Козлов Микола Вікторович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 17 серпня 1974 року

Місце народження - місто Київ

Освіта - вища, у 2001 роцi закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Історія", присвоєно квалiфiкацiю історика, викладача історії, у 2002 роцi закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю спеціаліста права

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат історичних наук

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Заслужений юрист України у 2016 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.01.1992 - 09.08.1994 бібліотекар Київського державного університету імені Тараса Григоровича Шевченка
27.07.1994 - 13.02.2002 студент Київського державного університету імені Тараса Григоровича Шевченка
10.07.2002 - 01.10.2002 директор юридичного департаменту Спілки орендарів і підприємців України, місто Київ
14.10.2002 - 28.03.2003 юрисконсульт АП "Броварипромжилбуд"
01.04.2003 - 25.05.2003 заступник голови правління ВАТ Коростишівський завод "Електроприлад", місто Коростишів
01.12.2003 - 06.06.2005 провідний спеціаліст Державної акредитаційної комісії України, місто Київ
07.06.2005 - 19.06.2007 консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, місто Київ
19.06.2007 - 28.04.2010 старший консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, місто Київ
28.04.2010 - 01.03.2011 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, місто Київ
01.03.2011 - 24.12.2014 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, місто Київ
24.12.2014 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, місто Київ
19.09.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова , місто Київ