ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • НЕГАЙНО! В Україні сталася екологічна катастрофа! По всій країні масово гинуть бджоли з причини обробки аграріями полів інсектицидами. Разом з бджолами гинуть дикі комахи-запилювачи. Це - екологічний терроризм! Недоотримання врожаю селянами спричинить тяжкі наслідки на аграрно-орієнтовану економіку України. Вимагаємо ТЕРМІНОВО ЗАБОРОНИТИ ввезення, виготовлення, продаж і застосування інсектицидів на основі Імідаклоприду і взагалі тих що можуть нанести шкоду бджолам і навколишньому середовищу!

  Підписів 3123

  Днів залишилось 80

  Павленко Юрій
  Оприлюднена
  14 червня, 2018
  14 вересня, 2018
  80
  3123 (з них за 7 днів: 1935)

  НЕГАЙНО!

  В Україні сталася екологічна катастрофа!
  По всій країні масово гинуть бджоли з причини обробки аграріями полів інсектицидами.
  Разом з бджолами гинуть дикі комахи-запилювачи. Це - екологічний терроризм!
  Вже зараз у багатьох областях нікому запилювати соняшник, гречиху, рапс, сади, огороди. Недоотримання врожаю селянами, фермерами, агрофірмами спричинить тяжкі наслідки на аграрно-орієнтовану економіку України.

  Дуже ВАЖЛИВО! ТЕРМІНОВО!

  1. Президенту України видати Указ, Кабінету Міністрів видати Постанову, Верховній Раді України прийняти Закон
  про заборону ввезення, зберігання, виготовлення, продаж і застосування інсектицидів на основі Імідаклоприду і взагалі тих що можуть нанести шкоду бджолам і навколишньому середовищу.

  2. Ввести кримінальну відповідальність за порушення вищенаведених норм на рівні з відповідальністю за ввезення, зберігання, виготовлення, продаж і застосування хімічної зброї масового враження!

  З повагою, та вірою у швидке вирішення цієї проблеми, Юрій Павленко.
  Харків, Україна
  050 778 08 89

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Щодо розгляду та прийняття проекту Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту»

  Підписів 20544

  Днів залишилось 31

  Лещик Ірина Богданівна
  Оприлюднена
  27 квітня, 2018
  27 липня, 2018
  31
  20544 (з них за 7 днів: 203)

  Шановний Андрію Володимировичу! Шановні народні депутати!
  На виконання Закону України «Про освіту» розроблений і зареєстрований у Верховній Раді за №8321 проект Закону України «Про фахову передвищу освіту».
  Освітянські спільноти коледжів і технікумів, їх родини, випускники, роботодавці та інші зацікавлені сторони просять розглянути проект Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту» та прискорити його прийняття з метою стабільного функціонування та створення умов для сталого розвитку коледжів і технікумів України та якісної фахової підготовки кадрів.

  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ   
 • Розробити та затвердити Державну програму захисту бджіл від загибелі та розвитку бджільництва.

  Підписів 301

  Днів залишилось 74

  Попеску Олег Степанович
  Оприлюднена
  08 червня, 2018
  08 вересня, 2018
  74
  301 (з них за 7 днів: 183)

  Рятуйте бджіл! По всьому світу проводяться кампанії в підтримку цих маленьких волохатих і непомітних трудівників.

  Через різні людські фактори, бджоли почали гинути також і в Україні.

  Чимало культур запилюються вітром — рис, пшениця, жито. Однак третину продовольчих ресурсів людству забезпечують бджоли. 80-90% культур, які потребують запилення комахами, запилюють саме ці маленькі трудівниці. Перестануть рости ці культури, наш раціон збідніє більш як на третину.

  Фахівці стверджують, що без бджіл людство проживе максимум чотири роки.

  У зв’язку з цим, прошу розробити та затвердити Державну програму захисту бджіл від загибелі та розвитку бджільництва.

  АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |   ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Зменшити кількість депутатів Верховної Ради до 150 чоловік.

  Підписів 301

  Днів залишилось 0

  Крук Андрій Олександрович
  Оприлюднена
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  0
  301 (з них за 7 днів: 34)

  Зменшити кількість депутатів Верховної Ради до 150 чоловік.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • ЗАБОРОНА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТВАРИН ТА ЗВІРІВ В ЗООПАРКАХ, ЦИРКАХ I Т.Д.

  Підписів 141

  Днів залишилось 14

  Ашкар'ян Олександр Сергійович
  Оприлюднена
  10 квітня, 2018
  10 липня, 2018
  14
  141 (з них за 7 днів: 25)

  На відміну від минулих століть, ми живемо в такий час коли на тварин та звірів можна подивитися на телканалi Discovery, National Geographic, Animal Planet та для цього не потрібні зоопарки або цирки в яких тварини та звірі перебувають в неволі й iнодi в поганих умовах. Перелякані погляди тварин та звiрiв від відвідувачів, не завжди якісна їжа i умови життя. У деяких цирках вдаються до насильства до тварин та звірів щоб зробити їх поступливими маріонетками. Не всі цирки такі, але все ж експлуатація тварин та звiрiв - це дуже погано. Якими б не були хорошими у них умови, але це все одно не зрівняється з тим якби вони жили на волі. У деяких країнах Європи вже забороняють експлуатацію тварин та звірiв, так чому б нам не піти цим шляхом?! Зоопарки можна перепланувати під щось інше. Наприклад зробити сквери, парки, ботанічні сади.

  Під заборону потрапляють всі зоопарки країни, перевізні зоопарки, контактні зоопарки, експлуатація тварин та звірів в цирку, дельфінарії i т.д.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Встановити контейнери для сортування сміття.

  Підписів 39

  Днів залишилось 74

  Кузема Іван Олегович
  Оприлюднена
  07 червня, 2018
  07 вересня, 2018
  74
  39 (з них за 7 днів: 21)

  Встановити контейнери для сортування сміття.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • За роки незалежності України кількість червонокнижних дельфінів афалін, захищених декількома законами, скоротилася в десять разів і зараз знаходиться на межі зникнення. Це сталося через дії браконьєрів і діяльність дельфінаріїв.

  Підписів 194

  Днів залишилось 50

  Шульга Олексій Олексійович
  Оприлюднена
  15 травня, 2018
  15 серпня, 2018
  50
  194 (з них за 7 днів: 18)

  З огляду на те, що українські природоохоронні закони не діють, а також, що Україна порушила всі підписані раніше міжнародні та європейські закони і конвенції по захисту рідкісних тварин, вимирання дельфінів афалін призведе не тільки до міжнародного скандалу і погіршення іміджу України. Пропоную піти шляхом уряду Індії, яка визнали дельфінів: "Особистостями які не належать до людського роду".


  Дослідження останніх років дельфінів афалін показали, що ці тварини мають всі ознаки розумних істот. Більш того, дельфіни афаліни мають не тільки свою повноцінну мову, але у них є свої власні імена. Грунтуючись на досягненнях в дослідженні інтелекту цих ссавців, потрібно піти далі. Прошу прийняти закон, в якому дельфіни афаліни будуть наділені статусом Морський народ і їх права прирівняти до прав людини. Це право на життя, право на свободу, право на безперешкодне своє переміщення, право на захист середовища свого проживання.

  І так як ми не знаємо які ще таємниці приховує від нас інші китоподібні, прошу Права морського народу дельфінів афалін поширити не тільки на сімейство дельфінів, а й на всіх китоподібних.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Ввести на законодавчому рівні покарання за жорстоке поводження із тваринами.

  Підписів 56

  Днів залишилось 64

  Крутова Яна
  Оприлюднена
  29 травня, 2018
  29 серпня, 2018
  64
  56 (з них за 7 днів: 17)

  Жорстоке поводження, залишення на вулиці (викидання) або невиконання своїх обов'язків як власника тварини: штраф вiд 20 000 гривень, тюремне ув'язнення терміном вiд 2 рокiв.
  Жорстоке поводження, що включає знущання, катування, заподіяння мук, побої, нанесення каліцтв або спотворення тварини її власником: штраф вiд 50 000 гривень, тюремне ув'язнення терміном вiд 5 років.
  Жорстоке поводження, що включає знущання, катування, заподіяння мук, побої, нанесення каліцтв або спотворення бездомної тварини: штраф вiд 50 000 гривень, тюремне ув'язнення терміном вiд 5 років.
  Вбивство або усипляння здорової тварини (не враховуючи худобу) її власником: штраф вiд 100 000 гривень, тюремне ув'язнення терміном вiд 10 років.
  Вбивство бездомної тварини: штраф вiд 100 000 гривень, тюремне ув'язнення терміном вiд 10 років.

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
 • Підписання Президентом України закону 6052 у редакції прийнятій Верховною Радою

  Підписів 58

  Днів залишилось 79

  Прокопенко Наталия
  Оприлюднена
  12 червня, 2018
  12 вересня, 2018
  79
  58 (з них за 7 днів: 14)

  Вимагаємо негайно підписати закон 6052 у редакції прийнятій Верховною Радою, який врегулює порядок звільнення з армії контрактників, термін дії контракту яких закінчився.
  Відповідно до статті 94 Конституції України "Президент України протягом п'ятнадцяти днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду. У разі якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений."
  На сьогоднішній день немає жодної ясності, яким чином будуть надалі розгортатися події, та коли військовослужбовці зможуть звільнитися з військової служби.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |   ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
 • Захист від курців

  Підписів 28

  Днів залишилось 71

  Гуменюк Андрій
  Оприлюднена
  05 червня, 2018
  05 вересня, 2018
  71
  28 (з них за 7 днів: 13)

  Зараз палити дозволено скрізь, окрім місць, де це заборонено. Тож людина, яка не палить, має дуже обмежену кількість місць, де, відповідно закону (нажаль ніхто не слідкує за його виконанням), вона має почувати себе захищеною від цигаркового диму.
  Необхідно змінити цю ситуацію.
  Пропоную розробити та закріпити законом перелік місць, де палити дозволено. У всіх інших місцях, окрім дозволених, паління має бути забороненим.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Смертна кара для чиновників.

  Підписів 103

  Днів залишилось 0

  Крук Андрій Олександрович
  Оприлюднена
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  0
  103 (з них за 7 днів: 12)

  Запровадити смертну кару для чиновників і членів їх сімей, за корупцію і розкрадання бюджетних коштів.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
 • Заборонити виробництво та використання поліетиленової продукції в Україні

  Підписів 27

  Днів залишилось 59

  Вороніна Юлія Миколаївна
  Оприлюднена
  24 травня, 2018
  24 серпня, 2018
  59
  27 (з них за 7 днів: 10)

  Екологічна ситуація в Україні залишає бажати кращого. Поліетилен не піддається біологічному розпаду та зберігається тривалий час (одноразові пакети розкладаються 400 років), створюючи серйозну загрозу для екології навколишнього середовища. Нам потрібно перейняти досвід країн, які вже заборонили використання поліетиленової продукції на своїй території (Тайвань, Франція, Сингапур, ОАЕ, країни Африки: Руанда, Ерітрея, ПАР, Кенія, та інші). Ця шкідлива продукція не повинна впливати на здоров'я нації та забруднювати природне середовище!

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Петиція щодо перегляду розміру виплати при народженні дитини

  Підписів 26

  Днів залишилось 20

  Алпєєв Владислав
  Оприлюднена
  16 квітня, 2018
  16 липня, 2018
  20
  26 (з них за 7 днів: 9)

  Аналізуючи текст постанови Кабінету Міністрів України від 25 червня 2014 року №208, пункту 13 : “Допомога при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014 р., надається у розмірі 41 280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами. Для осіб, у яких закінчився строк виплати допомоги при народженні першої дитини, яка виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців призначається допомога до досягнення дитиною трирічного віку в розмірі 130 гривень.” пропоную переглянути розмір виплати на дитину, так як на момент підписання данної петиції курс доллара (під який підв'язанна вся економіка країни) складав 11 грн. 82 коп. На той момент сумма еквівалентна 3 492$. По аналізу нинішнього курсу на момент написання петиції (а саме 25 грн. 98 коп.) доцільно буде переглянути розмір виплати, так як дана сумма у розмірі 41 280 грн. вже еквівалентна 1 588$. Так як з моменту останнього розгляду постанови пройшло більше ніж 3 роки і досить сильно змінилася економічна ситуація у країні, прошу розглянути можливість збільшення допомоги до еквівалентного стану, а саме 90 720 грн. Ця зміна буде стимулювати збільшення народжуванності у країні, а також покращенню демографічної ситуації.

  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Скасувати перехід на літній час

  Підписів 25

  Днів залишилось 64

  Шаповалов Даниил
  Оприлюднена
  29 травня, 2018
  29 серпня, 2018
  64
  25 (з них за 7 днів: 9)

  Пропоную скасувати перехід на літній час і залишити один натуральний астрономічний для України UTC+2, цьому є декілька причин.

  По-перше, економія електроенергії за рахунок переходу на літній час, не визначена і не має ніякого обґрунтування цьому.

  По-друге, - шкода для людей. Це негативно впливає на здоров’я, також є причиною зростання ДТП у перші дні після переходу на літній час.

  По-третє, дійсним територіально-географічним часом для України є зимовий час, навіть підручники підтверждують даний факт.

  І останнє, від переходу на літній час відмовились багато розвинутих держав, наприклад: Китай, Японія, Сингапур, Ісландія, Росія, Білорусь, Індія.

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Легалізація зброї

  Підписів 20

  Днів залишилось 64

  Шаповалов Даниил
  Оприлюднена
  29 травня, 2018
  29 серпня, 2018
  64
  20 (з них за 7 днів: 9)

  Легалізація зброї дозволить владі контролювати потік зброї в країні, допоможе боротися зі злочинністю, полегшить працю правоохоронних органів, створить додаткові надходження коштів у бюджет. Також не менш важливу роль відіграє змога захистити себе і близьких. Усе вище перераховане вже давно працює у багатьох розвинутих країнах світу, де легалізована зброя.

  Громадянам, яким виповнився 21 рік, які захочуть мати зброю, потрібно буде пройти медичний огляд, певні психологічні тести, отримати знання і навички по поведінці із зброєю - для того, щоб вони не нашкодили собі чи оточуючим.

  Також можна розглянути дозвіл купівлі (володіння) зброєю іноземцям, без привілеїв, із тими самими обов’язками, але без дозволу вивозу даної зброї з території України.

  Якщо підійти до цього питання із суттєвою серйозністю, відповідальністю та наміром легалізувати певні види зброї, щоб кожен громадянин чи іноземець мав змогу нею володіти і, при необхідності, користуватися, у нашій державі явно зменшиться кримінал, люди менш агресивними.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
 • Збільшити розмір соціальних виплат інвалідам усіх груп населення

  Підписів 68

  Днів залишилось 0

  Олійник Антон Андрійович
  Оприлюднена
  26 березня, 2018
  26 червня, 2018
  0
  68 (з них за 7 днів: 8)

  Збільшити розмір соціальних виплат інвалідам усіх груп населення. Адже ті гроші які виплачуються на сьогоднішній день для нормального життя не достатньо. Це не життя а виживання.

  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
 • Легалізація легких наркотиків

  Підписів 10

  Днів залишилось 64

  Шаповалов Даниил
  Оприлюднена
  29 травня, 2018
  29 серпня, 2018
  64
  10 (з них за 7 днів: 6)

  В Україні широко розповсюджено вживання легких наркотиків, але на даний момент є незаконним. Регулювання ринку легких наркотичних засобів не працює, це доведено світовим досвідом.

  Їх необхідно легалізувати. Плюси цієї ідеї неможливо переоцінити, деякі з них мають велике значення.

  Перш за все це призведе до надходження коштів до бюджету України. Щорічно у зв’язку з продажем марихуани у тіньовий ринок виходить значна частина коштів, які не оподатковуються. Якщо зробити легкі наркотичні засоби доступними, то приріст бюджету буде колосальний.

  По-друге, якщо подивитися на міжнародний досвід розвинених країн, які зробили крок на зустріч легалізації, вони являють собою не тільки болезаспокійливими засобами, але і допомогають лікувати хвороби, а саме: безсоння із хронічним нейропатичним болем, ВІЛ-інфікованим допомагає зменшити біль набагато ефективніше, ніж будь-які таблеки або капсули, і в багатьох інших випадках, коли присутній сильно виражений больовий синдром, також науковцями доведено, що такий легкий наркотик, як марихуана стимулює зменшення росту ракових пухлин, або їх знищення, без побочних ефектів.

  По-третє, це призведе до зменшення витрачання коштів на служби, що займаються покаранням за вживання таких наркотиків.

  По-четверте, це є вибором кожної окремої людини. Нагадаю, що за всю історію людства не було ні одного випадку смерті від марихуани. Цікаво, чому отрута, що вбиває - легальна, а ліки, що допомагають – ні?

  П’яте. Ні для кого не секрет, що із впровадженням легалізації легких наркотиків Україна стане туристично привабливою країною.
  Стаття 309.1 Передбачає позбавлення волі до 3-х років за зберігання марихуани, невже це логічно саджати людину в тюрму лише за те що вона хотіла відпочити або втамувати біль? Навіщо заборони, якщо вони не діють?
  Пропоную легалізувати легкі наркотики особам, які досягли 18 або 21 річного віку.

  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
 • Не допустити на законодавчному рівні просування наркотичних засобів у суспільство (на підстві проекту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до наказу МОЗ № 188»)

  Підписів 665

  Днів залишилось 6

  Малицкий Георгий В'ячеславович
  Оприлюднена
  02 квітня, 2018
  02 липня, 2018
  6
  665 (з них за 7 днів: 5)

  Звертаємо вашу увагу щодо громадського обговорення проекту наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01 серпня 2000 року № 188" (далі - Наказ).
  Метою даного проекту наказу є приведення невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин, що знаходяться у незаконному обігу у відповідність до рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема МККН ООН шляхом внесення відповідних змін до наказа МОЗ № 188.
  Найбільш поширеним нелегальним наркотиком є канабіс. Згідно звіту ООН про наркоситуацію у світі 3,9% населення Землі, у віці з 15 до 64, споживають канабіс.
  Зараз молодь починає вживати наркотики як ніколи рано. Згідно з даними опитування центрів по контролю захворювань в 2007 році, 45% старшокласників з усіх США вживали алкоголь і 19,7% курили марихуану протягом останнього місяця.
  Недавнє дослідження, проведене в Європі серед 15-16-річних підлітків, вказує на те, що марихуану вживають від 10% до 40% опитаних. Найвищий рівень вживання цього наркотику зафіксовано серед підлітків Чехії (44%), за якою слідує Ірландія (39%), Англія (38%) і Франція (38%).
  Так, ВООЗ стверджує, що в Україні близько 300 тис. тільки ін'єкційних наркоманів і з кожним роком їх стає на 10% більше. На певному етапі більшість з тих, хто сидить "в системі", стають дилерами, тобто реалізують дози іншим людям. За рік один наркоман підсаджує на наркотики ще 5-6, а за деякими даними, і 10-15 чоловік. Згідно з останніми даними дослідження, проведеного інститутом Горшеніна, з проблемою наркоманії безпосередньо стикається кожна десята сім'я в Україні.
  Стосовно інформації, що вказана у пояснювальної записці у п. 1 "Обґрунтування необхідності прийняття акту", ч.3, а саме "…пониження невеликих розмірів окремих наркотичних засобів ще у 2010 році сприяло притягненню до кримінальної відповідальності не стільки дилерів та організаторів наркобізнесу, скільки наркоспоживачів, тобто хворих, які потребували медичної, психологічної та соціальної допомоги.", то збільшення розміру наркотичних речовин, піде тільки на користь наркозалежним. Так вони зможуть переносити із собою без перешкоди до 12 доз канабісу, чи 10 доз героїну, та за це не будуть притягнути до відповідальності, та й ще можуть розповсюджувати наркотики серед свого оточення.
  Тому, ми вважаємо що проект Наказу запропонований МОЗ ніяк не співпадає з охороною здоров'я, а навпаки спрямовано на руйнування здоров'я українців, що доводять вищенаведені міжнародні статистики. І тим самим, замість того щоб збільшувати дозволений розмір наркотичних речовин, ми наполягаємо на перегляді розміру наркотичних речовин в сторону зменшення розміру , та посилити на законодавчому рівні, розмір наркотичних речовин, що знаходяться у незаконному обсязі в меншу сторону. Одночасно з цим, посилити антинаркотичну профілактичну діяльність на всіх рівнях, що спрямує суспільство на вибір здорового способу життя - життя без наркотиків!

  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
 • Петиція про надання стипендії всім студентам коледжів і технікумів.

  Підписів 462

  Днів залишилось 40

  Васильєв Олександр Дмитрович
  Оприлюднена
  05 травня, 2018
  05 серпня, 2018
  40
  462 (з них за 7 днів: 5)

  Шановні депутати, прошу розглянути законопроект про надання стипендії всім освітянам коледжів і технікумів.

  ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА   
 • Скасувати перехід з банкнот номіналом 5 та 10 гривень на відповідні монети.

  Підписів 10

  Днів залишилось 77

  Бондаренко Дмитро Олександрович
  Оприлюднена
  11 червня, 2018
  11 вересня, 2018
  77
  10 (з них за 7 днів: 5)

  Національний банк України презентував перехід від банкнот 1,2,5 та 10 гривень до відповідних монет. За монети в 1 та 2 гривні - це актуально, але 5 та 10 гривень повинні залишитись паперовими. Дуже не зручно буде користуватись ними: платити за дрібні товари, оплата за проїзд та проблематично носити в гаманці. Паперові гроші набагато комфортніші в розрахунках. Багато країн(США,ЄС,Великобританія,Китай,Канада,Австралія та багато інших) мають паперові банкноти номіналом 5 та 10 і не роблять з них монети щоб людям було зручно користуватись, але в Україні про це чиновники, на жаль, ніколи не думають.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ  |   ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА