Прийма Ігор Михайлович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 27 листопада 1967 року

Місце народження - Львівська область, місто Жидачів

Освіта - вища, у 1992 роцi закінчив Львівський державний університет ім.І.Франка за спецiальнiстю "Планування народного господарства", присвоєно квалiфiкацiю економіста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), польською (вільне володіння), російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2011 році, Заслужений економіст України у 2018 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1985 - 23.06.1992 студент Львівського державного університету імені І.Франка
01.11.1985 - 01.10.1987 служба в Радянській Армії
12.06.1992 - 14.07.1994 бухгалтер, старший бухгалтер, брокер, дилер акціонерно-комерційного банку "Електронбанк", місто Київ
01.08.1994 - 01.09.1996 старший консультант секретаріату Комісії Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, місто Київ
01.09.1996 - 21.10.2002 головний консультант секретаріату Комісії Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності (з травня 1997 року - Комітет з питань фінансів і банківської діяльності), місто Київ
21.10.2002 - 25.01.2008 головний науковий консультант Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, місто Київ
25.01.2008 - 18.03.2010 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, місто Київ
18.03.2010 - 16.03.2011 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, місто Київ
16.03.2011 - 01.02.2013 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, місто Київ
01.02.2013 - 24.12.2014 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, місто Київ
24.12.2014 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, місто Київ
01.03.2017 - 09.10.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, місто Київ
09.10.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, місто Київ