Шумар Наталія Леонідівна

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 18 березня 1973 року

Місце народження - місто Київ

Освіта - вища, у 1998 роцi закінчила Київський національний економічний університет за спецiальнiстю "Маркетинг", присвоєно квалiфiкацiю бакалавра, у 1999 роцi закінчила Київський національний економічний університет за спецiальнiстю "Маркетинг", присвоєно квалiфiкацiю магістра з маркетингового менеджменту

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат економічних наук

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2005 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2014 році, Заслужений економіст України у 2018 році

Трудова діяльність

06.07.1992 - 10.02.1993 друкарка університету "Києво-Могилянська Академія", місто Київ
11.02.1993 - 03.06.1994 стенографістка 1 категорії Державного комітету України з матеріальних ресурсів, місто Київ
06.06.1994 - 06.11.1997 спеціаліст, спеціаліст 1 категорії, провідний спеціаліст Головного управління державної служби при Кабінеті Міністрів України, місто Київ
06.11.1997 - 26.05.1999 провідний спеціаліст Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, місто Київ
27.05.1999 - 15.02.2001 спеціаліст 1 категорії секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, місто Київ
15.02.2001 - 01.10.2004 старший консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, місто Київ
01.10.2004 - 01.03.2013 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, місто Київ
01.03.2013 - 17.02.2014 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій, місто Київ
17.02.2014 - 24.12.2014 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій, місто Київ
24.12.2014 - 01.03.2017 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку, місто Київ
19.09.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, місто Київ