Столярська Катерина Михайлівна

Працює з 2020 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 02 вересня 1966 року

Місце народження - Вінницька область, Іллінецький район, село Леухи

Освіта - вища, у 1985 роцi закінчила Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту за спецiальнiстю "Радіозв'язок і радіомовлення", присвоєно квалiфiкацiю радіотехніка, у 1999 роцi закінчила Київський інститут зв"язку Української державної академії зв"язку імені О.С.Попова за спецiальнiстю "Менеджмент у виробничій сфері", присвоєно квалiфiкацiю менеджера, у 2005 роцi закінчила Державний університет інформаційно-комукаційних технологій за спецiальнiстю "Менеджмент організацій", присвоєно квалiфiкацiю магістра з менеджменту

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат економічних наук

Володіння мовами - українською, російською (вільне володіння), англійською (читання та вміння спілкуватись)

Нагороди, відзнаки - Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2009 році, Заслужений працівник сфери послуг України у 2016 році

Трудова діяльність

22.08.1984 - 19.12.1984 електромонтер зв'язку Тартуської дистанції сигналізації та зв'язку Естонського відділення Прибалтійської залізної дороги
07.08.1985 - 08.06.1987 електромеханік дистанції сигналізації та зв'язку станції Львів, Львівської залізниці
16.07.1987 - 21.09.1988 електромонтер, слюсар-електрик військової частини 52255, місто Київ
26.09.1988 - 25.08.1989 технік військової частини 52996, місто Київ
01.09.1989 - 11.05.1998 електромеханік, інспектор відділу кадрів, начальник відділу кадрів Бородянського районного вузла зв'язку Київської області
12.05.1998 - 24.07.2006 начальник відділу укомплектування та підготовки кадрів Державного підприємства по розповсюдженню періодичних видань "Преса", місто Київ
25.07.2006 - 15.09.2011 начальник відділу кадрового забезпечення, підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, начальник Управління праці та персоналу Державної адміністрації зв'язку, місто Київ
16.09.2011 - 04.05.2012 заступник начальника відділу керівних кадрів, начальник відділу організаційної роботи публічного акціонерного товариства "Укртелеком", місто Київ
18.05.2012 - 31.07.2013 старший викладач кафедри Управління підприємствами зв'язку Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, місто Київ
01.08.2013 - 23.09.2013 заступник директора з питань праці та персоналу Державного підприємства "Київський бронетанковий завод"
04.04.2014 - 25.02.2015 старший інспектор, помічник заступника Голови, помічник Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, місто Київ
26.02.2015 - 29.04.2016 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку, місто Київ
29.04.2016 - 30.11.2016 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку, місто Київ
01.12.2016 - 30.09.2019 помічник Генерального директора відділу організаційно-аналітичної роботи департаменту управління справами Українського державного центру радіочастот, місто Київ
01.10.2019 - 15.10.2019 заступник директора департаменту - начальник 5 управління Департаменту державного контролю у сфері захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, місто Київ
16.10.2019 - 23.01.2020 заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, місто Київ
23.01.2020 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, місто Київ