Бурячок Тамара Олександрівна

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 04 березня 1964 року

Місце народження - Житомирська область, місто Коростишів

Освіта - вища, у 1987 роцi закінчила Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка за спецiальнiстю "Історія", присвоєно квалiфiкацiю історика, викладача історії та суспільствознавства, у 2000 роцi закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю спеціаліста права

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (вільне володіння), німецькою (читання та вміння спілкуватись), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2011 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2016 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

08.09.1981 - 08.07.1982 бібліотекар центральної районної бібліотеки ім.Горького Коростишівського райвідділу культури
01.09.1982 - 25.06.1987 студентка Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка
15.08.1987 - 27.05.1991 вихователь, бібліотекар СШ №5 міста Бровари Київської області
28.05.1991 - 04.08.1993 інспектор, старший інспектор сектору з питань Чорнобильської катастрофи Відділу комісій Верховної Ради України, місто Київ
16.06.1994 - 01.07.2002 консультант, старший консультант секретаріату Комісії Верховної Ради України з питань ядерної політики та ядерної безпеки, місто Київ
01.07.2002 - 01.07.2008 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції, місто Київ
01.07.2008 - 01.03.2011 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, місто Київ
01.03.2011 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, місто Київ
19.09.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом, місто Київ