Богданова Валерія Олегівна

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 13 червня 1968 року

Місце народження - місто Кіровоград

Освіта - вища, у 1991 роцi закінчила Київський державний педагогічний інститут ім.О.М.Горького за спецiальнiстю "Російська мова і література і іноземна мова", присвоєно квалiфiкацiю вчителя російської мови і літератури та іноземної мови та звання вчителя середньої школи, у 2000 роцi закінчила Київський національний економічний університет за спецiальнiстю "Фінанси", присвоєно квалiфiкацiю магістра ділового адміністрування, у 2002 роцi закінчила Дипломатичну академію України при Міністерстві закордонних справ України за спецiальнiстю "Зовнішня політика", присвоєно квалiфiкацiю магістра зовнішньої політики

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (вільне володіння), французькою (читання та переклад зі словником)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України у 2008 році, Грамота Верховної Ради України у 2018 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

23.09.1985 - 19.08.1986 статист сектору обліку членів ВЛКСМ Радянського районного комітету ЛКСМ України, місто Київ
22.08.1986 - 15.08.1991 студентка Київського державного педагогічного інституту імені О.Горького
15.08.1991 - 18.09.1992 консультант-перекладач кооперативу по проектуванню, створенню та експонуванню музейних і виставочних експозицій "Творчість", місто Київ
29.09.1992 - 10.12.2002 старший інспектор групи друкування і оформлення документів, старший інспектор - завідуюча експедицією, спеціаліст ІІ категорії відділу технічного забезпечення загального секретаріату Міністерства закордонних справ України, місто Київ
16.12.2002 - 01.10.2004 консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, місто Київ
01.10.2004 - 17.02.2006 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, місто Київ
17.02.2006 - 25.03.2009 заступник завідуючого секретаріатом Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, місто Київ
25.03.2009 - 27.04.2009 виконуюча обов"язки завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, місто Київ
27.04.2009 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, місто Київ
19.09.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, місто Київ