Ковжарова Елла Володимирівна

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 08 сiчня 1962 року

Місце народження - Донецька область, місто Макіївка

Освіта - вища, у 1980 роцi закінчила Донецьке медичне училище МОЗ УРСР за спецiальнiстю "Медсестринський", присвоєно квалiфiкацiю медичної сестри, у 1985 роцi закінчила Донецький державний університет за спецiальнiстю "Економіка та планування матеріально-технічного постачання", присвоєно квалiфiкацiю економіста

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат економічних наук

Володіння мовами - німецькою (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння), англійською (читання та вміння спілкуватись)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2017 році

Трудова діяльність

29.12.1980 - 11.08.1987 економіст, старший економіст, старший бухгалтер, старший економіст, головний бухгалтер Донецького відділу охорони здоров'я
11.08.1987 - 03.06.1988 заступник головного бухгалтера Донецької обласної клінічної лікарні ім. М.Калініна
06.06.1988 - 01.11.1994 заступник головного бухгалтера, головний бухгалтер Донецької обласної санепідемстанції
02.11.1994 - 24.03.1995 головний бухгалтер малого підприємства "Фірма "КІМ", місто Донецьк
27.03.1995 - 21.01.1997 виконуюча обов'язки головного спеціаліста, бухгалтера, головний спеціаліст Управління бухгалтерського обліку і звітності Міністерства охорони здоров'я України, місто Київ
22.01.1997 - 01.06.2000 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, місто Київ
01.06.2000 - 18.06.2002 головний науковий консультант відділу з соціальних питань та праці Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, місто Київ
18.06.2002 - 14.06.2006 радник Першого заступника Голови Верховної Ради України Секретаріату Першого заступника Голови Верховної Ради України, місто Київ
14.06.2006 - 24.12.2014 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, місто Київ
24.12.2014 - 01.03.2017 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, місто Київ
01.03.2017 - 20.11.2019 заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, місто Київ
20.11.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, місто Київ