Чижевський Борис Григорович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 21 червня 1957 року

Місце народження - Чернівецька область, Сокирянський район, село Михалкове

Освіта - вища, у 1978 роцi закінчив Кам'янець-Подільський державний педагогічний інститут ім.В.П.Затонського за спецiальнiстю "Фізика", присвоєно квалiфiкацiю вчителя фізики та звання вчителя середньої школи

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат педагогічних наук, доцент

Володіння мовами - англійською, німецькою (вільне володіння), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Почесна грамота Верховної Ради України у 2005 році, подяка Голови Верховної Ради України у 2007 році, подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2011 році, Заслужений працівник освіти України у 2012 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1974 - 01.07.1978 студент Кам"янець-Подільського педагогічного інституту
15.08.1978 - 07.12.1983 учитель фізики, заступник директора Вітрянської восьмирічної школи Сокирянського району Чернівецької області
07.12.1983 - 18.05.1984 секретар - завідуючий відділом Сокирянського райкому ЛКСМ України Чернівецької області
22.05.1984 - 18.11.1985 служба в Радянській Армії
17.01.1986 - 28.01.1987 методист Сокирянського районного відділу народної освіти Чернівецької області
28.01.1987 - 16.01.1989 методист Ленінського районного відділу народної освіти, місто Київ
17.01.1989 - 30.04.1992 старший інспектор, інспектор другої категорії, спеціаліст першої категорії Міністерства народної освіти України, місто Київ
09.05.1992 - 21.05.1999 головний інспектор, головний спеціаліст, начальник відділу, заступник начальника головного управління середньої освіти, начальника відділу загальноосвітніх закладів та освіти національних меншин Міністерства освіти України, місто Київ
24.05.1999 - 20.09.2002 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, місто Київ
20.09.2002 - 23.10.2003 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, місто Київ
23.10.2003 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, місто Київ
19.09.2019 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, місто Київ