ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • Про захист прав маломобільних груп населення, недопущення проявів корупції та руйнації принципів підприємництва при роздрібній торгівлі лікарськими засобами

  Підписів 4318

  Днів залишилось 13

  Савінова Альбіна Володимирівна
  Оприлюднена
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  13
  4318 (з них за 7 днів: 37)

  Верховною радою України 12.07.2018 р. було зареєстровано Законопроект №8591, спрямований на внесення змін до законодавства про лікарські засоби.
  Положення Законопроекту порушують права пацієнтів на доступ до лікарських засобів, підривають основи забезпечення ефективного функціонування економіки України на основі розвитку конкурентних відносин, загрожують встановленням монополізму, порушують права і законні інтереси суб’єктів підприємницької діяльності. Прийняття таких норм створить передумови для зменшення податкових надходжень, скорочення робочих місць, розповсюдження безробіття, загального соціального невдоволення, зниження якості життя.
  Свобода підприємницької діяльності полягає в тому, що суб'єкти господарювання мають право без обмежень приймати рішення і здійснювати самостійно будь-яку діяльність, що не суперечить чинному законодавству. У нашому випадку положення Законопроекту обмежують:
  а) право підприємців приймати рішення з приводу місця розміщення аптечних закладів (дистанційно-територіальне обмеження);
  б) можливість регіонального розширення підприємцями власної господарської діяльності (територіальне обмеження);
  в) правомочність щодо прийняття рішення про кількість аптечних закладів, через які суб’єкти господарювання будуть провадити діяльність із роздрібної торгівлі лікарськими засобами (кількісне обмеження);
  г) право підприємців здійснювати діяльність, яку вони самостійно обирають (обмеження на суміщення господарських діяльностей).
  Законопроектом запроваджуються територіальні обмеження до розміщення аптек. Так, відстань по прямій лінії від місця запланованого розташування аптеки до найближчої аптеки повинна становити не менше 500 метрів. Таке обмеження призведе до локальної монополізації ринку, можливого підвищення цін в більш зручних місцях, виникнення проблемного питання «хто залишиться, а хто повинен піти» в межах 500 м, підвищення соціальної напруги, запровадження сприятливої обстановки для підвищення рівня корупції, ускладнення можливості маломобільних груп населення та осіб похилого віку дістатися «потрібної» аптеки.
  Отже, ми повинні констатувати той факт, що норми Законопроекту не сприяють реалізації як права на охорону здоров’я, так і права на свободу підприємницької діяльності. Самі ж норми Проекту Закону, навпаки, несуть ризики порушення, як першого, так й другого.
  Тому внесення передбачених Законопроектом змін є незаконним, таким, що призведе до порушення прав та законних інтересів значної кількості осіб, порушення норм Конституції України та інших Законів, підвищення корупційних ризиків.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Жодної російської пісні! Про повну заборону пісень російських виконавців в українському ліцензійному медіапросторі!

  Підписів 500

  Днів залишилось 71

  Болховецький Богдан
  Оприлюднена
  30 листопада, 2018
  28 лютого, 2019
  71
  500 (з них за 7 днів: 12)

  Про повну заборону пісень російських виконавців в українському ліцензійному медіапросторі!

  Друзі, війна триває і не час розмовляти, а час діяти.
  Кожен з нас, незалежно від політичних вподобань та симпатій, має боротися з ворогом. Так було завжди у світі, так зараз має бути у нас.
  Незалежно від віку, фаху, гендеру або статків, кожен громадянин має захищати свою країну і вести її до перемоги.

  Український медіа простір – один з головних фронтів цієї боротьби!

  На нашу думку російські виконавці мають негайно зникнути з ефіру усіх українських телерадіокомпаній, незалежно від форми власності або місцезнаходження.

  Ніяких винятків, ніяких складних процедур.
  Маєш російский паспорт? Геть з українського ефіру!

  На сьогоднішній день за кожну без винятку пісню російського виконавця, яка пролунала в ефірі, кожна українська телерадіокомпанія обов’язково сплачує авторські грошові винагороди. І таким чином російський бюджет до сих пір, на 5-му році війни, безпосередньо отримує фінансування з боку українських медіа. Неймовірно, але це так!

  Як це відбувається?

  Один раз в квартал кожна українська радіостанція чи телеканал надають звіти в українські організації управління правами, в якому відображають кількість трансляцій кожної пісні за тримісячний період, і сплачують цим організаціям авторські винагороди. Далі українські організації управління правами перераховують гроші правовласникам творів, в тому числі російським (або в російські організації управління правами, або в представництва російських правовласників в Україні).

  Аби раз і назавжди позбавитися цього медійного та фінансового безладу вимагаємо внести поправку до закону "Про телебачення та радіомовлення", а саме:

  Доповнити статтю 10 частиною 10: «Забороняється використання телерадіоорганізаціями музичних творів з текстами, у виконанні громадян країни-агресора».

  Просимо суспільство підтримати цю ініціативу, а депутатів Верховної Ради проголосувати за внесення таких змін до Закону «Про телебачення і радіомовлення»!

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   КУЛЬТУРА ТА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА, ТУРИЗМ  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Не допустити прийняття законопроекту №9260

  Підписів 1989

  Днів залишилось 58

  Білозор Назарій Юрійович
  Оприлюднена
  15 листопада, 2018
  15 лютого, 2019
  58
  1989 (з них за 7 днів: 10)

  Просимо не допустити прийняття законопроекту №9260 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» в частині зменшення ліміту безподаткового пересилання відправлень зі 150 до 100 євро на одну посилку.

  08 листопада 2018 року Верховною Радою України було прийнято у першому читанні законопроект №9260, який, серед іншого, передбачає зменшення ліміту безмитного пересилання відправлень зі 150 до 100 євро на одну посилку. Такі зміни безумовно негативно відіб’ються на кінцевому споживачу – простих українцях, оскільки останні будуть значно обмежені у можливості придбавати недорогі товари закордоном. Враховуючи той факт, що раніше в уряді говорили про зниження ліміту безподаткового ввезення посилок з-за кордону до 22 євро, є всі підстави вважати, що таке зменшення є лише першим кроком на шляху до 22 євро.

  Ця проблема стає особливо гострою, якщо врахувати перманентне зменшення купівельної спроможності пересічного українця, ріст цін, знецінення національної валюти – гривні, а також відсутність вітчизняного промислового виробництва. З кожним роком українці можуть дозволити собі купувати все менше товарів, а інтернет-магазини є чудовим способом економії та заодно можливістю придбати якісні товари за доступними цінами. У разі зменшення безмитного ліміту на відправлення із 150 євро до 100 євро мільйони українців будуть змушені переплачувати за товари, які ще зараз вони можуть отримати за адекватними цінами.

  Натомість юридичні особи та ФОПи матимуть змогу й надалі ввозити товари на територію України в поштових відправленнях на суму до 150 Євро. Ні для кого не є секретом, що великі мережі торгівців імпортними товарами в Україні працюють через десятки тисяч створених ФОПів, котрі матимуть змогу й надалі ввозити в Україну товар без сплати ПДВ та мита, натомість фізичні особи будуть позбавлені можливості замовити собі товар в інтернет магазині за кордоном не маючи альтернативи таким товарам в Україні.

  Відправлення від заробітчан/діаспори в Україну дорожчі 100 євро теж обкладатимуться ПДВ, тому може виникнути ситуація, коли за подарунок/допомогу потрібно буде заплатити ПДВ у розмірі 20% від вартості посилки.

  Просимо також взяти до уваги відсутність в Україні вітчизняної легкої промисловості, девальвацію гривні та зменшення купівельної спроможності пересічного громадянина. Такий стан справ змусить людей шукати нелегальні шляхи ввезення товарів в Україну, що точно не сприятиме наповненню державного бюджету, а навпаки, розвиватиме контрабандну мережу.

  Враховуючи досвід інших країн (CША, Канади, Білорусі), зменшення ліміту на без ПДВешне ввезення відправлень не обов’язково спричинить приріст ПДВ та надходження до бюджету, а радше навпаки - такі ініціативи є негативними і на їх адміністрування держава витратить значно більше коштів ніж на вигоду, отриману від них.

  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Вимагаємо скоротити кількість народних депутатів у Верховній Раді з 450 до 250

  Підписів 287

  Днів залишилось 34

  Бабаченко Евгений Владимирович
  Оприлюднена
  22 жовтня, 2018
  22 січня, 2019
  34
  287 (з них за 7 днів: 8)

  Вимагаємо скоротити кількість народних депутатів у Верховній Раді з 450 до 250

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ   
 • зрівняти відповідальність за вбивство людей і тварин

  Підписів 123

  Днів залишилось 5

  Стьопа Оксана Валентинівна
  Оприлюднена
  24 вересня, 2018
  24 грудня, 2018
  5
  123 (з них за 7 днів: 8)

  зрівняти відповідальність за вбивство людей і тварин

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Притулки для тварин. Зупинимо небезпечні ситуації для тварин і людей!

  Підписів 335

  Днів залишилось 35

  Синицкая Марина Евгеньевна
  Оприлюднена
  23 жовтня, 2018
  23 січня, 2019
  35
  335 (з них за 7 днів: 7)

  У країнах Європи на вулицях відсутні бездомні тварини.

  У нашій країні на вулицях дуже багато бездомних собак і котів. Всі вони страждають від голоду, холоду, хвороб і жорстокого поводження. Вони безконтрольно розмножуються.

  Існують маленькі приватні притулки і багато волонтерів, котрі намагаються допомогти, але цього дуже замало.

  Існують і такі люди, які збирають на своїй території багато бездомних тварин зі співчуття, але не можуть впоратися з такою кількістю, викликаючи страх і гнів людей. У таких випадках і у випадках утворення великих зграй собак відбувається багато злочинів: отруєння і відстріл тварин, заподіяння їм фізичної шкоди. Також в цих ситуаціях існує велика загроза для здоров'я людей.

  Зупинимо небезпечні ситуації для тварин і людей, створивши повноцінно функціонуючі притулки для тварин в усіх містах країни! Зупинимо безконтрольне розмноження тварин на вулицях!

  ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |   ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • За заборону мовлення антиукраїнського телеканалу "ІНТЕР" в Україні.

  Підписів 5632

  Днів залишилось 9

  Ткачук Віталій
  Оприлюднена
  28 вересня, 2018
  28 грудня, 2018
  9
  5632 (з них за 7 днів: 6)

  Вимагаю припинити мовлення українофобського телеканалу "ІНТЕР" в Україні. Цей телеканал є інформаційним ресурсом п'ятої колони і Кремля. Неприйнятною його присутність у вітчизняному телеетері стала після злочинних висловлювань ведучих концерту до дня т.зв. "пабєди 9 мая" про те, що у нас в Україні вулиці перейменовують на честь нацистських посібників. Цей "телеканал" має бути закритий, а СБУ має відкрити криміналне провадження за цим фактом.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • Скоротити кількысть підписів петицій до 12000

  Підписів 124

  Днів залишилось 34

  Бабаченко Евгений Владимирович
  Оприлюднена
  22 жовтня, 2018
  22 січня, 2019
  34
  124 (з них за 7 днів: 6)

  25000 підписів петицій це дуже багато і довго чекати, потрібно скоротити до 12000 це буде правильне рішення і швидка реакція людей

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • Замінити за 3 дні до виборів політичну рекламу на соціальну.

  Підписів 22

  Днів залишилось 77

  Боднарчук Андрій
  Оприлюднена
  06 грудня, 2018
  06 березня, 2019
  77
  22 (з них за 7 днів: 6)

  Заборонити за 3 дні до дня виборів всю політичну рекламу, та замінити її на соціальну у тих ж об'ємах за кошти політичних кандидатів.
  Соціальна реклама має виглядати таким чином - телевізійні рекламні ролики (або аудіо, чи зовнішня реклама, тієї ж тривалості, площі і тд) з обличчями та іменами, військовими званнями, іншими подробицями біографії загиблих українських бійців, котрі віддали життя в україно-російській війні, захищаючи нашу землю. При цьому рекомендувати у кожній області нагадувати людям саме про їхніх загиблих земляків (у Харківській області - про загиблих героїв Харківщини, у Львівській - про героїв Львівщини і тд).

  Нагадати українцям, як дорого коштує свобода, як дорого коштують вільні вибори та яка висока ціна помилки. Герої не вмирають.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
 • ОБОВ'ЯЗКОВЕ МАРКУВАННЯ НА УПАКОВЦІ ДО ЯКОГО КОШИКА ЗІ СМІТТЯМ ТРЕБА ВИКИНУТИ (ПАПІР, МЕТАЛ, СКЛО ЧИ ІНШЕ)

  Підписів 9

  Днів залишилось 82

  Назаренко Світлана Вікторівна
  Оприлюднена
  11 грудня, 2018
  11 березня, 2019
  82
  9 (з них за 7 днів: 6)

  У ЗВ'ЯЗКУ З ПРИЙНЯТТЯМ ЗАКОНОПРОЕКТУ "ПРО ОБОВ'ЯЗКОВЕ СОРТУВАННЯ СМІТТЯ" ПОТРІБНО, ЩОБ ЛЮДИ ЗНАЛИ ДО ЯКОГО САМЕ ВИДУ ВІДНОСИТЬСЯ ТА ЧИ ІНША УПАКОВКА. РОЗРОБИТИ ПЕВНИЙ ПЕРЕЛІК МАРКУВАННЯ ТА ЗОБОВ'ЯЗАТИ ВИРОБНИКІВ ЗАЗНАЧАТИ, ВІДПОВІДНО ДО ЦЬОГО МАРКУВАННЯ, ДО ЯКОГО СМІТТЯ ВІДНОСИТЬСЯ ЙОГО УПАКОВКА.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Захист, та заборона вирубки Українських лісів

  Підписів 585

  Днів залишилось 13

  Сич Петро Петрович
  Оприлюднена
  01 жовтня, 2018
  01 січня, 2019
  13
  585 (з них за 7 днів: 5)

  Заборонити незаконну вирубку, знищення лісів України. Встановити покарання у вигляді позбавлення волі за крадіжку деревини з лісових масивів. Натомість, в місцях де проводиться вирубка лісу в межах закону, зобов'язати висаджувати саджанці. За одне зрізане дерево, чотири саджанці!

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Мораторій на підвищення ціни на газ та всі види комунальних тарифів

  Підписів 225

  Днів залишилось 23

  Зінін Дмитро Олександрович
  Оприлюднена
  11 жовтня, 2018
  11 січня, 2019
  23
  225 (з них за 7 днів: 5)

  Небогрунтоване системне зростання тарифів і суттєве зменшення субсидій, призводить до штучного створення боргових ям, в яких опиняються все більше людей. Це вже призвело до активізації колекторських компаній, які за допомогою виконавчої служби арештовують майно боржників. Велике занепокоєння викликає відсутність державної підтримки населення у вигляді субсидій і пропорційне зростання зарплат та пенсій по відношенню до тирифів на газ та комунальні послуги. А тому, вже зараз необхідно введення на законодавчому рівні мораторію на зростання всіх видів тарифів для населення. Верховна Рада такий мораторій може і має запровадити на 2019. Приклад - мораторій на продаж сільськогосподарської землі, який діє в Україні не перший рік.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО   
 • Про відміну відпустки по догляду за дитиною

  Підписів 124

  Днів залишилось 52

  Кабакова Татьяна Васильева
  Оприлюднена
  09 листопада, 2018
  09 лютого, 2019
  52
  124 (з них за 7 днів: 5)

  Шановні громадяни, скоро в силу вступає ганебний законопроект про відміну відпустки по догляду за дитиною. І це означає, що всі жінки які мають дітей віком до трьох років повинні вийти на роботу, залишивши діток на догляд няні. На мою думку це новий проект геноциду Українського народу. Невже мало вбивчих змін в охороні здоров'я ? Як жінка зможе годувати дитину грудьми, якщо вона на роботі ? І де в Україні така кількість нянь, які погодяться доглядати дитину за 1500 грн в місяць ? Пропоную дати жінкам право обирати самим чи йти у відпустку по догляду за дитиною чи наймати няню. При цьому змінити щомісячну допомогу на дитину таким чином : виплачувати всім додаткові 1500 грн/місяць на догляд за дитиною, але жінка сама повинна вирішувати наймати няню чи самій займатися дитиною. Таким чином якщо жінка йде у відпустку по догляду за дитиною, то вона отримує заробітну плату як няня своеї дитини.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Внести Лосів до червоної книги, а лосевбивць до кримінального кодексу.

  Підписів 9

  Днів залишилось 78

  Петренко Олексій Миколайович
  Оприлюднена
  07 грудня, 2018
  07 березня, 2019
  78
  9 (з них за 7 днів: 5)

  Відстріл диких тварин має відбуватись лише за умов перевищення оптимальної чисельності, має визначатись експертами й відбуватись за спеціальними дозволами. Можливі одиничні виключення у випадку нанесення суттєвої шкоди конкретною твариною та спеціальним дозволом на знищення конкретної тварини.
  Місце Лося - в червоній книзі!

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Звернення до адміністрації веб-ресурсу YouTube з проханням про створення окремого офісу, який керуватиме українським філіалом, а також про зняття цих повноважень з російського підрозділу.

  Підписів 861

  Днів залишилось 8

  Войтюк Максим
  Оприлюднена
  27 вересня, 2018
  27 грудня, 2018
  8
  861 (з них за 7 днів: 4)

  Відеохостингом YouTube користується більшість населення планети, в тому числі і України.
  На даний момент там існує багато інформаційних каналів, на які не чиниться тиск з боку тих чи інших сфер впливу, і з яких, на ряду з іншими ЗМІ, громадяни нашої країни отримують інформацію і слідкують за подіями в світі. Це допомагає кожному максимально незаангажовано сформувати свій власний погляд, так як дає можливість дізнатись про якусь подію не просто з телевізійних новин і аналітичних телепередач, а побачити повні відеокадри того, що відбулось, а також протягом короткого періоду часу переглянути і почути що про це думають різні експерти, аналітики та просто блогери. Таким чином отримати повну картину події, що сталась і сформувати свою власну думку щодо неї.
  Ні для кого не є таємницею, що телевізійні канали відображають новини так, як це вигідно саме їм, так як їхніми власниками, в більшості випадків, є люди, які якимось чином пов'язані з політикою.
  Інший аспект цього питання - економічний. У зв'язку з агресивною інформаційною політикою проти України, на захист нашої держави стали прості громадяни, які почали протистояти дезінформації вже як блогери, доносячи правду і розвінчуючи фейки, проплачені країною-агресором. Даний ресурс дає можливість отримувати кошти за перегляд відеороликів, якщо автор вмикає дану опцію. А це фінансові надходження не тільки для конкретних осіб, але і до бюджету країни!
  Разом з цим на веб-сайті розповсюджий таке явище, як тролінг, який відбувається зазвичай з боку осіб, які представляють політичні сили інших країн, і яким не вигідне розголошення правди чи іншої інформації. Вони здійсюють атаки на канали, звинувачують їх в недотриманні правил ресурсу, тим самим, блокуючи їх роботу на декілька днів, за які адміністрація перевіряє чи мав місце факт порушення. На перевірку відводиться певний час, за які новина стає вже менш актуальною і коли відео розблоковують, то воно має у користувачів вже меншу популярність, а разом з тим меншу кількість переглядів. Саме повільний розгляд таких скарг, який, напевно, може бути пов'язаний не тільки з великими об'ємами інформації, якими оперує російський офіс, але і з інших причин, не дає можливість громадянам мати доступ до інформації чи точки зору, яку б вони хотіли почути,а також не дозволяє надходити до країни тим фінасовим потокам, які, таким чином,могли б підтримувати нашу економіку.
  Саме тому, прошу підписати петицію, щоб було сформоване офіційне звернення до керівництва відеохостингу YouTube з проханням перенести або створити ще один офіс в Україні для забезпечення стабільної роботи його каналів, так як це безпосередньо має вплив як на національну безпеку в сфері інформаційної політики, так і на певні сектори економіки.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Зміна законопроекту №8487 та 8488 Прошу підтримати всіх кому не байдуже ваше майбутнє...

  Підписів 111

  Днів залишилось 55

  Філіпчук Руслан Русланович
  Оприлюднена
  12 листопада, 2018
  12 лютого, 2019
  55
  111 (з них за 7 днів: 4)

  Прошу вас підтримати та внести зміни до закону №8487 та №8488 відмінити коофіцієнт року автомобіля...та зробити більш доступний акциз та розмитнення авто

  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
 • Посилення контролю за пасажироперевезеннями таксі та ліцензування їх діяльності

  Підписів 4

  Днів залишилось 88

  Лейко Анатолій Михайлович
  Оприлюднена
  17 грудня, 2018
  17 березня, 2019
  88
  4 (з них за 7 днів: 4)

  Внести зміни до чинного законодавства України, якими заборонити служби таксі, що не мають ліцензії, та на законодавчому рівні зобов'язати їх проходити регулярний технічний огляд транспортних засобів, посилити контроль патрульною поліцією за дотриманням автомобілями служб таксі правил дорожнього руху та перевезення пасажирів з метою забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Не допустити обкладання посилок фізичних осіб вартістю понад 22 євро додатковими податками

  Підписів 395

  Днів залишилось 43

  Білозор Назарій Юрійович
  Оприлюднена
  31 жовтня, 2018
  31 січня, 2019
  43
  395 (з них за 7 днів: 3)

  Просимо не допустити прийняття змін до Податкового та Митного Кодексів в частині впровадження податку на посилки з-закордону вартістю понад 22 євро для громадян України.

  Обкладання ПДВ всіх іноземних посилок, що дорожчі 22 євро автоматично підвищить вартість покупок в закордонних інтернет-магазинах щонайменше на 30%. Українців позбавлять права купувати якісні та дешевші товари в іноземних інтернет-магазинах.

  Відправлення від заробітчан/діаспори в Україну дорожчі 22 євро теж обкладатимуться ПДВ, тому може виникнути ситуація, коли за подарунок потрібно буде заплатити ПДВ у розмірі 20% від вартості посилки.

  Просимо також взяти до уваги відсутність в Україні вітчизняної легкої промисловості, девальвацію гривні та зменшення купівельної спроможності пересічного громадянина. Такий стан справ змусить людей шукати нелегальні шляхи ввезення товарів в Україну, що точно не сприятиме наповненню державного бюджету, а навпаки, розвиватиме контрабандну мережу.

  Враховуючи досвід інших країн, зменшення ліміту на без ПДВешне ввезення відправлень не обов’язково спричинить приріст ПДВ та надходження до бюджету, оскільки такі заходи матимуть своїм наслідком скорочення обсягу поштових відправлень, а отже й зменшення надходжень до бюджету від операторів поштового зв’язку. Введення в дію такої ініціативи ланцюговою реакцією потягне за собою збільшення кількості працівників державного апарату, котрі змушені будуть адмініструвати весь цей процес і витрати на утримання котрих ляжуть на плечі платників податків. Як показує досвід США, Канади та Білорусі – такі ініціативи є негативними і на їх адміністрування держава витратить значно більше коштів ніж на вигоду, отриману від таких ініціатив у вигляді наповнення державного бюджету.

  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Про повну заборону використання поліетилену в Україні.

  Підписів 169

  Днів залишилось 24

  Лука Роман Олександрович
  Оприлюднена
  12 жовтня, 2018
  12 січня, 2019
  24
  169 (з них за 7 днів: 3)

  Доброго дня панство!

  Прошу підтримати петицію до Верховної Ради про повну заборону використання поліетилену в Україні.
  (пластикові пакети,одноразовий пластиковий посуд,пластикових пляшок та поліетиленової плівки)

  Раніше, ще 100 років тому,практично все побутове сміття,яке викидала людина,з часом розкладалось,перегнивало та спричиняло мінімальний вплив для навколишнього середовища. Теперішня ситуація просто катастрофічна і несе з кожною секундою неймовірно жахливі наслідки для природи. За різними оцінками кожний українець викидає щороку 450 кг. сміття,з них приблизно 35 % це пластикові вироби,що в середньому розкладаються від 100 до 400 років.До того ж під час їх розкладу в навколишнє середовище вивільняється ряд токсичних речовин.
  4 трильйони пакетів в рік використовується в світі,вони вбивають 1 мільйон птахів,100 тис. морських ссавців та незліченну кількість риби. Приблизно 7 мільйонів тон сміття щорічно викидається в світовий океан,більшу частину якого становить пластикові вироби.

  Бездумність при споживанні поліетиленових виробів призводить до тяжких наслідків,тому варто щоразу спиняти себе і ставити подумки контрольні питання.Відповідальність та розуміння істини є непростим тягарем для людини.Проте свідомий вибір є саме тією ціною ,яку ми маємо сплатити за свій добробут.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Скасування строкової військової служби

  Підписів 36

  Днів залишилось 20

  Шеховцов Сергій Олександрович
  Оприлюднена
  08 жовтня, 2018
  08 січня, 2019
  20
  36 (з них за 7 днів: 3)

  У той час, коли наш президент каже: "Остаточне прощавай Радянському союзу, та Російськой імперії", в нашій країні діє мерзенна традиція цих країн - а саме строковий призов у службу в армії. Дідівщина, аморальна поведінка, постійні приниження, погане харчування - ось, що чекає молодих хлопців у рядах нашої армії. Пропоную перевести армію повністю на котрактну основу, і забезпечити військовослужбовців високою зарплатою, та сучасним оснащенням.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ