Малюга Анжела Володимирівна

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 05 травня 1971 року

Місце народження - місто Хмельницький

Освіта - вища, у 1990 роцi закінчила Хмельницьке педагогічне училище за спецiальнiстю "Дошкільне виховання", присвоєно квалiфiкацiю вихователя дитячого садка, у 1995 роцi закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Українська мова та література", присвоєно квалiфiкацiю філолога, викладача української мови та літератури, у 2010 роцi закінчила Вищий навчальний заклад "Національну академію управління" за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2009 році, Заслужений юрист України у 2011 році, Цінний подарунок Голови Верховної Ради України у 2014 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2015 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2017 році, орден княгині Ольги III ступеня у 2018 році, Цінний подарунок Голови Верховної Ради України у 2019 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.07.1988 - 28.07.1988 оператор кооперативу "Прогрес", місто Хмельницький
01.09.1988 - 05.07.1990 учениця Хмельницького педагогічного училища
01.08.1990 - 29.06.1995 студентка філологічного факультету Київського університету ім. Тараса Шевченка
12.05.1998 - 14.05.2002 помічник-консультант народного депутата України Плужникова І.О., місто Київ
15.05.2002 - 22.06.2005 помічник-консультант народного депутата України Плужникова І.О., місто Київ
07.07.2005 - 25.05.2006 помічник-консультант народного депутата України Місюри В.Я., місто Київ
01.06.2006 - 23.11.2006 помічник-консультант народного депутата України Тихонова В.М., місто Київ
23.11.2006 - 23.01.2008 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (з грудня 2007 р. - секретаріат Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування), місто Київ
23.01.2008 - 03.09.2008 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, місто Київ
03.09.2008 - 24.12.2014 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, місто Київ
24.12.2014 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, місто Київ
01.03.2017 - 01.10.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, місто Київ
01.10.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, місто Київ