Чигрин Алла Вікторівна

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 07 грудня 1963 року

Місце народження - Волинська область, Ківерцівський район, село Прилуцьке

Освіта - вища, у 1985 роцi закінчила Київський державний інститут культури ім.О.Е.Корнійчука за спецiальнiстю "Культурно-освітня робота", присвоєно квалiфiкацiю культурно-освітній працівника, керівника самодіяльного хорового колективу (народного хору), у 2000 роцi закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю спеціаліста права

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2006 році, Грамота Верховної Ради України у 2009 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2020 році

Трудова діяльність

01.09.1989 - 02.09.1991 завідуюча дитячим сектором, завідуюча культурно-масовим сектором клубу треста "Київміськбуд"
27.09.1991 - 31.01.1992 працівник Київської ГАС
26.05.1992 - 14.01.1993 адміністратор Київського Окружного Будинку Офіцерів
16.01.1993 - 01.07.1994 відповідальний секретар журналу "Розбудова держави", місто Київ
11.05.1994 - 01.02.1996 референт-консультант народного депутата України, виконком Печерської районної Ради народних депутатів, місто Київ
02.02.1996 - 12.05.1998 помічник-консультант народного депутата України Тарана (Терена) В.В., місто Київ
16.09.1999 - 04.05.2000 старший консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, місто Київ
04.05.2000 - 01.10.2002 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, місто Київ
01.10.2002 - 18.10.2004 помічник-консультант народного депутата України Левцуна В.І., місто Київ
18.10.2004 - 09.10.2006 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, місто Київ
09.10.2006 - 01.03.2017 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, місто Київ
19.09.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, місто Київ