Мартиненко Олександр Андрійович

Працює з 2015 року на посаді заступника Керівника Апарату Верховної Ради України

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 27 березня 1976 року

Місце народження - Харківська область, Зачепилівський район, смт Зачепилівка

Освіта - вища, у 1999 роцi закінчив Харківський державний технічний університет за спецiальнiстю "Механізація сільського господарства", присвоєно квалiфiкацiю інженера-механіка, у 2004 роцi закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Державне управління", присвоєно квалiфiкацiю магістра державного управління

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - українською, російською (вільне володіння), англійською (читання та переклад зі словником)

Нагороди, відзнаки - Цінний подарунок Голови Верховної Ради України у 2016 році, орден "За заслуги" ІІІ ступеня у 2017 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

04.10.1998 - 06.10.1999 комерційний директор фірми "Промінь ЛТД", місто Харків
18.10.1999 - 25.01.2000 наладчик поліграфічного обладнання Харківської книжкової фабрики "Глобус", місто Харків
16.02.2000 - 14.03.2002 директор госпрозрахункового інформаційно-аналітичного центру "Харків-Медіа", місто Харків
01.04.2002 - 30.08.2002 начальник відділу з продажу поліграфічного обладнання спільного українсько-ізраїльського підприємства товариства з обмеженою відповідальністю "ЯМ Інтернешнл Україна", місто Київ
01.09.2002 - 27.02.2004 слухач Харківського регіонального інституту державного управління Української Академії державного управління при Президентові України, місто Харків
17.05.2004 - 03.03.2005 головний консультант - інспектор, головний спеціаліст відділу з питань запобігання проявам корупції контрольно-інспекційного управління Головного управління державної служби України, місто Київ
01.04.2005 - 01.11.2005 керівник регіональних представництв товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-ізраїльського підприємства "ЯМ Сервіс Україна", місто Київ
23.11.2005 - 27.08.2008 головний спеціаліст Управління регіональної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, місто Київ
28.08.2008 - 01.10.2008 Голова Виконкому об"єднання "Національна Палата міжнародного співробітництва", місто Київ
02.10.2008 - 06.02.2009 заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Вища Ліга", місто Київ
09.02.2009 - 27.02.2010 спеціаліст департаменту комплексного благоустрою, головний спеціаліст, начальник відділу управління з організаційно-правових питань, узгоджень та експертиз комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Центр містобудування та архітектури", місто Київ
19.03.2010 - 15.06.2011 радник Віце-прем'єр - міністра України, місто Київ
19.07.2011 - 24.03.2014 помічник Міністра, начальник Управління забезпечення діяльності Міністра, начальник відділу Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, місто Київ
25.03.2014 - 16.12.2014 заступник керівника Служби Віце-прем'єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, місто Київ
17.12.2014 - 11.03.2015 заступник керівника Секретаріату Голови Верховної Ради України, місто Київ
11.03.2015 - по цей час заступник Керівника Апарату Верховної Ради України, місто Київ