Нехоца Марія Василівна

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 27 липня 1963 року

Місце народження - Закарпатська область, Рахівський район, село Лазещина

Освіта - вища, у 1988 роцi закінчила Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Заслужений юрист України у 2012 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2013 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2018 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

17.07.1980 - 23.07.1982 офіціант, калькулятор, касир Ворохтянської високогірської навчально-спортивної бази "Заросляк" Івано-Франківської області
19.08.1982 - 30.08.1983 робітниця зеленого господарства Московського автозаводу імені І. А. Ліхачова
01.09.1983 - 30.06.1988 студентка Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка
01.08.1988 - 11.05.1992 юрисконсульт Ужгородського райвиконкому
11.05.1992 - 24.09.1992 консультант Ужгородської районної Ради народних депутатів
24.09.1992 - 02.08.1994 консультант Ужгородської районної державної адміністрації
02.08.1994 - 03.01.1996 завідуюча юридичним відділом секретаріату Ужгородської районної Ради народних депутатів
03.01.1996 - 19.01.1999 завідуюча юридичним відділом Ужгородської районної державної адміністрації
20.01.1999 - 20.05.1999 начальник Ужгородського районного управління юстиції
21.05.1999 - 25.10.1999 завідуюча відділом юридичного забезпечення виконавчого апарату Закарпатської обласної ради
26.10.1999 - 21.07.2006 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, місто Київ
21.07.2006 - 20.06.2008 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, місто Київ
20.06.2008 - 22.10.2010 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, місто Київ
22.10.2010 - 24.12.2014 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, місто Київ
24.12.2014 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, місто Київ
19.09.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, місто Київ