Семерунь Ірина Валеріївна

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 19 грудня 1962 року

Місце народження - Карагандинська область, місто Темір-Тау

Освіта - вища, у 1989 роцi закінчила Київський медичний інститут за спецiальнiстю "Гігієна, санітарія та епідеміологія", присвоєно квалiфiкацiю лікаря-гігієніста, епідеміолога, у 2008 роцi закінчила Національну академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Державне управління", присвоєно квалiфiкацiю магістра державного управління

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2013 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2017 році, Грамота Верховної Ради України у 2020 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1980 - 20.08.1981 майстер пошиву жіночого одягу Білоцерківської фабрики індпошиву та ремонту одягу
01.09.1981 - 29.08.1983 секретар-друкарка Київського медичного інституту імені А.А.Богомольця
01.09.1983 - 01.07.1989 студентка Київського медичного інституту імені А.А.Богомольця
10.10.1985 - 30.06.1986 лаборант Київського медичного інституту імені А.А.Богомольця
25.07.1989 - 15.04.1993 лікар санепідемстанції Ленінського району, місто Київ
16.04.1993 - 03.10.1994 завідуюча відділенням гігієни харчування санепідемстанції Печерського району, місто Київ
03.10.1994 - 13.03.1997 санітарний лікар Київської міської санепідемстанції
14.03.1997 - 08.07.2004 провідний спеціаліст, лікар, головний спеціаліст, лікар Міністерства охорони здоров"я України, місто Київ
14.07.2004 - 21.07.2006 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров‘я, материнства та дитинства, місто Київ
21.07.2007 - 03.10.2011 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров"я, місто Київ
03.10.2011 - 26.04.2016 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров"я, місто Київ
26.04.2016 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, місто Київ
19.09.2019 - 09.10.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, місто Київ
09.10.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, місто Київ