Скалозуб Віра Андріївна

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 19 серпня 1959 року

Місце народження - Черкаська область, Кам"янський район, село Грушківка

Освіта - вища, у 1981 роцi закінчила Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка за спецiальнiстю "Прикладна математика", присвоєно квалiфiкацiю математика

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2006 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2009 році, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України у 2015 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

03.08.1981 - 15.02.1993 інженер математик- програміст, інженер Київського науково-дослідного інституту гідроприладів
16.02.1993 - 21.12.1994 старший інспектор, консультант, старший консультант секретаріату Комісії Верховної Ради України з питань економічної реформи і управління народним господарством, місто Київ
21.12.1994 - 15.11.1996 старший консультант по організаційно-технічному обслуговуванню депутатської групи "Центр", місто Київ
15.11.1996 - 06.08.1998 старший консультант по організаційно-технічному обслуговуванню депутатської групи "Конституційний центр", місто Київ
06.08.1998 - 21.07.2006 старший консультант, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту, місто Київ
21.07.2006 - 03.10.2011 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім"ї, молодіжної політики, спорту та туризму, місто Київ
03.10.2011 - 24.12.2014 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім"ї, молодіжної політики, спорту та туризму, місто Київ
24.12.2014 - 02.03.2015 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту, місто Київ
02.03.2015 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, місто Київ
19.09.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, місто Київ