Старинець Олександр Георгійович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 16 березня 1970 року

Місце народження - місто Вінниця

Освіта - вища, у 1992 роцi закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Історія", присвоєно квалiфiкацiю історика, викладача історії, історії України, у 1996 роцi закінчив Вінницький державний сільськогосподарський інститут за спецiальнiстю "Аграрний менеджмент", присвоєно квалiфiкацiю економіста-організатора сільськогосподарського виробництва, у 2011 роцi закінчив Національний університет "Одеська юридична академія" за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю магістра права

Науковий ступінь, вчене звання - доктор економічних наук, кандидат політичних наук

Володіння мовами - англійською (читання та вміння спілкуватись), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2010 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2010 році, Заслужений економіст України у 2016 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2018 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

27.07.1987 - 25.08.1987 автослюсар дорожньо-експлуатаційної дільниці Управління автомобільних шляхів, місто Вінниця
22.08.1987 - 12.06.1992 студент Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка, місто Київ
01.08.1992 - 16.11.1992 старший лаборант Вінницького педагогічного інституту
15.11.1992 - 14.11.1995 аспірант Інституту історії України НАН України, місто Київ
05.12.1995 - 12.05.1998 консультант секретаріату Комісії Верховної Ради України у закордонних справах і зв"язках з СНД, місто Київ
12.05.1998 - 14.05.2002 народний депутат України, місто Київ
01.04.2004 - 27.01.2005 заступник голови Ради Українського національного комітету молодіжних організацій, місто Київ
28.12.2005 - 30.04.2006 Голова Ради асоціації молодіжних організацій України "Спектр", місто Київ
01.05.2006 - 15.12.2006 заступник генерального директора ТОВ "Торговий дім "Маст", місто Київ
15.12.2006 - 01.11.2007 завідувач секретаріату депутатської фракції Соціалістичної партії України Верховної Ради України, місто Київ
01.11.2007 - 02.04.2009 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, місто Київ
02.04.2009 - 07.05.2013 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, місто Київ
08.05.2013 - 28.01.2015 директор Департаменту контролю апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України, місто Київ
29.01.2015 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку, місто Київ
19.09.2019 - 08.10.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, місто Київ
08.10.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, місто Київ