Колісник Ігор Васильович

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 10 квiтня 1977 року

Місце народження - місто Київ

Освіта - вища, у 1999 роцi закінчив Львівський державний університет ім.І.Франка за спецiальнiстю "Міжнародні відносини", присвоєно квалiфiкацiю спеціаліста з міжнародних відносин, перекладача, у 2002 роцi закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - болгарською (читання та вміння спілкуватись), французькою (читання та переклад зі словником), німецькою (читання та переклад зі словником), англійською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2010 році, Грамота Верховної Ради України у 2016 році

Трудова діяльність

03.08.2000 - 13.09.2002 старший консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, місто Київ
13.09.2002 - 09.08.2006 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, місто Київ
09.08.2006 - 02.07.2009 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, місто Київ
02.07.2009 - 13.02.2012 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, місто Київ
13.02.2012 - 02.02.2015 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, місто Київ
02.02.2015 - 01.03.2017 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, місто Київ
01.03.2017 - 22.11.2019 заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, місто Київ
22.11.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики , місто Київ