Мельничук Тарас Петрович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" у Верховній Раді України (патронатна служба)

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 23 квiтня 1989 року

Місце народження - Тернопільська область, Кременецький район, с.Нов.Кокорів

Освіта - вища, у 2008 роцi закінчив Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім.Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Педагогічна освіта", присвоєно квалiфiкацiю бакалавра педагогічної освіти, вчителя біології, валеології та основ екології, у 2009 роцi закінчив Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім.Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Біологія", присвоєно квалiфiкацiю вчителя біології, географії, валеології та основ екології, організатора краєзнавчо-туристичної роботи, у 2010 роцi закінчив Національний університет "Острозька академія" за спецiальнiстю "Право", присвоєно квалiфiкацiю бакалавра права, у 2011 роцi закінчив Національний університет "Острозька академія" за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста, у 2016 роцi закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Парламентаризм та парламентська діяльність", присвоєно квалiфiкацiю магістра державного управління

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - російською (вільне володіння), англійською (читання та вміння спілкуватись)

Нагороди, відзнаки - не має

Трудова діяльність

01.09.2007 - 29.08.2008 викладач, юрисконсульт професійно-технічного училища № 6, місто Кременець Тернопільської області
01.09.2008 - 31.08.2009 головний спеціаліст, юрист Управління агропромислового розвитку Кременецької районної державної адміністрації Тернопільської області
01.09.2009 - 27.08.2010 вчитель географії Попівецької загальноосвітньої школи I-II ступенів (з 01.09.2009р. - викладач основ правознавства професійно-технічного училища №6 за сумісництвом), Тернопільська область
12.08.2010 - 22.07.2013 директор Попівецької загальноосвітньої школи I-II ступенів Тернопільської області
23.07.2013 - 29.08.2014 заступник голови Кременецької районної державної адміністрації Тернопільської області
01.09.2014 - 29.02.2016 слухач Національної академії державного управління при Президентові України (з 14.01.2015 - 29.02.2016 - помічник-консультант народного депутата України Березюка О.Р. за сумісництвом), місто Київ
01.03.2016 - 15.02.2017 помічник-консультант народного депутата України Березюка О.Р., місто Київ
16.02.2017 - 05.08.2019 радник Міністра Кабінету Міністрів України, місто Київ
06.08.2019 - 09.09.2019 заступник керівника апарату Київської обласної державної адміністрації
10.09.2019 - 01.11.2019 головний консультант секретаріату депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" у Верховній Раді України, місто Київ
01.11.2019 - по цей час керівник секретаріату депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" у Верховній Раді України (патронатна служба), місто Київ