ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • ЩОДО ЗАХИСТУ ТРАДИЦІЙНИХ СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ ТА ІНСТИТУТУ СІМ’Ї

  Підписів 19816

  Днів залишилось 17

  Танцюра Віктор Зіновійович
  Оприлюднена
  08 лютого, 2018
  08 травня, 2018
  17
  19816 (з них за 7 днів: 652)

  Згідно з Конституцією України та визнаними Україною міжнародними правовими документами держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її захисту.
  Так, відповідно до статті 16 Загальної декларації прав людини, сім’я є природним i основним осередком суспільства i має право на захист з боку суспільства та держави.
  У статті 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права зазначено, що сім’я, як союз чоловіка й жінки, є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави. Згідно зі статтею 51 Конституції України сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.
  Сьогодні є безліч викликів, які впливають на становище людей і сімей в Україні: сирітство, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, неможливість повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень. Разом з тим, з незрозумілих причин держава надає пріоритетну увагу штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, зокрема:
  23 листопада 2015 р Кабінет Міністрів України затвердив «План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» № 1393-р. (далі План), який, зокрема, передбачає легалізацію так званого цивільного партнерства для одностатевих пар, всиновлення дітей трансґендерними людьми, впровадження у навчальний та виховний процес тем про одностатеві стосунки як норму сексуальної поведінки, проведення так званих «маршів рівності» та інших видів пропаганди гомосексуалізму за державної підтримки, надання права бути донорами крові людям із різними формами ризикованої поведінки тощо.
  Також, у 2015 році Верховною Радою України були внесені зміни до Кодексу законів про працю. Була встановлена пряма дискримінація людей і роботодавців (у тому числі у релігійних і навчальних закладах), де неможливе працевлаштування людей, які ведуть аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації.
  Слід також відзначити, що в деяких країнах Євросоюзу запроваджено адміністративну та кримінальну відповідальність за критику чи незгоду з будь-якими діями та висловами, що популяризують одностатеві стосунки.
  Просимо Верховну Раду України:
  1. Розробити та прийняти закон про державну підтримку та захист традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні;
  2. Вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «ґендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та з інших законів як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження, та не допустити включення цих словосполучень у нові закони та нормативно-правові акти;
  3. Розробити та прийняти закон про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей, у тому числі, у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури», тематичних матеріалів у засобах масової інформації.

  ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Не допустити на законодавчному рівні просування наркотичних засобів у суспільство (на підстві проекту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до наказу МОЗ № 188»)

  Підписів 557

  Днів залишилось 72

  Малицкий Георгий В'ячеславович
  Оприлюднена
  02 квітня, 2018
  02 липня, 2018
  72
  557 (з них за 7 днів: 81)

  Звертаємо вашу увагу щодо громадського обговорення проекту наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01 серпня 2000 року № 188" (далі - Наказ).
  Метою даного проекту наказу є приведення невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин, що знаходяться у незаконному обігу у відповідність до рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема МККН ООН шляхом внесення відповідних змін до наказа МОЗ № 188.
  Найбільш поширеним нелегальним наркотиком є канабіс. Згідно звіту ООН про наркоситуацію у світі 3,9% населення Землі, у віці з 15 до 64, споживають канабіс.
  Зараз молодь починає вживати наркотики як ніколи рано. Згідно з даними опитування центрів по контролю захворювань в 2007 році, 45% старшокласників з усіх США вживали алкоголь і 19,7% курили марихуану протягом останнього місяця.
  Недавнє дослідження, проведене в Європі серед 15-16-річних підлітків, вказує на те, що марихуану вживають від 10% до 40% опитаних. Найвищий рівень вживання цього наркотику зафіксовано серед підлітків Чехії (44%), за якою слідує Ірландія (39%), Англія (38%) і Франція (38%).
  Так, ВООЗ стверджує, що в Україні близько 300 тис. тільки ін'єкційних наркоманів і з кожним роком їх стає на 10% більше. На певному етапі більшість з тих, хто сидить "в системі", стають дилерами, тобто реалізують дози іншим людям. За рік один наркоман підсаджує на наркотики ще 5-6, а за деякими даними, і 10-15 чоловік. Згідно з останніми даними дослідження, проведеного інститутом Горшеніна, з проблемою наркоманії безпосередньо стикається кожна десята сім'я в Україні.
  Стосовно інформації, що вказана у пояснювальної записці у п. 1 "Обґрунтування необхідності прийняття акту", ч.3, а саме "…пониження невеликих розмірів окремих наркотичних засобів ще у 2010 році сприяло притягненню до кримінальної відповідальності не стільки дилерів та організаторів наркобізнесу, скільки наркоспоживачів, тобто хворих, які потребували медичної, психологічної та соціальної допомоги.", то збільшення розміру наркотичних речовин, піде тільки на користь наркозалежним. Так вони зможуть переносити із собою без перешкоди до 12 доз канабісу, чи 10 доз героїну, та за це не будуть притягнути до відповідальності, та й ще можуть розповсюджувати наркотики серед свого оточення.
  Тому, ми вважаємо що проект Наказу запропонований МОЗ ніяк не співпадає з охороною здоров'я, а навпаки спрямовано на руйнування здоров'я українців, що доводять вищенаведені міжнародні статистики. І тим самим, замість того щоб збільшувати дозволений розмір наркотичних речовин, ми наполягаємо на перегляді розміру наркотичних речовин в сторону зменшення розміру , та посилити на законодавчому рівні, розмір наркотичних речовин, що знаходяться у незаконному обсязі в меншу сторону. Одночасно з цим, посилити антинаркотичну профілактичну діяльність на всіх рівнях, що спрямує суспільство на вибір здорового способу життя - життя без наркотиків!

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Заборонити аборт і зберегти життя ненародженних дітей.

  Підписів 2039

  Днів залишилось 35

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  35
  2039 (з них за 7 днів: 39)

  Потрібно заборонити аборт в Україні, адже у будь якому випадку це вбивство, скільки людей гине сьогодні на сході, і скільки робиться абортів у нашій країні щодень. Не має безвихідних ситуацій у житті, жінкам чи дівчатам потрібно народжувати, якщо не хочуть виховувати, то хай здають дитину у дитячі будинки, а не вбивають у своєму лоні. Усі мають право на життя, Бог дає життя і тільки він має право його забирати, а не людина, якби всі це усвідомлювали, то б не робили аборти. Аборт - це вбивство дитини у лоні матеріі, від моменту зачаття у материнськом лоні це вже не просто зародок чи плід, це особа, чка має гідність людини. І потрібно зупинити це страшне дітовбивство у нашій країні, відомо, що у світі кожного рку здійснюється 50 мільйонів абортів, хіба це нормально. Цей жах потрібно зупинити, а щоб краще зрозуміти цю проблему потрібно дивитись, що каже Церква стосовно аборту. У Львові при Українському католицькому Універститеті діє школа біоетики, яка якраз вчить, що потрібно робити у різних біоетичних питаннях, отець Ігор Бойко є відомим спеціалістом у цій сфері. Потрібно нам глибоко усвідомити, що аборт це вбивство, аборт це лихо і потрібно скасувати закон 1992 року щодо переривання вагітності та постанову кабміну 15 лютого 2006 року. Дякую. ХаqБог просвітитть розуv наших політиків.

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Заборонити та закрити азартні клуби під вивіскою лотерей

  Підписів 283

  Днів залишилось 59

  Гладун Орест Богданович
  Оприлюднена
  19 березня, 2018
  19 червня, 2018
  59
  283 (з них за 7 днів: 31)

  Звертаються до вас небайдужі громадські активісти, а також громадяни країни, котрі стурбовані тим, що всюди – від маленьких містечок до великих міст, як гриби після дощу з’являються нові гральні заклади (лото – маркети, національні лотереї), хоча відповідно до ст. 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» гральний бізнес та участь в азартних іграх в Україні заборонена.
  На моє глибоке переконання, гральні автомати сховані під брендом ( лото-маркетів, національних лотерей, ) – ніщо інше для українців, як злочин проти Українського народу. Розсадник криміналу та проблем, що є джерелом страшної залежності, та доводить до:
  - Руйнування молодих сімей
  - Корупційних дій (держслужбовці є залежними від азартних ігор, що спонукає брати взятки )
  - Деградування особистості (психологічні захворювання, самогубства)
  - Розсадника злочинності ( крадіжки, шахрайства, збройні напади, вбивства)

  На жаль, більшість українців сьогодні проживають за межею бідності, тому легко «ковтають» оманливу наживку легкого збагачення, на чому наживаються власники гральних закладів.
  Враховуючи неприпустимість поширення гральних закладів в Україні, а також їхню згубну дію на психологічний та фінансовий стан гравців та членів їхніх родин, що прямо вливає на розвиток злочинності в наших містах, пропонуємо наступне:

  1. Повністю заборонити існування ігрових залів, лото-маркетів, національних лотерей і.т.д.
  2. Унеможливити появу нових закладів з гральними автоматами, в обхід норм закону (в т.ч. підміною понять на "лото" і тд.)

  Вважаємо прийняття вище згаданих пунктів таким, що позитивно позначиться як на психологічному, так і на фінансовому здоров’ї українців.
  Закликаю сьогодні свідомо та тверезо побачити, що з собою несуть ігрові зали під різними прапорами.
  Від Вашого одного голосу, залежить дуже багато. Збережене життя, збережена сім’я,

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • ЗУПИНИМО НАСТУП НА ТРУДОВІ ПРАВА!

  Підписів 206

  Днів залишилось 72

  Токовенко Ігор Володимирович
  Оприлюднена
  02 квітня, 2018
  02 липня, 2018
  72
  206 (з них за 7 днів: 27)

  Відповідно до частини 3 статті 22 Конституції України, при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

  Чинний Кодекс законів про працю України встановлює базовий рівень трудових прав, який має розширюватись з огляду на пріоритет інтересів людини праці шляхом прийняття законів, що встановлюють вищий рівень трудових прав.

  Недопустимим є прийняття законів, що прямо чи опосередковано скасовують, звужують або спотворюють закріплені чинним КЗпП України трудові права.

  З огляду на це недопустимим є прийняття проекту Трудового кодексу України (№1658 дооп.) та проекту закону №8037.

  Так, проект Трудового кодексу України №1658 передбачає:
  - фактичне скасування 40-годинного робочого тижня, можлива робота до 72 годин на тиждень (статті 138, 155 проекту ТК);
  - звільнення і матеріальну відповідальність за розголошення комерційної таємниці, до якої може бути зараховано будь-що, оскільки встановленого законом переліку виключень не існує (статті 92, 355 проекту ТК, стаття 505 ЦК);
  - суттєве розширення кількості підстав звільнення;
  - розширення сфери дії строкових договорів, що призведе до нестабільної зайнятості та можливості не продовжувати строковий договір з працівником через захист ним свої трудових прав та інтересів;
  - можливість включення до трудового договору додаткових умов вже після його підписання без додаткової оплати і згоди працівника (статті 32, 37 проекту ТК);
  - можливість віддавати працівника "на прокат" - без згоди працівника переводити його на інше підприємство в іншу місцевість строком до 3 місяців, а за його згодою - безстроково, при тому, що у разі незгоди передбачено звільнення (статті 67, 82 проекту ТК);
  - обмеження прав профспілок, які є одним зі стовпів громадянського життя в суспільствах із високим рівнем забезпеченості громадян;
  - легалізацію відеоспостереження, прослуховування та інших засобів технічного стеження, перелік яких не обмежено і може включати також вживлення чіпів (стаття 29 проекту ТК).

  Проект №8037 передбачає зміни до КЗпП України, які мають на меті змінити порядок відеостеження та доступу до листування на підприємствах. Якщо сьогодні за статтями 306, 307 ЦК України для відеостеження за працівником та читання його кореспонденції представниками роботодавця потрібен його ДОЗВІЛ, проект №8037 передбачає його заміну на ПОПЕРЕДЖЕННЯ. При цьому фактично проект дозволяє стежити за працівниками також таємно.

  З огляду на вищевикладене проекти №1658 та №8037 не можуть бути прийняті та мають бути зняті з розгляду Верховної Ради України на підставі частини 2 статті 95 Регламенту Верховної Ради України або на іншій законній підставі.

  В наступному не може бути прийнято жодного проекту закону, що б скасовував, звужував чи спотворював існуючі нині трудові права та права професійних спілок, оскільки це суперечить інтересам народу України.

  Просимо дану петицію розглянути на парламентських слуханнях у Верховній Раді України.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей законодавчо встановити для цих пропагандистів довічне пов язання, з триманням їх у зонах для гомосексуалів зроблених умисно для відбування цього покарання

  Підписів 662

  Днів залишилось 52

  Кирилов Сергій Васильович
  Оприлюднена
  12 березня, 2018
  12 червня, 2018
  52
  662 (з них за 7 днів: 25)

  Посилаючись на моральні, етичні ,культурні цінності Великого Українського Народу та згідно до вимог
  ст.ст..3,8,9,11,12,28,32,51,54,55,56 чинної конституції України сімейні цінності у державі охороняються десятком статей найвищого закону України.
  Пропаганда гомосексуалізму взагалі навіть побічно ніде не зустрічається в жодній із статей чинної конституції України.
  Відноситись толлератно до цих дій з пов язаних з пропагандою гомосексуалізму законодавчо також немає жодних підстав.

  Тому пропоную ВРУ для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей законодавчо встановити :
  - Пропаганду гомосексуалізму найтяжчим злочином в Україні
  - Притягувати до довічного покарання осіб пов язаних з пропагандою гомосексуалізму у місця позбавлення волі для гомосексуалів зроблених умисно для толлерантності відбування цього довічного покарання

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Заборонити діяльність Харківського КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ» з присипляння безпритульних тварин по всій території України.

  Підписів 68

  Днів залишилось 63

  Поліщук Юлія Ярославівна
  Оприлюднена
  23 березня, 2018
  23 червня, 2018
  63
  68 (з них за 7 днів: 25)

  Шановні депутати Верховної Ради України.
  Вимагаємо:
  1.Заборонити діяльність Харківського КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ» з присипляння безпритульних тварин по всій території України
  2. Здійснити незалежне розслідування діяльності Харківського КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ».
  3.Впровадити по всій території України європейську практику регулювання контроля чисельності безпритульни тварин виключно методами стерилізації та реєстрації домашніх тварин.
  4. Заборонити присипляння (евтаназію) як спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.
  5. Виключити з Закону України "Про мисливське господарство та полювання" положення про відстрил безпритульних тварин як спосіб регулювання їх чисельності.

  На території всієї Україні ганебно відсутня єдина європейська практика з контролювання чисельності безпритульних тварин та реєстрації домашніх тварин. Де на законодавчому рівні визначені питання щодо поводження з тваринами, обов'язкової вакцинації, стерилізації та реєстрації домашніх тварин, а також заборони покинення тварин на вулиці та активне пропагування гуманного поводження з тваринами.
  Успішний приклад гуманного ставлення до тварин та законного регулювання їх кількості є в багатьох містах України – наприклад, м. Львів та м. Дніпро, м. Запоріжжя, які спираються виключно на європейський досвід. Вони готові поділитися своїм досвідом з іншими областями.
  Але останнім часом зоозахисники та всі небайдужі громадяни нашої країни занепокоєні ситуацією, яка склалася внаслідок недотримання КП «Центр поводження з тваринами» м. Харкова Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», зокрема положень щодо регулювання чисельності безпритульних тварин шляхом стерилізації, і лише у виключних випадках – евтаназії.

  Відповідно до звітів Державної лікувальної ветеринарної медицини м. Харкова, в 2013 році на Куп’янський утильзавод з КП «Центр поводження з тваринами» м. Харкова було вивезено 63 тонни собак і кішок, в 2014-му - 66 тонн. Якщо допустити, що вага одного собаки складає від 12 до 15 кг, вийде, що на цьому конвейєрі смерті вбили близько 5 тис. тварин. Це тільки за два роки! Вони працюють через фізичних осіб-підприємців, які без дозволяв здійснюють відлов та перевезення тварин. Вже декілька років вони знищують тварин в інших областях, ставлячи під загрозу епідеміологічну ситуацію по всій території України шляхом здійснення штучної міграції тварин. Все це фінансується з бюджету за гроші платників податків. І це в той час, коли всі Україна бореться зі сказом та іншими хворобами, які переносяться тваринами.

  Ми вважаємо що діяльність КП м. Харкова «Центр поводження з тваринами» є несумісною з Європейськими цінностями та Законами України.
  Ми будуємо в Україні нове суспільство, і у цьому суспільстві немає місця жорстокості та неконтрольованому витрачанню коштів платників податків на жорстокість!

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Заборона діяльності чаклунів.

  Підписів 1266

  Днів залишилось 18

  Кошовий Іван Васильович
  Оприлюднена
  09 лютого, 2018
  09 травня, 2018
  18
  1266 (з них за 7 днів: 20)

  Заборонити діяльність чаклунів,ворожбитів,гадалок,гороскопи ,екстрасенсорику! За ці гріхи нації залишалися без благословіння Божого.А без Божої підтримки не один народ не встоїть! Нехай Бог вас благословить на цей сміливий крок!

  ДІЯЛЬНІСТЬ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, РЕЛІГІЯ ТА МІЖКОНФЕСІЙНІ ВІДНОСИНИ   
 • Скорочення чисельності депутатів у Верховній Раді,зняття недоторканності та пільг,зменшення заробітної плати народного обранця!

  Підписів 309

  Днів залишилось 16

  Саулін Максим
  Оприлюднена
  07 лютого, 2018
  07 травня, 2018
  16
  309 (з них за 7 днів: 17)

  Дивлячись на всю бездіяльність обраних депутатів Верховної Ради,як представник народу України,вимагаємо негайно вжити заходів для скорочення чисельності з чотириста п'яти десяти до ста чоловік у парламенті.А також, скасування будь-яких привілеїв: зняття депутатської недоторканності,зменшення заробітної плати до адекватних сум,такі як заробляє простий рядовий працівник та зняття будь-яких пільг,якими вони охоче користуються за рахунок інших громадян України!Нехай вони врешті-решт згадають,хто кого наймав:вони народ чи все ж народ їх!?.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Підвищення штрафів за куріння в невстановлених місцях, та контроль за виконанням закону.

  Підписів 434

  Днів залишилось 8

  Селютін Дмитро
  Оприлюднена
  29 січня, 2018
  29 квітня, 2018
  8
  434 (з них за 7 днів: 12)

  Необхідно суттево збільшити штрафи за куріння в громадських місцях, особливо в транспорті та проводити рейди по виявленню осіб порушуючих закон. В приміських поїздах неможливо їздити, курять у тамбурах вагонів, на платформах та біля входів до вокзалів. Цим димом змушені дихати громадяни які не курять в тому числі і діти. Існуючі штрафи не лякають порушників та і виконання закону щодо куріння в невстановлених місцях нікому проконтролювати так як в поїздах та на вокзалах невеликих станцій відсутня поліція. Про здорове покоління українців в таких умовах можемо тільки мріяти.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Державний соціальний захист багатодітних родин

  Підписів 76

  Днів залишилось 63

  Марар В'ячеслав Борисович
  Оприлюднена
  23 березня, 2018
  23 червня, 2018
  63
  76 (з них за 7 днів: 11)

  Прошу українську владу не стягувати держмито при ввезенні легкових автомобілів з-за кордону для багатодітних родин, в яких виховуються 5 і більше дітей, а саме - скасувати держмито, зменшити збір за першу реєстрацію і оподаткування.
  Аргументи:
  1. Народжуваність дітей - пріоритет державної політики України.
  2. Підтримка багатодітних сімей - обов'язок держави.
  3. Власний автотранспорт - актуальна потреба і проблема багатодітних сімей.
  4. Захист вітчизняного виробника не повинен здійснюватися за рахунок багатодітних родин.
  5. Виділення коштів із держбюджету не потребує.
  6. Для запобігання зловживань дозвіл на пільгове ввезення надавати для 1 автомобіля на одну сім'ю на 5 років, об'ємом двигуна до 2500 см.куб.

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ   
 • Збільшення допомоги по народженню дитини

  Підписів 168

  Днів залишилось 57

  Сметанін Леонід
  Оприлюднена
  17 березня, 2018
  17 червня, 2018
  57
  168 (з них за 7 днів: 10)

  На теперішній час в Україні склалася ситуація, при якій смертність перевищує народжуваність. Крім того, простежується тенденція збільшення кількості осіб, які виїзжають на постійне місце проживання за межі України. Все це призводить до зниження співвідношення між працездатною верстою населення та непрацездатною, тобто старіння нації. Розмір допомоги при народженні дитини встановлено 1 липня 2014 року у розмірі 41 280 гривень і з того часу не переглядався. Враховуючи викладене, низький рівень життя більшості населення, пропоную НЕГАЙНО встановити розмір допомоги при народженні дитини у розмірі 75-100 ПРОЖИТКОВИХ МІНІМУМІВ, що також дозволить проводити її перерахунок одночасно з переглядом прожиткового мінімуму

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Вимагаємо від депутатів терміново проголосувати за закон МЕГАН. За для захисту дітей від дій педофілів. Хімічна кастрація, збільшення термінів ув'язнення за сексуальні злочини скоєні по відношенню до неповнолітніх, відкритий реєстр з іменами злочинців які булі засуджені за сексуальні злочини проти неповнолітніх, відстежувати переміщення цих засуджених осіб по Україні.

  Підписів 132

  Днів залишилось 45

  Крижанівский Петро Михайлович
  Оприлюднена
  05 березня, 2018
  05 червня, 2018
  45
  132 (з них за 7 днів: 10)

  Вимагаємо від депутатів терміново проголосувати за закон МЕГАН. За для захисту дітей від дій педофілів. Хімічна кастрація, збільшення термінів ув'язнення за сексуальні злочини скоєні по відношенню до неповнолітніх, відкритий реєстр з іменами злочинців які булі засуджені за сексуальні злочини проти неповнолітніх, відстежувати переміщення цих засуджених осіб по Україні.

  Закон Ме́ган (англ. Megan's Law) — название принятого в 1994 году федерального закона и негласное наименование последующих законов США, обязывающих правоохранительные органы предоставить открытый доступ общественности к сведениям базы данных о находящихся на учёте лиц, совершивших половые преступления.

  Закон Меган обязывает лиц, осуждённых за совершение половых преступлений в отношении несовершеннолетних, уведомлять местные правоохранительные органы о любых изменениях своего места жительства и работы после освобождения из мест лишения свободы (тюрьмы, психиатрической лечебницы). Подобное требование может быть установлено в течение определённого времени (обычно около десяти лет) или временно.

  Закон нацелен как на оповещение общественности, так и для осведомления сотрудников правоохранительных органов.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • УВАГА!!!Віддайте свій голос сюди! Хочеться щоб влада виділила кошти і зробила хоча б в кожній області притулок для тварин.

  Підписів 140

  Днів залишилось 35

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  35
  140 (з них за 7 днів: 7)

  Ми живемо в такій країні, де кожний "сам за себе", люди дуже жорстокі і вони вважають, якщо ми головні істоти на цій землі, то тільки нам слід вибирати хто має жити а хто ні.Це стосується і у відношенні до людей, так і до тварин. Бідні тварини, в основному це собаки та коти, живуть на вулицях, а точніше виживають. Як добре, що ми розумніші та вміємо говорити, тому хто бідний, той просить милостиню або їжу, і так живе. Тварини не вміють говорити та просити гроші, тому наше завдання допомагати їм. Добре, що кожний з нас ідучи в мороз -20, знає, що зараз прийде додому, добре поїсть, набере ванну гарячої води, загріється і ляже в ліжко, а бездомні тварини не мають куди іти, деякі не їдять і не п'ють тижнями, тому прошу Вас люди!!Змилуйтесь і віддайте свій голос, щоб влада переглянула дану петицію і допомогла добрим людям у створенні притулків для бездомних тварин..

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Обязать пищевую промышленность выпускать исключительно натуральный продукт и запретить всем торговать не натуральными (вредными для здоровья) продуктами питания по всей территории Украины.

  Підписів 138

  Днів залишилось 32

  Карпенко Сергій
  Оприлюднена
  23 лютого, 2018
  23 травня, 2018
  32
  138 (з них за 7 днів: 7)

  Нет здоровой пищи – нет здоровой нации.
  Нет здоровой нации - нет Украины.
  Запретить всё вредное, оставить и разрешить всё полезное.
  В погоне за прибылью, производители всё больше и больше пользуются всевозможными добавками и потребители обречены на всевозможные болезни и молодую смерть.
  Считаю необходимым взять под жёсткий контроль продукты питания для омоложения и
  здоровья нашей нации.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Зменшити кількість депутатів Верховної Ради до 150 чоловік.

  Підписів 43

  Днів залишилось 66

  Крук Андрій Олександрович
  Оприлюднена
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  66
  43 (з них за 7 днів: 7)

  Зменшити кількість депутатів Верховної Ради до 150 чоловік.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини, котра на сьогодні, відповідно до ст. 12 ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми" становить 41280 гривень та виплачується протягом 36 місяців.

  Підписів 247

  Днів залишилось 32

  Нагорняк Олексій Романович
  Оприлюднена
  23 лютого, 2018
  23 травня, 2018
  32
  247 (з них за 7 днів: 6)

  Відповідно до ст. 12 ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми", допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.
  Розмір допомоги при народженні дитини, визначений у Законі є фіксованою та не змінною сумою, відповідно до розміру інфляції та прожиткового мінімуму.
  Пропоную розробити та зареєструвати Законопроект щодо внесення змін до ЗУ "Про державну допомогу сім`ям з дітьми", а саме ст. 12, в частині розміру допомоги, визначити розмір допомоги при народженні дитини у сумі 100 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку (до 6 років), що встановлюється згідно Закону України "Про державний бюджет України".
  Вказані зміни будуть відповідати соціальним нормам та стандартам і стимулюватимуть зростання демографічної ситуації в Україні.

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Збільшити розмір соціальних виплат інвалідам усіх груп населення

  Підписів 19

  Днів залишилось 66

  Олійник Антон Андрійович
  Оприлюднена
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  66
  19 (з них за 7 днів: 6)

  Збільшити розмір соціальних виплат інвалідам усіх груп населення. Адже ті гроші які виплачуються на сьогоднішній день для нормального життя не достатньо. Це не життя а виживання.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • МОРАТОРИЙ НА ПРАЗДНОВАНИЕ ДНЯ ЗАЩИТЫ ДЕТЕЙ, БЕЗ ОТЧЕТА О ЗАЩИТЕ, НЕ ДОПУЩЕННЫХ УБИЙСТВАХ ДЕТЕЙ, ПОБЕДАХ ДЕТСКОЙ НАРКОМАНИИ И Т.Д.! ПРАВО И ВОЗМОЖНОСТЬ НА РОЖДЕНИЕ И ЖИЗНЬ!

  Підписів 43

  Днів залишилось 28

  Тоненьков Дмитрий Валерьевич
  Оприлюднена
  19 лютого, 2018
  19 травня, 2018
  28
  43 (з них за 7 днів: 5)

  Учитывая, что в Германии во вторую мировую войну был успешно применён способ подмены понятий в котором МУЧИТЕЛЬНОЕ УБИЙСТВО В ГАЗОВОЙ КАМЕРЕ заменяли понятием ОСОБОЕ ОТНОШЕНИЕ, первое УБИЙСТВО под колесами автомобиля так же подменили понятием НЕСЧАСТНЫЙ СЛУЧАЙ и последствия таких действий уже не так терзают совесть в силу привыкания, пока это не коснётся каждого! Беря во внимание демографическую ситуацию и то, что ежегодно в Украине УБИВАЕТСЯ более 200 тысяч детей по ЖЕЛАНИЮ не ЖЕНЩИНЫ, а зачастую безмозглого РЕБЁНКА женского пола под подменённым понятием АБОРТ и культуре подруг "Я УЖЕ ДЕЛАЛА И НИЧЕГО!"! Учитывая эту статистику к отношение женщин репродуктивного возраста в каждой семье Украины встанет вопрос не о том делать или не делать УБИЙСТВО СВОЕГО РЕБЕНКА, а когда и будут ли при этом совпадать факторы: материальное благополучие, желание рожать от парня с дискотеки или это флирт, не знание социального законодательства и БУДЕТ ЛИ КТО-НИБУДЬ РЯДОМ, ОСОБЕННО РОДИТЕЛИ! ТРЕБУЕМ:

  1) Выделить средства и разработать программу по уменьшению числа прерывания беременности вводя поэтапные шаги, законы, механизмы, социальные программы вплоть до полного запрета прерывания беременности, без медицинских противопоказаний, как в подавляющем большинстве стран мира!
  2)Ужесточить и оказать помощь в доказательстве отцовства вплоть до бесплатного ведения дела в суде с безоплатной ДНК-экспертизой и возложением затрат и алиментов на ответчика.
  3)Усугубить простоту УБИЙСТВА совершенным государственный оружием-БЮРОКРАТИЕЙ:
  а)Так как женщины импульсивны в своих действиях, особенно в юном возрасте взять письменное разрешение на проведение операции от отца и родителей, возможно нотариально заверенную.
  б) Справку с доходах с пометкой в комиссию абортария.
  г) Справку от психиатра.
  д) Заполненную анкету с указанием причины прерывания беременности и пунктами: Знаете о социальных выплатах при рождении ребенка, суммы, льготы, ближайшие центры помощи, отношение к данному действию и т.д.
  е)Возбуждать вопрос о лишении родительских прав семьи с многократным обращением в абортарий и принудительном установлении диагноза психического расстройства и лечения.
  Собирать анализировать и предупреждать данное негативное социальное явление.
  Данные действия не только уберегут тех кто по юности попал в ситуации и впервые втягивается в опасную операцию, которая может стать причиной бесплодия и ищет пропагандируемый, лояльный в обществе "легкий способ прожить жизнь", но и заменят нехватку ощущений тем, кто многократно за год посещает данные заведения.
  4) Развернуть в СМИ социальные программы, передачи и ролики направленные на снижение данного негативного социального явления, пропаганде первичной контрацепции.
  5)ЗАПРЕТИТЬ НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ПРОДАВАТЬ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ ПРЕПАРАТЫ В АПТЕКЕ, В ТОМ ЧИСЛЕ И ПРЕРЫВАЮЩИЕ БЕРЕМЕННОСТЬ.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |   СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Шкуродерів, догхантерів, садистів за жорстоке поводження з тваринами, а також насильство над тваринами карати 15 років або максимально довічне позбавлення волі.

  Підписів 35

  Днів залишилось 35

  Вульчин Андрій Ігорович
  Оприлюднена
  26 лютого, 2018
  26 травня, 2018
  35
  35 (з них за 7 днів: 5)

  Верховна Рада України прийняла закон №5119-1 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)".

  Відповідне рішення у четвер, 22 червня, підтримали 257 народних депутатів. Його авторами є народні депутати Андрій Немировський, Роман Мацола та Андрій Шинькович.

  Відповідний нормативно-правовий акт вносить зміни у Кримінальний кодекс і Кодекс про адміністративні правопорушення, доповнюючи їх статтею "жорстоке поводження з тваринами".

  Закон визначає жорстоке поводження як "знущання над тваринами, в тому числі безпритульними, що спричинило муки, заподіяло їм фізичні страждання, тілесні пошкодження, каліцтва або призвело до загибелі". Крім того, жорстоким поводженням також вважається нацькування тварин одна на одну і на інших тварин, залишення домашніх і сільськогосподарських тварин напризволяще і порушення правил утримання тварин.

  За побої і знущання над тваринами передбачено штраф у розмірі від 3400 до 5100 гривень та конфіскацію тварини в тому випадку, якщо її життю загрожує небезпека.

  Колективні знущання над тваринами змусять порушників "розщедритися" на суму від 5100 до 8500 гривень або відсидіти 15 діб адміністративного арешту. У разі небезпеки для життя тварина також може бути конфіскована.

  Задоволення статевої пристрасті з тваринами обійдеться у 3400-8500 гривень штрафу, а тварину конфіскують.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ