Борисюк Михайло Миколайович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 21 листопада 1958 року

Місце народження - Житомирська область, місто Новоград-Волинський

Освіта - вища, у 1982 роцi закінчив Московський інженерно-фізичний інститут за спецiальнiстю "Дозиметрія і захист", присвоєно квалiфiкацiю інженера-фізика, у 1991 роцi закінчив Київський інститут політології і соціального управління за спецiальнiстю "Теорія соціально-політичних відносин", присвоєно квалiфiкацiю політолога. Викладача соціально-політичних дисциплін у вищих та середніх навчальних закладах

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат сільськогосподарських наук

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2001 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2003 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2003 році, Заслужений енергетик України у 2006 році, Цінний подарунок Голови Верховної Ради України у 2011 році, Цінний подарунок Голови Верховної Ради України у 2017 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1976 - 01.07.1982 студент Московського інженерно-фізичного інституту, місто Москва
15.04.1982 - 01.08.1984 інженер оперативної групи, інженер радіометричної групи Чорнобильської АЕС, Київська область, місто Прип'ять
01.08.1984 - 31.10.1986 заступник секретаря комітету комсомолу Чорнобильської АЕС, Київська область, місто Прип'ять
01.11.1986 - 14.08.1989 завідуючий кабінетом політичної освіти, заступник секретаря партійного комітету Чорнобильської АЕС, Київська область, місто Чорнобиль
01.09.1989 - 12.11.1990 слухач Київського інституту політології та соціально-економічного управління, місто Київ
13.11.1990 - 10.07.1992 консультант сектору з питань Чорнобильської катастрофи Відділу комісій Верховної Ради УРСР, місто Київ
10.07.1992 - 22.09.1992 старший консультант Секретаріату Комісії Верховної Ради України з питань Чорнобильської катастрофи, місто Київ
22.09.1992 - 15.06.1994 головний консультант Секретаріату Комісії Верховної Ради України з питань Чорнобильської катастрофи, місто Київ
15.06.1994 - 01.08.1998 завідуючий секретаріатом Комісії Верховної Ради України з питань Чорнобильської катастрофи, місто Київ (з травня 1997 року - Комітет з питань Чорнобильської катастрофи)
01.08.1998 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, місто Київ
19.09.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування , місто Київ