Шевчук Микола Миколайович

Працює з 2015 року на посаді заступника Керівника Апарату Верховної Ради України

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 27 квiтня 1965 року

Місце народження - Чернівецька область, Сокирянський район, село Ожево

Освіта - вища, у 1992 роцi закінчив Львівський університет ім. І.Франка за спецiальнiстю "Журналістика", присвоєно квалiфiкацiю журналіста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - українською, російською (вільне володіння), німецькою (читання та переклад зі словником)

Нагороди, відзнаки - Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2013 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1982 - 20.07.1983 навчання в СПТУ № 22, місто Окниця, Молдова
25.11.1983 - 28.11.1985 служба в Радянській Армії
28.01.1986 - 05.12.1986 водій Управління механізації УБ ДКГУ, місто Новодністровськ
28.11.1986 - 26.06.1992 студент Львівського університету імені І.Франка
02.12.1991 - 01.12.1992 кореспондент, редактор телерадіостудії спільного українсько-канадського підприємства "Міст", місто Львів
01.12.1992 - 15.09.1994 редактор телестудії "Міст" спільного українсько-канадського підприємства "Росан", місто Львів
15.09.1994 - 05.10.1995 редактор, шеф-редактор відділу реклами телекомпанії "Міст", місто Львів
06.10.1995 - 29.02.1996 директор з питань реклами Об'єднання недержавних телерадіостанцій України "УНІКА-ТВ", місто Київ
01.03.1996 - 30.06.1997 директор департаменту з питань реклами товариства з обмеженою відповідальністю "Телемовна мережа України "УНІКА", місто Київ
01.07.1997 - 31.07.2000 директор з питань реклами товариства з обмеженою відповідальністю "Телемережа "УНІКА-TV", місто Київ
13.09.2000 - 05.07.2012 головний фахівець відділу продажу реклами дирекції з реклами, начальник відділу спонсорських проектів, директор дирекції з комерційної та рекламної діяльності Національної телекомпанії України, місто Київ
06.07.2012 - 05.02.2015 генеральний директор Львівської обласної державної телерадіокомпанії
06.04.2015 - 08.09.2015 перший заступник генерального директора Київської державної регіональної телерадіокомпанії
09.09.2015 - по цей час заступник Керівника Апарату Верховної Ради України, місто Київ