Лукашевич Сергій Миколайович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату депутатської групи "ДОВІРА" у Верховній Раді України (патронатна служба)

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 06 березня 1964 року

Місце народження - Туркменія, місто Мари

Освіта - вища, у 1986 роцi закінчив Київське вище зенітно-ракетне, інженерне училище імені С.М.Кірова за спецiальнiстю "Радіотехнічні засоби", присвоєно квалiфiкацiю радіоінженера, у 2005 роцi закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста, у 2010 роцi закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Управління суспільним розвитком", присвоєно квалiфiкацiю магістра управління суспільним розвитком

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та вміння спілкуватись)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2009 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

05.08.1981 - 08.05.2002 служба в лавах Збройних Сил
31.05.2005 - 14.07.2005 помічник-консультант народного депутата України Круця М.Ф., місто Київ
15.07.2005 - 25.05.2006 головний консультант секретаріату депутатської фракції "Наша Україна" у Верховній Раді України (з вересня 2005 року - політична партія "Народний Союз Наша Україна"), місто Київ
26.05.2006 - 25.11.2007 головний консультант секретаріату депутатської фракції "Наша Україна" у Верховній Раді України, місто Київ
26.11.2007 - 11.12.2007 головний консультант секретаріату депутатської фракції "НАША УКРАЇНА-НАРОДНА САМООБОРОНА" у Верховній Раді України, місто Київ
11.12.2007 - 12.12.2012 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції "НАША УКРАЇНА-НАРОДНА САМООБОРОНА" у Верховній Раді України, місто Київ
13.12.2012 - 27.11.2014 головний консультант cекретаріату депутатської фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, місто Київ
28.11.2014 - 25.02.2015 перший заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" у Верховній Раді України, місто Київ
25.02.2015 - 01.03.2017 завідувач секретаріату депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" у Верховній Раді України, місто Київ
01.03.2017 - 26.09.2019 керівник секретаріату депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" у Верховній Раді України, місто Київ
27.09.2019 - 20.12.2019 начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення управління організаційно-інформаційного супроводження діяльності керівництва МВС Департаменту організаційно-апаратної роботи Міністерства внутрішніх справ України, місто Київ
21.12.2019 - по цей час керівник секретаріату депутатської групи "ДОВІРА" у Верховній Раді України (патронатна служба), місто Київ