iнфекцiйного ураження нервово-м’язового апарату гортанi з одно- або двобiчним парезом i стiйкою дисфонiєю у разi неможливостi або неефективностi хiрургiчного лiкування
  Стiйка афонiя органiчного ґенезу
  Дефект щелепи чи твердого пiднебiння, якщо протезування не забезпечує жування та ковтання i призводить до помiрно вираженого дефiциту ваги тiла
  Карликовiсть iз зростом нижче нiж 130 сантиметрiв у чоловiкiв та 120 сантиметрiв у жiнок
  Паралiч кистi за неефективностi фiзичної реабiлiтацiї
  Помiрний парез верхньої або нижньої кiнцiвки, що супроводжується значним обмеженням обсягу активних рухiв в усiх суглобах за неефективностi фiзичної реабiлiтацiї
  Чужорiдне тiло в серцевому м’язi чи у перикардi внаслiдок травми (поранення), штучний клапан серця, функцiонуючий кардiостимулятор
  Єдина функцiонуюча нирка
  Вiдсутнiсть однiєї легенi
  Контрактура передпліччя в положенні повної пронації
  Деформуючий артроз кульшового суглоба IVступеня з порушенням функції суглоба III ступеня та вище за неефективності та безперспективності реабілітаційних заходів
  Екстирпація шлунка,тотальна колопроктектомія, панкреатоектомія за наявності цукрового діабету
  Повний перелік захворювань http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/10-2015-%D0%BF
  Прошу підписати петицію Надати безкоштовний проїзд або на пільгових умовах(50% від вартості проїзду) інвалідам 3 групи

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Діяльність ПАТ Укртелеком

  Підписів 4

  Днів залишилось 82

  Буратчук Юрій
  Оприлюднена
  17 липня, 2017
  17 жовтня, 2017
  82
  4 (з них за 7 днів: 2)

  Через незадовільну якість послуг зв’язку від ПАТ «Укртелеком», особливо в сільській місцевості, повернути «Укртелеком» в державну власність.

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Ратифікувати Стамбульську конвенцію ради європи про запобігання домашньому насильству

  Підписів 3

  Днів залишилось 82

  Андрощук Сергій
  Оприлюднена
  17 липня, 2017
  17 жовтня, 2017
  82
  3 (з них за 7 днів: 2)

  Просимо Верховну Раду ратифікувати Стамбульську конвенцію Ради Європи про попередження та боротьбу з домашнім насильством, яку Україна підписала в 2011 році.

  Стамбульська конвенція наголошує на тому, що обов’язком кожної демократичної європейської держави є повністю викорінити насилля в усіх його формах, а також створити систему запобігання насильству та належного покарання винних.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Відкликати Ольгу Богомолець з посади голови парламентського Комітету з питань охорони здоров'я

  Підписів 738

  Днів залишилось 50

  Бадіков Тимофій Олександрович
  Оприлюднена
  15 червня, 2017
  15 вересня, 2017
  50
  738 (з них за 7 днів: 1)

  Ольга Вадимівна Богомолець виступає проти впровадження реформи охорони здоров’я України, за яку, як голова Комітету охорони здоров’я, сама повинна боротися та нести відповідальність. Реформа системи фінансування медицини, яку пропонують Урядові законопроекти 6327 і 6329 прозора та зрозуміла, вона відкриває прямі виплати за лікування українців за єдиними для всіх умовами і покликана нарешті забезпечити пацієнта гарантованим безоплатним пакетом медичних послуг, а українського лікаря - гідною зарплатою. Незважаючи на те, що Ольга Вадимівна мала всі можливості для конструктивної співпраці та доопрацювання урядових законопроектів, вона не з'являлася на засідання парламентської групи. 8 червня під час голосування у залі Верховної Ради України, пані Богомолець популістськими та неправдивими тезами ввела в оману частину народних депутатів, чим поставила під ризик старт медреформи. Така людина не має жодного морального права очолювати Комітет, мета якого - ініціювати реформу охорони здоров’я, а не її блокувати. Закликаємо відкликати Ольгу Богомолець з посади голови парламентського Комітету з питань охорони здоров'я!

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Підтримка впровадження квоти української мови для телебачення і заклик до Верховної Ради України проголосувати за законопроект №5313, який встановлює квоту у 75% для української мови.

  Підписів 549

  Днів залишилось 26

  Вітовська-Ванца Ірма Григорівна
  Оприлюднена
  22 травня, 2017
  22 серпня, 2017
  26
  549 (з них за 7 днів: 1)

  За 25 років Незалежності України і за три роки війни з Росією українська мова залишається на правах “другої мови в Україні” як яскраве свідчення постколоніального синдрому.
  Мова є генетичним кодом нації, є основою незалежності України, є головним шляхом для відновлення української культури.
  Усвідомлюючи роль телебачення в утвердженні української мови в Україні, ми хочемо висловити підтримку впровадженню квоти української мови для телебачення, і закликаємо Верховну Раду України вже цього тижня проголосувати за законопроект 5313, який встановлює квоту у 75% для української мови.
  Такий крок буде серйозним поштовхом для української культури - теле та кіновиробництва.
  Як показує досвід впровадження квот для українськомовних пісень на радіо, квотування це ефективний стимул для розвитку.
  Українці є самодостатньою нацією, яка доводить сьогодні світові, що українське відповідає найкращим світовим зразкам. Ми закликаємо політиків, поважати свою країну і робити реальні кроки для утвердження української мови в Україні. Це історичні кроки, на які чекає все суспільство..

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Петиція про НЕ ПІДТРИМКУ Законопроекту №4192 від 10.03.2016 Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо статусу волонтерів. Надання статусу учасника бойових дій для волонтера НЕ відповідає змісту волонтерської діяльності, цілям та напрямкам роботи в цілому.

  Підписів 335

  Днів залишилось 29

  Грідін Олексій
  Оприлюднена
  25 травня, 2017
  25 серпня, 2017
  29
  335 (з них за 7 днів: 1)

  Волонтери України, які в найтяжчий для країни час стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України поряд з бійцями Збройних Сил України, добровольчими формуваннями та здійснювали забезпечення останніх необхідними засобами боротьби з агресією російської федерації допомагали не маючі на меті отримання будь-яких статусів, нагород чи премій.
  Статус учасника бойових дій для волонтера не відповідає змісту волонтерської діяльності, нашим цілям та напрямкам роботи.
  В той час, коли статус учасника бойових дій й досі не можуть отримати добровольці, які приймали участь у бойових діях та захистили Україну в перші роки війни, питання статусу учасника бойових дій для волонтера є не актуальним.
  Введення зазначеного статусу призведе зростання маніпуляцій зі статусом, збільшення корупції, розкрадання державних коштів та майна, знецінення самого статусу.
  Ми вважаємо зазначену депутатську ініціативу неактуальною, популістською та такою, що знецінює діяльність волонтерів і вклад справжніх захисників Батьківщини у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України тому просимо НЕ підтримувати ЗП №4192 від 10.03.2016р та введення його у дію.

  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Оголошуємо недовіру Верховній Раді!!!

  Підписів 61

  Днів залишилось 1

  Максимова Інна
  Оприлюднена
  28 квітня, 2017
  28 липня, 2017
  1
  61 (з них за 7 днів: 1)

  Оголошуємо недовіру Верховній Раді!

  Я, що нижче підписалася та інші громадяни нашої країни, оголошую недовіру Верховній Раді 8-го скликання і вимагаю її розпуску та проведення дострокових парламентських виборів.

  Якщо депутат не обдурив своїх виборців і не позбувся їх довіри, то хіба буде такий депутат проти "перезавантаження" парламенту, адже для нього це умовна процедура підтвердження наявності у нього мандата "народної довіри"? Але якщо депутат або ціла партія обдурили своїх виборців і позбулися їх довіри, то такі депутати будуть виступати проти дострокових виборів, бо ці "депутати" розуміють, що "народну довіру" вони втратили. Наскільки важливо для депутата володіти "народною довірою"? Згідно з Конституцією єдиним (!!!) джерелом влади в Україні є її народ, який реалізує свою владу через уповноважених представників (депутатів). Якщо представник втратив довіру з боку тієї частини народу України, яку він представляє, то де-факто такий депутат втрачає "мандат народної довіри" і перестає бути легітимним представником народу у владі.

  Панове депутати, багато хто з вас живуть від виборів до виборів. Перед виборами ви одягаєте вишиванки, як той вовк овечу шкуру, щоб зійти за свого і починаєте змагатися між собою хто більше нам наобіцяє. І що найцинічніше у всьому цьому, що обіцяючи нам що-небудь ви ще на етапі передвиборної гонки розумієте, що не збираєтеся нічого з усього обіцяного виконувати. Цю порочну практику пора припинити і відучити вас обіцяти нам те, що ви і не збираєтеся виконувати. Пішов на свідомий обман виборців? Готуйся через половину терміну до дострокових виборів. Крапка.

  Сьогодні сукупний рівень довіри до Верховної Ради, згідно з останніми соціологічними дослідженнями, на рівні 6%. Навіть у війни є свої позитивні сторони - вона назвала нам імена тисяч справжніх патріотів України. Дострокові вибори дадуть Україні парламент з 90% рівнем довіри замість сьогоднішніх 6%.

  Слава Україні!

  ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ