Дудкін Олег Миколайович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 04 березня 1974 року

Місце народження - Приморський край, Шкотівський район, селище Смоляниново

Освіта - вища, у 1996 роцi закінчив Львівський державний університет ім.Івана Франка за спецiальнiстю "Географія", присвоєно квалiфiкацiю географа, викладача, у 2005 роцi закінчив Інститут післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спецiальнiстю "Економіка підприємства", присвоєно квалiфiкацiю спеціаліста з економіки підприємства

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (вільне володіння), польською (читання та переклад зі словником), російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2010 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2018 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1991 - 18.06.1996 студент Львівського державного університету імені Івана Франка
03.02.1997 - 22.08.1997 перекладач технічного відділу Акціонерного товариства "Інститут транспорту нафти", місто Київ
07.08.1998 - 15.05.2000 радник першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України", місто Київ
16.05.2000 - 21.06.2001 старший консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, місто Київ
21.06.2001 - 01.01.2004 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, місто Київ
01.01.2004 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, місто Київ
19.09.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, місто Київ