Свердлов Владислав Валерійович

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 26 квiтня 1975 року

Місце народження - місто Київ

Освіта - вища, у 1997 роцi закінчив Київський військовий інститут управління та зв"язку за спецiальнiстю "Електрозв"язок", присвоєно квалiфiкацiю інженера електрозв'язку, у 2003 роцi закінчив Дипломатичну академію України при Міністерстві закордонних справ України за спецiальнiстю "Зовнішня політика", присвоєно квалiфiкацiю магістра зовнішньої політики, у 2010 роцi закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Управління суспільним розвитком", присвоєно квалiфiкацiю магістра управління суспільним розвитком

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською, іспанською (вільне володіння), французькою (читання та вміння спілкуватись), японською (читання та переклад зі словником)

Нагороди, відзнаки - не має

Трудова діяльність

31.07.1992 - 11.09.2003 військова служба
06.05.2003 - 01.10.2005 помічник-консультант народного депутата України Круця М.Ф., місто Київ
25.10.2005 - 25.05.2006 заступник завідуючого секретаріатом депутатської фракції політичної партії "Народний Союз Наша Україна" у Верховній Раді України, місто Київ
26.05.2006 - 25.05.2007 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції "Наша Україна" у Верховній Раді України, місто Київ
26.11.2007 - 12.12.2012 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції "НАША УКРАЇНА-НАРОДНА САМООБОРОНА" у Верховній Раді України, місто Київ
13.12.2012 - 27.11.2014 головний консультант cекретаріату депутатської фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, місто Київ
28.11.2014 - 22.12.2014 головний консультант секретаріату депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" у Верховній Раді України, місто Київ
22.12.2014 - 25.02.2015 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" у Верховній Раді України, місто Київ
25.02.2015 - 01.03.2017 перший заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" у Верховній Раді України, місто Київ
01.03.2017 - 11.09.2019 перший заступник керівника секретаріату депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" у Верховній Раді України, місто Київ
12.09.2019 - 01.10.2019 заступник начальника Відділу інформаційної політики та комунікацій Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, місто Київ
02.10.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, місто Київ