Мєзєнцева Наталія Борисівна

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату депутатської фракції Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" у Верховній Раді України (патронатна служба)

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 27 листопада 1972 року

Місце народження - місто Київ

Освіта - вища, у 1997 роцi закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Економічна теорія", присвоєно квалiфiкацiю економіста, викладача економічних дисциплін, у 2003 роцi закінчила Дипломатичну академію України при Міністерстві закордонних справ України за спецiальнiстю "Зовнішня політика", присвоєно квалiфiкацiю магістра зовнішньої політики

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат наук з державного управління, старший науковий співробітник

Володіння мовами - англійською (вільне володіння), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Заслужений економіст України у 2016 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2016 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

23.11.1990 - 06.12.1991 лаборант кафедри Київського ордена Леніна державного університету ім.Т.Г.Шевченка
09.12.1991 - 16.07.1992 технічний секретар постійних комісій Київської міської Ради народних депутатів
29.08.1992 - 08.08.1993 провідний спеціаліст товариства з обмеженою відповідальністю "Ексбуд-Україна", місто Київ
06.09.1993 - 25.12.1995 помічник першого заступника Міністра культури України, місто Київ
27.12.1995 - 30.11.1998 керівник відділу економічних програм Фонду гуманітарного розвитку "Collegium", місто Київ
01.12.1998 - 01.02.2002 помічник-консультант народного депутата України Шпака О.Г., місто Київ
04.02.2002 - 14.05.2002 фінансовий директор товариства з обмеженою відповідальністю "Вета", місто Київ
15.05.2002 - 30.08.2002 помічник-консультант народного депутата України Рудьковського М.М., місто Київ
01.09.2002 - 31.07.2003 слухач Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України, місто Київ
01.08.2003 - 25.05.2004 помічник-консультант народного депутата України Рудьковського М.М., місто Київ
25.05.2004 - 25.05.2006 завідуюча секретаріатом депутатської фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України, місто Київ
26.05.2006 - 29.08.2006 завідувач секретаріату депутатської фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України, місто Київ
29.08.2006 - 18.01.2007 Перший заступник Керівника апарату Верховної Ради України, місто Київ
01.09.2007 - 07.06.2010 аспірант Інституту законодавства Верховної Ради України, місто Київ
08.06.2010 - 31.08.2010 Голова Державного комітету інформатизації України, місто Київ
01.09.2010 - 15.11.2010 перший заступник Голови Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизацій, місто Київ
16.11.2010 - 31.10.2014 генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Вайком", місто Київ
03.11.2014 - 27.11.2014 помічник-консультант народного депутата України Андрієвського Д.Й., місто Київ
28.11.2014 - 23.12.2014 помічник-консультант народного депутата України Андрієвського Д.Й., місто Київ
24.12.2014 - 01.03.2017 завідувач секретаріату депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" у Верховній Раді України, місто Київ
01.03.2017 - 10.09.2019 керівник секретаріату депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" у Верховній Раді України, місто Київ
10.09.2019 - 16.12.2019 керівник секретаріату депутатської фракції Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" у Верховній Раді України, місто Київ
16.12.2019 - по цей час керівник секретаріату депутатської фракції Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" у Верховній Раді України (патронатна служба), місто Київ